Author Topic: NBA  (Read 385765 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1575 on: January 07, 2015, 11:45:20 am »
Jesam, ali cuti barem imam Jennings-a i Monroe-a u dynasty ligi, osedeo sam 2 meseca, tako barem nesto.  :P

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Jason

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 999
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1576 on: January 10, 2015, 09:12:33 am »
ne znam da li se ovo desilo nekad

the loudest one in the room is the weakest one in the room

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1577 on: January 16, 2015, 11:24:51 am »
Kako li ce tek ovo da funkcionise ako prodje.
http://hangtime.blogs.nba.com/2015/01/16/reports-okc-to-nab-nets-lopez-in-three-team-trade/

OKC prilicno lose igra, Brada ih je demolirao sinoc. Mogu pricaju sta 'oce, on je malo popravio odbranu, a u napadu igrao kao lud.


"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1578 on: January 16, 2015, 02:13:59 pm »
Šta li radi Bruklin?! Ostaju sa Plamlijem, vremešnim Garnetom, onim Dzordanom što je igrao za Hemofarm i eventualno Perkinsom iz OKC za koga ne treba trošiti reči. Uz to dobijaju i Stivensona koji je u dosadašnjem delu sezone, iako je većim delom bio povređen, pokazao da je mačka u dzaku. Karasjev sasvim solidan posao obavlja kao back up "dvojka".

Hornetsi sa druge strane dobijaju odlične zamene za Kembu i Hendersona.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1579 on: January 16, 2015, 02:28:03 pm »
Sta rade ? Pa rasprodaju sve zivo, ukljucujici i mozda celu fransizu, onaj oligarh Prokhorov se zadovoljio.

Samo da dodam, Plumlee igra 3x bolje nego prosle godine i na pocetku ove (crk'o dabogda :P).

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1580 on: January 22, 2015, 06:41:51 am »
Ala se Warriors-i izivljavaju na Houston-u drugi put u par dana, onako krvnicki.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1581 on: January 22, 2015, 10:38:32 am »
Za mene je B. Dzenings junak večeri. 24 poena, 21 asistencija.  :worthy:
« Last Edit: January 22, 2015, 10:45:52 am by Mimi »

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1582 on: January 22, 2015, 01:46:10 pm »
To sam ostavio za drugu temu.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1583 on: January 24, 2015, 06:23:31 am »
Ja ovo u zivotu nisam video, 37 poena Klaya za cetvrtinu !!!, nije promasio sut.  :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:  :worthy:

A mislio sam da sam video sve kad je JJ pogodio cini mi se 8 trojki za cetvrtinu.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1584 on: January 24, 2015, 08:45:28 am »
Klay

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1585 on: January 24, 2015, 09:04:19 am »
Da dodam samo da Vucevic u jednoj tekmi ima statse ko Pekmen za celu sezonu...

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1586 on: January 24, 2015, 12:07:01 pm »

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1587 on: January 27, 2015, 09:08:16 am »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1588 on: January 28, 2015, 10:58:18 pm »
Mene ZBo ne prestaje da iznenadjuje, sinoc se Webber zeza, covek ne moze da preskoci knjigu  :D, a opet lagano trpa i da komotno moze da izdrzi jos 5-6 godina u ligi sa ovim stilom. Bas su uhvatili ritam otkako se vratio posle povrede.

Sinoc scena, masi prvi put sa distance posle ko zna koliko i to prilicno teski sutevi, a komentator Dallas-a vice koncno izasao duh Klay-a iz njega.   :lol:

Sinoc bila bas dobra utakmica Chicago - Golden State, steta sto Bogut nije igrao (samo grip :P). Chicago bas cudna ekipa, domaci teren im nema nikakvog znacaja trenutno. Uzme Hassan izdominira u sred Chicaga, pa onda dobiju GSW u gostima i prekinu im kojekakve nizove i tako ukrug.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1589 on: January 29, 2015, 03:27:37 am »
Sta pocini Uncle Drew nesrecnom Portlandu.  :dry:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1590 on: February 05, 2015, 01:25:47 pm »
Aja kad ovi iz Golden State-a pocnu da resetaju, strasnooooo.



Ali potez veceri, na -1 i tridesetak sekundi do kraja.  :rofl: :rofl: :rofl:


"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1591 on: February 06, 2015, 12:31:53 am »
Orlando smenio Žaka Vona. Stvarno ne znam kakve su rezultate očekivali sa onakvim timom.  :palm:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1592 on: February 06, 2015, 11:22:31 am »
Tim uopste nije los, niko ne ocekuje top 5 plasman na istoku, ali on covek pojma nije imao sta radi. Rotacije uzasne, bez ikakve logike, skroz pogubljen lik. Poenta je da je dobio posao pre 2 sezone, imao je vremena da uigra klince, imao je visoke pikove, nije nista uradio. Meni nije jasna uopste logika, gde ti uzmes za rebuilding tim trenera rookie-a.

Da ne pricam o debilnom forsiranju Willie Green-a, Frye-a (koji ne igra na dobrom nivou) i tako nekim idiotijama, bez potrebe. Uz Shaw-a, po mom misljenju, jedan od najgorih trenera u ligi.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1593 on: February 06, 2015, 02:58:31 pm »

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1594 on: February 07, 2015, 06:03:06 am »
Strasne dve utakmice, Atlanta - Golden State i OKC - New Orleans.  :worthy:

Prva trojka u sezoni i to kakva.


"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1596 on: February 16, 2015, 04:11:17 am »
Au kako mi se svidja gornji deo trenerke na all staru.






Uzivo na coveku izgleda jos bolje.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1597 on: February 16, 2015, 02:28:35 pm »

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1598 on: February 16, 2015, 04:32:14 pm »
Prvi potez je fenomenalan ostalo  :thumbdown: :yawn:

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1599 on: February 16, 2015, 04:39:45 pm »
Meni je Steph na 4. najbolji, i Rus divljak glavom udara u tablu prilikom kucanja, to mi delovalo onako  :huh:

Nego ovo je bio zanimljiviji deo, lagano moze odmah iza Vince-a na listu.





"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1600 on: February 18, 2015, 08:01:09 pm »
http://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2015&mm=02&dd=18&nav_id=959554

Ocekivano. Od novosti Dragic ce skoro sigurno biti poslat negde, on hoce tipa NY, LAL, dok bi Suns-i negde gde bi mogli vise da uzmu. Takodje pominje se mozda i trade Joe Johnsona u Detroit.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1601 on: February 18, 2015, 08:20:32 pm »
http://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2015&mm=02&dd=18&nav_id=959554

Ocekivano. Od novosti Dragic ce skoro sigurno biti poslat negde, on hoce tipa NY, LAL, dok bi Suns-i negde gde bi mogli vise da uzmu. Takodje pominje se mozda i trade Joe Johnsona u Detroit.
Leri Senders "popio" šut-kartu. Što se tiče Dragića čitao sam da Sansi hoće opet u Rokitse da ga đalju zbog zagarantovanog pika prve runde (ne znam na kom draftu). Sutra je zadnji dan pa ćemo videti.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1602 on: February 19, 2015, 09:08:02 pm »
Ovako iz glave, totalna ludnica zadnjih 10 minuta. Od ranije Affalo u Portland, Dragic u Miami, Reggie Jackson u Detroit, Kanter, Augustin u OKC, MCW (?!) u Bucks-e, Brandon Knight u Phoenix, Isiah Thomas u Filu, ispisacu sta sam zaboravio...
« Last Edit: February 19, 2015, 09:14:55 pm by Grandilof »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1603 on: February 19, 2015, 09:25:06 pm »
Neka ga dudlaju svi u enbieju... :facts:
a taman sam počeo da derem u fantaziju...
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1604 on: February 19, 2015, 09:30:15 pm »
Odavno nije bilo ovako zabavno.

Nisam mogao da pohvatam gde je Thomas zavrsio na kraju, izgleda da je iz File otisao u Boston za 2. rundu i Thortona, takodje 76ers poslali i K.J. McDanielsa u Houston za Canaana i takodje 2. rundu. Nista mi nije jasno, napravice ekipu 2032. ili ti kad se pojavi novi LeBron na draftu s obzirom koliko skupljaju (ako nemaju preko 15 pikova za naredne 3 godine ubi me). Miami je ostao bez 2 pika prve runde i uvalili Grangera.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1605 on: February 20, 2015, 12:46:00 am »
Garnet se vraća u Minesotu. U suprotnom pravcu ide Tadeus Jang.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1606 on: February 20, 2015, 10:29:56 pm »
Ovima iz File je izgleda plan da smanje populaciju grad, jer ako ovako nastave, kapiram da ce naglo skociti stopa samoubistava u gradu. :D

Kao hoce prave zvezde samo, ne neke sto mogu mozda da postanu nesto mozda, pa onda daju MCW-a tek tako, jer ce mozda od tog pick-a dobiti nesto bolje sutra. I sta, tako u beskraj, dok se ne pogodi na lutriji? Pa ko ce da ostane da prati taj tim posle toliko godina? I logika sa nenormalnim brojem D-League igraca na rosteru. Bez iskustva, gomila klinaca, koji nemaju pojma sta ce im sutra doneti. Kao grupica placenika, koji verovatno i sami znaju da se nece dugo tu zadrzavati. Kakav ce tim oni da naprave? I sto je bitnije, kad?

Jos MCW ima uz Kidd-a da postane klasa za sve sto ce ovi mozda da nabave. Nije mi to jasno nikako...valjda cuvas igrace koji vrede nesto, iako mozda ne ispadnu dobri koliko ocekujes. Pogotovo ako uzmes u obzir da ne izgledaju dobro, jer igraju sa gomilom igraca koji ne bi igrali ni u Jadranskoj ligi. MCW je slab u ofanzivi mozda, sto se tice poentiranja, ali je odlican defanzivac sa velikim rasponom ruku, i dobar je i pronalazenju saigraca. Sut moze da popravi najlakse od toga, i imas kompletnog igraca.

I onda daju K.J. McDaniels-a. K.J. bio pick druge runde, igrao iznad ocekivanja, i oni kao da ga prodaju dok mu je visoka vrednost. Sta, naci ce novim pick-om druge runde nekog ko igra jos bolje? I sta onda, i njega prodati posle? Koji je plan? Cemu uopste nalaziti neki talenat, ako ces svakoga ko je bolji od ocekivanog trade-ovati za nesto sto ce te vratiti na mesto na kom si bio pre nego sto si ga nasao. Ja ne vidim tu nikakav logican rebuild, nego vise izgleda kao da se vrte u krug, bez neke jasne ideje. A ovo trazenje samo zvezda na draftu je vise neko opravdanje, nego nesto sto ima i trunke logike, jer tu se kraj ne nazire, a vlasnik, navijaci, sigurno nece pusiti tu pricu doveka.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1607 on: February 21, 2015, 12:47:17 am »
Ja cu reci samo kreteni, isto tako su i Vucevica bacili. Do sada su mogli bas imati finu ekipicu sa lepom buducnoscu i bez obzira na sve dosta izbora na predstojecim draftovima, ovako je Digger sve objasnio, katastrofa. Sledece godine vec gledam kako ce i Noela negde da posalju. Nego mi cudno za Filadelfiju i njihove medije da toliko dugo to trpe.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1608 on: February 21, 2015, 01:34:14 am »
Ja cu reci samo kreteni, isto tako su i Vucevica bacili. Do sada su mogli bas imati finu ekipicu sa lepom buducnoscu i bez obzira na sve dosta izbora na predstojecim draftovima, ovako je Digger sve objasnio, katastrofa. Sledece godine vec gledam kako ce i Noela negde da posalju. Nego mi cudno za Filadelfiju i njihove medije da toliko dugo to trpe.
Valjda ce se navijaci malo pobuniti. Vidim i dalje se dosta njih slaze sa Hinkie-em. Kapiram da ih drzi to sto cekaju Embiid-a, da vide kako ce da izgleda to sa njim sve, i Noel-om koji napreduje. Kad sam kod Noel-a, evo ga za nekih 9 i po minuta protiv Pacers-a, 6poena, 5 skokova i 5 blokada...ako ovako nastavi ovu utakmicu, pa i dalje, mogao bi na kraju sezone biti trejdovan.  :lol:

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NBA
« Reply #1609 on: February 22, 2015, 10:20:40 pm »
http://probasketballtalk.nbcsports.com/2015/02/22/kevin-durant-out-at-least-a-week-after-undergoing-procedure-in-injured-foot/

Takodje i Antony Davis out par nedelja, sto se i u tom tekstu spominje. Phoenix se samoubija, OKC i NOP ne mogu se sastave sa povredama, cripple fight za poslednje mesto u PO.
« Last Edit: February 22, 2015, 10:23:08 pm by Grandilof »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."