Author Topic: NBA  (Read 384543 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2730 on: April 08, 2022, 11:06:31 pm »
Kako se bira MVP u NBA? Stalno viđam naslove kako Jokić vodi u trci za MVP, nemam pojma o čemu se radi a ne klikće mi se na linkove. :D
Namestio Tole  :cackalica:

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3599
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2731 on: April 11, 2022, 10:01:58 am »
Kako se bira MVP u NBA? Stalno viđam naslove kako Jokić vodi u trci za MVP, nemam pojma o čemu se radi a ne klikće mi se na linkove. :D
Bira ga, 'ajde da se tako izrazim, udruženje sportskih novinara i komentatora po "evrovizijskom" modelu. Svaki član udruženja treba da raspodeli glasove na pet kandidata za nagradu. 1. mesto/izbor - 10 poena, pa nadalje 7 poena, 5 poena, 3 poena i 1 poen. Pre neku godinu su uveli da navijači onlajn daju jedan poen takođe. Igrač sa najviše poena na kraju je MVP.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3599
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2732 on: April 18, 2022, 11:04:34 am »
Počeo PO. Manje-više očekivani rezultati prvih utakmica, osim MIN@MEM. Lepo je bilo sinoć videti kako Bruklin gubi u poslednjoj sekundi.
Denver kriminalan, ekipa u rangu indisponiranih Barselone ili Reala.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2733 on: April 18, 2022, 11:19:39 am »
Denver kriminalan, ekipa u rangu indisponiranih Barselone ili Reala.


MVPBOT da se sto pre vrati u tem Sombor da gradi hipodrom

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14990
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2734 on: May 09, 2022, 04:33:21 pm »
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21024
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2735 on: May 09, 2022, 05:04:46 pm »
Nedavno sam naučio da ima neki Embiid koji voli da plače za MVP titulom. A pošto vidim da igra za Philu, zanima me šta Grandi misli ko je bolji od ove dvojice? :D

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2736 on: May 09, 2022, 05:36:39 pm »
Popularni Inaugurator realno imao bolju regularnu seoznu, napadacki je malko bolji i konstantniji je i doveo je onu grupu gradjana u PO, tako zasluzeno. Sa druge strane Embiidara je malo staklen, doduse sve manje propusta utakmice i zverina je realno. I definitivno bih vise voleo njega nego Jokaru u reketu kad treba da se odbrani nesto. Sitne nijanse odlucivale. Jebes ga sto malo kmeci, kmece svi, daj samo nek izbace Miami.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14990
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2737 on: May 09, 2022, 07:11:18 pm »
Adetokumbo mnogo opuštenije igra od kada nema pritisak MVP-a. Biće Jokić još bolji kada se vrati Džamal. Ne mislim na statistiku, već na pobede u PO. Da ih nisu pokrale sudije protiv Lejkersa pre 2 sezone, Jokić bi verovatno već imao prsten.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2738 on: May 10, 2022, 06:42:18 pm »
Da taj bubble run im je bio istorijski...da li su sudije pokrale ili ne, ne znam...ona trojka Davisa u lice Jokari  :worthy:
Realno, Giannis MVP

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21024
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2739 on: May 12, 2022, 07:12:15 pm »
Vidim naslove da je gazda Denvera došao kod Jokića i pomislim da li su Pablo, Omiljeni i Kuliša organizovali neko hodočašće da vide gazdu. Kad ono cvrc, fejk njuz, nije Sten nego neki od njegovih sinova.  :zzz:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14990
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2740 on: May 12, 2022, 10:17:12 pm »
To je sad popularno. Prošle godine su došli u Ljubljanu iz Dalasa da potpišu ugovor sa Lukom.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21024
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2741 on: May 12, 2022, 10:56:03 pm »
To je sad popularno. Prošle godine su došli u Ljubljanu iz Dalasa da potpišu ugovor sa Lukom.

To im je bio izgovor da vide odaklen je Melanija :facts:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2742 on: May 13, 2022, 01:02:30 pm »
Josh Kroenke ?!
Teraj ga ukurac ... i njega i MVPBOTa

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3599
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2743 on: May 13, 2022, 01:30:20 pm »
Jebes ga sto malo kmeci, kmece svi, daj samo nek izbace Miami.  :D
Možda sledeće godine, ali po mogućstvu nikad. U suštini mi ga je žao, iako plačljivko, jedino on i Maksi vrede u onom timu. Rivers još jednom pokazao koliko je precenjen trener. Sramota da je Fila sa svim Procesima i sranjima koja je pokušavala prethodnih godina poslednje konferencijsko finale igrala 2001. godine. Rasformirati slepce i preseliti tim u jebeni Mejn

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2744 on: May 13, 2022, 01:50:18 pm »
Ove godine mi i nije nesto zao, igrali su bas krs, srednje zalosno. Meni je najzalije kad je Jimmy bio tu, to je bila poslozena odlicno ekipa, but jbg Kawhi.  :D

O procesu neki drugi put, kad malo uhvatim vremena.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21024
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2745 on: May 13, 2022, 02:26:04 pm »
but jbg Kawhi.

To ovaj junak? :D



Za njega sam čuo pre nekoliko godina, po wikipediji pretpostavljam da je to bilo kada je igrao za Toronto. Pošto NBA uglavnom pratim samo preko naslova i pomalo preko onoga što se ovde piše, ja sam u to vreme mislio da se priča o četiri različita igrača. Kawhi, Kavaj, Lenard i Leonard. :D

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2746 on: May 13, 2022, 11:50:08 pm »
A jbg Betula, bio finals MVP pre sad vec 8 godina, u duelu Spursa i Heata, cuvao LeBrona. A recimo game 7 ne znam kako nisi video barem kraj, kao da je bilo juce, omiljeni me tu kod mene zajebavao u sred noci. Jos jedna trivia, odmah posle tekme bila epizoda kako Daenerys spaljuje King's Landing.  :D



A samo cu se delimicino dotaci The Process-a, ne sporim da je bilo tankovanje zesce, ali ono sto meni upada u oko kako se neke povrede tretiraju, a ne mozete me ubediti da je sve do ekipe, tu ima mnogo nerazjasnjenog posla. Evo pogledati samo Embiida i Simmonsa, i na pocetku karijere po sezonu i posle se nastavilo, pa i sada Simmonsa u Netsima, sada isao na operaciju ledja a kao sve bilo dobro i igrace. Pa onda bas pomenuti Kawhi pauzirao skoro citavu sezonu u Spursima, tu su se i popickali oko povrede upravo, a ja bas i ne verujem da Spursi nisu stedeli svoje glavne igrace, pa Pop je prvi poceo tako random da odmara igrace i cak je dobijao silne kazne. Sada opet vise od godinu dana pauza. Ili recimo Obrva ili Zion... Dok sa druge strane imas i kontra primere.

I jbg Sixersi su lose odradili posao to niko ne spori, dali su krs pickova za Jimmy-ja, nisu ga potpisali posle, pa onda Horford koji se kod nas raspadao i njegov ugovor, a on opet procvetao u Bostonu, pa su onda za Fultza dali jos jednu prvu rundu bas Bostonu gde su oni sa naseg mesta izabrali Tatuma, pa onda Okafor. Sve u svemu mnogo promasaja.

« Last Edit: May 13, 2022, 11:56:11 pm by Grandilof »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2747 on: May 27, 2022, 11:16:52 am »
Odbijam da verujem da su ovogodisnji Warriorsi bas oviliko mocni...4-1, 4-2 i 4-1 i slobodno se moze reci da su pustili Denver i Dallas tu jednu, takozvani gentleman's sweep.
Napred Boston!

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2748 on: May 29, 2022, 09:20:51 pm »
Napred Boston!

A gde žuriš?  :hm:


Mislim da Вориорси dobijaju lagano sa 4:2 nebitno ko bude protivnik u finalu. Kada krene rešetanje u jednom trenutku to je milinko pantelić za gledati. Bjelica proigrao odbranu u poslednje 2 tekme  :teg:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14990
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2749 on: May 29, 2022, 09:53:32 pm »
Kari, Tompson, Grin (ko) u najboljim danima, pripomognuti sa Viginsom, Pulom, Lunijem... plus se Iguodala vraća za finale. Mislim da Batler neće moći sam protiv njih. Hiro ima povredu sa kojim se ne zna kada će se vratiti, što je još jedan ekser u sanduku Majamija.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2750 on: May 30, 2022, 12:31:28 pm »
A gde žuriš?  :hm:
ne znam o cemu ti to?

btw, sam rek'o!

BAstn zasluzeno  :dzombica: svaka cast Jimmy Bucketsu i Adebayo-u  :rock:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14990
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2751 on: May 30, 2022, 09:14:55 pm »
Malo je nedostajalo. Nije im trebao baš Džimijev šut za 3 na kraju utakmice. Boston zasluženo.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2752 on: May 31, 2022, 10:23:17 am »
Malo je nedostajalo. Nije im trebao baš Džimijev šut za 3 na kraju utakmice. Boston zasluženo.
pa ono, Spolstra rece da je odlican sut bio :D
Jeste, Dzimi bio sam kao duh ali trojka u tranziciji na minus 2  :pablo: i posle kazu Stef Kari nije sjebao kosarku :D

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3599
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2753 on: May 31, 2022, 10:55:48 am »
Karma je zadovoljena - ili će Beli da uzme titulu ili će Seltiksi opet da beže Lejkersima po broju titula  :D
Kad je PO došao u fazu polufinala konferencija, kumu sam rekao da su mi sve ekipe osim Sansa i Siksersa simpatične i da za svaku postoji razlog zašto bih voleo da osvoji. Međutim, sad mi je zbog Laurija drago da je Majami ispao. Neverovatno koliko je taj čovek iritantan kao igrač, samo kenja sudijama i flopuje, gori je od CP3 i Hardena.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2754 on: May 31, 2022, 12:38:04 pm »
Međutim, sad mi je zbog Laurija drago da je Majami ispao. Neverovatno koliko je taj čovek iritantan kao igrač, samo kenja sudijama i flopuje, gori je od CP3 i Hardena.
moze konacno da se opusti i uziva u cheeseburgerima  :zvizdanje:

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2755 on: June 03, 2022, 12:58:42 am »
Karma je zadovoljena - ili će Beli da uzme titulu ili će Seltiksi opet da beže Lejkersima po broju titula  :D

Zaboravio si Miloja. Lično sam navijao da finale bude Milvoki-GS, 2 šampionska tima, sudar snage i prefinjenosti, to bi bilo do jaja za gledati, ali Midltona izdade koljeno u nezgodnom trenutku. Boston mi je bio drugi favorit, stvarno su dobra ekipa i zanimljivi za gledanje.

Nakon dominacije naših košarkaša diljem sveta i nakon kićenja titulom u kupu evropskih šampiona Luke Jovića red je da i naši ljudi uzmu NBA prsten. Ne vidim kako Boston može da pobedi GS 4x?!?  :hm:

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4315
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2756 on: June 03, 2022, 08:29:16 am »


Ne vidim kako Boston može da pobedi GS 4x?!?  :hm:

One down, three to go...

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21024
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2757 on: June 03, 2022, 09:11:03 am »
nakon kićenja titulom u kupu evropskih šampiona Luke Jovića

Baš sam se pitao za koga li će Pablo da navija u finalu ali vidim da si se snašao :D

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2758 on: June 03, 2022, 09:41:28 am »
Ostao sam zabezeknut nocas gledajuci cetvrtu, ako nisu vezali 10 napada gde su ispogadjali sve, ubi me...

Sent from my SM-G780G using Tapatalk


"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2759 on: June 03, 2022, 10:09:46 am »

One down, three to go...

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
ne ovako kako su dobili nocas :D
Derrick White da je lavabo bacio, upao bi kroz obruc...
Tatum i Brown 3/13 za 3 to je neodrzivo ako Bastin zeli sampionstvo. Ukrali su game 1...ali su opet odigrali muski u odbrani, sto im je jelte, glavna osobina.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2760 on: June 06, 2022, 01:57:18 pm »
Bas se oseti nedostdatak kastvenog plejmejkera u ekipi Celtics-a. Tatum i Brown ubace svoje ali zato ostatak kanal. Smart je pre dvojka nego plej i razigravanje saigraca mu nije jaca strana...mada kaku su Warriors-i ubacivali trojke sinoc, nema tu pomoci.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2761 on: June 17, 2022, 04:37:46 pm »


 :1:

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14990
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2762 on: June 17, 2022, 05:50:46 pm »
Bravo za momke. Nisam pratio Golden Stejt nešto ove godine. Zašto Durent nije igrao u šestoj utakmici?
Kad se samo setim komentara da je bolje da igra kod Željka u Partizanu nego što se vratio u NBA  :D.
« Last Edit: June 17, 2022, 05:56:09 pm by Sundjer Bob Kockalone »
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2763 on: July 01, 2022, 07:58:07 pm »
Bas se oseti nedostdatak kastvenog plejmejkera u ekipi Celtics-a. Tatum i Brown ubace svoje ali zato ostatak kanal. Smart je pre dvojka nego plej i razigravanje saigraca mu nije jaca strana...mada kaku su Warriors-i ubacivali trojke sinoc, nema tu pomoci.

Čuli su te...

PG Malcolm Brogdon has been traded to the Boston Celtics in exchange for Daniel Theis, Aaron Nesmith, Nik Stauskas, Malik Fitts, Juwan Morgan and a 2023 first-round pick, ESPN's Adrian Wojnarowski announced on Friday.
Brogdon finally has a new home. He's been in the rumor mill for what feels like years, especially with Indiana clearly in the middle of a rebuild. If Brogdon can stay healthy, a backcourt of him, Marcus Smart, and Derrick White will be very difficult to score on. Assuming Boston doesn't decide to send Smart back to a bench role, Brogdon will be one of the best sixth men in the league and should still play a huge role. The Celtics didn't have to give up much, as none of those five players were a part of their rotation when the team was healthy, and that should be a very late first round pick unless things go very south for the Celtics next season.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2764 on: July 06, 2022, 05:30:51 pm »


Vreme kada se svuda igrao basket  :worthy: