Author Topic: Fantasy Football 2015  (Read 33811 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #105 on: October 04, 2015, 01:45:50 pm »
1. Y! se vratio u 2013, na naslovnoj rankinzi za '13, ko je bolji bell ili ball i sl. teme.
srećom lige nisu stradale

2. ne zaboravite da džetsi i majami igraju u pola 4.

3. a obratite pažnju i na PHI-WAS, možda bude odložen ili otkazan meč zbog uragana (ako i to nije vest iz 2013)
naravno nema poena ako nekog ostavite u igri kad meč počne po zvaničnom rasporedu, a u stvarnosti se ne odigra. naravno, može biti pomeren i na ponedeljak samo, onda nije strašno.

ne znam da li je trebalo upozoravati, ali eto ipak dve stvari iste nedelje, pa neka bude....

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #106 on: October 09, 2015, 01:53:02 pm »
Fantasy je klasicno izludjivanje mozga. Drzim ovog Andre Johnsona puna 4 kola u startnoj postavi u SL i njegov je ucinak po kolima 2-2-0-0 i naravno izbacim ga sada u 5. i on pokida za 19 poena. Neki su otisli jos dalje pa je u dynasty, ayction i ht ligi vec dropovan pre ovog kola. Naravno specijalitet se cuva za kraj, jer ga samo jos u keeperu jedan lik drzi u rosteru i to u startnoj postavi i to bas igra protivu mene ovo kolo.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #107 on: October 09, 2015, 02:11:42 pm »
Proigrao kod Hassa.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #108 on: October 14, 2015, 11:17:29 am »
Waiver sezone - Charcandrick West
najniža cena - 60 (i to identična u tri lige), najviša 90
najniža ponuda 6

u super ligi čak sedam timova bilo u igri.

nigde Knile nije bio tražen.
osim u aukciji gde ga je kulting lepo platio 84 prema 58 koliko je vredeo west.


u VLK čak 9 timova u trci. a knile uzet sa FA jutros.
možda je to potez sezone

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #109 on: October 14, 2015, 12:40:04 pm »
Kao neko ko je imao Charlesa u 2 lige, ova povreda me je bas unazadila. No moja prognoza je da su oni koji su uzeli Knile-a doneli dobru odluku. Jbg, ja sam ga prevideo u VLK moram priznati.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #110 on: October 20, 2015, 04:19:07 pm »
Trenutna tabela keeper lige  :mr.green:



A u SuperLigi 1. na tabeli ima skor 4-2-0; 9. na tabeli ima 3-3-0; 12. na tabeli ima 2-4-0; a bio je i jedan remi  :worthy:

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #111 on: October 21, 2015, 11:28:30 am »
Prethodne dve nedelje sam proveo gledajuci snimke college utakmica ovog Stefona Diggsa, i bukvalno 10 dana sve do 5 do 19h u nedelju sam razmisljao da li da ga dodam u tri lige. Kako je Minesota bila proslo kolo na bye, a nedelju pre toga je imao brojke protiv Taliba i odbrane Broncosa kakve niko nije imao ove sezone i vec tada je ovaj Mike Wallace pravio poredjenja sa Antonio Brownom, a Bridgewater se odusevljavao, morao sa to da proverim. I ne znam koji kurac sam predugo cekao. Lik mozda nije bas brz kao Brown, ali je brz i igrom podseca. Valjda sam mislio jos kolo dva da sacekam da se odlucim ne da li njega da dodam vec koga da izbacim. Nisam ocekivao da ce bas ovo kolo da razbije, Wallace je tu prvi WR. Ali, jebeni Peterson nije mogao da nadje igru, i eto ti sad. Vec je toliko postalo ocigledno, svi bruje o njemu. Nekako sam ipak uspeo da ga pokupim sa waivera u dve lige, ali u dve u kojima mi mozda i najmanje treba. A u dve u kojima mi najvise treba, pre svega u keeper za neredne sezone dize ga Sabotage, a u auction gde sam tanak na WR Nidzge. Do mojega! Sigurno ce se brojke sada malo umiriti kada fokus odbrane predje na njega sa Wallacea, ali opet ocekujem soldine brojke, zato opet greota.  :dry:
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #112 on: October 21, 2015, 11:44:23 am »
Prethodne dve nedelje sam proveo gledajuci snimke college utakmica ovog Stefona Diggsa, i bukvalno 10 dana sve do 5 do 19h u nedelju sam razmisljao da li da ga dodam u tri lige. Kako je Minesota bila proslo kolo na bye, a nedelju pre toga je imao brojke protiv Taliba i odbrane Broncosa kakve niko nije imao ove sezone i vec tada je ovaj Mike Wallace pravio poredjenja sa Antonio Brownom, a Bridgewater se odusevljavao, morao sa to da proverim. I ne znam koji kurac sam predugo cekao. Lik mozda nije bas brz kao Brown, ali je brz i igrom podseca. Valjda sam mislio jos kolo dva da sacekam da se odlucim ne da li njega da dodam vec koga da izbacim. Nisam ocekivao da ce bas ovo kolo da razbije, Wallace je tu prvi WR. Ali, jebeni Peterson nije mogao da nadje igru, i eto ti sad. Vec je toliko postalo ocigledno, svi bruje o njemu. Nekako sam ipak uspeo da ga pokupim sa waivera u dve lige, ali u dve u kojima mi mozda i najmanje treba. A u dve u kojima mi najvise treba, pre svega u keeper za neredne sezone dize ga Sabotage, a u auction gde sam tanak na WR Nidzge. Do mojega! Sigurno ce se brojke sada malo umiriti kada fokus odbrane predje na njega sa Wallacea, ali opet ocekujem soldine brojke, zato opet greota.  :dry:
Koje razmisljanje Karala matori kada vidis 4to hvatanje?
http://www.vikings.com/media-vault/videos/Stefon-Diggs-Highlights-vs-Chiefs/12897cc1-92c7-41c7-b0d4-d5c5b91d622f
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #113 on: October 21, 2015, 11:46:56 am »
Ljudi, bilo je super igrati sa vama. Ja se povlacim. Srecno!

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #114 on: October 21, 2015, 11:49:53 am »
Koje razmisljanje Karala matori kada vidis 4to hvatanje?
http://www.vikings.com/media-vault/videos/Stefon-Diggs-Highlights-vs-Chiefs/12897cc1-92c7-41c7-b0d4-d5c5b91d622f
Brate, imajuci u vidu bas slucaj Diggsa, a i zal za Bortlesom u VLK koga sam prosle sezone draftovao jer mi se svidelo kako je igrao u preseasonu sam prosle nedelje predlozio da predjemo na verziju dynastyja.  :D
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #115 on: October 21, 2015, 11:56:59 am »
Karala ima čudne kriterijume. Izbacuje rukije posle prvog kola u keeper ligi, a čeka da neki sleeper proigra, a da niko drugi ne primeti

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #116 on: October 21, 2015, 12:00:05 pm »
Drugo, kako se liga gde je diggs slobodan može smatrati ozbiljnom.

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #117 on: October 21, 2015, 12:02:06 pm »
tonyk, razlog i za jedno i za drugo je isti. Imam vec Kelvina Benjamina i Odell Beckhama kao keepere na WR za sledecu sezonu, plus Sandersa. ne trebaju mi 4 WR kao keeperi a mozda ni tri. Pa sam isprva izbacio Green-Beckhama, a onda sam ga opet pokupio. Ogranicen broj slotova je zakon.

A to sto u drugim nije bio slobodan to je zato sto smo uveli deset BN slotova. Vrlo prosto, samo razmislis. Daj mi neku sa manjim brojem slotova 5-6 da je bio uzet, naprotiv.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #118 on: October 21, 2015, 12:07:02 pm »
Meni je ova sezona i promene koje smo uveli bila potebna da zakljucim da je sistem gde smo imali samo 5 BN slotova kao u money ligi najbolji. Imas 6 rezervi pa ti brate smisli koga hoces da zadrzis. Da li ti  je prioritet naredno kolo ili neko drugo. Do pre dve nedelje u money ligi si mogao na waiveru da nadjes Bena Roetlisbergera, Roma, a kamoli Diggsa.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #119 on: October 21, 2015, 12:18:17 pm »
I samo radi mog kredibiliteta kada je donosenje odluka u keeper ligi u pitanju napomenuo bih da sam ja mogao ove seozne da biram koga cu da zadrzim kao 4 keepera izmedju - Leveona Bella, Carlosa Hyde, Odella Beckhama, Emmanuela Sandersa, Alshona Jefferyja, Keenana Allena, Allena Robinsona, da ne kazem da sam bio draftovao Watkinsa i Bortlesa pa ih odmah izbacio. Zato i predlazem da predjemo na verziju dynastyja.

A sa druge strane i moj ucinak u poslednja 3 izdanja WR lige gde sam apsolutno dominirao dovoljno govori o mom razumevanju kada je fantasy ucinak risivera u pitanju.  ;) :D
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #120 on: October 21, 2015, 12:37:49 pm »
čemu kukanje onda?

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #121 on: October 21, 2015, 12:39:07 pm »
Volim da skupljam dobre igrace.  :P
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #122 on: October 21, 2015, 01:17:34 pm »
čemu kukanje onda?
Malo mu je da na klupi ostavlja Robinsona i Allena pa jos i Diggsa da ima. :)
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Kris Kros

  • Starter
  • **
  • Posts: 173
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #123 on: October 22, 2015, 09:13:20 am »
Volim da skupljam dobre igrace.  :P

Neko skuplja automobile, neko sličice, neko devojke, a Karala dobre igrače.

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #124 on: October 22, 2015, 10:16:26 am »
Neko skuplja automobile, neko sličice, neko devojke, a Karala dobre igrače.

Al' si me zajebao, svaka ti cast!
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #125 on: October 27, 2015, 03:57:11 pm »


 :cackalica:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #126 on: October 27, 2015, 04:20:57 pm »
amaterizam realno
u III-b osmi na tabeli ima 700+ bodova


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #127 on: October 27, 2015, 08:23:50 pm »
u III-b

III b jbt  :palm:

To mi zvuči ko neki lokalni autobus od Prigrevice do Karavukova.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #128 on: October 29, 2015, 11:15:37 am »
amaterizam realno
u III-b osmi na tabeli ima 700+ bodova

obično amaterske lige imaju nepostojeće odbrane.


nego, prevalismo pola puta do PO.
najluđe je u superligi, gde je razlika između prvog i poslednjeg samo 2w, 6 kola do kraja.
u II-a dinu ima 7-0, i čak 3 pobede više od trećeplasiranog.
takođe u toj ligi je i jedan od retkih ukupno koji praktično nema više šanse, arhitect bez pobede.
još samo gervasius u IIIc ima 0-7, ali on izgleda ima bolji tim od arhitekte, i može se nadati bar.

ima nekih sitnih anomalija izazvanih rasporedom, ali ako timovi nastave sličnim ritmom, doći će većina na svoje mesto, manje-više.



Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #129 on: November 03, 2015, 09:44:36 am »
Povrede razvalise. Najgore je kada se povredi a u startnoj postavi ti je igrac. Ne secam se da mi se to ikada desilo za sezonu koliko za ovih nekoliko kola.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2311
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #130 on: November 03, 2015, 10:05:11 am »
Prepolovio dupli duel sa masterom ove sedmice. U VLK izgubih 104:105. :kafa:

Ali kako sam maestralno uspio da trejdujem Hillmana prije nego sto je proradio, sam se sebi divim. :wall:
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #131 on: November 03, 2015, 10:44:03 am »
Ja sam znao da ce proraditi. Bilo je ocigledno da se snasao kod Kubiaka jos u presesonu. Zato sam ga i zadrzao u dve lige. I njega i Lamara Millera. Obojica su mi se igrala sa zivcima u prvih 4-5 kola.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Karala

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1270
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #132 on: November 09, 2015, 12:23:37 pm »
ponovicu ovo jos jednom - bas steta sto nismo ni pokusali da obnovimo WR ligu ove sezone. Nadam se da ce se sledece sezone svi ambiciozni prijaviti. A deluje po prici da ima zainteresovanih.
"Whoever wrote that narrative can shove that where the sun don't shine"

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #133 on: November 10, 2015, 05:47:24 pm »
MNF ove i prošle nedelje u mom fantasy svetu

w8 IND@CAR, dynasty league vs Zujo, gubim 20 razlike imam Lucka i Hiltona. Da preskočim, kišu i potopljen teren, i očajne Coltse i sve drugo, kiša prestala, Luck podivljao u 4/4 fantasy poeni krenuli da se nižu brzom brzinom, kraj utakmice, nerešeno, produžeci, rezultat 121:121,5 za Zuju, odma na početku Luck trči za ukupno 17 jardi i 2 fantasy poena, preokret, kraj ja pobeđujem, i onda ništa od Lucka, i onda baca pass koji pogađa jednog u kacigu i odbija se u vis sa laganom rotacijom pravo u ruke "Kuečlija" -2 poena, Zujo pobeđuje kraj...

w9 CHI@SD, super liga vs Safet, 90:111 za njega imam Riversa i Gatesa, obojica se borimo za play off spot u isto vreme i za opstanak, takva je gužva na tabeli ove sezone. 111:111 Rivers i ekipa jure -3, kreće napad, lako stižu do pola terena, za 113:111 za mene, i onda OL se totalno raspada i biva 4&23 i znaš da će Rivers da baci u bunar loptu pa šta bude, i to se i dešava, čovek je bacio loptu gde nigde risivera nije bilo, bilo je samo 4 defa, i ide pravo u ruke Lamarru Houstonu, koji je btw u tom poslednjem drajvu 2x sekovo Riversa, ja gledam i ne verujem jbt šta se dešava, 2 nedelje za redom na INT da ispustim pobedu, kada ono Lamarr ispustio čistu loptu i ja pobedio  :y



Mogu samo da zamislim šta se sve dešavalo u fantasy daily svetu, gde se vrte stotine miliona $, bilo je čupanja kose sinoć zbog dropa, i verovatno isto tako radovanja zbog istog.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #134 on: November 11, 2015, 10:38:56 am »
DraftKings, FanDuel


Pre neko vreme sam procitao da je neki zaposleni u jednoj od ove dve firme, organizacije kako god, uhapsen zbog kladjenja, namestanja ... nisam tacno zapamtio.
Pa sam se zapitao kako je to moguce, na sta taj moze da utice, kako da zna rezultat ...

Quote
New York attorney general Eric Schneiderman declared Tuesday that daily fantasy sports constitutes illegal gambling in his state and sent game operators DraftKings and FanDuel cease-and-desist notices in a significant blow to the embattled billion-dollar industry.

Quote
Our review concludes that DraftKings'/FanDuel's operations constitute illegal gambling under New York law," Schneiderman wrote in the letter, obtained by ESPN's David Purdum and Darren Rovell, and ABC News.

Quote
Our investigation has found that, unlike traditional fantasy sports, daily fantasy sports companies are engaged in illegal gambling under New York law, causing the same kinds of social and economic harms as other forms of illegal gambling, and misleading New York consumers," Schneiderman said, in a statement. "Daily fantasy sports is neither victimless nor harmless, and it is clear that DraftKings and FanDuel are the leaders of a massive, multi-billion-dollar scheme intended to evade the law and fleece sports fans across the country. Today we have sent a clear message: not in New York, and not on my watch.

Inace, Draft Kings imaju ugovor sa NY Giants i NY Yenkies. Gomila kompanija je ulozila milione u Deaft Kings i Fantasy Duel, izmedju ostalih FOX, NBC, Ted Turner (televizije), Comcast, najveci kablovski operater u Americi, Google Capital je ulozio u njih pare, ESPN je potpisao ugovor o reklamiranju, isto kao i NFL.
Svoje deonice u Draft Kingu i Fan Duelu imaju Robert Kraft (NEP) i Jerry Jones (DAL).

NFL nema deonice u tim kompanijama.

Osim u New Yorku, skupstinske rasprave o ovome ce biti i u New Jersey, Pensilvania, Florida, Arizona, Iowa, Louisiana, Montana, Washington.
Skoro sigurno ce zabraniti fantazi za pare.


Kad pogledas da je poslednje kolo ATL isla na sut za tri poena u akciji 4 za 1, a gubili su 4 razlike i na kraju izgubili za taj jedan razlike, da su dal NYG uradili to isto pre neko kolo, da ima brdo i brdo sumnjivih sudijskih odluka koje su direktno uticale na rezultat .... profit sve mora da unisti.
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #135 on: November 11, 2015, 11:36:58 am »
E zato ja ne igram money ligu.
Nije što numem, nego sam građanin moralan i takoto...
 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #136 on: November 11, 2015, 12:03:46 pm »
Kao da klađenje nije postojalo pre ovoga pa su Fanduel i Draftkings sve upropastili.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #137 on: November 11, 2015, 12:13:02 pm »
Radi se o tome da ima mnogo firmini botova iza kojih stoji armija inžinjera, softveraša koji čine da ti botovi budu što inteligentniji. Nije sigurno da bot uvek pobedi čoveka, ali je zato procenat sigurno oko 75% a možda i više što je procenat koji obezbeđuje ogroman profit.

Ovo o čemu Polux priča, bio je slučaj da je lik iz jedne kompanije uzeo oko 300k drugoj kompaniji, koristeći se softverom za izbor najboljeg rostera...

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #138 on: November 11, 2015, 01:55:37 pm »
Kao da klađenje nije postojalo pre ovoga pa su Fanduel i Draftkings sve upropastili.
Ali "mora da se zna red"...Ma to je prst u oko regulatornim telima...
 

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Fantasy Football 2015
« Reply #139 on: November 11, 2015, 04:22:30 pm »
daily fantasy i jeste više gambling, a ne game of skill, imho
ima tu i pomalo skilla, ali dosta manje nego u, recimo, pokeru koji je isto tako zabranjen.
ljudi uplaćuju gomilu "tiketa" i više se sve svodi na kombinatoriku, šanse i sreću nego na tipične skillove koje se povezuju sa fantasy.

a taj lik što ga spominjete nije uhapšen, već je dobio otkaz u svojoj firmi zato što je dobio pare u konkurentskoj firmi. zato što su mislili da je on koristio bazu podataka sa % zastupljenosti igrača u timovima, ali mislim da je dokazano da je on svoj tim složio pre nego što je od svoje firme dobio te podatke.

ne znam na koju nyg tekmu se misli, atlanta je šutirala FG smanjila vođstvo sf na 1 poen valjda 4 minuta pre kraja i imali su timeouts
šta tu nije fudbalski i kakve to ima veze sa daily fantasy?


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!