Author Topic: NBA  (Read 389120 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #525 on: June 15, 2012, 04:39:05 pm »
Ma, mora ovo Miami da dobije, sta vam je...
Ne mora, ali dobiće.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #526 on: June 17, 2012, 04:07:57 pm »





"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #527 on: June 20, 2012, 03:37:35 pm »
opet niko ne prati?  :D

gde je harden celu seriju uusta ga jebem??

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #528 on: June 20, 2012, 03:57:56 pm »
opet niko ne prati?  :D

gde je harden celu seriju uusta ga jebem??

Ubija OKC, tu je, strani placenik, majku mu  :D

Nego, nesto mi cudno, kako sad preposteni Diger ne dolazi da kuka kako sudije navlace za Majami (a navlace mnogo vise nego protiv Bostona, mada je i ovo podnosljivo)?

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #529 on: June 20, 2012, 05:05:09 pm »
Ja sam "kukao" generalno na kriterijume i na Stern-a. To sto vas pogadja i vidite kada steta ide protiv tima cijoj se pobedi nadate, nije moja stvar. Ja sam rekao na vreme kako iritira sudjenje...a sad, sto je tebi sad postalo ocigledno tek, jbg. :P

Pritom, vise su navlacili protiv Boston-a, daleko vise. Ja sam rekao posle prve utakmice da ce biti 4-2 u seriji koliko je ocigledno bilo.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #530 on: June 20, 2012, 10:32:03 pm »
Ja sam "kukao" generalno na kriterijume i na Stern-a. To sto vas pogadja i vidite kada steta ide protiv tima cijoj se pobedi nadate, nije moja stvar. Ja sam rekao na vreme kako iritira sudjenje...a sad, sto je tebi sad postalo ocigledno tek, jbg. :P

Pritom, vise su navlacili protiv Boston-a, daleko vise. Ja sam rekao posle prve utakmice da ce biti 4-2 u seriji koliko je ocigledno bilo.

Ali cekaj, Stern je ladno naredio da njegove sudije sviraju protiv njegovog pajtasa kome je omogucio da ukrade tim Sijetlu??? Pa zasto to radi, bas je smrad :bb

Koliko si ti zaslepljen mrznjom kad mislis da su sudije krale protiv Bostona, i to "mnogo vise" nego sto sad kraduckaju OKC? Nije to dobro covece. I toliko je bilo ocigledno da si posle prve utakmice rekao da ce biti 4-2, a na kraju bi 4-3!? ccccc

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #531 on: June 20, 2012, 11:03:03 pm »
Omasio sam dugme za skor...no, to nije ni bitno toliko.

Ali "zaslepljen mrznjom" ... :rofl: 'Ajde malo manje drame, svega ti.  :D

Covece, dosao si da me prozivas kako ne kukam sto se sudi Miami-u u korist, kada sam, mozes misliti, u polufinalu jos rekao da se sudi u korist nikom drugom nego tom istom timu.  :worthy:
Saberi se malo, i uzivaj u divnoj kosarci koja nije namestena.  :P

A inace, to sto Stern voli Bennet-a, ne znaci da je Bennet jedini...dobra je kurva Stern.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #532 on: June 21, 2012, 04:14:45 am »
Omasio sam dugme za skor...no, to nije ni bitno toliko.

Ali "zaslepljen mrznjom" ... :rofl: 'Ajde malo manje drame, svega ti.  :D

Covece, dosao si da me prozivas kako ne kukam sto se sudi Miami-u u korist, kada sam, mozes misliti, u polufinalu jos rekao da se sudi u korist nikom drugom nego tom istom timu.  :worthy:
Saberi se malo, i uzivaj u divnoj kosarci koja nije namestena.  :P

A inace, to sto Stern voli Bennet-a, ne znaci da je Bennet jedini...dobra je kurva Stern.

Jeste ja sam taj koji ne uziva u basketu i treba da dodjem sebi. Ja sam taj koji kuka kako je namesten draft, kako je namesteno da Majami prodje Boston...

Samo volim da isticem duple kriterijume, a u ovom slucaju su bas lako uoscljivi. I ne shvataj sve tako bukvalno :P

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #533 on: June 21, 2012, 10:36:18 am »
Dobro je da si primetio dupli kriterijum kod sebe, i priznao to, svakako je neocekivano. :D

Ne znam sta jos treba da ti kazem, osim da sam ja rekao da se sudi u korist Miami-u jos u polufinalu...to sto ti ocekujes da to pominjem stalno ili sta vec, ne razumem. Tako da ne vidim nikako gde je tu dupli kriterijum. Jedino kod tebe, posto prvi put protiv Bostona si rekao da je sve regularno, a sad odjednom vise nije i krade se vise nego tad. Nemoj meni prebacivati za tvoje previde i to sto te zuljaju gacice ili sta vec. :P

Jos jednom, rekao sam da se navlaci za Miami kada si me ti napao da nije tako. Sada kada tebi smeta sto se navlaci za Miami, ti opet mene cimas, kao da sam ja rekao da nije tako. Prestani da budes tvrdoglav toliko i shvati da ja nigde nisam rekao da nije tako, tacnije, rekao sam da ide sudjenje njima u korist i pre nego sto je tebi to pocelo da smeta, kada si bio u fazonu kako je sve regularno.  :bb :D

Na kraju krajeva, ja sam rekao da Miami osvaja na pocetku serije, a i da ce biti brejk posle prve tekme u Oklahomi.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #534 on: June 21, 2012, 04:34:49 pm »
Trade izmedju New Orleans-a i Washington-a.

U New Orleans idu Rashard Lewis i 46. pick, dok ce u Washington Trevor Ariza i Emeka Okafor.

Wizards-i se napokon otarasise onog Lewis-ovog ugovor, mada ni Emeka nema neki mali ugovor. Lewis nije ocaj od igraca, ali svakako ne vredi te pare, ni blizu, ali moze da doprinese i dalje. Ariza i Okafor su korisni igraci, obojica dobri defanzivci...svakako nesto na sta nisu navikli u Washington-u. :D

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #535 on: June 21, 2012, 04:39:13 pm »
Stern opet pomaze Hornetsima  :angry:

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #536 on: June 22, 2012, 06:10:08 am »
Eto uze i James titulu, a sad na spavanje.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #537 on: June 22, 2012, 08:56:38 am »
Miami zasluzeno. Drago mi je za James-a.

OKC je ove sezone napredovao, sad sledi jos napada na titulu :rock:
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #538 on: June 22, 2012, 10:49:19 am »
Dildo sada ima još 1200 razloga da ne voli Lebrona. :D

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #539 on: June 22, 2012, 10:55:02 am »
Choker...kada je bilo najbitnije, on zasrao Dildu priliku da zaradi. :D

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #540 on: June 22, 2012, 11:14:38 am »
al odigra covek seriju  :worthy:

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #541 on: June 22, 2012, 03:12:12 pm »
Svaka mu čast, ajde još par da ih naniže da bar stane ur rame MJ-u.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #542 on: June 22, 2012, 04:04:03 pm »
Ladno sam se zajebao i mislio da se utakmica igra veceras :wall:

Lebron je ceo PO igrao odlicno i nosio Majami, Vejd je igrao promenljivo, Bos ili nije igrao ili je bio promenljiv, Batije, Miler, Calmers su igrali najbolje u finalnoj seriji. Zasluzio je covek titulu.

Svaka mu čast, ajde još par da ih naniže da bar stane ur rame MJ-u.

Da uzme jos deset do kraja karijere nece biti ni blizu MJ...

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #543 on: June 22, 2012, 04:21:59 pm »
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #544 on: June 23, 2012, 02:20:38 pm »
Komentar na B92: "Dobrodošao u odabranu ekipu.
(Darko Miličić , 22. jun 2012 09:14)

 :lol:

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #545 on: June 24, 2012, 01:54:23 pm »


crnja je gej kao jeb

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #546 on: June 24, 2012, 01:59:51 pm »
it takes one to know one  :A

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #547 on: June 24, 2012, 08:26:53 pm »
ne znam ja ništa, verujem ovim nigrosima što su kačili klip :A

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #548 on: June 28, 2012, 06:20:44 pm »
Gospodstveno. Ovo kad naših trenera nećemo da vidimo pa bili to makar Ivković, Vujošević, Pešić ili Obradović.


Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15014
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #549 on: June 28, 2012, 07:24:14 pm »
Nećemo, naši treneri pobeđuju finala.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Staja

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1140
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #550 on: June 28, 2012, 07:30:17 pm »
Gospodstveno. Ovo kad naših trenera nećemo da vidimo pa bili to makar Ivković, Vujošević, Pešić ili Obradović.



1. Iskreno mislim da je to sviranje k**cu...  ;)


2. Naš mentalitet... (i slične mentalne sklopove od Slovenije do Grčke) traži klasično "spominjanje majke/sestre/tetke/strine" po terenu u svakom momentu. Stoka smo... i bez toga mi ne bi mogli da funkcionišemo.  :facts:


PS: Doduše jedan od hladno krvnijih trenera je Duda... dok mrtvu trku vode Željko i Dule.  :thumbsup:

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #551 on: June 29, 2012, 01:32:50 pm »
Jutros bio draft.

Prema onome što sam ispratio u draft analizi i prema nekim mojim razmišljanjima, odličan posao su odradile sledeće ekipe:

Klivlend - svi pikovi su im odlični i popunjavaju ona mesta koja su im bila problematična. Dobili su veoma kvalitetnu dvojku Veitersa, i Zelera (za koga su doduše morali da trejduju 2 kasna pika prve runde) koji će sa Tristan Tompsonom činiti odlični, mladi centarski tandem.

Hjuston - takođe popunio sva mesta + trejdovi odrađeni pre drafta...biće to skoro pa sigurno PO ekipa sledeće sezone.

Čikago - Markiz Tig možda nije igrač eksta klase, ali će dobro doći kao zamena za Rouza.

I konačno Majami koji je rešio pitanje centra.


Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #552 on: June 29, 2012, 02:10:17 pm »
Ja sam odgledao skoro ceo draft. Batalio sam negde kod 40 i nekog pick-a.

Lepo je to sto si ti ispratio, samo je trebalo malo vise da ispratis. :P

Miami je taj pick trade-ova Sixers-ima, tako da Moultrie nije njihov igrac. Cleveland je tri igraca dao Dallas-u, tako da ni to nije "odlican posao", pogotovo kada se uzme u obzir da je Waiters bio reach na tom mestu. Doduse, hvala im na tome, jer je Harrison Barnes pao Warriors-ima zahvaljujuci tome. :D

Houston je skupljao pick-ove, jer navodno ganjaju Dwight-a, cak i da ne produzi ugovor. Zato su dali Budinger-a i Dalembert-a u dva trade pred draft.

A Teague je daleko od kompletnog igraca, neki strucnjaci se i dalje pitaju da li ce moci biti pravi PG.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #553 on: June 29, 2012, 02:11:58 pm »
A sto se tice mojih impresija, jos nisam sve lepo seo da analiziram, ali mogu ad kazem da sam prezadovoljan draftom Warriors-a. Oba igraca koja sam hteo u prvoj rundi su i pokupljena, ne mogu ni najmanje da se pozalim. Jos moguci steal u vidu Green-a u drugoj rundi, puna kapa.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #554 on: June 29, 2012, 02:15:25 pm »
Evo, ovako iz glave, svidja mi se sto je Orlando pokupio Nicholson-a, mozda i najbolji post igrac u klasi, a to ukazuje i na to da Dwight skoro sigurno ide.

Boston je pokupio Sullinger-a koji je bio top 8 igraca, dok nije izasla prica o njegovim problemima sa ledjima. Decko je i tako kidao na koledzu, ako mu ne budu ledja pravila problem, odlican pick za Celtics-e. A odmah iza njega su uzeli i Fab Melo-a, veliki centar i odlican defanzivac.

Treci tim koji mi pada na pamet su Blazers-i. Uzeli su Lillard-a i Leonard-a, popunili dve najvece rupe u timu odlicnim talentima.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3439
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #555 on: June 30, 2012, 12:36:57 pm »
Tek sam jutros stigao da pogledam ko je i sta pokupio na draftu...
Meni se licno najvise svidja sta su uradili Detroit,  Hjuston i neveruem :D ali GSW. Portland je isto odlicno birao, kao i Boston. Mnogi draft Celticsa ocenjuju kao rizican, pre svega zbog problema sa ledjima Sullingera ali decko je monster iako bude iole zdrav Boston ce bez poblema u PO i mnogo dalje tamo.Plus, dobili su Mela koji moze biti vrlo intersantan igrac. Iz Čikaga moji  :) pokupili u perspektivi vrhunskog PG. Kakav god da je-bolje on nego jebeni C.J.Watson :palm:
Definitivno najgori draft ( jos malo pa ikad)-Dalas. Na kojim su oni drogama bili kad su birali onu trojicu mucenika nije mi jasno... :blink: :palm:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #556 on: July 05, 2012, 02:47:50 pm »
Neš u Lejkersima, Majkl Bizli i Goran Dragić u Finiksu. Dzo Dzonson u Netsima, koji su ujedno produžili ugovore sa Dzeraldom Valasom i Deronom. Dzejson Teri blizu dogovora sa Bostonom, Odom u Klipersima, Hjuston zainteresovan za Dzeremi Lina itd.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #557 on: July 08, 2012, 08:47:53 pm »

Offline bejo

  • Starter
  • **
  • Posts: 248
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #558 on: July 11, 2012, 11:24:31 pm »
Najbolja maica ever ili najbolja maica of all time?  :thumbsup:


Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21038
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #559 on: July 11, 2012, 11:59:26 pm »
Najbolja maica ever ili najbolja maica of all time?  :thumbsup:



Dobra fora... Za maJicu... :P