Author Topic: Rosteri, Trejdovi, Draft order...  (Read 42713 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #105 on: November 16, 2011, 09:19:19 pm »
zimsko radno vreme

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4318
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #106 on: November 16, 2011, 10:16:37 pm »
It's official baby:

Alcatraz Jackals -----> Fins Fleet ----- Michale Vick; pick 1. runde 2012
Fins Fleet -----> Alcatraz Jackals ----- Tom Brady

Znači tačno je ono što kažu, Desperate times call for desperate measures!
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #107 on: November 16, 2011, 10:36:03 pm »
Au, ala je Porocni silovao Pablita  :mr.green:
Dakle dobio je Vicka skoro besplatno (dao pikove 2., 3. i 4. runde a dobio pik 1. runde i Vicka). Ovi pikovi su po meni prilicno podjednake vrednosti tako da, it's official baby  :A

Zaboravio si i da sam imao Bradyja na pozajmici veci deo sezone. :)

Sa druge strane, nikako se ne bih slozio da smo jednaki u pikovima, pogotovu ako Pablo veze nekoliko pobeda do kraja sezone pa razlika izmedju pika 2. runde koji sam dao i pika prve runde kojeg cu dobiti bude minimalna. Doduse, ako kolo srece ode na drugu stranu onda iha.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #108 on: November 16, 2011, 11:22:37 pm »
Au, ala je Porocni silovao Pablita  :mr.green:
Dakle dobio je Vicka skoro besplatno (dao pikove 2., 3. i 4. runde a dobio pik 1. runde i Vicka). Ovi pikovi su po meni prilicno podjednake vrednosti tako da, it's official baby  :A

Daca je dobio dosta, ja sdruge strane nisam mnogo izgubio.

Kako? jednostavno. Ti Nidzge shvatas da ova liga ima salary cap? Pre potpisa nisam mogao da zadrzim i Vicka i Bradya. Da sam zadrzao Bradya morao sam da Vicka pustima na FA, sdruge strane Bradya sam mogao da trejdujem a da Vicka zadrzim sto sam i uradio. Medjutim da sam uradio ono prvo, sto je stanje kako je sada, ispada da sam trejdovao prvu rundu za pickove 2. 3. i 4. sto i nije tako strasno, osim ako "ja" budem imao top 3 pick. Generalno gledano meni je svejedno, da li je Vick kod Dace budzasto ili ga je neko pokupio u FA period, smoje tacke gledista Brady je ponovo kod mene, srecan sam, malo su se pickovi protumbali i mirna backa.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #109 on: November 16, 2011, 11:29:43 pm »
sa druge stane, ti si prvi skočio na famptija, kad je pokušao "pozajmicu" u II ligi ;)

o tebi i tomici može ceo roman da se napiše, kakvih je tu obrta bilo.

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #110 on: November 17, 2011, 12:02:19 am »
Daca je dobio dosta, ja sdruge strane nisam mnogo izgubio.

Kako? jednostavno. Ti Nidzge shvatas da ova liga ima salary cap? Pre potpisa nisam mogao da zadrzim i Vicka i Bradya. Da sam zadrzao Bradya morao sam da Vicka pustima na FA, sdruge strane Bradya sam mogao da trejdujem a da Vicka zadrzim sto sam i uradio. Medjutim da sam uradio ono prvo, sto je stanje kako je sada, ispada da sam trejdovao prvu rundu za pickove 2. 3. i 4. sto i nije tako strasno, osim ako "ja" budem imao top 3 pick. Generalno gledano meni je svejedno, da li je Vick kod Dace budzasto ili ga je neko pokupio u FA period, smoje tacke gledista Brady je ponovo kod mene, srecan sam, malo su se pickovi protumbali i mirna backa.

Ma da... Odakle krecu svi problemi je to sto si uopste potpisivao Ryana... Jbt koji ludak bi igraca koji je tek usao u NFL i imao solidan start karijere potpisivao na visegodisnji ugovor (a plata mu je bila poprilicno velika), i jos plus kao franchise igraca. Valjda je logicno prvo da se potpise na neki kraci period. E kada si tu usr'o stvar, onda je i normalno sto nisi mogao da zadrzis 3 preskupa QB-a, a samim tim obzirom da je Ryan franchise i nije mogao da se trejduje morao si neku od Vicka i Bradyja da zrtvujes. Onda pravis jos jednu veliku gresku, jer prodajes boljeg igraca -- jeste Vick bio mnogo bolje rangiran ali svakome je bilo jasno da on ne moze ponoviti proslu sezonu, i da ce se kada tada povrediti znajuci njegov stil igre. Umesto da si dao Vicka i dobio jos bolje pikove, ti si dao Bradyja i onda ga vracao i izgubio i to sto si dobio. Tako da to sto ti zivis u zabludi da se nisi sjebao, to je jedna stvar, realnost je, pak, potpuno drugacija  ;)

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #111 on: November 17, 2011, 12:25:19 am »
Umesto da si dao Vicka i dobio jos bolje pikove, ti si dao Bradyja i onda ga vracao i izgubio i to sto si dobio.

Jbt tebi ako se ne nasrta nista od smisljenog razgovora.

Nisam dao Vicka zato sto nisam mogao, nije bio potpisan, a kao sto znas sa nepotpisanima ne moze da se trguje, da sam mogao da ga potpisem ne bih davao ni jednog ni drugog.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #112 on: November 17, 2011, 12:43:24 am »
Ma da... Odakle krecu svi problemi je to sto si uopste potpisivao Ryana... Jbt koji ludak bi igraca koji je tek usao u NFL i imao solidan start karijere potpisivao na visegodisnji ugovor


Kad su QB rukiji u pitanju u NFL nije ista situacija danas i onda kada je Ryan dosao. Covek je bio senzacija, a posto ATL ima jak backfield, plus Rodija ocekivalo se da bude cudo. Jednostavno sam poklekao pred prognozama. Danas rukiji regularno startuju od pocetka sezone, i sto je najjace ostvaruju strasne brojke bez obzira kakav im je tim generalno. Sove distance lako je reci da je glup potez.

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #113 on: November 17, 2011, 12:45:49 am »
Jbt tebi ako se ne nasrta nista od smisljenog razgovora.

Nisam dao Vicka zato sto nisam mogao, nije bio potpisan, a kao sto znas sa nepotpisanima ne moze da se trguje, da sam mogao da ga potpisem ne bih davao ni jednog ni drugog.

Tako je. A nisi mogao da potpises i jednog i drugog zato sto si imao potpisanog Ryan-a  :palm:

I nemoj Pablito mnogo da se zestis, nije ti ovo ni prva ni poslednja greska u dynastyju. Svi ih pravimo. Problem je samo sto ti ne priznajes svoje, pa moram malo da prckam sa strane (sto bi ti rekao u nekoj drugoj ligi)  :mr.green:

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #114 on: November 17, 2011, 01:07:24 am »

Kad su QB rukiji u pitanju u NFL nije ista situacija danas i onda kada je Ryan dosao. Covek je bio senzacija, a posto ATL ima jak backfield, plus Rodija ocekivalo se da bude cudo. Jednostavno sam poklekao pred prognozama. Danas rukiji regularno startuju od pocetka sezone, i sto je najjace ostvaruju strasne brojke bez obzira kakav im je tim generalno. Sove distance lako je reci da je glup potez.

Ne pricaj gluposti... Za pocetak moje skromno misljenje je da se u ovakvoj ligi uopste ne isplati potpisivati QB-ove koji imaju veci ugovor od npr. 20 milki po sezoni. Toliko ti razjebe ostatak tima da ne znas kud ces. Da, tacno je da je lepo kada imas npr. kao Old Aarona Rodgersa koji trpa ove sezone, ali jednostavno to da neki QB toliko bude dominantan da isplati svoju ogromnu platu i pokrije rupe na drugim pozicijama (jer ocigledno je da moras imati rupe kada toliko utrosis para na jednog igraca) je veoma retko. Uostalom cak ni sjajne igre Rodgersa Oldu ne bi vredele da mu se jos mnogo kockica nije poklopilo (Fred Jackson igra nenormalno, McFadden kada je zdrav otkida, Calvin je u beast modu, odbrana mu odlicno igra itd...). Naravno, kada si u situaciji da imas nekog top QB nekako si u obavezi da ga potpises. Ja samo mislim da su koristi mnogo manje u odnosu na ogroman gubitak cap space-a (uostalom zato sam se uvek trudio da ugrabim nekog QB-a sa malom platom koji ima sanse da bude pristojan QB, odnosno da nemam rupu na toj poziciji). Tu se vracam na pricu o Ryan-u. Koliko god da je dobro odigrao prvu sezonu, da sam bio na tvom mestu ja bih ga potpisao na jednu godinu da vidim u kom smeru to ide (ipak dosta para se ulaze u neproverenog igraca). Uz to si imao i Tomicu kao osiguranje, tako da si imao zaledjinu...Evo npr. sada da sam na Lordovom mestu nikada ne bih potpisivao Newtona na vise od godinu dana iako covek otkida. Neka dokaze da i u drugoj i trecoj godini igra istim kvalitetom i onda ga nagradis dugogodisnjim ugovorom. To su QB-ovi imaju oni godina i godina dok ne dostignu svoj zenit (tj. nisu kao RB-ovi pa ti svaka godina bitna). To je ono sto sam pomislio i tada kada si potpisao Matt Ryan-a, a sada samo dolazi do izrazaja koje je jos negativne posledice taj potpis ostavlja na tvoj tim.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #115 on: November 17, 2011, 12:46:51 pm »
100% ga neće ni potpisati, nego će opet sa FA da pokuša.
pošto je jasno da tomica nije atraktivan za ostatak lige.

slažem se u načelu da je pablo malo sebi zakomplikovao sve, ali opet ovaj potez mu može pomoći u odbrani titule,
par pikova mu onda i neće značiti puno.


nego, safete, ne zajebavaj više...
upravo htedoh da uzmem nekog igrača, kad vidim da si uzeo Kevina S. nazad u tim.
nisam stigao ni da se iznenadim odlukom, kad u sledećem redu opet je izbačen...

ja neću na sebe preuzimati odluku šta ti hoćeš, tako da ti i dalje preostaje da ili javno otpustiš gospodina,
ili ga opet vratiš, ili prihvatiš 1M manji cap sledeće godine

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #116 on: November 17, 2011, 12:50:45 pm »
Pa naravno da je dobar potez dovodjenje Brady-ja umesto Vick-a, to nisam ni komentarisao. Ono sto sam ja pricao je da je oduvek bio Brady > Vicka, i da je Pablito lepo radio na svom timu (kao sto nije) ne bi imao muku da mora da proda Brady-ja a zadrzi Vick-a.

A sto se tice titule -- ima Djetinja jos mnogo govana da protera da bi se to dogodilo  :mr.green:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #117 on: November 17, 2011, 12:55:26 pm »
Nidzge, sta tebi nije jasno?
Na rotoworld je objavljeno jos davnih dana da je Ryan sledeci Brady, a proletos da ce Vick ove sezone biti 1st overall po fantasy poenima.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #118 on: November 17, 2011, 12:58:54 pm »
Nidzge, sta tebi nije jasno?
Na rotoworld je objavljeno jos davnih dana da je Ryan sledeci Brady, a proletos da ce Vick ove sezone biti 1st overall po fantasy poenima.

A da rotoworld  :rofl:

Lepo ja rekoh Pablitu bolje da meni da pare -- ja bih mu bio bolji savetnik  :A

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #119 on: November 17, 2011, 01:08:29 pm »
meni bi bilo sumnjivo, ako ne pre, a ono kad je fampti podržavao ta mišljenja

Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #120 on: November 17, 2011, 05:18:18 pm »
Kevin Smith je otpušten. U prvom trenutku sam mislio da moram da ga vratim, dok se nisam konsultovao sa pravilima. Isto važi i za Ad. Thomasa, slobodni ste da pokupite freakov legacy.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #121 on: November 17, 2011, 05:20:44 pm »
taj drugi ni ne postoji u listi igrača, ako se ne varam.

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #122 on: November 20, 2011, 02:14:46 pm »
Maclin na NA

Jeremy Maclin (shoulder, hamstring) has been downgraded to out for Week 11.

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #123 on: November 20, 2011, 02:19:52 pm »
Ford na NA
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #124 on: November 20, 2011, 03:02:19 pm »
Zaboravio sam da kazem da nema vise trejdova ove sezone.
Visak para je legao na racune tagovanih

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #125 on: November 20, 2011, 03:05:27 pm »
Kako je lepo saznanje da ce mi AP poslednju sezonu ugovora odigrati za DZ  :mr.green:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #126 on: November 20, 2011, 05:51:24 pm »
Zaboravio sam da kazem da nema vise trejdova ove sezone.
Visak para je legao na racune tagovanih

20. novembar je kraj novembra?


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #127 on: November 20, 2011, 06:29:01 pm »
ne, 18. novembar je 18. novembar.
piše u settingsima da je to rok...

a ako misliš na pravilnik, tamo piše okvirno, da ne bih menjao svake godine.

uostalom, početkom nedelje sam podsetio na taj datum.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #128 on: November 20, 2011, 06:32:08 pm »
Da, razumem. Veliki je problem menjati jednu recenicu na forumu jednom u godinu dana.
Nezobiljno.  :thumbdown:

btw AJ Green N/A 


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #129 on: November 20, 2011, 06:35:12 pm »

Nezobiljno.  :thumbdown:




Rece covek koji je tri puta pogazio svoju rec za nedelju dana  :rofl:

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #130 on: November 20, 2011, 07:52:42 pm »
Da, razumem. Veliki je problem menjati jednu recenicu na forumu jednom u godinu dana.

veruj mi, jeste problem.
dosad je sve četiri godine stajao pogrešan datum, jer niko nije primetio :)

napraviću izuzetak, ako su u toku pregovori za jacobsa, možda može da prođe do ponoći ;)

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4318
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #131 on: November 20, 2011, 08:08:07 pm »
ja imam jednu molbu...

dva igrača koji bi mi startovali u odbrani (George Wilson, S, Buffalo i Michael Boley, LB, NYG) su jutros bili doubtful, a ja sam na klupi imao samo jednog defanzivca. Tako sam se našao u situaciji da ću imati jedno prazno mesto u startnoj postavi. Pošto nisam bio siguran da ću biti pri kompu u vreme početka utakmica, morao sam jutros da podesim sastav.

Kao što rekoh, obojica su u tom trenutku imali D, i nisam mogao da ih stavim na N/A. Stoga sam izbacio Torey-a Smith-a iz Ravensa, pokupio Sensebaugha sa FA i skrpio startnu postavu. Kasnije je Wilson dobio O...

Moja molba se sastoji u tome da mi omogućite da vratim Smitha u tim, a vratim Sensebaugha na FA.
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #132 on: November 20, 2011, 08:11:16 pm »
Kurac i to i ovo da se omiljenom probije rok. Sta je ovo vrtic  :palm:

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #133 on: November 20, 2011, 08:14:12 pm »
ali si ipak bio u vreme početka prisutan?
i nisi reagovao? dok ovaj nije poludeo malopre :hm:

ne bi trebalo omogućiti tako nešto, ali opet ako nikom ne smeta, i dokažeš sve, ondak može.  :zvizdanje:
reče, da su imali D, to po Y! pretpostavljam?
mogao si naći neko brži izvor, pa izbaciti wilsona, ili jednostavno još jutros izložiti problem, pa bi rešili nekako.


@ pablo, postaje bitno pa probaju svašta  :P

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #134 on: November 20, 2011, 08:15:43 pm »
Safetu da se vrati Kevin Smith, a meni Arian Foster (dropovao sam ga pre 2 sezone jer nisam znao sta radim)

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #135 on: November 20, 2011, 08:17:04 pm »
ne bi trebalo omogućiti tako nešto, ali opet ako nikom ne smeta, i dokažeš sve, ondak može.  :zvizdanje:


Kako da dokaze, kad gleda tekmu i vidi da Torrey pokidao na pocetku, i da se zajebo i sad nesto kenja. Jao zujislave koja si mutljara kategorija teska  :lol:

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4318
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #136 on: November 20, 2011, 08:29:43 pm »
dobro, jebite se svi, propašće liga ako mi se izađe u susret zato što nisam hteo da imam prazno mesto u rosteru...

ništa, zaboravite da sam bilo šta pitao...
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12753
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #137 on: November 20, 2011, 09:35:09 pm »
Maxim dobio franchize WRa  :lol:

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #138 on: November 20, 2011, 11:19:05 pm »
Ma opusti se Zujislave. Nece taj uraditi vise nista do kraja sezone  :A
A ovaj slepac sto si ga pokupio ti je doneo najmanje 10.5 poena, tako da nemoj mnogo da se zalis  :angry:

Online Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2335
    • View Profile
Re: Rosteri, Trejdovi, Not Active, Dead Money
« Reply #139 on: November 20, 2011, 11:37:33 pm »
Jel moram da pokupim Evansa sa N/A, jer planiram momentalno da ga otpustim?