Author Topic: NBA  (Read 314268 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Reignman

• Probowl
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #2730 on: April 08, 2022, 11:06:31 pm »
Kako se bira MVP u NBA? Stalno viđam naslove kako Jokić vodi u trci za MVP, nemam pojma o čemu se radi a ne klikće mi se na linkove. :D
Namestio Tole  :cackalica:

Offline Mimi

• Probowl
    • View Profile
« Reply #2731 on: April 11, 2022, 10:01:58 am »
Kako se bira MVP u NBA? Stalno viđam naslove kako Jokić vodi u trci za MVP, nemam pojma o čemu se radi a ne klikće mi se na linkove. :D
Bira ga, 'ajde da se tako izrazim, udruženje sportskih novinara i komentatora po "evrovizijskom" modelu. Svaki član udruženja treba da raspodeli glasove na pet kandidata za nagradu. 1. mesto/izbor - 10 poena, pa nadalje 7 poena, 5 poena, 3 poena i 1 poen. Pre neku godinu su uveli da navijači onlajn daju jedan poen takođe. Igrač sa najviše poena na kraju je MVP.

Offline Mimi

• Probowl
    • View Profile
« Reply #2732 on: April 18, 2022, 11:04:34 am »
Počeo PO. Manje-više očekivani rezultati prvih utakmica, osim MIN@MEM. Lepo je bilo sinoć videti kako Bruklin gubi u poslednjoj sekundi.
Denver kriminalan, ekipa u rangu indisponiranih Barselone ili Reala.

Offline Reignman

• Probowl
    • View Profile
« Reply #2733 on: April 18, 2022, 11:19:39 am »
Denver kriminalan, ekipa u rangu indisponiranih Barselone ili Reala.

MVPBOT da se sto pre vrati u tem Sombor da gradi hipodrom

Offline Sundjer Bob Kockalone

• HOF
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
« Reply #2734 on: May 09, 2022, 04:33:21 pm »
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Online starr

• Global Moderator
    • View Profile
« Reply #2735 on: May 09, 2022, 05:04:46 pm »
Nedavno sam naučio da ima neki Embiid koji voli da plače za MVP titulom. A pošto vidim da igra za Philu, zanima me šta Grandi misli ko je bolji od ove dvojice? :D

Offline Grandilof

• Probowl
    • View Profile
« Reply #2736 on: May 09, 2022, 05:36:39 pm »
Popularni Inaugurator realno imao bolju regularnu seoznu, napadacki je malko bolji i konstantniji je i doveo je onu grupu gradjana u PO, tako zasluzeno. Sa druge strane Embiidara je malo staklen, doduse sve manje propusta utakmice i zverina je realno. I definitivno bih vise voleo njega nego Jokaru u reketu kad treba da se odbrani nesto. Sitne nijanse odlucivale. Jebes ga sto malo kmeci, kmece svi, daj samo nek izbace Miami.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

• HOF
    • View Profile
« Reply #2737 on: May 09, 2022, 07:11:18 pm »
Adetokumbo mnogo opuštenije igra od kada nema pritisak MVP-a. Biće Jokić još bolji kada se vrati Džamal. Ne mislim na statistiku, već na pobede u PO. Da ih nisu pokrale sudije protiv Lejkersa pre 2 sezone, Jokić bi verovatno već imao prsten.

Offline Reignman

• Probowl
    • View Profile
« Reply #2738 on: May 10, 2022, 06:42:18 pm »
Da taj bubble run im je bio istorijski...da li su sudije pokrale ili ne, ne znam...ona trojka Davisa u lice Jokari  :worthy:
Realno, Giannis MVP

Online starr

• Global Moderator
    • View Profile
« Reply #2739 on: May 12, 2022, 07:12:15 pm »
Vidim naslove da je gazda Denvera došao kod Jokića i pomislim da li su Pablo, Omiljeni i Kuliša organizovali neko hodočašće da vide gazdu. Kad ono cvrc, fejk njuz, nije Sten nego neki od njegovih sinova.  :zzz:

• HOF
    • View Profile
« Reply #2740 on: May 12, 2022, 10:17:12 pm »
To je sad popularno. Prošle godine su došli u Ljubljanu iz Dalasa da potpišu ugovor sa Lukom.

Online starr

• Global Moderator
    • View Profile
« Reply #2741 on: May 12, 2022, 10:56:03 pm »
To je sad popularno. Prošle godine su došli u Ljubljanu iz Dalasa da potpišu ugovor sa Lukom.

To im je bio izgovor da vide odaklen je Melanija :facts:

Offline Reignman

• Probowl
    • View Profile
« Reply #2742 on: May 13, 2022, 01:02:30 pm »
Josh Kroenke ?!
Teraj ga ukurac ... i njega i MVPBOTa

Offline Mimi

• Probowl
    • View Profile
« Reply #2743 on: May 13, 2022, 01:30:20 pm »
Jebes ga sto malo kmeci, kmece svi, daj samo nek izbace Miami.  :D
Možda sledeće godine, ali po mogućstvu nikad. U suštini mi ga je žao, iako plačljivko, jedino on i Maksi vrede u onom timu. Rivers još jednom pokazao koliko je precenjen trener. Sramota da je Fila sa svim Procesima i sranjima koja je pokušavala prethodnih godina poslednje konferencijsko finale igrala 2001. godine. Rasformirati slepce i preseliti tim u jebeni Mejn

Offline Grandilof

• Probowl
    • View Profile
« Reply #2744 on: May 13, 2022, 01:50:18 pm »
Ove godine mi i nije nesto zao, igrali su bas krs, srednje zalosno. Meni je najzalije kad je Jimmy bio tu, to je bila poslozena odlicno ekipa, but jbg Kawhi.  :D

O procesu neki drugi put, kad malo uhvatim vremena.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online starr

• Global Moderator
    • View Profile
« Reply #2745 on: May 13, 2022, 02:26:04 pm »
but jbg Kawhi.

To ovaj junak? :D

Za njega sam čuo pre nekoliko godina, po wikipediji pretpostavljam da je to bilo kada je igrao za Toronto. Pošto NBA uglavnom pratim samo preko naslova i pomalo preko onoga što se ovde piše, ja sam u to vreme mislio da se priča o četiri različita igrača. Kawhi, Kavaj, Lenard i Leonard. :D

Offline Grandilof

• Probowl
    • View Profile
« Reply #2746 on: May 13, 2022, 11:50:08 pm »
A jbg Betula, bio finals MVP pre sad vec 8 godina, u duelu Spursa i Heata, cuvao LeBrona. A recimo game 7 ne znam kako nisi video barem kraj, kao da je bilo juce, omiljeni me tu kod mene zajebavao u sred noci. Jos jedna trivia, odmah posle tekme bila epizoda kako Daenerys spaljuje King's Landing.  :D

A samo cu se delimicino dotaci The Process-a, ne sporim da je bilo tankovanje zesce, ali ono sto meni upada u oko kako se neke povrede tretiraju, a ne mozete me ubediti da je sve do ekipe, tu ima mnogo nerazjasnjenog posla. Evo pogledati samo Embiida i Simmonsa, i na pocetku karijere po sezonu i posle se nastavilo, pa i sada Simmonsa u Netsima, sada isao na operaciju ledja a kao sve bilo dobro i igrace. Pa onda bas pomenuti Kawhi pauzirao skoro citavu sezonu u Spursima, tu su se i popickali oko povrede upravo, a ja bas i ne verujem da Spursi nisu stedeli svoje glavne igrace, pa Pop je prvi poceo tako random da odmara igrace i cak je dobijao silne kazne. Sada opet vise od godinu dana pauza. Ili recimo Obrva ili Zion... Dok sa druge strane imas i kontra primere.

I jbg Sixersi su lose odradili posao to niko ne spori, dali su krs pickova za Jimmy-ja, nisu ga potpisali posle, pa onda Horford koji se kod nas raspadao i njegov ugovor, a on opet procvetao u Bostonu, pa su onda za Fultza dali jos jednu prvu rundu bas Bostonu gde su oni sa naseg mesta izabrali Tatuma, pa onda Okafor. Sve u svemu mnogo promasaja.

« Last Edit: May 13, 2022, 11:56:11 pm by Grandilof »