Author Topic: NBA  (Read 385702 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #280 on: March 16, 2012, 01:40:29 am »
Pa da...Cook i pick druge runde. Jebeni LA, dobice igraca na poziciji koja im skripi, a daju sicu za uzvrat.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #281 on: March 16, 2012, 09:19:20 am »
I po mom mišljenju je sasvim dobar trejd Dzekson za Dzefersona u korist GSW. Denver mi takođe kao ni većini ovde nije jasan, šta planiraju da rade sa onim idiotom Mekgijem. Suma sumarum, najviše mi se sviđa šta su uradili Indijana i Milvoki. Nisu mnogo dali a dosta su dobili.

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #282 on: March 16, 2012, 12:04:00 pm »
Denver mi takođe kao ni većini ovde nije jasan, šta planiraju da rade sa onim idiotom Mekgijem.

McGee je budala, to stoji. Ali je mnogo vredniji većini timova u ligi nego Wizardsima, jer je njegov glavni problem to što je budala i misli da je Bog Otac na terenu. U timu sa nekoliko veterana gde će mu od starta biti jasno stavljeno do znanja da nije nikakva zvezda postoji mogućnost da promeni način na koji razmišlja, tj. da počne da razmišlja :D

A i jeftin je, 3.5 M godišnje.
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #283 on: March 16, 2012, 02:18:08 pm »


 :hof:

Online omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #284 on: March 16, 2012, 07:06:13 pm »
Pao je milion trejdova, između ostalog i Sessions u Lakersima, ali je sve to nebitno u poređenju sa ovim :

As part of three-team deal, Nene goes to the Wizards, JaVale McGee to Denver and Nick Young to Clippers, sources tell Y! Sports.

Zbogom, McGee, uvek ću te pamtiti kao human highlight reel koji je nosio dres Wizardsa.



Pavijane.

Wizardsi napravili trade veka.  :thumbsup:
Pogle' tek ovog zmaja  :rofl:





Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #285 on: March 16, 2012, 08:23:48 pm »
Wizardsi napravili trade veka.  :thumbsup:
Pogle' tek ovog zmaja  :rofl:


Jebeni LA, dobice igraca na poziciji koja im skripi, a daju sicu za uzvrat.

Digger je u pravu, Clippersi su dobili ono što im treba (klasičnog prangijaša) u Youngu, već očekuju da za koju nedelju uđe u startnu postavu. A džabe je.
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #286 on: March 16, 2012, 10:57:41 pm »
Ijaoo, sad tek vidim Griffin-a...  :bigfunny:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #287 on: March 17, 2012, 12:12:15 am »
otkako mu je miličić životinja dodelio 2 banane nikako mu ne ide :D

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #288 on: March 17, 2012, 05:07:41 am »
Fino su ga docekali, kako i dolikuje.  :rock:

I ne, ne mislim na deo sa davanjem autograma.


Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #289 on: March 17, 2012, 10:15:22 am »
A lepo im je i uzvratio  :D
Diggeru ti pratiš sva dešavanja oko GSW. Je l' istina da je Monta za trejd saznao iz medija? Ako je istina, onda je uprava dno dna. Da najboljeg igrača prethodnih godina tako zajebu...

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #290 on: March 17, 2012, 02:04:50 pm »
Pa kad su ovi poceli sa tank-om ocigledno...ganja se taj top 7 protected pick izgleda. :D A i Klay dao vise poena od Monta-a. :P

Navodno su videli pre pocetak meca na ESPN-u vest, ali je Monta znao da ce biti trade-ovan pre deadline-a. Zapravo, rekao je da je on bio taj koji je inicirao da ga trade-uju sada, jer je shvatio da uprava zeli da gradi tim oko Curry-a, Klay-a i Lee-a, pa je zeleo da ode negde gde bi se vise uklapao u dugorocne planove. Navodno je sa osmehom docekao vest i nije uopste bio smoren. Tako da kapiram da je znao. Sad, da li je znao gde ce tacno, ili samo neke spekulacije o nekim potencijalnim timovima, to ne znam. Ali, svakako da ga nisu trade-ovali tek tako. Ne bi mu spremili highlights-e da idu na semaforu kad se vratio i ne bi dobio ovacije, niti bi on bio srecan i rekao da ce mu Golden State uvek biti porodica, da su se razisli pod losim okolnostima.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #291 on: March 17, 2012, 02:08:51 pm »
Lik je Monta, steta samo sto su imali Warriors-i taj mali backcourt i to je moralo da se menja. Na kraju je svojim igrama obezbedio timu pravog centra, sto im je falilo vec godinama. Bilo ga je milina gledati, cak iako je tim imao uglavnom prosecne rezultate, pa je zbog toga sto igra na Zapadu izvisio za PO svaki put. Veliki respect za Ellis-a u svakom slucaju.  :worthy:


Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #292 on: March 20, 2012, 09:29:33 pm »
Eh, kakvo smo blago mi trejdovali...
Quote
“I think he plays a little bit like Kareem (Abdul-Jabbar), but he’s a defensive Kareem more than an offensive Kareem. He’s not going to be a power player, but he’s going to be an athletic-length-long player.”

— Nuggets coach George Karl on newly acquired center JaVale McGee,

 ::)
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #293 on: March 21, 2012, 07:24:22 pm »
Hteo sam da napišem "diggeru, obavezno pročitaj ovo!", ali bi to bilo pogrešno - ovo svako mora da pročita. Da, tekst je pisao Bill Simmons, koga možda volite, možda ne volite.  I ma koliko i meni išao na živce sa projekcijama i predviđanjima, čovek jebeno ume da piše.

E, ovde je seo i napisao sjajan tekst o tome šta se desilo sa Warriorsima od '75 naovamo.

How to Annoy a Fan Base in 60 Easy Steps :Once upon a time, the Warriors ruled the NBA; now they're being booed in their own building
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #294 on: March 21, 2012, 10:45:39 pm »
Znam to. :) U pravu je za skoro sve, izuzev za trade ovaj sto je bio. Ne znam zasto su ljudi toliko negativni sto se toga tice. Ne kazem da je pun pogodak, samo hocu da sacekam da vidim kako ce to da izgleda kada budu igrali zdravi i Bogut i Curry. Ellis je u timu 7 godina, otisao je u PO jednom i to kada je bio 6. igrac tima. Svi se bune sto je otisao i koliko god ja njega gotivio, moralo se pomeriti sa mrtve tacke. Sredina lige i konstantno ostajanje bez visokog pick-a i PO ne vode nicemu, a to je bilo u kontinuitetu tako sa Monta-om. FA jos uvek nece u Golden State, tako da je moralo nesto bitno putem trade-a da se promeni i eto...sad cekamo da vidimo kako ce da ispadne.
Ne znam sta kukaju svi odma', bez potrebe, nije da smo imali nekog uspeha do sad, pa da imam za cim da placem.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #295 on: March 21, 2012, 11:27:01 pm »
Kako u čemu je problem? Yahoo sinoć-preksinoć objavio vest da je verenica vlasnika GSW ljuta na njega zbog trejdovanja Elisa, jer su ona i Elisova žena bile najbolje prijateljice.  :D


Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #296 on: March 28, 2012, 02:12:11 pm »

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #297 on: April 01, 2012, 06:55:07 am »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #298 on: April 01, 2012, 10:16:32 am »
Steta.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #299 on: April 01, 2012, 09:11:26 pm »
Jezivo deluje OKC na trenutke... Jesu Bullsi bez Rosea i igraju ko drogirani, ali ovi ne jebu zivu silu. Prvi favoriti Zapada bez problema
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #300 on: April 01, 2012, 10:40:44 pm »
Gledao sam ih. Razvaljuju.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #301 on: April 01, 2012, 10:47:29 pm »
Ali Westbrook kako kuca! Poludeo ove sezone  :ohmy:

Mnogo su jaki u napadu  :rock: Ali moraju da poboljsaju odbranu ukoliko zele titulu. Mada, danasnji NBA i odbrana ne idu zajedno  :ninja:
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #302 on: April 01, 2012, 11:55:06 pm »
Gledao sam zadnjih 5-6 tekmi od utakmice sa LAC-ima pa na ovamo komplet, trenutno igraju bas bas dobro, a i to za odbranu kako kad, prm. protiv Miami-a su igrali odlicnu odbranu, dok sa druge strane protiv Min ko da je i nisu igrali.  :D

Glavni favoriti zapada mada se i Spurs-i pitaju nesto. Ima jos i bice kao i uvek kako ko tempira formu za PO. Eto bas primer Spurs-i prosle godine, koji su razvaljivali dok se pre kraj nije desio pad, par povreda i neslavan kraj u PO-u.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #303 on: April 02, 2012, 04:58:12 am »
Brat Vesely 35 minuta na parketu  :rock:
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #304 on: April 02, 2012, 12:11:20 pm »
I soldino je odigrao: 10 poena, 4 skoka, 4 asistencije.

Mnogo bolja utakmica je bila Boston-Majami. Onaj vanzemaljac Rondo, pa ono je neverovatno šta radi. Ja čak mislim da Boston može do finala Istoka. Polako ulaze u formu, u odličnoj su seriji od All Star pauze, igraju fenomenalnu odbranu - svašta može da se desi.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #305 on: April 02, 2012, 12:30:44 pm »
I soldino je odigrao: 10 poena, 4 skoka, 4 asistencije.

Mnogo bolja utakmica je bila Boston-Majami. Onaj vanzemaljac Rondo, pa ono je neverovatno šta radi. Ja čak mislim da Boston može do finala Istoka. Polako ulaze u formu, u odličnoj su seriji od All Star pauze, igraju fenomenalnu odbranu - svašta može da se desi.

Dobija to Chicago u max 5 tekmi. Kad Rose krene na Ronda, to ce da bude kraj...


Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #306 on: April 02, 2012, 12:54:47 pm »
I soldino je odigrao: 10 poena, 4 skoka, 4 asistencije.

Mnogo bolja utakmica je bila Boston-Majami. Onaj vanzemaljac Rondo, pa ono je neverovatno šta radi. Ja čak mislim da Boston može do finala Istoka. Polako ulaze u formu, u odličnoj su seriji od All Star pauze, igraju fenomenalnu odbranu - svašta može da se desi.

Ma, bre taj vanzemaljac je do jucerasnje utakmice imao oko 20% procenat suta i prosecno 5 poena ( i 20 asistencija doduse :D). Kad poludi-nezaustavljiv, kad uleti u neki down mode-nema ga nigde. Ne mislim da Boston moze mnogo daleko-imaju gomilu iskusnih igraca, nesumnjivo-dobar tim, ali izraubovan, malo-malo pa se neko povredi, evo Allen je vec duze vreme povredjen...
OKC igra nenormalno dobro cele sezone.Imace prednost domaceg parketa , makar na zapadu do kraja. Spursi bi mogli solidno da im pariraju, ali oni imaju isti problem kao i Boston-kilometraza...
U svakom slucaju, ako se Rose vrati,nekad :angry:-uzimamo... :svi:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #307 on: April 02, 2012, 07:35:45 pm »
1.Mnogo su jaki u napadu  :rock: Ali moraju da poboljsaju odbranu ukoliko zele titulu.

2. Mada, danasnji NBA i odbrana ne idu zajedno  :ninja:

1. Oni imaju samo tri igraca koji znaju da daju kos, mada i Ibaka moze da ubaci kad ostane sam. Igraju oni sasvim dobru odbranu, poprilicno iznad proseka.

2. Ovo nema veze s istinom. Ja se ne secam kad je to igrana fenomenalna odbrana kolektivno u ligi? Uvek je bilo ekipa koje igraju odlicnu odbranu, pa tako ima i ove godine. Cikago igra odlicnu odbranu. OKC, LAL i Majami igraju sasvim dobru odbranu. Samo u NBA ne mozes igrati ono sto se igra u Evropi, jebiga, tamo te napadaju Durant, Kobi, Lebron, a ne neki koji nemaju mesta u NBA, pa onda dodas pravila i velicinu terena...

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #308 on: April 03, 2012, 12:39:41 pm »
Evo vam raspale Oklahome. Kad ne ide šut, poraz je neminovan. KD i Vestbruk fantastično šutersko veče: 8-20 i 5-16. Timskih asistencija svega 14. Igraju jednodimenzionalno i po mom mišljenju nisu još zreli za titulu. Samo se ne treba upuštati u trku sa njima, čvrsta odbrana i to je to.

Veseli 14 poena i 7 skokova. Peković 17 poena i 4 skoka.

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #309 on: April 03, 2012, 12:55:15 pm »

Veseli 14 poena i 7 skokova. Peković 17 poena i 4 skoka.

Kakav je bio Veseli ? Gledao bih Wizardse, ali mi je ponestalo bensedina... :zvizdanje:
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #310 on: April 05, 2012, 11:17:08 am »




 ;z

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #311 on: April 05, 2012, 12:04:05 pm »
Najbolja stvar kod ova 2 klipa je Bajnamova faca na kraju prvog klipa, skroz desno stoji  :lol: Naravno i Ciganinova grimasa  u drugom klipu u kadru sa table

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #312 on: April 05, 2012, 03:21:35 pm »
Pih steta sto sam otisao da spavam posle Miami - OKC, bila dobra tekma, gledajuci highlights-e. Bynum  :lol:

Ne mirisem nikako Lebrona (za razliku od Wade-a  :D), ali covek kako je sinoc odigrao, svaka cast. Kako par grubih faulova OKC okrenu utakmicu, posle onog faula Westbrook-a kada je poslao James-a na patos pri pokusaju zakucavanja Miami je poceo da igra.

I Boston - SA je bila odlicna takodje.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #313 on: April 05, 2012, 03:41:14 pm »
Kod prvog zakucavanja (tj. drugog na utakmici) je najjace sto su obojica krenuli laktom, ali je Gasol bio slabiji u duelu pa je posle kukao da je Griffin postavio lakat :D
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #314 on: April 07, 2012, 08:51:01 pm »


 :bigfunny: :bigfunny: :bigfunny: :worthy: :worthy:
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku