Author Topic: NBA  (Read 385980 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1715 on: June 06, 2015, 02:44:40 pm »
Pa šta rade pajaci iz GSW cele sezone? Statiraju pored Kleja i Karija, a njih dvojica k'o Harlem Globtrotersi šutiraju odakle hoće, jure neke debilne rekorde tim kretenskim nerezonskim šutevima (koje doduše pogađaju), cirkuzanišu se al' bukvalno. Ne prođe skoro dan a da NBA na FB stranici ne šeruje klip kako Kari pogađa jednom rukom iza leđa sa pola terena itd. Smrde celom svetu sa njegovim šuterskim sposobnostima. Pogledaj samo koliko su circus shot-eva imali ove sezone.

Ne sećam se da si komentarisao "nakaradnu" igru Klivlenda protiv Atlante kad je skoro svaku utakmicu Lebron imao tril-dabl ili bio blizu da ga ima. Sad su imali ovakav gameplan - nisu uspeli, idemo dalje. Verujem da će promeniti nešto za sledeću utakmicu a nisam siguran da je GSW u stanju da nešto promeni kod sebe jer ne znaju drugačije.

Moram ovo da prokomentarisem. Steph i Klay par cirkuzanata, dok ostali statiraju i Warriorsi ekipa koja se ne prilagodjava. Se zezas ? Oni najkompletnija i najkonstantnija ekipa tokom cele sezone lagano. Imaju rotaciju od deset igraca i mogu da igraju sta god hoces i cemu god hoces da se prilagode. Steph sutira 14/15 (?!) trojke iz levog kornera u play-offu, ti zovi to kako hoces, meni je njegov sut nesto nevidjeno kad pogledas kako ga izvodi iz driblinga i sa kojom brzinom i efikasnoscu. Kad god zatreba u PO i malo malo on tipa 7/12 trojke na utakmici pa ti gledaj sta ces. Ostatak ekipe, Green, Barnes, Iggy, Livingston, Barbosa bilo ko od njih je u stanju da ti utrpa 10p u par minuta i okrene utakmicu sto su i cesto radili. Ne znam da li dalje da obrazlazem...

Slozicu se sa Niksom Cavsi mi igraju ogavnu kosaraku, mislim da oni vise od 2 tekme nece uzeti i to im je puna kapa.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1716 on: June 06, 2015, 03:14:02 pm »
Meni se nije dalo da pisem. :D Nema sta da objasnjavas zapravo, ljudi vole drugaciji setilove, mislim, jeste skroz promasaj reci da su cirkuzanti i da sutiraju nerezonski, ali opet, nekome ko ne voli da gleda timove gde kruzi lopta i gde su igraci tehnicki potkovani, sa razumevanjem akcija, kapiram da moze da mu izgleda kao cirkus.

Steph jeste postao "superstar", ali je ovo tim, u pravom smislu te reci. Uz San Antonio, nije bilo skoro takvih timova, a San Antonio je opet imao Big 3 takozvani.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1717 on: June 06, 2015, 05:06:32 pm »
Evo, lepo je Digger objasnio. Ne volim takav stil košarke i koliko god bilo tačno ovo što si napisao i ja sam bio svestan toga (procenti šuta iz levog kornera itd.), meni tako izgledaju - kao Globtrotersi. Još sam subjektivan i navijački ostrašćen  :)


Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1718 on: June 08, 2015, 05:20:18 am »
Gde ste drugari?  :A
Uz svu krađu i povređenog Kajrija - fenomenalna utakmica!

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1719 on: June 08, 2015, 05:23:42 am »
Iguadala zasticen kao beli medjed, Green koji vuce Kinga na podbacivanju  :worthy: ali ipak, Kari je izdominirao sa promasenim trojkama i airball na kraju :palm:

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1720 on: June 08, 2015, 05:48:42 am »
Pa jedna kompilacija kriminalnih sudijskih odluka na štetu jedne ekipe bi mogla sigurno da se napravi i da se pošalje Beloševiću, Oberkneživiću i Ljuci bez obzira što je u penziji. Čisto da vide da postoje veća govna od njih.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1721 on: June 08, 2015, 06:56:15 am »
ijao, pa ti si fen Cavsa  :lol:
lozis se na Kinga al si stavio Delavedovin dres, da zavaras trag :A

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1722 on: June 08, 2015, 09:16:10 am »
Ocajan sut

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1723 on: June 08, 2015, 10:22:11 am »
ijao, pa ti si fen Cavsa  :lol:
lozis se na Kinga al si stavio Delavedovin dres, da zavaras trag :A
U ovoj seriji da. Uvek navijam za tim sa Istoka, još bolje ako je iz Centralne devizije.


Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1724 on: June 08, 2015, 11:23:52 am »
Jel ziv Digger?  :cry:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1725 on: June 08, 2015, 01:44:16 pm »
Naravno...vidis da se ovde jedino Mimi ozbiljnije prima. :P

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1726 on: June 08, 2015, 01:58:41 pm »
Tako je, kao i većina forumaša za NFL ili fudbal  :)

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1727 on: June 08, 2015, 02:01:35 pm »
Vecina? Ne znam bas. :D

Meni je stalo da uzmu Warriors-i, nemoj pogresno razumeti, ali se ne opterecujem zbog jedne utakmice. Istina da sam manje mozda "strastven" sto se tice navijanja od pre godinu-dve, jer mi je drugaciji utisak od kako ne mogu da pratim uzivo utakmice nocu. Vise sam gledao istok ove godine, zbog vremena.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1728 on: June 08, 2015, 10:37:02 pm »
A Speights sto je omasio kucanje pa srusio sudiju pokusavajuci da spreci kontru?! Lal

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1729 on: June 08, 2015, 11:24:00 pm »
Al' ovo je ubedljivo najlošija sudijska odluka koju sam ikada video


Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1730 on: June 08, 2015, 11:30:54 pm »
Pogledaj malo doktora Miliju Vojinovica, Jurasa, Oberknezevica i tarzana Nikolica, pa posle dodji da kukas...

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1731 on: June 08, 2015, 11:50:36 pm »
Al' ovo je ubedljivo najlošija sudijska odluka koju sam ikada video



I koraci pre toga k'o vrata, na prvo gledanje.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1732 on: June 08, 2015, 11:58:32 pm »
I koraci pre toga k'o vrata, na prvo gledanje.
o da!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1733 on: June 09, 2015, 12:10:18 am »
Manite Mimsija homera. Lozi se na lbj-a ko neki srednjoskolac  :lol:

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1734 on: June 10, 2015, 11:22:54 am »
Dakle, drkavi Tristan postade 2.igrač u Cavs-ima :A :palm: A jebe me cele sezone u dinsatiji... :angry:
E moj Diggeru-od koga ovi tvoji slepci gube... :kafa:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: NBA
« Reply #1735 on: June 10, 2015, 11:16:39 pm »
#671

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1736 on: June 12, 2015, 09:10:04 am »
Iggy popisao laznog kralja.

Offline Jason

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 999
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1737 on: June 17, 2015, 06:16:11 am »
the loudest one in the room is the weakest one in the room

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1738 on: June 17, 2015, 10:23:11 am »
Čestitke Diggeru!  :)

Fenomenalna atmosfera na slavlju  :A

« Last Edit: June 17, 2015, 10:25:42 am by Otis »
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1739 on: June 17, 2015, 11:25:55 am »
Tesko je osvojiti prsten bez Vejda ili Rej Alena. Ovako ostajes samo luzercina i nista vise...

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1740 on: June 17, 2015, 12:12:41 pm »
Hvala, hvala.

Lepo ja rekoh posle trece da necu dzabe da se potresam. :D

Nego, sta li je sa Mimijem...

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1741 on: June 17, 2015, 05:53:11 pm »
:D Tu sam ja, samo sam ustao malo kasnije zbog utakmice i odmah išao do faxa nešto da završim.

Čestitke, Diggeru! Potpuno zaslužena titula. Od prve utakmice GSW je gazio sve redom, možda samo na par dana prepustio Atlanti titulu ekipe sa najboljim skorom u ligi. Još nešto, na stranu što su dominirali i što se meni njihov stil igre ne sviđa (ne toliko stil, nego ponekad "nerezonski" šutevi Kleja i Karija) svi mi deluju kao opuštena ekipica, sa dve noge na zemlji što bi se reklo. Niko nema taj nadmen stav kao Lebron koji ljude iritira, nisu uličari kao Dzej Ar itd.

Što se Lebrona tiče Nikša preteruje po običaju kad nekog hejtuje. Znači mrzi mu sve u pravoj liniji i u pobočnoj do 4. kolena  :D Klivlend da je ovo nekim čudom osvojio bilo bi to jedno od najvećih iznenađenja u PO finalima ikada, a Lebronova igra i brojke bi se stavljali ispred svake Dzordanove u finalima (uključujući i Flu game). Mislim da je Blat mogao više da rotira. Merion nije video parket u finalnoj seriji, a možda i u prethodnim rundama. Jeste on star, ali sigurno bi mogao dobru odbranu da odigra na Grinu i Igiju + da odmori Lebrona. Perkins drvo je mogao bar da uđe da "isekira" par igrača, malo iznervira npr. pomenutog Grina koji se dosta pali itd.

Za Klivlend sam navijao pre svega zato što su sa Istoka, još iz Centralne divizije koja mi je posebno simpatična. Prvo zbog Čikaga, pa je onda jedno vreme i Detroit bio kul sa Valasima, Hamiltonom, Prinsom, Bilapsom, idiotom Miličićem. Onda je mnogo dobar drug otišao negde 2004./2005. da pliva za Cleveland State pa mi slao njihove majice, dukseve itd i od tada uglavnom pratim te dve ekipe  - Čikago i Klivlend (doduše Lebron je i tada igrao za Kavse)

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1742 on: June 17, 2015, 06:03:56 pm »
Cestitke, Diggeru :D. Ja sam takodje bio ubedjen da ovde nece biti nekih trzavica, bas kako sam i rekao 2 pobede i da pevaju.

Sto se tice LeBrona 35 suteva po utakmici i manje od 40% (ja to ne bih stavljao ispred Jordana nikako), pa da je znam kakava ekipa to ne moze da prodje protiv dobrih ekipa, pogotovu ovih sa Zapada.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1743 on: June 17, 2015, 07:34:21 pm »
Lebron nikada nije bio sharp shooter. Drugo, gledao si utakmice, moraš sve faktore da uzmeš u obzir. Proveo je 91% vremena utakmica na terenu. Nije lako u situaciji kad je NBA brži nego ikad da provedeš toliko vremena u igri, da igraš veoma kvalitetno na oba dela terena i da pritom konstantno budeš svež i koncentrisan na svakom šutu. Uostalom, možemo mi svi ovde da piskaramo koliko hoćemo i da se busamo u grudi da znamo nešto, ali ljudi koji malo više znaju o košarci od nas i koji su tamo u USA su ozbiljno razmatrali mogućnost da bude prvi MVP iz poražene ekipe posle Dzerija Vesta. I toliko na tu temu.


Online Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2334
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1744 on: June 17, 2015, 07:36:40 pm »
Harrison Barnes says Warriors' championship champagne was his first alcoholic drink.  :vinjak:

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1745 on: June 17, 2015, 08:05:24 pm »
Lebron nikada nije bio sharp shooter. Drugo, gledao si utakmice, moraš sve faktore da uzmeš u obzir. Proveo je 91% vremena utakmica na terenu. Nije lako u situaciji kad je NBA brži nego ikad da provedeš toliko vremena u igri, da igraš veoma kvalitetno na oba dela terena i da pritom konstantno budeš svež i koncentrisan na svakom šutu. Uostalom, možemo mi svi ovde da piskaramo koliko hoćemo i da se busamo u grudi da znamo nešto, ali ljudi koji malo više znaju o košarci od nas i koji su tamo u USA su ozbiljno razmatrali mogućnost da bude prvi MVP iz poražene ekipe posle Dzerija Vesta. I toliko na tu temu.

Moze stici Dzerija po broju duvanja u finalima. Snazno koraca ka tome...  :bigfunny:

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3602
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1746 on: June 18, 2015, 04:31:38 pm »
Malo šale  :D


Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: NBA
« Reply #1747 on: June 25, 2015, 10:11:17 pm »
http://www.si.com/extra-mustard/2015/06/25/charlotte-hornets-luke-ridnour-trade-tour

It's been a crazy two days for veteran point guard Luke Ridnour.

Since Wednesday morning, he's been traded three times, including twice before lunch on Thursday.  It started when the Magic shipped him to the Grizzlies. He spent about a day in Memphis before he was traded to the Hornets on Thursday morning. The Hornets didn't keep him for long, sending him to the Thunder less than three hours later.

:D

Online Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1748 on: June 26, 2015, 05:11:38 am »
I Okafor zavrsi u Sixers-ima, interesantno.

Spursi birali Milutinova u prvoj rundi...  ::)
« Last Edit: June 26, 2015, 05:17:39 am by Grandilof »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1749 on: June 26, 2015, 09:48:52 am »
Ako racunamo Kaminskog kao naseg, cetvorica nasih draftovano. :D