Author Topic: NBA  (Read 389029 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #910 on: May 07, 2013, 02:17:41 pm »
kakva kriminalna odbrana gsw

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3439
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #911 on: May 07, 2013, 02:44:53 pm »
Da, bas mi je zao. :zvizdanje:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #912 on: May 07, 2013, 03:37:55 pm »
A iz kog razloga bi to nas trebalo da zanima? :D

Kao sto rekoh, gluposti u finisu kao i protiv Denver-a u poslednjem mecu, samo sto su ovaj put stigli skroz do prokockaju vodjstvo. Sledeca mora da se dobije, mnogo je godina proslo od kako si dobili u San Antonio-u, pa bi bio red, taman sad negde da se to desi. :D

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #914 on: May 08, 2013, 03:20:50 am »
Kako se Indiana raspala, serija Knicks-a 30-2, gde ovi nisu postigli kos iz igre jedno 10 min.  :w :lol:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #915 on: May 09, 2013, 04:48:57 am »
Kako ovaj Thompson zasu Spurs-e u prvom, brutalno  ::) . Mirise da ce sve 4 serije biti 1-1...

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #916 on: May 09, 2013, 12:18:33 pm »
Baš mi je drago za GSW! Mislim da je Dzekson morao da dobije nagradu za najboljeg trenera.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #917 on: May 09, 2013, 01:42:42 pm »
Ali Pop kralj : "I thought it was polite for them to BOTH not be on fire tonight.", za Curry-ja i Thompson-a.  :lol:

Bice ovo odlicna serija, verovatno i najbolja, mada Spurs-i ako oce da uzmu tamo jednu morace bolje, pogotovu u napadu.

Sto se tice trenera da, sada kad vidis i PO. Gledajuci samo regularan deo, Karl je odradio odlican posao, 57 pobeda ipak nije malo. Posle mu se povredio Galinari i malo su pali i dalje je poznato.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #918 on: May 09, 2013, 02:20:16 pm »
 :cheer: :cheer: :thumbsup: :thumbsup: :rock: :rock: :worthy: :worthy: :worthy:

Nisam smeo ovome da se nadam posle onakvog poraza u prvom mecu, ali mi je drago sto su momci pokazali da su jaki mentalno i dobili drugu. Sad je prednost na strani Warriors-a.

A Otis...suzica. :D

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #919 on: May 09, 2013, 02:49:01 pm »
Ali Pop kralj : "I thought it was polite for them to BOTH not be on fire tonight.", za Curry-ja i Thompson-a.  :lol:

Bice ovo odlicna serija, verovatno i najbolja, mada Spurs-i ako oce da uzmu tamo jednu morace bolje, pogotovu u napadu.

Sto se tice trenera da, sada kad vidis i PO. Gledajuci samo regularan deo, Karl je odradio odlican posao, 57 pobeda ipak nije malo. Posle mu se povredio Galinari i malo su pali i dalje je poznato.
Da, ali Denver ima specifičan domaći teren. Drugo, Karl ima ipak bolje igrače koliko god meni GSW bili simpatični.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #920 on: May 11, 2013, 07:13:22 am »
Dosta bolje Spurs-i, mada i dalje se muce tu i tamo. Parker odigrao fenomenalno prvo poluvreme, posle su kako tako odrzali prednost.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3439
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #921 on: May 11, 2013, 09:54:16 am »
Digger nije svraćao?  :A
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #922 on: May 11, 2013, 02:27:12 pm »
Moram nekad i da spavam. A ovi nasli sinoc/jutros da mase otvorene suteve, samo da.mi bude jos zalije sto nisam spavao.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #923 on: May 11, 2013, 09:29:00 pm »
Pa dobro nije to NBA 2K13 pa da otvorene šutevi sigurno pogađaš  :) desi se. Bilo bi dobro da zbog zanimljivost GSW dobije narednu kod kuće.
Od 23h na Sportklubu ide prenos OKC@MEM. Očekujem da Memfis dobije i ovu i da lagano preuzme inicijativu u seriji. Za drugu utakmicu večeri ništa ne prognoziram.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #924 on: May 12, 2013, 01:59:50 am »
Gasol je ipak previse za ona 2 orangutana, jos kad Zebo krene da im deli lekcije

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #925 on: May 12, 2013, 11:49:02 am »
haha al' stvarno. Mnogo su ogavni Perkins i Ibaka.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #926 on: May 13, 2013, 12:39:40 am »
Uzasan kraj Spursa, fina prilika propustena da pokusaju da zavrse sve u SA. Idemo dalje, sad je sve otvoreno. 

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #927 on: May 13, 2013, 12:41:46 am »
Bila dobra rotacija u odbrani Warriors-a, nije da su imali mnogo prilika za dobar sut Spurs-i.

Ja prezadovoljan na kraju, kako je bilo pred kraj, mislio sam nece se vratiti, pa onda i ona akcija sto su igrali na kraju za pobedu...ali, na kraju ipak rezultat pozitivan.  :thumbsup:  :cheer:

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #928 on: May 13, 2013, 02:35:03 pm »
kako ih je Jack vratio u igru, majstorski

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #929 on: May 13, 2013, 02:59:19 pm »
kako ih je Jack vratio u igru, majstorski
A celu seriju je los bio, i do tog kraja je bio uzasan. Kasnio u odbrani, u napadu gusio ritam, sutirao preko ruke odmah ispred trojke i sl. Hvala bogu pa se sabrao na kraju.


Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #930 on: May 15, 2013, 06:06:54 am »
Spurs-i dobri, mada jos uvek nije to kako mogu. Jack i Barnes najbolje odigrali zadnje 2 kod GSW-a. Curry se muci poprilicno mada igraju i dobru odbranu na njemu.

Sunce ti koliko je teze na zapdu u ovoj fazi, pomrese, a Miami se nije posteno oznojio do finala konferencije. I da napomenem Indiana odlicna, podigli su igru u PO-u prilicno.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #931 on: May 15, 2013, 06:09:20 am »
Raspad u drugom poluvremenu. Curry, videlo se, nije bio svoj, kao da ga je nerviralo sto ne moze da igra kako bi hteo, zbog zgloba. Ne znam bas da li ce Spurs-i moci bolje od ovoga, tesko i da ce ovo da ponove, pogledaj procente suta za 2, 3...pa i bacanja. Sve im je ulazilo.

'Ajde da se odigra jos jedna u San Antonio-u jos. :D

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #932 on: May 15, 2013, 06:17:37 am »
Dobro ja sam malo preterao, Green i Kawai odigrali odlicno, Manu se dosta muci u ovoj seriji, prvenstveno na njega mislim.

Ma valjalo bi zavrsiti sad u Oakland-u.  :P
« Last Edit: May 15, 2013, 06:21:33 am by Grandilof »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #933 on: May 15, 2013, 12:54:27 pm »
Vas dvojica ste svesni da ko god da prođe nema šanse protiv Memfisa?  :D
Mislim da ako GSW-SAS ode u 7 utakmica i SAS prođe (a sva je prilika da će tako biti) dolaze iznureni protiv Memfisa koji će u narednoj, eventualno u sledećoj utakmici završiti posao sa OKC. Dankan nema šanse protiv Gasola i Rendolfa. Parker već igra povređen, staviće ga Konli u dzep. O duelu vremešnog Đinobilija i ludaka Alena ne treba trošiti reči. Pri tom i Memfis ima solidnu klupu.

Ako prođe GSW, još lakši posao za Memfis. Konli i Alen zaključaju Splash Brothers-e i igra GSW se raspada.


Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #934 on: May 17, 2013, 07:20:19 am »
Dobro je da dobise ovu, bilo bi svasta u sedmoj da je doslo do nje, nikad ne znas sa GS. Strasno gotivna ekipa Warriors-i, ako ih zaobidju povrede (kojih ima previse u zadnje vreme, mislim generalno) i ako ostanu na okupu bice gadni u buducnosti.

A sad Spursi na ove protiv kojih "nemaju sanse", pocinje u nedelju u pola 10 po nasem.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3439
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #935 on: May 17, 2013, 12:20:35 pm »
Digger opet nije dolazio? :ohmy:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #936 on: May 17, 2013, 05:56:12 pm »
Digger opet nije dolazio? :ohmy:
Vazno je da si ti bio za vreme serije CHI - MIA. Mada, nekako je brzo proslo to.  :D

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2335
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #937 on: May 17, 2013, 07:10:33 pm »
Vas dvojica ste svesni da ko god da prođe nema šanse protiv Memfisa?  :D
Mislim da ako GSW-SAS ode u 7 utakmica i SAS prođe (a sva je prilika da će tako biti) dolaze iznureni protiv Memfisa koji će u narednoj, eventualno u sledećoj utakmici završiti posao sa OKC. Dankan nema šanse protiv Gasola i Rendolfa. Parker već igra povređen, staviće ga Konli u dzep. O duelu vremešnog Đinobilija i ludaka Alena ne treba trošiti reči. Pri tom i Memfis ima solidnu klupu.

Ako prođe GSW, još lakši posao za Memfis. Konli i Alen zaključaju Splash Brothers-e i igra GSW se raspada.

Samo da Memphis ne prodje, ono je kriminal od kosarke koji oni igraju. Zao mi Warriorsa, ali Spursi jednostavno imaju vec fond kvalitetnih i iskusnih igraca.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #938 on: May 17, 2013, 08:10:27 pm »
 Ej, ne diraj Memfis  :brusli:  :D
Igraju tvrdo, školski sve tovare na Z-Boa i Gasola, Bejlis i Konli puknu par trojki, Prins ponekad bljesne i to je to.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #939 on: May 17, 2013, 09:19:52 pm »
Je l' daje neko sansu Knicks-ima da prodju Pacers-e?

Ja mislim da nema sanse da dobiju 3 za redom. Mozda bih im dao sansu da izjednace bar, ali posto se sledeca igra u Indiana-i...tesko.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3439
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #940 on: May 17, 2013, 09:35:20 pm »
Jbg mozda su i imali sanse, al sad kad si ti poceo da navijas za njih-mogu samo da se pognu Pacersima.
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #941 on: May 18, 2013, 12:00:59 am »
A to ima logike kako tacno? Cisto me zanima kako tvoj mozak rezonuje. :P

I ne navijam za Knicks-e, niti sam ikada.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #942 on: May 19, 2013, 04:44:00 am »
Ej, ne diraj Memfis  :brusli:  :D
Igraju tvrdo, školski sve tovare na Z-Boa i Gasola, Bejlis i Konli puknu par trojki, Prins ponekad bljesne i to je to.

Zajebi ti to. Allen je kljuc serio bio, spakovao je Durantulu u dzep. Resio seriju realno...

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #943 on: May 19, 2013, 11:36:26 am »
Allen pokazuje koliko znaci jedan perimeter lockdown odbrambeni igrac. Steta sto on nije dobio nagradu za najboljeg defanzivca.

A kad sam to spomenuo, nije li malo nelogicno da dve godine za redom najbolji defanzivac lige ne bude u najboljem defanzivnom timu godine?  :w

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #944 on: May 19, 2013, 12:36:47 pm »
Zajebi ti to. Allen je kljuc serio bio, spakovao je Durantulu u dzep. Resio seriju realno...
Ma to bez sumnje. Nego, vidiš da sam u postu samo napad spomenuo. Večeras od 21.30h počinje finale Zapada.