Author Topic: NBA  (Read 385790 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1890 on: May 27, 2016, 08:20:17 pm »
Ma nije ni zasuluzio, Houston je bio ocajan pogotovu na pocetku gde se videlo da ga boli uvo. I sto mislis da Ameri nece napraviti dramu KD vs LBJ i slicno ako do toga dodje ?

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1891 on: May 27, 2016, 08:49:26 pm »
Nije da nesto gotivim Hardena, ali ako on nije zasluzio, a Cousins i Drummond jesu...

Ne kazem da su losi, qli Cousins nije ni usao u PO. A Drummond je u PO bio prilicno prosecan, recimo. A ima ih dosta koji, kada izuzmemo uspehe njihovih timova, nisu igraci koji su imali brojke blizu Hardenovih.

Online Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1892 on: May 27, 2016, 09:17:43 pm »
I sto mislis da Ameri nece napraviti dramu KD vs LBJ i slicno ako do toga dodje ?

Bolje bi im bilo, inače pravim pauzu od još 12 godina  :lol:

Nije da nesto gotivim Hardena, ali ako on nije zasluzio, a Cousins i Drummond jesu...

Ne kazem da su losi, qli Cousins nije ni usao u PO. A Drummond je u PO bio prilicno prosecan, recimo. A ima ih dosta koji, kada izuzmemo uspehe njihovih timova, nisu igraci koji su imali brojke blizu Hardenovih.

Obrati pažnju na pozicije  :zvizdanje:

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1893 on: May 27, 2016, 09:24:38 pm »
Deficit centara, a neko mora da upadne, a biraju se petorke. Dalje, sto se tice ovih 6 guards o kojima ovde pricamo to mozemo da diskutujemo. Meni uopste ne smeta halabuka kako Harden ne igra odbranu i te price, to se preuvelicava malo, a u napdu nema sta da pisem, jedan od najboljih lagano. Bas je usao nespreman u sezonu, McHale je popio otkaz cak zbog toga. Mozda je mogao da upadne negde u drugu, trecu petorku, ali izgleda da je i veliki uticaj sta tim uradi u sezoni. Ovih 6 tako izgleda bolje na papiru. Curry lock, Westbrook evo gura ka finalu, Lillard je stvarno vodio Portland koji je izgubio 4/5 startera (CJ se prikljucio) i vise je uradio od Hardena, cak su trebali najmanje 2 tekme da otkinu GSW (mada PO ne bi trebalo da ima uticaja). Dalje CP3 takodje sam vise uradio za Clippse nego Harden. I na kraju ova dvojica, neko je iz Toronta morao da upadne, cak se moglo diskutovati i za DeRozan-a, i ostaje jos Thompson, koji takodje ima super statse, igra na obe strane i deo je rekordne sezone. Pa sad kako ko shvati i kako zeli da vidi...

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1894 on: May 27, 2016, 09:34:42 pm »
Bolje bi im bilo, inače pravim pauzu od još 12 godina
Obrati pažnju na pozicije  :zvizdanje:
Kakve veze ima? Naveo sam ih kao primer igraca koji nisu zasluzili da se tu nadju po doprinosu. Ako ne mozes da nadjes sam igrace na njegovoj poziciji koji su gori od njega tu, onda si predugu pauzu napravio.

Covek je, po mnogima, prosle sezone trebalo da bude MVP, as ad ga nema ni u 3. timu. A ima dobre brojke opet.
Dwight, prosek. McHale otisao, i ocekivali da ce biti dobro. Bickerstaff nije nista pokazao i tim u raspadu kompletnom. Sam ih je i dovde nosio.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1895 on: May 27, 2016, 09:41:17 pm »
Deficit centara, a neko mora da upadne, a biraju se petorke. Dalje, sto se tice ovih 6 guards o kojima ovde pricamo to mozemo da diskutujemo. Meni uopste ne smeta halabuka kako Harden ne igra odbranu i te price, to se preuvelicava malo, a u napdu nema sta da pisem, jedan od najboljih lagano. Bas je usao nespreman u sezonu, McHale je popio otkaz cak zbog toga. Mozda je mogao da upadne negde u drugu, trecu petorku, ali izgleda da je i veliki uticaj sta tim uradi u sezoni. Ovih 6 tako izgleda bolje na papiru. Curry lock, Westbrook evo gura ka finalu, Lillard je stvarno vodio Portland koji je izgubio 4/5 startera (CJ se prikljucio) i vise je uradio od Hardena, cak su trebali najmanje 2 tekme da otkinu GSW (mada PO ne bi trebalo da ima uticaja). Dalje CP3 takodje sam vise uradio za Clippse nego Harden. I na kraju ova dvojica, neko je iz Toronta morao da upadne, cak se moglo diskutovati i za DeRozan-a, i ostaje jos Thompson, koji takodje ima super statse, igra na obe strane i deo je rekordne sezone. Pa sad kako ko shvati i kako zeli da vidi...
Paul ima mnogo kompaktniji tim oko sebe, cak i sa povredjenim Griffinom.
I tako mislim da je Harden vise radio za Rocketse. Ali dobro, njega ce uvek biti u tim selekcijama.

Klay jeste dobar, ali igra daleko manju ulogu.

Lillard je meni gotivac, ali je ono bas timska ekipa, gde se sve steluje tako da on i CJ mogu da zavrsavaju 80 posto napada. Da kazemo da su tu negde.

I nema sanse da je bilo ko od dvojca DeRozan-Lowry bolji od njega. Kaos to i sam kazes PO ne bi trebalo da se racuna. A i oni se jedva provukose protiv Pacersa. Katastrofalni su bili obojica.



Online Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1896 on: May 27, 2016, 09:48:50 pm »
Kakve veze ima?

Ima veze utoliko što u toj komisiji ne sedi Luis Van Gal pa da igrača koji igra na poziciji G turi na mesto C zato što mu se tako prohtelo

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1897 on: May 27, 2016, 09:54:27 pm »
Ima veze utoliko što u toj komisiji ne sedi Luis Van Gal pa da igrača koji igra na poziciji G turi na mesto C zato što mu se tako prohtelo
Je l' ti citas sve uopste?

Kao sto rekoh, njih sam pomenuo kao pokazatelj kakvi igraci su zavrsili u najboljim timovima lige, a za igraca njegovog kalibra nije bilo mesta, ne zbog njih, konkretno. Tu je vise kriva liga i small ball, ali mislim da to nije bilo tesko razumeti. A vidim da si se ti samo toga uhvatio i potpuno promasio moju poentu, koja izmedju ostalog pise u postovima iznad.

Ali 'ajde, ako ti ovako nesto ulepsa dan, knock yourself out.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1898 on: May 27, 2016, 09:58:13 pm »
Sto se tice centara, ima tu i Anthony Davis, Marc Gasol, Al Horford...neki bi dodali i Whiteside-a. Cousins je imao oko 45% sut iz igre...nije to pohvalno za centra bas. Mada, ima dosta i veze s tim sto je poceo da sutira trojke, sto, opet, s druge strane ne kapiram. Tu me je Karl iznenadio, ima dominantnog centra, on ga cesto drzi spolja.

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1899 on: May 27, 2016, 10:54:47 pm »
Kao sto rekoh zavisi kako gledas, ovde se izgleda mnogo gleda uspeh tima. Prosle godine je sa slicnim statsima bio gotovo MVP lige, a sad je jedva upao u 10.

Prvo, za CP3 stoji da ima bolje poslozenu ekipu (i to ajde da kazem zbog JJ i Jamala, mada nije tamo Ariza los, moze tu jos da se poredi i vaga, prosle godine finale conf. dodje dobro da se vidi kako to izgleda). Ali bez Griffina, da nema i Paula tesko da bi ista bili bolji. On ih vodi i zbog njega su tu gde jesu. Nesto sto je Harden dosta vise radio prosle, nego ove. I statsi su mu bolji, ja sam Clippse gledao poprilicno, od kada se Blake povredio on tamo bre svaku tekmu 10 assists komotno, igra bolju odbranu, dosta mnaje turnovera, bolji procenti, vise steals...

Dalje, Lillard. Pa i ovamo se steluje za Hardena mnogo, i na papiru da me pitas Houston bi trebalo da ima malo bolje poslozen tim. Plumlee, Aminu, Leonard ko vec, da mi je neko pricao da ce oni sa tom grupom na 4 i 5 zavrsiti onako ja ne bih verovao. I kad saberes statse, skor, sve to, mala prednost Lillardu.

Ovu dvojicu bih ja stavio ispred, e sad umesto Klay-a i Lowry-ja mozda je mogao da upadne, ja bih ga mozda i stavio.

Klaya potcenjujes, jedan od ponajboljih 2-way igraca, e sad sto igra u GS sa Stephom i sto nekad presedi 4/4 Q, nije on kriv.

Kyle nije bolji igrac od Hardena, ali katastrofalan nije. Zbog njega ponajvise su dobili 2 tekme protiv Cavsa, nije mala stvar. Protiv Heat-a takodje je povukao na kraju kad je trebao, imao je 3-4 super utakmice. 'Ajde da uzmem i regularnu sezonu sto bi trebalo, do marta je igrao bas bas lepo (tad je imao problema sa laktom, isao je i na neko vadjenje vode, stavec). I ipak su zavrsili drugi na istoku.

Zakljucak, kaznili su ga za nekostantnost, sto se ekpia raspadala gde sve zavisi od njega, pod utiskom od prosle godine i jelte najbitnije kao sto rekoh skor. Ja kad sam video da oni gube protiv Sunsa utakmicu kuci pri kraju sezone gde im gori za playoff, posle te ga ne bih ni ja stavio.  :palm:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1900 on: May 28, 2016, 07:32:17 pm »


Od sinoc 8 i 6 uzastono finale, ukupno 7.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1901 on: May 29, 2016, 05:49:53 am »
Koji retardinjosi sunce ti kalajsano, umetnost kako izgubiti 3-1 protiv slabije ekipe.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1902 on: May 29, 2016, 09:33:34 am »
Pa jbt kad ona dva albinosa tresu trojke sa 9 metara! Jebem ti ja takvu kosarku. S druge strane, poslednjih 5 minuta, OKC je silio na Durentchulu bezveze a Igudala je bio spreman ko macka.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1903 on: May 29, 2016, 09:40:02 am »
Ovako će biti slađe da ih Durentula usere pred domaćom publikom.  :)

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1904 on: May 29, 2016, 11:34:21 am »
Gledam samo koji tim ima vise sanse da otrese onu slinu u finalu. Tako da, Splash!!!

Online Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1905 on: May 29, 2016, 03:13:25 pm »
Pa jbt kad ona dva albinosa tresu trojke sa 9 metara! Jebem ti ja takvu kosarku. S druge strane, poslednjih 5 minuta, OKC je silio na Durentchulu bezveze a Igudala je bio spreman ko macka.

 :palm:

"dva albinosa" 23/52 iz igre
Westbrook&Durant 20/58 iz igre

Kao što vidiš gađali su više, pogađali manje, nije "sililo" poslednjih 5 minuta nego celu utakmicu.


Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1906 on: May 29, 2016, 10:29:54 pm »
Pavalo, mislio sam na poslednjih 5 mina. Da su onako igrali tokom celog meca dobili bi sa 30 razlike...jbt koji si smarac

Online Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1907 on: May 29, 2016, 11:00:57 pm »
Pavalo, mislio sam na poslednjih 5 mina. Da su onako igrali tokom celog meca dobili bi sa 30 razlike...jbt koji si smarac

Pa to je još gluplji komentar nego što sam prvobitno mislio. Da smo mi otišli na euro 1992 bili bi prvaci, da smo izbacili CSKA u evrolizi, sada bismo mi bili prvaci  :thumbsup:

Vazda si bio pametan Kultinže svaka ti dala  :facts:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1908 on: May 29, 2016, 11:03:03 pm »
Jbt kakve to veze ima s bilo cim!?
Izgleda da je poceo da radi sugar rush od kit kat chunky-a

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1909 on: May 31, 2016, 03:31:25 am »
KD ce ubaciti 40+ poena na ovoj utakmici.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1910 on: May 31, 2016, 04:24:31 am »
Kakvo je drvo ovaj Bogut.

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1911 on: May 31, 2016, 04:53:46 am »
Oklahoma 11p za cetvrtinu, to bi bilo to izgleda. Nisam se nesto ni nadao za ovu utakmicu. Prosla se jednostavno morala dobiti.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1912 on: May 31, 2016, 05:13:42 am »
KD ce ubaciti 40+ poena na ovoj utakmici.
:zvizdanje:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1913 on: May 31, 2016, 05:30:44 am »
Cestitke GSW. Zasluzeno.
Verovatno poslednja utakmica KD u OKC.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1914 on: June 03, 2016, 05:33:53 am »
Ja se ne secam kada je poslednji put neki tim imao ovoliko kvalitetnih roll players kao sto ih sada ima GSW.
Bench im postize po 40+ poena na utakmici.

Mozda Sacramento Kings 2000-02?  :hm:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1915 on: June 03, 2016, 05:43:07 am »
Bobi Dzej, Hido, Skot Polard i Songaila?

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1916 on: June 03, 2016, 05:51:04 am »
Sto, San Antonio trpa 40+ oduvek (zbog toga nisu prosli ove godine). U onim finalima Manu, Mills, Diaw, Bellineli su to i vise radili.
Ovima tu samo Iggy i Livingston i to zavisi. Na ovome se vidi razlika izmedju odbrane OKC, SA i Cavsa. Livingston ovima je poradjao poene, a veceras procvetao, Barbosa nije postojao takodje. Cleveland jednostavno nema to da pokrije toliko.

Bedna utakmica, kako je KD omasio prsten ove godine sunce mu bogovo.  :palm:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1917 on: June 03, 2016, 08:16:41 am »
Bobi Dzej, Hido, Skot Polard i Songaila?

Kakav Songaila '00 :palm:

Offline Fred Kremenko

  • Starter
  • **
  • Posts: 110
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1918 on: June 03, 2016, 09:32:31 am »
Livingston ima uzasno povoljan matchup kad su u igri on i Splash zajedno. Uncle Drew ne moze nikog ozbiljno da brani,a racunaju da je manje zlo da ga stave na Livingstona nego na Curry-a,a Livingston onoliko pametan igrac kao sto jeste, ce svaki put da se spusti dole i da ga unisti. Protiv Okc ga je drzao ili Waiters ili Wes i tu nikako nije mogao da pravi tu prednost na low postu.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1919 on: June 03, 2016, 10:17:37 am »
Kakav Songaila '00 :palm:

ma mislio je na Songaliju

Online Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1920 on: June 03, 2016, 12:57:01 pm »
Meni se čini da su Cavsi sinoć omašili toliko zicera da bi pokrili razliku sa kojom su izgubili, ili bi bar bila neizvesna završnica.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1921 on: June 06, 2016, 05:38:09 am »
Ne znam sta bi trebalo da se desi pa da GSW ovo ne dobije sa 4:0... :yawn:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1922 on: June 09, 2016, 05:44:28 am »
Ovogodisnji playoff bolji od svakog rialitija.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1923 on: June 09, 2016, 05:51:31 am »
Covece, svaku drugu tekmu mos' na spavaje na poluvremenu.  :palm:

Ovo ko Cavsi i Toronto prve 3 tekme, videcemo da li ce i dalje.


"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Online Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1924 on: June 09, 2016, 04:42:12 pm »
Koliko su Cavsi bolji bez Lovea, koji je čini mi se mnogo bolji fantasy igrač nego timski igrač, pogotovo u Cavsima.