Author Topic: NBA  (Read 385889 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Online sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #245 on: March 04, 2012, 10:40:30 pm »
Bem ti, sta uradi Rondo :ohmy:
Plus racunaj sve one lagnice koje je fulio na ploci. Haos! A najbolji dio je da uopste nije forsirao, decko kao masina proracunava logicno rjesenje za akciju bio to sut ili asist.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline bejo

  • Starter
  • **
  • Posts: 248
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #247 on: March 10, 2012, 10:01:49 pm »
Kako se kaze ono, i dont want to live on this planet anymore ?  :(

Riki  :(

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #248 on: March 11, 2012, 12:32:41 am »
Uh ACL, sranje  :(

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #249 on: March 11, 2012, 11:01:08 am »
A Jay-Z neverue  :D


Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #250 on: March 11, 2012, 12:19:26 pm »
Uh ACL, sranje  :(

Što je najgore, bah-bye OI :(
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #251 on: March 11, 2012, 10:29:48 pm »
Kakva steta za decka. Umnogome je zasluzan sto Wolvesi na nesto i lice ove sezone.
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #252 on: March 12, 2012, 05:03:06 am »
Mrzim bedno sudjenje u NBA-u i mrzim ogromne napucane sisice kao sto je Griffin koji se bacakaju da bi dobili faul...a ovi majmuni od sudija to dopustaju jos.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #253 on: March 12, 2012, 02:44:21 pm »
mrzim jebenog Mela koji je upropastio Knickse nacisto  :rant:

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #254 on: March 13, 2012, 10:39:25 am »
Plači mala plači  :mr.green:
Gde nestadose svi stucnjaci sto se danima nisu izvlacili iz Linove guzice? :A
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #255 on: March 13, 2012, 08:30:29 pm »
Lin igra sasvim solidno, cini mi se.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #256 on: March 13, 2012, 08:39:48 pm »
ako Dwight Howard ode u LAL razocarace me. 
znam da ga zabole dupe za moj stav o njemu, ali ono, neka sam mu rekao. :bb

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #259 on: March 13, 2012, 10:37:04 pm »
ako Dwight Howard ode u LAL razocarace me. 
znam da ga zabole dupe za moj stav o njemu, ali ono, neka sam mu rekao. :bb

Iskreno, nisam siguran ni koliko treba Lakersima, tako da mislim da definitivno nece tamo
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #260 on: March 14, 2012, 04:13:15 am »
Posle hokeja naleteh na dobar basket, Miami - Orlando, Wade lik prvo ih vrati u utakmicu i onda umal' da jos jednom on zavrsi u par dana, ali lopta se bukvalno neckala i na kraju izasla, da bi posle izgubili u produzetku (LBJ 2x zasrao i jedan faul u napadu Chalmers-a i cao). Pa onda ostah da gledam i LA - Memphis, tu 2 produzetka, dobi LA gde je Bynum pokidao. A sad i vidim HOU - OKC bila dobra, sve u svemu odlicno vece.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #261 on: March 14, 2012, 04:16:23 am »
Ja jos uvek pokusavam da sumiram utiske posle trade-a Warriors-a i Bucks-a. Cekam/nadam se da ce uraditi jos neki trade da bi ovo licilo na nesto.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #262 on: March 14, 2012, 11:54:25 am »
Sta ima da sumiras-klasican GSW zajeb. :P
Bogut nije skrpio celu sezonu nikad, a po svemu sudeci i nece. Jackson  :yawn: Jedino kapiram da je smisao ovog trade da vi budete sto gori do kraja sezone, a i to ce biti tesko posto uopste ne stojite tako lose..
Milvoki je sasvim lepo gurao i bez Boguta-Ersan i Gooden su postali zverine. Dodaju i Ekpea koji mi je uzasno simpatican i otkada ga je ovaj pametnjakovic stavio u prvu petorku igra odlicno. Plus-veliki potencijal, uzasno zahvalan igrac i vec sada vrhunski bloker. I jos dodaju Montu. Zajeban tim.
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #263 on: March 14, 2012, 01:19:37 pm »
A ja se opkladio sa rdugom da ce GSW imati bolji skor od  Minesote i oni urade ovo  :wall: :wall: :wall:
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #264 on: March 14, 2012, 01:26:58 pm »
Da zaboravih da pomenem ovo, 'nako mrtav nocas, zao mi je, ali izgleda kao zajeb GSW.  :P

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #265 on: March 14, 2012, 02:28:54 pm »
Nije ovo zajeb trade, zapravo sve zavisi od toga kako ce Bogut stajati zdravstveno. Dosta lici na trade kada je doveden Baron Davis, slicna je bila situacija sa njim tada, kao sad sa Bogutom. Na kraju su Warriors-i otisli u PO i izbacili Dallas. Cuveni "We Believe" tim. Od tad, nema Warriors-a nigde. :D

Meni je jedino tu zao Udoh-a, gotivio sam kako igra odbranu i znacio je timu dosta. Dali su Monta-a, i to dan nakon sto je proglasen za igraca nedelje na zapadu, i jos expiring contract Kwame-a. Monta i Bogut bi lagano mogli straight up da se trade-uju, i ja ne bih mogao da kazem da oni nisu bolje prosli, bas zbog Bogutovih povreda. Ovako su dobili jos pristojnog defanzivac uz expiring ugovor, a Warriors-i su uz jednog od boljih centara lige kad je zdrav, dobili i ocajan ugovor Stephen-a Jackson-a, koga uzgred niko od navijaca ne voli posle nacina na koji je otisao pre 2 godine.
Problem je bio sto je Ellis osetio da novi vlasnici vide njega kao nekog ko strci i ne moze da se uklopi u tim. Hteli su da grade tim oko Steph-a (koji je isto sklon povredama divnog li cuda), Lee-a i Thompson-a. Tako da je Ellis zahtevao trade na kraju, moram mu odati priznanje za to, jer je sve to lepo uradio iza zatvorenih vrata, nista nije iscurelo u javnost...like a sir. :)

Jos lepse od svega je sto je debi ovih igraca, vecine bar, tj. onih koji nisu povredjeni, u petak, kada Milwaukee dolazi u Oracle Arenu.

Warriors-i su sinoc bez ikoga od zvezda osim David-a Lee-a razvalili Kings-e (koje Otis voli da gleda kako igraju :P ). Taman kad sa ocekivalo da tank-uju, da bi zadrzali top 7 pick-a, oni pobede jalove Kings-e. I sad su 3 pobede od 8. mesta na zapadu. Nista ne moze da ne bude komplikovano sa Golden State-om.

Sad se prica da gledaju kako da trade-uju Jackson-a, Wright i Biedrins-a, sto ce biti ultra zajebano. Znam da jedino ludi Orlando hoce Jackson-a, jer je Howard izrazio zelju da igra sa njim...iz samo njemu znanih razloga.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #266 on: March 14, 2012, 02:43:35 pm »
Ma,bre, Diggeru zajeb je trade. Jedino vas vadi da trejdujete dalje nekog od ove dvojice,al ne znam ko bi bio lud da to prihvati.
Milvoki je uradio odličan posao-vec su na PO poziciji, sa ovom dvojicom samo dobijaju i bice bas zajebana ekipa. Plus-dobijaju dva bas dobra igraca koja odmah mogu da igraju i da unaprede tim.
Al dobro-ako si ti zadovoljan ovakvim trejdom-nemam nista protiv... :cool:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #267 on: March 14, 2012, 02:58:27 pm »
Nisam odusevljen, ali nisam ni misljenja da je los neminovno. Moralo je nesto da se desi, Warriors-i su bili u sredini vec godinama sa Monta-om na SG i Steph-om na PG. Ocigledno da nije dovoljno. Kazem, sve zavisi od Boguta i kako ce se pokazati. Monta pored svih svojih prednosti ima i mana. Jedna, i najbitnija, je ta sto je undersized SG, a i volume scorer, a to se lako da zameniti. Ja ocekujem da ce Klay brzo doci do Monta-nih brojki, uz manje trosenja lopti. Monta je bio odlican kada je bio assist first igrac, ali to je tako retko bilo. Od 8 puta kada je dao 40+ poena, Warriors-i su dobili 3. A slican neki skor je bio kada je sutirao preko 25 puta po mecu u odnosu na to kada sutne do 15 puta.

Ne kazem da sam sam odusevljen, ali nemoj ti da srljas sa zakljuccima. :)

Uz to, taj Milwaukee koji ti toliko nahvali sa zverima poput Ilyasova-e i Gooden-a ima gori sko na istoku, nego Warriors-i na zapadu. Imaju 8. poziciju samo zato sto igraju na raspalom istoku.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #268 on: March 14, 2012, 07:53:15 pm »
Breaking: Stephen A passed me in hall and said Knicks coach Mike D'Antoni is resigning. So there's that.

A Linara neverue.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #269 on: March 14, 2012, 10:49:20 pm »
sad kad uleti Gospodar prstenova  :cool:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #270 on: March 14, 2012, 10:57:52 pm »
Spominje se Jerry Sloan.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #271 on: March 15, 2012, 06:34:31 pm »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #272 on: March 15, 2012, 06:40:51 pm »
Leandro Barbosa u Indijani za pik druge runde, Boston zainteresovan za Kejmana, na pomolu trejd Majkl Bizli za Dzamala Kraforda, Grizlisi žele da potpisu Arenasa...

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #273 on: March 15, 2012, 08:55:27 pm »
Pao je milion trejdova, između ostalog i Sessions u Lakersima, ali je sve to nebitno u poređenju sa ovim :

As part of three-team deal, Nene goes to the Wizards, JaVale McGee to Denver and Nick Young to Clippers, sources tell Y! Sports.

Zbogom, McGee, uvek ću te pamtiti kao human highlight reel koji je nosio dres Wizardsa.



Pavijane.
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #274 on: March 15, 2012, 09:09:20 pm »
As part of three-team deal, Nene goes to the Wizards, JaVale McGee to Denver and Nick Young to Clippers, sources tell Y! Sports.


Ovde su Wizardsi jos i ponajbolje prosli. Denver- :blink:
Inace, cekam Diggera da objasni novu akobaciju GSW-a.  :cool: Šampioni :worthy:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #275 on: March 15, 2012, 09:17:35 pm »
Ovde su Wizardsi jos i ponajbolje prosli. Denver- :blink:

Možda će ti sad biti jasnije  : The Wizards send Rony Turiaf to Denver with McGee as part of three-team trade, too.

Meni ni sada nije, ali ne žalim se  :smile3:
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #276 on: March 16, 2012, 12:54:30 am »
Ja ne znam sta tu treba da objasnjavam. Stephen Jackson je govedo neopevano i nije bilo sanse da zaigra za Warriors-e. Razapeli bi ga navijaci verovatno.
Ovako su dobili Richardson-a, mladjeg i boljeg all-around igraca, koji je igrao vec sa Bogut-om u Bucks-ima, dobar lik od koga mladji mogu dosta da nauce. Od onog idiota mogu samo da nauce kako da budu sisice.
Uz to, dobili su i pick prve runde, koji, istina, nece biti visok, ali je ovaj draft veoma dubok. Plus su uzeli od Atlante pick druge runde. Gomilaju pick-ove, tako da cak i ako ne tank-uju dovoljno, imaju opciju da urade trade up mozda, uz ove pick-ove sto imaju i nekog igraca. A otvara im se i sledece sezone solidno prostora u cap-u.

Ovo sada mi je zapravo dosta bolje posle onog prvog trade-a. Ima logike i gleda se sledeca sezona. Jedino ako Jackson ne nastavi da jede govna, tipa da ubacuje 3 guard-a i 2 SF-a da igraju u isto vreme, a Tyler-a koji ima dosta potencijala drzi na klupi skoro ceo mec, a mi jos treba da tank-ujemo sezonu, jer imamo protected pick ako je u top 7.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #277 on: March 16, 2012, 12:56:08 am »
Sta su Clippers-i dali?

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #278 on: March 16, 2012, 01:00:43 am »
Lakers get:
• G Ramon Sessions
• F Christian Eyenga
• Rights to swap Heat's 2013 first-round draft pick

Cavaliers get:
• F Luke Walton
• 2012 first-round pick

Meni ovaj trade nikako nije jasan. Sta tu Cavaliers-i dobijaju? Walton i prvi pick Lakers-a, koji realno nece biti visok...a daju im veoma korisnog Sessions-a i Eyengu koji je jos znak pitanja, a oslobadjaju Lakers-ima i cap tako sto uzimaju onog jadnog bilmeza Walton-a.

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #279 on: March 16, 2012, 01:35:31 am »
Sta su Clippers-i dali?
Ja sam iz ovoga shvatio da su Clippersi dali pika druge runde 2015 :

CSNwashington.com has confirmed that 7-foot center McGee goes to Denver while Young goes to the Clippers, and in return Washington gets Nuggets center Nene, forward Brian Cook and a 2015 second-round pick from the Clippers.

 
 
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.