Author Topic: Eurobasket 2015  (Read 46512 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #210 on: September 18, 2015, 11:04:30 pm »
Jbt opet necemo otici na Olimpijadu.  :rant:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #211 on: September 18, 2015, 11:05:37 pm »
a jebemti  :(



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #212 on: September 18, 2015, 11:07:53 pm »
Kako je glup ovaj Nedović jbt.  :palm:

a bio je odličan do jednog momenta i onda je povezao 2-3 užasne greške
al opet, ja bih ga pre držao na terenu nego jebenog bogdana...  :dry:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #213 on: September 18, 2015, 11:09:12 pm »
Mrzim sebe sto pizdim ovoliko...

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #214 on: September 18, 2015, 11:10:43 pm »
Litvanci su odlično pripremili utakmicu. Mi sa druge strane katastrofa. Najveće razočarenje Bjelica. Baš je blentavo odigrao.

Bogdan je trebao ono da šutne za tri pa šta bude.

Evo bolje da ćutim jer je štimac prozvao novopečene selektore.  :D
« Last Edit: September 18, 2015, 11:12:57 pm by Dome Patrol »

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #215 on: September 18, 2015, 11:11:00 pm »
S ovima ne moze lepo da se igra, biju pa biju...kretnje bez lopte ne moze da bude. Ali toliko otvorenih trojki promasiti... :wall:

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #216 on: September 18, 2015, 11:16:12 pm »
S ovima ne moze lepo da se igra, biju pa biju...kretnje bez lopte ne moze da bude.

I baš prilikom onog prodora Bogdana odigrali su najčistiju odbranu na utakmici.  :palm:

Čuj ove u studiju: Španija blagi favorit u finalu.  :A

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #217 on: September 18, 2015, 11:17:36 pm »
da li se meni čini ili je trebalo da se prizna ono polaganje markovića iz kontre što ga je bratić zalepio? :A

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #218 on: September 18, 2015, 11:18:22 pm »
da li se meni čini ili je trebalo da se prizna ono polaganje markovića iz kontre što ga je bratić zalepio? :A

Jeste. Prvo lopta udarila u tablu pa tek posle rampa.

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #219 on: September 18, 2015, 11:19:06 pm »
svejedno ne možeš da se vadiš na sudjenje sa ovako lošom igrom :S
svi podbacili

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #220 on: September 18, 2015, 11:24:01 pm »
Strasno dokle doslo kad cu lagano da navijam za Spaniju u finalu.

Edit : - Rudy  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #221 on: September 18, 2015, 11:42:53 pm »
Ovo nisu Litvanci dobili, ovo smo mi izgubili.

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #222 on: September 18, 2015, 11:43:38 pm »
Лоше, што је најгоре толико пичкарски у одлучујућим тренуцима, као да су јаја оставили код куће.
Богданов продор. :palm:
Имали смо времена довољно да не учинимо тај напад толико глупим. Некако сам целог дана осећао да ће бити овако, морало је једном и Литванцима да се врати. Одраће их Шпанци у финалу, они ће ваљда да понесу муда.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #223 on: September 18, 2015, 11:48:55 pm »
Богданов продор. :palm:
Имали смо времена довољно да не учинимо тај напад толико глупим.

On da je i dao kos, ovi bi imali celih 7 sekundi za napad. Uopste mi ne ide u glavu zasto je toliko zurio. Bogdan i Kalina su jos uvek previse zeleni. Ali dobro, bice valjda ok ubuduce.

Takodje i poslednji pokusaj je prosao jos gore od ovog Bogdanovog. Znaci, znas da ti je jedina sansa da ovaj masi bacanje, ide skok i pokusaj brzog suta (tacnije 5 celih sekundi za napad), kako je Teo uspeo da se spetlja meni nije jasno.

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #224 on: September 18, 2015, 11:50:29 pm »
Na kraju je ipak ispalo da je Bogdan bio neupotrebljiv. Mada, i dalje mi nije jasno koji se kurac dogodio Kaliniću pa je prespavao celo prvenstvo? Mislim, ok je što si potpisao ugovor i osetio ozbiljniju kintu, ali majku mu ako ti se nije igralo što nisi kao čovek rekao?
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Eurobasket 2015
« Reply #225 on: September 19, 2015, 12:06:04 am »
Šutirati 28 trojki na ovakvom meču, kada iste ne rade - čist debilizam.

Ne slazem se. Upravo mislim da je obrnuto, nakon toliko promasenih trojki, svi su se usrali i na kraju niko nije smeo da sutira kad je trebalo, a moralo je nesto da pocne da ulazi.. sto je dovelo do ovoga:

Лоше, што је најгоре толико пичкарски у одлучујућим тренуцима, као да су јаја оставили код куће.
Uopste mi ne ide u glavu zasto je toliko zurio.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Eurobasket 2015
« Reply #226 on: September 19, 2015, 12:07:17 am »
Čuj ove u studiju: Španija blagi favorit u finalu.  :A

Odvalice ih Litvanci ;)

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #227 on: September 19, 2015, 01:35:59 am »
Djordjevic izgubio tekmu, zivi ocaj coaching. Nije nas htelo, i igrali su ko picke sve to stoji. Desava se da ti dodje takva tekma i da nista nece, e pa trener mora da povuce.

Znaci JV igra, mi napadamo obruc :D Covek na klupi zbog penala idemo ritaj sine. Treca cetvrtina, ceo frontcourt litvanije sva 4 biga u faul problemima, mislis da nekom palo napamet da spusti loptu i krene na kos. Jeste kurac. Profesor Bjelica, kurcevi, palcevi i sve to. Nemamo JEDNOG igraca koji ce da zavrsi jako na obrucu, ali jednog. Bradulja je mekan za tolko coveka, i plus je debilko u glavi tako da njega ne racunam. Ceo roster, bez jednog igraca koji napada obruc kako treba. Dobices kurac kad te nece shut.

Kazlauskas odrzao masterclass Saletu. Izasao pred tekmu i reko sto je istina, ako Teo ne otvori Srbija nema napad. Lepo sto tu zna neko individualno neku rola ali tim ne igra. I jos im reko, idemo double na Tea i pritisak pa da vidimo sta ce biti. I na kraju je taj isti Teodosic, i to pored kriminalne odbrane koju je igrao, bio jedini koji je licio na igraca za repku vicesampiona sveta. Covek nije prodavao lopte, lepo dodavao iz double (nije mogao da kreira i asistira ali je rasterecivao stranu i slao loptu gde treba da drugi nastave da kombinuju), dao bacanja kad treba, nabo trojku kad je bilo gusto. Posle Teodosic nije igrac za velike tekme i gubi F4 stalno za CSKA. Ta prica moze nekom drugom da se prica...

Bogdanovica samo za kraj. Ne smeta mi njegov napad za brzi kos i izjednacenje s vremenom na satu. Mogao je da bude i faul, moglo je da bude i 2+1 a moze i ovo sto je bilo. Ionako nismo imali timeout da nacrtamo nista, povuko je decko do kraja i to je meni OK. Ono sto mi nije OK sto taj Bogdanovic je bio nula celo prvenstvo, i to ne svojom greskom. Decko je bio sjeban i to itekako sjeban, i videlo se da nije pola od onoga sto moze. Sta ce ti koj kurac na rosteru i u igri. Trebao je da lezi ko Krstic, pa mozda bi bio polucitav za Litvance. Ili daje ostao kuci ili da lezi, ovo sve je kurchina. Vise je usrao nego sto je odigra. Tekma protiv Nemacke, hteo da sam da kupim kartu da idem da ga nashamaram.

Nismo zasluzili finale i cao. Bolji bili. A price o nadi za Olimpijadu su smesne. Ako uspemo kroz Kvalifikacioni Turnir da udjemo gde se shibamo s Grcima, Italijanima, Kanadom, Francuzima itd. Sta tamo da ocekujemo, pa tu Spanija dolazi s full rosterom da ide na Dream Team, Francuzi bez Parkera ce biti ekipa opet, Canada ce nas naguziti, jezi me roster kad im vidim. Ubice nas. Litvanci dolaze jaci za 3-4 igraca itd itd. Uzecemo jednu veliku kurchinu.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #228 on: September 19, 2015, 02:14:11 am »
Znaci JV igra, mi napadamo obruc :D Covek na klupi zbog penala idemo ritaj sine. Treca cetvrtina, ceo frontcourt litvanije sva 4 biga u faul problemima, mislis da nekom palo napamet da spusti loptu i krene na kos. Jeste kurac. Profesor Bjelica, kurcevi, palcevi i sve to. Nemamo JEDNOG igraca koji ce da zavrsi jako na obrucu, ali jednog. Bradulja je mekan za tolko coveka, i plus je debilko u glavi tako da njega ne racunam. Ceo roster, bez jednog igraca koji napada obruc kako treba. Dobices kurac kad te nece shut

Ovo je meni bila histerija. Neverovatno mi je da frontalno napadamo JVala sve vreme dok je na parketu. I to radulja pokusava da mu prodaje one njegove rolinge i gluposti. Ajd i to nekako, al kad je napravio tri u reketu hteo sam da vristim - kad je faulirao seibutisa iz reacha posle bloka...tad sam vec hteo da lomim.

Quote
I na kraju je taj isti Teodosic, i to pored kriminalne odbrane koju je igrao, bio jedini koji je licio na igraca za repku vicesampiona sveta. Covek nije prodavao lopte, lepo dodavao iz double (nije mogao da kreira i asistira ali je rasterecivao stranu i slao loptu gde treba da drugi nastave da kombinuju), dao bacanja kad treba, nabo trojku kad je bilo gusto. Posle Teodosic nije igrac za velike tekme i gubi F4 stalno za CSKA. Ta prica moze nekom drugom da se prica...

Pa ovo mi nije bas tako crno i belo. Teodosic ima uzasan skor u F4 mecevima, podbacio je u bukvalno cetiri uzastopna F4 kad je trebao da povuce. U reprezentaciji je povlacio vise nego sto nije, 2011. i sad u polufinalu se raspao, ali je bio odlican 2009., 2010. i 2014. tako da je tu 3-2. Kljucna stvar ovde je selektor - necemo se mi leba najesti ako Teo dohvati da solira i nema usmerenje. Kad je Djordjevic umeo da se bori sa njime, igrali smo kako treba. Kad nije, igrali smo ovako. Dudina reprezentacija se raspala u momentu kada je Teo dobio zeleno da radi sta hoce...ja ne mislim da je on nekvalitetan igrac, samo da mu treba jedan lep leash. Dugacak, ali tesan oko vrata. Tu trener mora da odigra, i stvarno, Djordjevic ga je jako dobro managovao sve vreme...eto veceras nije. Sta da radimo.

Quote
Bogdanovica samo za kraj. Ne smeta mi njegov napad za brzi kos i izjednacenje s vremenom na satu. Mogao je da bude i faul, moglo je da bude i 2+1 a moze i ovo sto je bilo. Ionako nismo imali timeout da nacrtamo nista, povuko je decko do kraja i to je meni OK. Ono sto mi nije OK sto taj Bogdanovic je bio nula celo prvenstvo, i to ne svojom greskom. Decko je bio sjeban i to itekako sjeban, i videlo se da nije pola od onoga sto moze. Sta ce ti koj kurac na rosteru i u igri. Trebao je da lezi ko Krstic, pa mozda bi bio polucitav za Litvance. Ili daje ostao kuci ili da lezi, ovo sve je kurchina. Vise je usrao nego sto je odigra. Tekma protiv Nemacke, hteo da sam da kupim kartu da idem da ga nashamaram.


Ako si vec poveo Bogdana, i ako si ga pustio da igra, onda je meni potpuno prirodno da on trazi svoj sut i izvodi kerefeke. Ako trener to dopusta, sta ti da radis? Znas da umes. Natezao je previse sa 7.5-8m, hteo da pronadje taj range, ali jebote imas povredu ledja, ruka je skracena zbog grceva, sta zamisljas da ces da uradis? Sa druge strane, Kalina bi grizao klupu ako bi pogresnom rukom obrisao znoj sa cela. Malo je tu Djordjevic pokazao koliko je zelen kao trener, nit mislim da on apriori ima ista protiv ikoga, ali recimo nije mogao da prepozna falinke Raduljice i Bogdana (Radule onako bolno ocigledan), ali je Kalinu kaznjavao svakih pet minuta. I jos ga posle uvede u igru i ocekuje da ce da napravi neku razliku, pa brate.

Glede Ria, ja bih samo voleo da odemo tamo. Lose je da zemlja sa nasom kosarkaskom tradicijom ne ode na trece uzastopne OI.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Eurobasket 2015
« Reply #229 on: September 19, 2015, 02:34:46 am »
Napisah jos jednom ortaku poglede Teodosica u ovom polufinalu. Pregledaj snimak i izvuci sta je usro? Neces naci mnogo sta. Moz da mu se zameri sto on nije skupio vise muda da nategne i puca i sl, ali sve je bio korektan. Covek je zatvoren skroz, niko nije madjionicar pa ni on. Udvajaju te Kalnietis i Seibutis ne dva majmuna sa Islanda. Nije pravio greske, nine prodavao lopte i bio je limitiran. I takav limitiran je jedini na terenu.

I jos jedan add za tekmu. Ne samo ovu, nego i inace. Srbija nema mid range game, caooooo. Sramota totalna, 25 na obruc na 25 za 3pt, to je igra. A stane PnR deset na obruc i dalje 30 na tri. Zdravo djaci. Sale X and Os da uci jedno 10 godina, jer NUME...

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #230 on: September 19, 2015, 02:43:01 am »
Napisah jos jednom ortaku poglede Teodosica u ovom polufinalu. Pregledaj snimak i izvuci sta je usro? Neces naci mnogo sta. Moz da mu se zameri sto on nije skupio vise muda da nategne i puca i sl, ali sve je bio korektan. Covek je zatvoren skroz, niko nije madjionicar pa ni on. Udvajaju te Kalnietis i Seibutis ne dva majmuna sa Islanda. Nije pravio greske, nine prodavao lopte i bio je limitiran. I takav limitiran je jedini na terenu.

Ja nisam stekao taj utisak iskreno. Teo ima nasty habit da kada ga ogranicis on udje u nekim fallback mode gde samo ispucava i ispucava. Lako se iznervira na grublju igru i onda krene ono seljacki "aaaa jebacu ja vama mater" i pocne da hoistuje iz driblinga i koraka. Mislim, to gledamo svake godine na F4. Nije to neka apsolutna novost. Ja kazem samo da njemu treba trener koji ce sve da mu iscrta i kaze, gle...situacija takva i takva.

Cak mozda najkvalitetniji period na mecu, ono kad smo poveli 53-50, je bio sa njime na klupi. :D

Glede Djordjevica ne mislim su da Xs & Os problem. Tu mislim da uopste nije los. Problem je sto on izgleda ima mnogo visoko misljenje o sebi, da je on bogotac coachinga i toliko se rigidno drzi toga da mi je muka. Ja verujem da je on jos u januaru imao svojih 12 i da nije bilo leba da ces ga odgovoriti od toga. On covek ni u polufinalu nije skratio rotaciju na nekih 8 ljudi nego smo ko jebeni FMP isli 11-deep pri cemu ti Kalina ulazi pro forme, Gagi ulazi onako na dva minuta, Kuzmic odradi podbacivanje i izadje...delovalo je kao da uopste nije znao koja mu je money petorka i sa cime treba da udje u neizvesnih posl. 5 minuta. Samo je menjao, ko na traci. Koliko mislim da je recimo protiv Spanije menjao sve kako treba, protiv Litve je totalno isfejlovao sa vodjenjem.

Offline Chipi

  • Starter
  • **
  • Posts: 270
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #231 on: September 19, 2015, 09:04:05 am »
I pored ocajne igre smo imali sansu da prodjemo... Ali ne vredi kada smo u jednom trenutku (ne secam se tacno, negde na sredini 3/4 ako se ne varam) imali vise suteva za 3 nego za 2.

O cemu onda da pricamo!?

Meni se cini da Bogdan uopste nije gledao na sat. Jurnuo je kao da nam je ostalo 5 sekundi a ne 13!!!
Ta poslednja lopta je morala da ide na Teodosica, po mom skromnom misljenju!!!

E da.... mislim da je ovo i prva utakmica na kojoj smo imali manje skokova od protivnika (cak 11).

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #232 on: September 19, 2015, 09:17:40 am »
Imali smo toliko suteva za 3, jer su nam to Litvancu istavili. Vecina tih suteva je bila otvorena, sad, sto ne mogu da ubodu otvoren sut skroz, jbg. Pod kos je bilo forsirano cesto, Valanciunas je dobro zatvarao, ali je problem bio sto nisu nasi mogli da se krecu bez lopte. Tu smo bili totalno ograniceni. Sto zbog njihove dobre odbrane, sto zbog tih sitnih drzanja i vuce konstantnih, koje su sudije morale da pustaju jer ovi to stalni rade...ali, zato je nasa igra promenjena skroz, nigde brzine i tecnosti one. Njima odgovara ovakva igra, sto je za mene anti-basket, ali je njih odvelo u finale.

Ali, i na sve to, nasi da su bolje sutirali, mi bi ih oprali. Ali kad nece...

I da, da je neko napravio fintu na trojci, pa usao metar-dva i sutnuo, mozda bi bilo bolje. Tacno su trojke cesto bile kratke, ovako bi mozda pogodili sa mid-range-a. Ali mi i kad uradimo to, ceka se preuzimanje i pas na stranu nekome na trojci opet, ili guzenje pod kos bez rezultata.

I slazem se sa Dildom da Teo sinoc nije nista zajebao. Ne mozes da vuces ti sve sam sa konstantnim udvajanjima. Dobio je i fine batine.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15026
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #233 on: September 19, 2015, 09:47:26 am »
To što je Litvanija ostavila prostora za trojke, nije značilo da mora da ih šutnemo 28. Celo prvenstvo se nismo proslavili izvan linije za 3 poena. Nisu nas džabe pustili da šutiramo. Veoma loše vođenje utakmice Đorđevića, ponoviću još jednom. Litvanija nas je dobila taktikom i ničime više.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #234 on: September 19, 2015, 10:47:12 am »
Hteo je Bogdan jako i do samog kraja, nema sta.
 

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #235 on: September 19, 2015, 11:48:38 am »
После битке сви су генерали. Објективно није селектор крив, него новинари са њиховим натписима, најављеним двобојима, дизањем у небеса и сличним акцијама.
Покушавам да сконтам где је кренуло лоше, анализирам играче, и све нешто имам осећај да нешто фали и одем на сајт Еуробаскета и погледам ростер и видим Бјелица!?! Бјелица? Па где је он био синоћ? Он и Недовић су та два играча који су морали да иду на улазе, ми имамо дужу клупу од Литванаца али то нисмо користили. Опет, да би ишао на улаз требају муда. Мислим да је логично што се није ишло на Теодосића у тим кључним тренуцима, често је прокоцкавао задње тренутке у каријери, али није логично да одлучујући улаз изводи Богдановић а не Бјелица или Недовић. По реакцији Теодосића након Богдановићевог улаза ја сам помислио да то и није био план, ко зна, можда и није.
Мислим да је и бронза успех, требало би кидати за њу, јер је битан континуитет у освајању медаља, о ОИ треба размишљати кад дође време за квалификације, јер тада пола ових играча можда и не буде било у плану.
Код свих наших играча био је присутан страх, то се видело у вођењу лопте, саплитању на исту и у броју изгубљених лопти. Литванија је играла очајно, а победили су нас, то само значи да су сви играчи подбацили. Не може се кривити селектор, јер нико се није наметнуо да води синоћ. Поштовао бих и сваког играча који до последње четвртине шутира 10-0 а да онда погоди 5 шутева кад треба, али синоћ нико није хтео да преузме одговорност јер нико није хтео да буде крив у случају пораза, а када ти је то у глави онда и не можеш да победиш.
Ако освојимо бронзу бићу задовољан, реално има доста тимова који су сличног квалитета и кад дође до тога да једна утакмица одлучује све је у опцији. Шпанија, Литванија, Француска, Грчка, Италија и ми, то су тимови који су на истом нивоу. Наша предност је што смо у односу на већину наведених млад тим, те у будућности можемо очекивати да исти ови играчи освајају медаље. Није ово катастрофа, него су наша очекивања била велика.
Притом, данас сам се изнервирао и напушио пола кафића, они који су пре првенства говорили да нећемо ни групу да прођемо сада највише пљују.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #236 on: September 19, 2015, 03:48:10 pm »
Slazem se donekle s Dildom. Svi su im bili puni penala a mi ko za kurac nismo prodirali ka kosu. Najvise sam ocekivao to od Bjelice a on se decko izvlaci da primi loptu pa pokusava odatle prodorima. Realno ocekivao sam da poseduje barem neki post move a ono kurchina. I u pravu je Dildo, nikog nemo da odigra jako pof kosem ili makar nekog slashera da probije...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #237 on: September 19, 2015, 05:47:57 pm »
Litva je odigrala fajterski i bili su dosta tvrđiTM od nas
ono što sam ja očekivao recimo od Kalinića, to je radio onaj njihov #19 plavi kovrdžavi. Dečko je skakao, pogađao, kucao, leteo po terenu...mvp utakmice.
druga stvar, u svakoj četvrtini mi pravimo 1. faul kad oni već imaju 5-6 faulova. Kad god nisu mogli da skoče oni naprave faul. Bar 10 takvih penala su imali. To su imbecilni faulovi kad ih posmatraš pojedinačno, ali se tu videlo da oni hoće baš svaku loptu.
Naš play da je imao turnovera koliko onaj njihov mi bi pukli od Pakistana 48 razlike.  Pogodio je on nešto, ali lik je klasičan berserker.  I ne vade ga uopšte. Lik pravi šou program na terenu 40 minuta, a mi to nismo mogli da iskoristimo. Zatvorili su Tea i ćao.
Bjelica...ne znam. Možda se previše trošio u odbrani, ali ni tu se nije proslavio. Užasna utakmica za njega.
SUS, šteta što nismo pobedili ekipu od koje jesmo vidljivo talentovaniji i plasirali se na OI, ali jbg...nismo mogli isparirati njihov intezitetTM


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #238 on: September 19, 2015, 06:36:17 pm »
Naš play da je imao turnovera koliko onaj njihov mi bi pukli od Pakistana 48 razlike.  Pogodio je on nešto, ali lik je klasičan berserker.  I ne vade ga uopšte. Lik pravi šou program na terenu 40 minuta, a mi to nismo mogli da iskoristimo.

Gledam ga letos, igrao mrkalj letnju ligu u Orlandu. Otprilike mu je statistika bila redovnih 10 poena i onda as:to 1:1 u fazonu 6/6, 7/7 itd. Onako, sta god uradi zasere sledeci napad. Bas ima nekih problema.

Meni je najjace bilo sto je protiv Belgije naskakao na sut kao sam da resi tekmu dok Chunas ceka ispod spreman da izede bilo koga. Kakav mentol :D

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #239 on: September 20, 2015, 02:05:07 pm »
Sale, je*o te Simonović.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #240 on: September 20, 2015, 02:05:20 pm »
Cekaj da meni neko onako spusti loptu pod kosem i ja je vratim prvom coveku...idi bre u kurac simone.

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #241 on: September 20, 2015, 02:12:05 pm »
Ovo jeste bio faul u napadu.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #242 on: September 20, 2015, 02:15:16 pm »
Ovo jeste bio faul u napadu.

Saglasan. Mislim, nije pre 15 godina. :D

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #243 on: September 20, 2015, 02:18:13 pm »
E ovo je Erceg kojeg svi pamtimo, preskace suteve i userava penale. Daj bre milutinova.

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Eurobasket 2015
« Reply #244 on: September 20, 2015, 02:29:20 pm »
I ovi krenuli da biju.