Author Topic: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15  (Read 31398 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« on: October 20, 2014, 07:28:52 pm »
IR pravila:

- EndZone Dynasty NBA IR je interna lista koja sluzi iskljucivo kao season help, a to znaci da svaki tim pocinje i zavrsava sa 22 igraca u rosteru, bez ikakvih izuzetaka.
- Na IR mozete staviti igraca koji je out (injured, suspended...) minimum 4 nedelje, stim da se kao inicijalna prognoza prihvata i 3-4 nedelje.
- Igracu se racuna i proteklo vreme koje je bio povredjen, tako da ako je recimo u rosteru povredjen vec 2 nedelje, sa novom prognozom od jos 2 nedelje, taj vremenski period se zbira te se dobija ukupni minimum od 4 nedelje. Na stranici svakog igraca imate link za "game log" gde mozete utvrditi kada je igrac odigrao poslednju utakmnicu i na taj nacin izracunati da li proteklo vreme od poslednje odigrane utakmice i poslenje prognoze oporavka u zbiru daju 4 nedelje koje su preduslov za IR
- Maksimalno mozete staviti 5 igraca na IR u jednom trenutku
- Svaki vlasnik tima je duzan da prati svog IR igraca i da ga vrati u svoj roster nakon prve odigrane utakmice posle povrede
- Svaki vlasnik tima je duzan da sve svoje igrace sa IR vrati u svoj roster na kraju sezone.
- Nije moguce pokupiti povredjenog igraca sa FA i zatim ga staviti na IR


IR za PLAY OFF

- igrac koji se tek povredio na minimum 1 nedelju
- igrac koji je vec propustio minimum 2 poslednje utakmice
- ozbirom na bye week, prvi i drugi na tabeli nemaju prava da stavljaju igrace na IR u toj prvoj nedelji PO


« Last Edit: March 30, 2015, 12:11:42 am by Pablo »

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserved List
« Reply #1 on: October 20, 2014, 07:29:34 pm »
--------------------------------------
« Last Edit: April 06, 2015, 04:57:10 pm by Pablo »

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #2 on: October 27, 2014, 10:36:11 pm »
Stavio bih Embiid-a na IR.

E, sad, pitanje je na koju listu. Logicno je da bude IR, ali on jos uvek nije zvanicno otpisan. A ako ga stavim na IR/return, da li ce mi se "osloboditi" jedno IR/return mesto kada zvanicno bude IR, naravno pod uslovom da ne odigra nijednu sekundu u sezoni?

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #3 on: October 27, 2014, 10:46:54 pm »
E, sad, pitanje je na koju listu.

Moze samo na IR/return

A ako ga stavim na IR/return, da li ce mi se "osloboditi" jedno IR/return mesto kada zvanicno bude IR

Ne

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #4 on: October 27, 2014, 10:50:00 pm »
kojom logikom?

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #5 on: October 27, 2014, 10:51:16 pm »
kojom logikom?

Sta kojom logikom? IR/return je lista za igrace koji ce se vratiti u toku sezone a ne besplatno utociste za invalide.


Imas gore pravila u vezi IR, postupaj po njima i to je to.
« Last Edit: October 27, 2014, 11:02:22 pm by Pablo »

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #6 on: October 27, 2014, 10:56:14 pm »
Znao sam da ces ti porocni, vodeci se iskustvom iz dynasty nfl, verovatno traziti nacina kako da izvrdas pravila i od necega sto treba da bude mala pomoc zbog povreda napravis sistem za tankovanje igraca, ali mislim da sam ovoga puta pravilima pokrio da do toga ne dodje.

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #7 on: October 27, 2014, 11:32:59 pm »
Kakvo crno tankovanje invalida, pa pricamo o trecem picku overall, na pravom i na nasem draftu. Mogao sam x igraca draftovati pre njega. A mogli su i Sixersi.

Sranje od pravila. Znaci izbor mi je da cekam da proglase da je zvanicno IR (sto ce biti negde u februaru), ili da potrosim IR\ return mesto na njega. A znaju i vrapci na grani da nece odigrati ni minut ove sezone.

Nista, Embiid na IR\return.
« Last Edit: October 27, 2014, 11:39:42 pm by fins fleet »

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #8 on: October 27, 2014, 11:38:53 pm »
Ne znam koji si kurac uopste uvodio internu IR? Realno, ukini je pa da igramo kako smo do sada. Ovo ce da iskomplikuje stvari a nece nikome pomoci. Ionako imamo puno BN slotova, na FA se tesko sta nalazi. Ako yahoo! podrzava, uvedi 2 dodatna BN slota, ako ne podrzava onda nikom nista.
« Last Edit: October 27, 2014, 11:41:02 pm by fins fleet »

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #9 on: October 28, 2014, 02:16:05 am »
Videcemo kako ce ovo da funkcionise, ako ne bude valjalo ukinucemo internu IR, povecacemo roster na 25.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #10 on: October 28, 2014, 11:14:04 am »
Kakvo bre povećanje rostera u toku sezone!?  :lol: Pa čovek je svesno birao povređenog igrača...
Mada, kul je ovo, kapiram da je ovo jedina liga gde se ni ne znaju pravila, a+se ista mogu i menjati u toku sezone...
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #11 on: October 28, 2014, 12:01:28 pm »
pablo priča o sledećoj sezoni, a flota tone sve dublje...

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #12 on: October 28, 2014, 12:01:57 pm »
imam i ja igrača za listu, ali o tome kad prođu waiveri.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #13 on: October 28, 2014, 12:19:43 pm »
pablo priča o sledećoj sezoni

Tako je. Ove sezone ostaje IR kako je zacrtano.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #14 on: October 28, 2014, 01:40:38 pm »
zapratio sam na twiteru sve USA doktore specijaliste i sad sam i zvanično spreman za start fantasy sezone.   :yawn:

koristan link: https://twitter.com/AmerMedicalAssn


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #15 on: October 28, 2014, 02:06:37 pm »
Aj sad ozbiljno...

Treba(lo je) ograničiti i broj IR/return transakcija na neki dosta mali broj (npr. 2 ili 4) i onda dati ljudima potpunu slobodu da je koriste kad i kako žele.
Ovako imamo opciju za beskonačan broj transakcija, ali zato ćemo morati učiti da tumačimo MRI snimke i da na osnovu toga dajemo prognoze o dužini rehabilitacije.

U playoffu meni treba igrač koji će igrati, ali ne smem da dropujem keepera jer se doktori ne mogu složiti da li će se vratiti posle 3 ili 5 nedelja. :w
Ajde malo da se prilazi problemu sa praktične strane.

Izmenite to danas/sutra dok nije počela košarka, pa da IR lista bude upotrebljiva opcija već ove sezone.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #16 on: October 28, 2014, 02:37:08 pm »
Sezona jos nije ni pocela a ja se vec kajem sto sam uvodio internu IR. Das opciju, i umesto da se fino procita, pristupi po uputstvu kad i kako odgovara, sad svako misli da kako njemu odgovara. Ove sezone ce biti onako kako je gore napisano, i vise ne diskutujem o tome. Sledece sezone nece biti interne IR, bice prosiren roster na 25.

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #17 on: October 28, 2014, 05:49:22 pm »
Amin. Hvala.

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #18 on: October 28, 2014, 06:34:21 pm »
I jos nesto, bezobrazan si koliko si tezak. Uveo si mutno pravilo bez ikakvih konsultacija sa drugim clanovima lige i kada je neko priupitao bilo sta, onda optuzujes za izvrdavanje.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #19 on: October 28, 2014, 06:53:30 pm »
I jos nesto, bezobrazan si koliko si tezak. Uveo si mutno pravilo bez ikakvih konsultacija sa drugim clanovima lige i kada je neko priupitao bilo sta, onda optuzujes za izvrdavanje.

Ja sam ovde najmanje bezobrazan a ti si bezobrazan koliko si neobavesten. Omiljeni je predlozio uvodjenje NA ja sam prihvatio i napisao opcije pre otprilike mesec i po dana. Niko ni rec. Sad kad je pocetak sezone onda ste se setili da dajete primedbe. Ili budi aktivan sve vreme ili cuti, nemoj me smarati u 5 do 12 sa svojim glupostima.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #20 on: October 28, 2014, 07:10:50 pm »
Sezona jos nije ni pocela a ja se vec kajem sto sam uvodio internu IR.

Sezona još nije ni počela, a ja se već kajem jer je najveći šupak iz lige ujedno i komesar

Pravila su L.O.Š.A.
Menjaj ih jebote.

Embiid...po yahoo on nije ni povređen. Na roto se spominje da možda neće igrati, ali se spominje i da trenira.
Po ovom đubru od pravila on ne može ni na return listu. Nema nigde ništa konkretno. Treba Stojadinović da traži da mu doktori specijalisti faksuju nalaze i da on prosledi jedan primerak komesaru Pablu. Dok to ne vidimo ne sme igrač ni na kakvu listu.
Nema veze što je reč o Noelu v2.0, što da se ne pravimo ludi i ne zajebavamo Stojadinovića kad nam pravila to dopuštaju.

Proširenje rostera na 25 slotova...neko će u tih 25 imati 22 zdrava, a neko svih 25
A onda će da dođe playoff i kad bude četvrtak ili utorak sa jednom ili dve utakmice, onda će se videti šta ta 3 dodatna slota mogu da urade.

Zašto samo draftovan igrač može na IR?
Sigurno ima mnogo primera gde nekom keeper bude igrač kog nije on draftovao...draftovao ga je neko drugi ili je bio undrafted.

Sva mudrost oko IR liste i njena poenta je:
- da omogući kakve takve šanse nekom ko ima Derricka Rosea ili Paul Georgea
- da u kritičnim delovima sezone (par nedelja pred playoff kada se borimo za plasman i u toku samog playoffa) može da se igra koliko toliko ravnopravno

Ne znam koliko je ko upoznat sa dešavanjima, odnosno koliko detaljno prate dešavanja, ali u ovoj ligi je dolazilo do apsurdnih situacija.
Tonyk je dropovao Nikolu Pekovića da bi mogao da uzme igrača koji će igrati te nedelje.
Dolazimo u situacije gde imamo prilično debilne dileme...da li da batalim borbu za šampionsku titulu ili da dropujem odličnog igrača u prajmu?

Dropovao je taj isti Tonyk i Ryana Andersona, a ko zna šta se sve dešavalo a ja sad ne mogu da se setim.
I sve to je uradio "samo" da bi prošao do finala.
A to finale bi ipak glat izgubio da smo imali ta 3 dodatna roster slota koje najavljuješ.



Evo nacrt pravila:

max 2 IR transakcije
max 4 IR/Return transakcije

Svako neka smisli strategiju korišćenja tih opcija i nema ograničenja, ne trebaju dokazi od specijaliste, ne treba ništa...
Ko iskoristi sve transakcije, a i posle toga mu nastrada bitan igrač...jbg, neka shvati to kao signal od gore da u toku nije njegova sezona i da se treba pomiriti sa tim.
Ko ih iskoristi zbog gluposti (povrede nekih nebitnih) pa ih ne bude imao kad mu stvarno budu trebale i taj će da batali sezonu, pa će sledeće sezone biti mudriji.
To su pravila koja se spakuju u 3-4 rečenice i nema prostora za tumačenja, nadjebavanja, natezanja i ostala sranja.

Eventualno čak i razmotriti spajanje te 2 odvojene IR liste u jednu....ima svako 5 transakcija, a vraćanje igrača kad ko hoće.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #21 on: October 28, 2014, 07:36:44 pm »
Ja sam ovde najmanje bezobrazan a ti si bezobrazan koliko si neobavesten. Omiljeni je predlozio uvodjenje NA ja sam prihvatio i napisao opcije pre otprilike mesec i po dana. Niko ni rec. Sad kad je pocetak sezone onda ste se setili da dajete primedbe. Ili budi aktivan sve vreme ili cuti, nemoj me smarati u 5 do 12 sa svojim glupostima.

Da vidim da li sam dobro razumeo. Omiljeni je predlozio neko pravilo pre mesec dana (dakle u toku mrtve nesezone). Secam se da je bila neka rasprava, ali mi se nije razmisljalo o tome. Tada ako i dodjem na topic, naravno da necu gubiti celo popodne citajuci pravilo i razmisljajuci o njemu. Ti si to na prvu loptu prihvatio i ispisao pravila (koja su zapravo drugacija od onoga sto je omiljeni predlozio) i ocekujes da ljudi budu upoznati sa u slovce svime?

OK, nisam pratio, moj problem. Ionako ne bih nista drugacije uradio, pa nije ni steta, ali to je vec ovde nebitno. Nego je problem sto na prosto pitanje o razjasnjenju pravila odgovaras bahato sa optuzbama za tankovanje invalida. Usput se pozivajuci na nesto sto sam uradio iz zajebancije pre 5 godina.

Izvini, ali prihvatio si se da budes komesar lige. To sa sobom obuhvata i smaranje sa dosadnim clanovima lige kojima ponekad nece biti najjasnija tvoja pravila. Ili prihvati to i odgovaraj normalno na pitanja, ili batali i nemoj voditi ligu.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #22 on: October 28, 2014, 07:40:36 pm »
Prvo, ja sam svakako za uvodjenje nekog vida IR/IR return pa kako bilo i to da ostane za stalno, a ne prosirenja na 25 slots, to je po meni glupo. I polako bre, malo doradimo ovo i bice to ok.

Ja mislim da je najveci problem kao sto imamo ovde Embiida ili recimo Kobe prosle godine koji je mogao da se vrati za tipa 2 meseca sezone, ali ipak nije. I recimo sta se desava ako se taj igrac stavi na IR, a on se vrati tokom sezone bas kao sto se moze/moglo ocekivati kod ova 2 ? Slazem se sa omiljenim, to je taj neki okvirni broj mozda cak i smanjiti IR/Return, po meni ovde bi bio najveci smisao pomoci ovima koji moraju da vuku 1-2 igraca out za sezonu sigurno i par puta ako ti je glavna zvezda out na jedno mesec dana kao KD sada. Za pocetak sam za manje IR/Return, pa nek se dobro promisli kad ce da se koristi pa kad vidimo kako ide prve sezone posle mozemo diskutovati dalje o cifri.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #23 on: October 28, 2014, 07:53:24 pm »
A ovo za nedraftovane igrace razumem delimicno. Primer, ja nemam povreda u ekipi nesto preterano i uzmem recimo Patty Millsa (mozda ima i boljih primera za ovo) i stavim ga na IR/Return i on mozda poludi tamo od februara (nije velika verovatnoca, ali postoji uz Parkera koji ima tih sitnih povreda). To je mac sa dve ostrice, izgubis jedan IR/Return, ali ako nemas preterano povreda i sredina sezone nemas sta da izgubis sa time. E sad pitanje da li to hocemo ovde...

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #24 on: October 28, 2014, 08:05:04 pm »
Daj bre Grandi, nećemo valjda zbog Patty Millsa da ljudima sjebemo šanse da im keeper bude neki undrafted Jeremy Lin tip igrača kojih svake godine bude dosta ili igrač koji je zbog nečije loše procene dropovan. (tek njih bude dosta)

U takvim situacijama napravimo pravilo koje reguliše Patty Millsa.
Npr: Igrač koji se stavlja na IR listu mora pre toga biti na rosteru bar 2 nedelje. Ili tako nešto.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #25 on: October 28, 2014, 08:13:22 pm »
Pa kazem, mozda ima i boljih primera, ja sam cisto lupio prvi koji mi je pao na pamet sta moze da se desi. Moze i tako kao sto kazes.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #26 on: October 30, 2014, 01:38:03 pm »
paul george IR
više niije ni vest, pa neću kopati po doktorskim nalazima

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #27 on: October 30, 2014, 01:50:01 pm »
Više nije ni vest, ali ustvari jeste

Quote
Tue, Oct 21

Paul George shot around following the Pacers' practice on Monday, making jumpers out to the 3-point line.

Shvatate li vi šta ovo znači?
To je od 21. oktobra. Možda danas već zakucava.

Dajte vi nama ipak nalaze specijaliste na uvid. Za svaki slučaj.  :yawn:



Nego, kad smo već u tom "pročitaj i sprovodi" raspoloženju...

Procedura stavljanja igraca na IR i IR/return listu:

- Pre nego sto dropujete igraca morate napisati na ovoj temi kog igraca dropujete i na koju listu.

 Što se mene tiče Paul George je od jutros waiver i samo još treba da odlučim koliko budžeta ću da odvojim za njega.  :yawn:

Možda nisam ovo trebao izgovoriti pred celom ligom, ali legalizam u meni je prosto bio presnažan.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #28 on: October 30, 2014, 01:50:29 pm »
neću kopati po doktorskim nalazima

200$  ;)
« Last Edit: October 30, 2014, 01:57:58 pm by lordnex »

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #29 on: October 30, 2014, 01:52:09 pm »
omiljeni, najavio sam da ću dropovati, neću valjda čekati ispred ekrana kad Y! obavi waivere.


Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #30 on: October 30, 2014, 02:02:40 pm »
takođe u vesti odakle si izvukao naslov, takođe piše da se neće vraćati

The Pacers are proceeding as though he won't return during the 2014-15 season, and he's only worth owning if you don't mind stashing him in an IR spot all year.

nalaz stiže faxom kasnije

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #31 on: October 30, 2014, 02:05:08 pm »
imamo 2 sveta postulata dinastije:

1. pročitaj uputstvo
2. postupi po uputstvu


zar je toliko komplikovano?

Quote
- Ukoliko neko dropuje igraca a nije objavio na ovoj temi kazna je 200$, drugi put 300$ i tako redom.

ipak nije waiver, nego je 200$ kazna
vama je ostalo 214$ što znači da sad imate samo 14$

dobra vest vam je što sad možete da se zajebavate do mile volje, a ne može vas više kazniti.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #32 on: October 30, 2014, 04:36:38 pm »
paul george IR
Tankujes invalide, sram te bilo!

Online Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #33 on: October 30, 2014, 05:11:58 pm »
Pablo Selakovic!

Offline maxim209

  • Starter
  • **
  • Posts: 432
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15
« Reply #34 on: October 30, 2014, 05:34:31 pm »
Julius Randle IR  :novak: