Author Topic: NBA  (Read 385767 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #35 on: December 09, 2011, 02:38:14 pm »
Cisto da dodam zbog smejanja na trade u kom je Curry umesan. Pocelo je sve tako sto su Hornets-i izjavili da bi voleli Curry-a najvise da dovedu u zamenu za Paul-a. Islo je dotle da su Celtics-i nudili Rondo-a za Curry-a, kako bi imali cime da dovedu Paul-a, jer NO nije hteo Rondo-a. Ali, ono, kapiram da ti to vec sve znas, samo volis da pises gluposti. :D

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4448
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #36 on: December 09, 2011, 02:45:44 pm »
Pa koji normalan igrac bi isao u GSW i zbog cega??daj mi samo 1, jedini razlog, molim te?
Prikriveni razlozi ... blizina SF...

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #37 on: December 09, 2011, 02:47:02 pm »
Prikriveni razlozi ... blizina SF...
Nista manji nego tvoji za LA, posto jelte za njihovu fransizu navijas i u AF-u. :D

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #38 on: December 09, 2011, 03:03:01 pm »
@ Digger: Pa nije ni sad situacija toliko crna. Osim Majamija, Bostona, Niksa i Lejkersa (da im je uspeo trejd) ne vidim jos neki tim koji je uspeo da okupi toliko broj zvezda na jednom mestu. Pritom su i Boston i Njujork u nezgodnom polozaju. Boston, jer njihova velika trojka zajedno ima preko 100 godina a pri tom im je klupa ocaj, a Njujork - njima je samo klupa ocaj a i vec godinama su tim koji nema nikakvu hemiju ko god da im je na rosteru. S druge strane, ne znam koje cudo treba da se desi pa da Majami ne osvoji titulu ove godine ako im podje za rukom da dovedu Nenea ili Cendlera (ne znam koga ciljaju).

A GSW je i meni simapticna ekipa. Sto kaze Digger, njihova publika spada u jednu od najvernijih, veliko je trziste...Krajem 80-ih/pocetkom 90-ih imali su lepu ekipu sa Van Ekselom, Mulinom, Ricmondom, Sprivelom, Veberom. I sadasnja ekipa je izuzetno talentovana, samo mi nije jasno dokle ce da tolerisu B(i)jedrinsa? Veciti talenat, a skoro sam negde procitao da im pravi dosta problema van terena.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #39 on: December 09, 2011, 05:45:42 pm »
Procitaj svoje pitanje iz prethodnog posta, pa kad budes hteo odgovore na druge stvari, onda tako i pitaj. jedini problem u komuniciranju ovde je taj sto ti nemas nikakve informacije, nego mislis da su smajliji argumenti zapravo.

Ja sam pomenuo sta su Warriors-i nudili, jer sam za to siguran i to najvise pratim, dao sam i druge primere, ali se ti uhvatis za jedno, pa onda kada ti na to odgovorim izvrces kao da je to jedino sto sam rekao. Sve u svemu, fail-ujes, a nista konstruktivno nisi rekao. Najgore je sto sam znao da ces da izvuces Warriors-e iz onog mog duzeg posta...to je ono sto ti uvek pominjes, smejes se timu za koji navijam i uhvatis se toga i smaras time, a onda ja kao samo to gledam, a zapravo ti ne gledas nista, nego samo lupetas. Nekako mi sve teze da skapiram da imas dete, jer tvoji postovi mi ostavljaju utisak kao da si ti jedno.

Nadam se da pises u afektu (  mada ne znam zbog cega). Makar kao "moderator" bi trebalo da pazis sta se pise, a narocito sta pises.
A za ovo oko dece, te posalice "kurac u dupe" i sl. sam vrlo raspolozen da mi ponovis uzivo. Bas bih voleo.
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #40 on: December 09, 2011, 08:10:08 pm »
Ovo za dupe je bila zajebancija, to je valjda jasno, nije nikakav afekat, daleko da se nerviram zbog bilo cega. Ako te je to uvredilo, izvinjavam se, jer nisam mislio to kao uvredu. A za ovo oko dece, to sam napisao, jer takav utisak imam ponekad. Trazio si mi da ti navedem razlog zasto bi to bilo primamljivo Hornets-ima, ja sam ti to obrazlozio, da bi ti dosao sa onim smajlijima i kao gledam sve kroz Warriors-e. A najregularnije sam ti odgovorio na pitanje i iz najbolje namere.

Ne znam koji ti je trip da se samo ismevas, nikakve razloge ne dajes za to sto pises, samo se smejes svemu sto se razlikuje od tvog stava. A ja ti najljudskije obrazlozih zasto sta mislim. Mozda sam ja pogresio sto sam ocekivao isto od tebe.

Je l' tebi toliko tesko pada da mi napises npr. posle objasnjenja zasto su bili zainteresovani za trade, zasto ti mislis da je to nerealno i sl.? Nije to valjda toliki problem. Ja sam po potrebi mogao i linkove da ostavim, cisto da vidis da ti pricam nesto sto je kruzilo po medijima, a ti se samo smejes, kao da sam ja izmislio ne znam ni ja sta. Kako onda ozbiljno da te shvatim?

Jos jednom, izvinjavam ti se za uvredu, ako je tako shvaceno, nisam takav lik, niti imam zelju da te napusavam ozbiljno, ili ikoga drugog. A nadam se da ono nije bila pretnja.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #41 on: December 09, 2011, 08:24:17 pm »
@ Digger: Pa nije ni sad situacija toliko crna. Osim Majamija, Bostona, Niksa i Lejkersa (da im je uspeo trejd) ne vidim jos neki tim koji je uspeo da okupi toliko broj zvezda na jednom mestu. Pritom su i Boston i Njujork u nezgodnom polozaju. Boston, jer njihova velika trojka zajedno ima preko 100 godina a pri tom im je klupa ocaj, a Njujork - njima je samo klupa ocaj a i vec godinama su tim koji nema nikakvu hemiju ko god da im je na rosteru. S druge strane, ne znam koje cudo treba da se desi pa da Majami ne osvoji titulu ove godine ako im podje za rukom da dovedu Nenea ili Cendlera (ne znam koga ciljaju).

A GSW je i meni simapticna ekipa. Sto kaze Digger, njihova publika spada u jednu od najvernijih, veliko je trziste...Krajem 80-ih/pocetkom 90-ih imali su lepu ekipu sa Van Ekselom, Mulinom, Ricmondom, Sprivelom, Veberom. I sadasnja ekipa je izuzetno talentovana, samo mi nije jasno dokle ce da tolerisu B(i)jedrinsa? Veciti talenat, a skoro sam negde procitao da im pravi dosta problema van terena.
Samo kratko da ti odgovorim na prvi deo, ostalo cu kasnije. Nije tako crno kazes, ali problem i jeste upravo u tome sto ima samo malo timova koji imaju dosta zvezda, poenta je da zvezda ima malo i da ih nema za sve timove, a i to malo sto ih je, odu u isti tim. Na kraju krajeva, evo, isto sto sam ja pisao, pise i na zvanicnom sajtu NBA-a sad. Kako je trade bio stetan i po NBA i po Hornets-e.  :)

Offline Jason

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 999
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #42 on: December 13, 2011, 04:51:27 am »
Brandon Roy announced his retirement Friday at age 27, the victim of a pair of knees that had deteriorated over the past two years. Doctors told the three-time All-Star guard during a Thursday physical that he jeopardized his future health if he continued to play. "Brandon started thinking about the long-term health prospects he might be facing down the road," interim general manager Chad Buchanan said. "He wants to be able to play with his kids and run around freely and live with good health as he goes through life. "He decided (retirement) was the route he wanted to go. We were very surprised to get the news, but also understanding."
the loudest one in the room is the weakest one in the room

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #43 on: December 13, 2011, 01:26:23 pm »
Ocekivano.
Bilaps potpisao sa LAC. Sa Rasual Batlerom, Bilapsom, Grifinom, Kejmanom, Bledsoom, Gordonom imaju tim sa PO, a dokle ce da doguraju videcemo.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #44 on: December 13, 2011, 07:11:06 pm »
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #45 on: December 14, 2011, 12:41:29 am »
Posto su Clippers-i resili da ponude ipak ugovor Jordan-u, nije ostalo mnogo opcija. Ionako mislim da je mnogo ono Jordan-u za 4 godine...11 miliona, a lik nista posebno nije. Kwame je tu samo na godinu dana, taman se oslobadja cap za dobru FA grupu sledece sezone. Ionako se nadaju da se Biedrins sabrao, tako bar pricaju. A Kwame je koristan, samo naravno, nije zvezda i nikada nece moci da opravda prvi pick na draftu.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #46 on: December 14, 2011, 01:03:51 pm »
Koje rasipanje za polu-centre iz ove FA grupe. Nene 5 godina, 67 miliona. Strasno...

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #47 on: December 14, 2011, 02:29:16 pm »
Haha pa je l' se to odnosi i na Kwamea?

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #48 on: December 14, 2011, 02:41:28 pm »
Naravno. Nema dobrih centara ove godine kojima je isticao ugovor i onda se bacaju pare na neke prosecne i ispodprosecne igrace. Kwame je bar potpisao na jednu godinu, tako da nije nikakav problem. Inace, baci pogled na statistike od prosle sezone Kwame-a i na primer tog Jordan-a. Razlike skoro da nema, Jordan ima prednost u blokadama, a Kwame je bolji igrac u odbrani jedan na jedan. Draze mi je da dodje ovaj na godinu dana, pa ako ne valja, lepo neka ide gde god mu volja, nego da se obavezu na 4-5 godina za tolike pare Jordan-u ili Nene-u (pa i Chandler-u) i da napune cap, a ovi pruze iste partije kao i taj Brown.

Generalno losa sezona za ganjanje FA centara. Sledeca ce biti mnogo bolja sto se tice FA, a i draft klasa je miljama ispred ove prosle.

Offline bejo

  • Starter
  • **
  • Posts: 248
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #49 on: December 14, 2011, 03:11:37 pm »
Kwame moze od nekog biti bolji samo u sedenju na klupi. Realno, da mu je ovakav ugovor dao neko koga mediji ne vole, npr Khaaaaan, genijalci Simmons i Wojnarowski bi pisali tekstove sa predlozima da se Minesota prebaci u NBL of Canada.

Warsi su verovatno mogli dobiti Pekovica/Milicica za kesicu crnih semenki, samo da su pitali.  :lol:

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #50 on: December 15, 2011, 09:38:51 am »
Kris Pol trejdovan u LAC za Gordona, Kejmena, Al Faruk-Aminua i pik prve runde.
Ricard Hamilton i zvanicno u Bulsima.
Orlando objavio da za sada nema potrebe da se prica o Dvajtovom trejdu.

Offline Jason

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 999
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #51 on: December 15, 2011, 10:30:43 am »
deandre jordan ima da bude double double masina !
the loudest one in the room is the weakest one in the room

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #52 on: December 15, 2011, 03:13:03 pm »
Fampti damti, dok se ne uvede auction draft u NBA nemoj pratiti uopste  :lol:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #53 on: December 16, 2011, 12:16:43 am »

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #54 on: December 16, 2011, 03:09:06 am »
Hahahaha ali stvarno. Jebeni Bonzi ne bi mogao da nadje mesto ni kod Mute u Radnickom.  :lol:

Offline Jason

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 999
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #55 on: December 16, 2011, 07:40:33 am »
chris paul u klipersima...sramota tim u sledece 2,3 godine...
the loudest one in the room is the weakest one in the room

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #56 on: December 16, 2011, 11:41:56 am »
Pa napisao sam 4 posta iznad. Al' ajde sto su oni jaki, nego sto Dalas pravi Big 6  :D sa Karterom, Kidom, Merionom, Odomom, Terijem, Novickim + Dejvid Vest.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #57 on: December 16, 2011, 11:59:41 am »
David West? Pa covek je jos ranije potpisao za Pacers-e. Nisam cuo nista o njemu od tad.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #58 on: December 16, 2011, 12:31:49 pm »
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline bejo

  • Starter
  • **
  • Posts: 248
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #59 on: December 16, 2011, 01:58:25 pm »
Samo se vi smejte. Sledeci je rekonvalescent Antoine Walker. :brusli:

Sutra preseasooooooooooooooooon gejm. Od sutra Rubija da zovete Rickasso  :lol:

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #60 on: December 16, 2011, 05:54:12 pm »
David West? Pa covek je jos ranije potpisao za Pacers-e. Nisam cuo nista o njemu od tad.
U pravu si. Sad sam proverio na trackeru, ispod Dejvida je Delonte koji je presao u DAL. Nisam lepo video, ali to ne menja cinjenicu da je DAL jak kao zemlja.
Dzamal Kraford u Portlandu

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #61 on: December 17, 2011, 12:00:40 am »
Samo za Niksu  :D


Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #62 on: December 17, 2011, 11:37:42 am »
 :wub:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #63 on: December 17, 2011, 06:48:43 pm »

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #64 on: December 17, 2011, 07:23:13 pm »
 :lol: :lol: :lol:

Offline bejo

  • Starter
  • **
  • Posts: 248
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #65 on: December 17, 2011, 07:26:23 pm »
Opasan je Jimmer na onom klipu gore. :D

Veceras u 02:00 kad se vratite iz grada idite na http://www.firstrowsports.tv/watch/98553/1/watch-minnesota-timberwolves-vs-milwaukee-bucks.html a ne na pijani topic pod razno. Ocu da imam sa kim da komentarisem Rubio vs Jennings.  :vinjak:

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #66 on: December 18, 2011, 10:24:32 am »

 :worthy:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #67 on: December 18, 2011, 10:42:11 am »
s leva na desno : sreća, sreća, radost.

Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #68 on: December 18, 2011, 12:26:29 pm »
Jimmer odlicno odigrao. Radila je pracka sinoc  :D

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #69 on: December 18, 2011, 12:33:07 pm »
Prejebace Ray Alena  :rock: :D