Author Topic: NBA  (Read 385694 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #455 on: June 01, 2012, 03:46:21 pm »
Nije strasno toliko, ali se vidi i dalje.

Nego, nasao sam clanak, evo, pa procitaj...da ne bude da ja izmisljam sam neke price ovde. :)

http://sports.yahoo.com/news/nba--nba-s-problematic-ownership-of-hornets-opens-door-to-rigged-talk-over-draft-lottery-20120531.html

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #456 on: June 01, 2012, 04:39:45 pm »
Nije strasno toliko, ali se vidi i dalje.

Nego, nasao sam clanak, evo, pa procitaj...da ne bude da ja izmisljam sam neke price ovde. :)

http://sports.yahoo.com/news/nba--nba-s-problematic-ownership-of-hornets-opens-door-to-rigged-talk-over-draft-lottery-20120531.html

Ovaj tekst je klasican yahoo tekst, nivao kurir. Jednom kaze da je prodat tim, onda da ga i dalje konrolise NBA. Onda kaze kako su namerno gubili meceve (sta tek reci za Goldent Stejt, pa oni su sve koji zanju loptu drzati u rukama stavili na listu povredjenih ili trejdovali) a posle kaze da su bili 100% sigurni da dobijaju prvog pika.

Ja sam se nadao nekom ozbiljnom tekstu, gde ce biti objasnjeni odnosi oko vlasnistva, prava i slicno...

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #457 on: June 01, 2012, 04:56:40 pm »
Pa nema...da ima bolji tekst, ne bih se ni ja drndao da skapiram u cijem vlasnistvu su Hornets-i zapravo, i ko ih kontrolise sad i u kojoj meri.

A ne znam sta si hteo da kazes za GS. Trade-ovan je Monta, i to je to, Udoh bas i nije neki mnogo bitan faktor. Curry jeste povredjen celu sezonu, sa onim zglobovima njegovim sto se izvrcu svaki 2. mec. Bogut je dobijen u trade-u, i on je tad bio povredjen vec...jos tad je bacen akcenat na narednu sezonu. Klay je odigrao sto se tice poena tek nesto ispod Monta, tako da i nije bio neki gubitak. A Monta u Bucks-ima, na istoku, nije uspeo da udje u PO.

Nego, citam nesto da se sad cesce nego inace pominje da bi mogli da tade-ujemo sa tvojim Sixers-ima. Iguodala za ovog 7. pick-a, plus mozda Dorell uz Jefferson-a ili Biedrins-a. Cista nagadjanja, posto sam se ja nadao da ce dovesti Iguodala-u jos pre par sezona.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #458 on: June 01, 2012, 05:28:35 pm »
Pa nema...da ima bolji tekst, ne bih se ni ja drndao da skapiram u cijem vlasnistvu su Hornets-i zapravo, i ko ih kontrolise sad i u kojoj meri.

A ne znam sta si hteo da kazes za GS. Trade-ovan je Monta, i to je to, Udoh bas i nije neki mnogo bitan faktor. Curry jeste povredjen celu sezonu, sa onim zglobovima njegovim sto se izvrcu svaki 2. mec. Bogut je dobijen u trade-u, i on je tad bio povredjen vec...jos tad je bacen akcenat na narednu sezonu. Klay je odigrao sto se tice poena tek nesto ispod Monta, tako da i nije bio neki gubitak. A Monta u Bucks-ima, na istoku, nije uspeo da udje u PO.

Nego, citam nesto da se sad cesce nego inace pominje da bi mogli da tade-ujemo sa tvojim Sixers-ima. Iguodala za ovog 7. pick-a, plus mozda Dorell uz Jefferson-a ili Biedrins-a. Cista nagadjanja, posto sam se ja nadao da ce dovesti Iguodala-u jos pre par sezona.

Pa GS sam spomenuo da kazem da su i ostali "prodavali" utakmice, cak je bilo i takmicenje ko ce gore igrati, a NO je igrao najpostenije od svih, to je bilo bar moje misljenje u toku sezone. Imali su seriju od 4-5 pobeda, abez njih bi bili drugi najgori tim u NBA. Nista ja lose nisam hteo da kazem za GS, samo mi je smesno da se to prebacuje NO.

Uh, meni je ovaj tim File katastrofa, bas mi je bilo tesko d aih gledam. Inace, oni nemaju sanse za titulom. Moraju da se rese Brenda i Igija, previse para za igrace koji ne mogu da budu superstarovi. Brenda amnestiras, Andrea lako mozes posalti negde u trejdu. Ovaj trej ne bi bio los. ostalo bi dosta mesta u seleri kepu, mozda bi nekog mogli i pazariti u tom slucaju. Nikako, ali nikako prihvatiti Biedrisa ili Dzefersona, (losi)prosecni igrc sa ocajnim ugovorima, mozda neko u poslednjojgodini ugovora.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #459 on: June 01, 2012, 06:01:08 pm »
Pa ne moze bez Jefferson-a ili Biedrins-a zbog plata. Dobijas ovako lottery pick, Dorell koji bi bio solidan sa klupe, pa moras nesto lose da uzmes, posto Iggy ima bar jedno 3 miliona vise nego sto bi trebalo da prima. Cini mi se da je Biedrins-u ovo poslednja godina ugovora, ali nisam siguran. A Jefferson ima dve jos.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #460 on: June 01, 2012, 07:25:07 pm »
Zanimljiva rasprava se vodi ovde
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #461 on: June 02, 2012, 02:11:27 am »
Pa ne moze bez Jefferson-a ili Biedrins-a zbog plata. Dobijas ovako lottery pick, Dorell koji bi bio solidan sa klupe, pa moras nesto lose da uzmes, posto Iggy ima bar jedno 3 miliona vise nego sto bi trebalo da prima. Cini mi se da je Biedrins-u ovo poslednja godina ugovora, ali nisam siguran. A Jefferson ima dve jos.

I Dzeferson i Biedris ulaze u poslednju garantovanu godinu ugovora, ali onda imaju opcije da produze za jos jednu, sto ce svakako iskoristiti, jer nema sanse da im neko da slicne pare. Ako potrose amnestiju na Brenda, onda ce biti ispod kepa, tako da ce moci da prime neke "bolje" lose ugovore, tj. igrace koji nesto vrede, a ne ovo dvojicu. Ovo bih prihvatio samo ako nema drugog, slicnog resenja.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #462 on: June 02, 2012, 10:16:33 am »
Da, pogledao sam sinoc za Biedrins-a bas, i ima option posle ove sezone. Brand nije toliko los, istina da ima enorman ugovor, ali vam je bio koristan u PO-u.

Celtics-i se vratili u igru. Garnett odigrao kako treba, i moraju mnogo vise na njega da idu, kad Miami-u ne igra Bosh. Imaju onog mesara Haslem-a, koji samo gleda koga ce po glavi da odvali. Samo pogledas njegove faulove i ne mozes nikako da kazes da Celtics-i igraju grublje. Ja bar nijednom nisam imao taj utisak. :)

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #463 on: June 02, 2012, 01:02:07 pm »


 :worthy: :worthy:

Kolko pizdim sto ne mogu da gledam tekme  :rant: :rant: :rant:
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #464 on: June 02, 2012, 07:01:17 pm »
Sex...
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #465 on: June 04, 2012, 09:19:41 pm »


Ovaj covek me sve vise odusevljava :D
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #466 on: June 06, 2012, 01:46:28 pm »
sta je fegeti, niko ne prati?

dva brejka  :A

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #467 on: June 06, 2012, 01:58:55 pm »
Nisam stigao da ni za jedan game 4, nocas sam gledao. Rekoh ja da je OKC ozbiljna, mada jebes ga, nedopustivo da im daju 3 tekme u nizu. Idemo dalje, ja se nadam mozda game 7, videcemo. A 'vamo Geruzija iz Bostona dobija raspali Miami...  :palm:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline dinustef

  • Starter
  • **
  • Posts: 424
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #468 on: June 06, 2012, 02:28:46 pm »
Kako je samo "The Truth" ubo clutch trojku minut pre kraja u facu LeBricku!  :cool:

panika?
prvi smo u diviziji, imamo Tebowa i deremo sve redom.
koja crna panika.

When you win say little, when you lose, say less.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #469 on: June 06, 2012, 06:09:33 pm »
 :rock: :rock: :cheer: :cheer:
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #470 on: June 06, 2012, 06:42:34 pm »
Kako je samo "The Truth" ubo clutch trojku minut pre kraja u facu LeBricku!  :cool:



 :A :A
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #471 on: June 07, 2012, 04:14:05 am »
Jackson :ohmy:
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #472 on: June 07, 2012, 04:16:25 am »
Tako bre ! Valjda ce nastaviti sad. Bedaka, kad god sam prespavao/zaspao oni su gubili na kraju.  :palm:
Kakva uzivancija od poluvremena.  :worthy:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #473 on: June 07, 2012, 04:49:11 am »
Polude OKC. Spursima samo Jackson i Parker igraju u ovim trenucima
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #474 on: June 07, 2012, 05:37:13 am »
Zasluzeno OKC, Spurs-i nisu bili konstantni.
I dokle vise onaj smarac Fisher i kol'ko ce vise onaj Crawford da sudi, ja ne znam. Naravno to nije razlog, to onako ja za samog sebe.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Jason

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 999
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #475 on: June 07, 2012, 07:28:39 am »
veceras na boston, 2.3 u mozzart....nece ispustiti ovu priliku
the loudest one in the room is the weakest one in the room

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #476 on: June 07, 2012, 10:06:31 am »
Gledao sam do neke 3. cetvrtine i onda otisao da spavam, ne mogu da verujem da su prokockali onu prednost. 'Ajde da je neki mladji tim, ili losije treniran, ali ono, od Spurs-a ne bih ocekivao tako nesto, bas su me razocarali sinoc.

Nista, jedno je sigurno, da cu u finalu navijati za tim sa istoka, makar to bio i Miami.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #477 on: June 07, 2012, 10:14:54 am »
Nista, jedno je sigurno, da cu u finalu navijati za tim sa istoka, makar to bio i Miami.

Baš ti smeta da osvoji tim koji je pobegao iz Sijetla. :P

Ili bi radije da Dildo ne uzme kintu? :mr.green:

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #478 on: June 07, 2012, 10:25:32 am »
Kinta dolazi 100%. Jasno je to bilo jos u januaru...

A i na pokeru sam u bolesnoj seriji, ne bi me cudilo da uzmem Brno Open ove godine i propisno se userem od kesha.


Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #479 on: June 07, 2012, 10:32:07 am »
Baš ti smeta da osvoji tim koji je pobegao iz Sijetla. :P

Ili bi radije da Dildo ne uzme kintu? :mr.green:
Ne podnosim ih. :D

A vidis da Dilda kenja i ovako i onako, kad je i njemu svejedno gde ce da dobije. :D

Nesto se razmisljam, mislim da bi Miami imao vise sanse da dobije u finalu Oklahoma-u. Celtics-i sad da dobiju 4. utakmicu, mislim da bi bili iscrpljeni, kao da su dali maksimum sad protiv Miami-a, pa ne bi imali snage za Thunder. Ali, i dalje se nadam ce Celtics-i u finale, pa da i tamo dobiju.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #480 on: June 07, 2012, 12:15:45 pm »
al diggerov hejt prema okc-u  :rofl:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #481 on: June 07, 2012, 12:47:55 pm »
Pa kad su na jadan nacin uzeli tim Seattle-u. Nije neko selo bilo, ili da nije bilo posete, nego sto su Stern i Bennet fuck buddies, pa onda moze. :P

Meni je to daleko legitimniji razlog da ne volim neki tim, od mnogih drugih ovde kojih ima.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #482 on: June 07, 2012, 01:28:48 pm »
OKC do kraja, 1200 jevreja u mom dzepuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D

Offline ibanez

  • Starter
  • **
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #483 on: June 07, 2012, 03:50:51 pm »
@Dreamlord

javi se na mobilni da ti ne polomim nogu i uzmem 1800 evra, znaci 600 ces morati da odvadis od pokera  :ninja:

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #484 on: June 07, 2012, 03:54:18 pm »
@Dreamlord

javi se na mobilni da ti ne polomim nogu i uzmem 1800 evra, znaci 600 ces morati da odvadis od pokera  :ninja:

zovem te :D

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #485 on: June 07, 2012, 06:09:31 pm »
Auuuh, nisam ocekivao prolaz OKC  :jupi: Nadao se jesam, ali ocekivao nisam - pogotovo posle 0:2  :worthy:

Sada sledi finale, bice gadno u svakom slucaju  :rock:
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #486 on: June 08, 2012, 03:31:08 am »
LeBron :ninja: :w
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #487 on: June 08, 2012, 03:47:45 am »
Sta bi ovo sunce ti.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #488 on: June 08, 2012, 03:50:34 am »
Pierce nikakav ucinak, plus problemi sa faulovima. Mora Boston da se vrati, ubice ih Miami u sedmoj
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #489 on: June 08, 2012, 03:50:48 am »
Jebote, 30 poena i pored 4 promasena slobodna  :worthy:

Ali Rondo :worthy: pa ja bih njega mogao gledati satima kako igra ovu igru  :worthy: