Author Topic: NHL  (Read 69925 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: NHL
« Reply #175 on: April 05, 2015, 04:24:13 pm »

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #176 on: April 05, 2015, 05:48:56 pm »
Strava su

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #177 on: April 17, 2015, 02:18:36 am »
Poceo Play-Off taman da se popuni vreme dok ne pocne i NBA, u nedostaku Flyers-a navija se za Blackhawks-e uobicajeno, mada i Nashville mi je ok ekipa sa Laviolette-om. Sa Istoka se nadam da ce Red Wings-i daleko dogurati i da ce Pens-i popiti metlu na startu ako je moguce  :D. Vratio se Kane i na pocetku iz 1-2, bi mi sumnjivo kad najavise 12 nedelja, reko' sta je on tu radio kad ja kao iskusan covek koji je lomio kljucnu i imao naprsnuce druge posle par nedelja pikao basket i rukomet.  :P

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #178 on: April 17, 2015, 02:37:51 am »
u nedostaku Flyers-a navija se za Blackhawks-e uobicajeno
WTF :D

Nashville iz keca u dvojku najbolja opklada, ne znam sta je njima, ali poslednja dva meseca svako vodjstvo prokockaju.
Mike McCarthy je idiot.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #179 on: April 17, 2015, 02:42:53 am »
Uobicajeno u mom slucaju vec par sezona.  :D

Jos da dodam potrudicu se da ispratim Patkice i Blues.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #180 on: April 17, 2015, 02:47:35 am »
Jos gore, kako mozes da navijas za protivnike iz finala? :D To mogu samo Colorado i New Jersey.

Bolje se drzi Chicaga, ovi nece daleko(bar Ducksi, Blues je jak ko tresak, samo im uvek nesto stane na put)
Mike McCarthy je idiot.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #181 on: April 17, 2015, 02:53:53 am »
A sta cu gotivio sam ih i pre tog finala, naravno da sam im zeleo sve najgore tokom istog, a posle je to preslo u tipa ako ne mozes da ih pobedis pridruzi im se. Ali recimo u NFL-u NEP ne mogu da smislim oduvek (Dobra stvar je sto oni ne zalaze u ovaj deo foruma).  :zvizdanje: :P

A kao sto rekoh primarno Chicago, a ovi ostali cisto onako.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #182 on: April 18, 2015, 06:21:11 am »
Urnisase Preds-i ovaj put u 3/3Q, ali treba videti sta je sa Weber-om. Ovaj put Caps-i okrenuli -2.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #183 on: May 14, 2015, 05:21:50 am »
Nisam ni sumnjao da ce Capsi da ispuste 3-1  :lol:, a sad ono sto se cekalo Ducks - Hawks.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #184 on: May 20, 2015, 02:48:46 pm »
Ovi jutros ubise, cinilo se da se nikad nece zavrsiti. Kad su Ducks-i pogodili okvir tri puta znao sam da Hawks-i dobijaju.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #185 on: May 21, 2015, 01:51:21 pm »
I nocas odlicna tekma, u maniru Pens - Flyers  :lol:, King Henrik dva puta po 6 komaTa  :hm:, kako je Tampa eksplodirala u drugoj...

Babcock u Leafs-ima na 8 godina, mislio sam da ce kod nas ali Hextall doveo neki dalji rod  :D. Moram priznati 8 godina, hrabar potez Toronta, mada i nemaju puno da izgube.  :P

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #186 on: May 21, 2015, 08:06:13 pm »
Tih 8 godina je stvarno ogromna cifra. Ja u tome vidim da cemo mi da tankujemo jos dve-tri sezone, a da Babcock ne moze da dobije nogu minimum pet-sest. No, konacno na vrhu organizacije imamo ljude koji znaju sta rade a uz to razmisljaju u korak sa vremenom(za razliku od Burkea), te se nadam da ce konacno sve da se sklopi.
Mike McCarthy je idiot.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #187 on: May 24, 2015, 09:56:31 am »
Koji su Hawks-i kraljevi, uzmu zaseru, prime 3 komada za po' minuta i onda klasika multi OT i dobiju. Neunistivi su.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #188 on: May 31, 2015, 09:44:12 am »
Sve uobicajeno ovde.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #189 on: June 16, 2015, 05:12:36 am »
Duncan Keith bogotac, ne moze zasluzenije za Conn Smythe-a. Morao je i Kane barem jedan da ubode cisto reda radi. Malcice bolji Chicago, bas, bas dobro i neizvesno finale bilo.

I da, bas mi je drago da i Kimmo konacno uze SC, ne moze lepse za kraj karijere.
« Last Edit: June 16, 2015, 05:15:50 am by Grandilof »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3440
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #190 on: June 16, 2015, 11:45:40 am »
Najbolji tim ikada! :worthy:

Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Tedimed

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 545
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #191 on: June 17, 2015, 09:03:51 am »
Sta reci sem :jupi: :thumbsup: :worthy:

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #193 on: September 10, 2015, 11:47:06 am »
http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=778411

eto vam malo zabave dok ne počne sezona

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #194 on: September 10, 2015, 11:59:22 am »
Realno, glupost su izmislili.
Mike McCarthy je idiot.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #195 on: March 16, 2016, 11:10:24 am »
E kad moji treba da prekidaju Detroitu niz za PO od 25 ili koliko godina  :P. Umal' da naprave sranje sinoc posle prve trecine, ali nekako prezivese.

Meni bi bilo najdraze da Pensi ispuse za PO.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #196 on: April 16, 2016, 04:41:06 am »
Ene Marvin online, pa 'ajde da prokometarisem posto i ja gledam.  :D

Ovo bi dobro gde se u hali ori "Let it be" u St. Louis-u, ali jbg ne bi gola. Hawksi ne daju pa to ti je, kako znaju i umeju.
 
Moji juce u mrtvoj utakmici bedno, kad mi nismo iskoristili onolike PP, bilo je jasno da oni oce posle jedan, bilo je i par sumnjivih), ali nema veze bar su u playoffu.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #197 on: April 16, 2016, 10:25:28 am »
Sve je bilo po knjizi juce. :D

Odavno nisam video da se ovoliko ljudi bune za nesto sto je po pravilima, iako ima i dosta glupljih pravila koja se konstantno primenjuju. Ja sam za Blues, ali tesko da ce oni da urade nesto, ni da su poveli 2-0 opet ne bi mnogi imali poverenja, a mogo bi ovaj Chicago da sjasi malo. :)

Fila isto ima slabe sanse protiv Capsa, al bar imate solidnu buducnost, verujem da vas ceka dosta dobrih par godina sa trenutnim stanjem rostera i klinaca.                                                                                                                             
Mike McCarthy je idiot.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #198 on: April 17, 2016, 03:05:24 am »
Ima tu prosperiteta za buducnost sto kazes, moglo bi biti fino u zavisnosti kako se razviju.

Tesko da imamo sanse, a tek kad primis gol sa pola terena i vise onda su ti sanse jos manje, a bas smo dobro otvorili u 1/3, ali i tu smo izasli sa minusom.  :palm:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #199 on: April 17, 2016, 12:54:28 pm »
Samo golman vam fali, Mason vam izgleda ok ali posle onoga sinoc mozda se ne oporavi. :D

Mike McCarthy je idiot.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #200 on: April 17, 2016, 02:47:19 pm »
a niko da spomene kako smo pre par nedelja ojebali cigane u finalu domaćeg stenley cupa
njima na dresovima telekom nis lasta itd, a naši reklamiraju piceriju ali je kvalitet ipak odneo prevagu.
bila je to finalna serija koja će se još dugo dugo pamtiti


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #201 on: April 18, 2016, 01:17:58 am »
Bio sam ja na licu mesta al je ova tema ovde zamrla pa nemam naviku. ;)
Mike McCarthy je idiot.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #202 on: April 20, 2016, 06:27:10 am »
Blues se ne sali, izvukose jos jednu u Chicagu. Pet suteva na gol u trecoj 2 gola :D, pre ovoga sad PP u poslednja 2 min. Sreca u nesreci da je prva runda u NBA nezanimljiva, pa fino moze ovo se gleda.

Jos me interesuje kako ce San Jose uspeti da usere posle dve pobede u LA :lol:. I Anaheim - Nashville to mi je zanimljiva serija takodje, pojma nemas sta ce bude.
« Last Edit: April 20, 2016, 06:33:24 am by Grandilof »

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #203 on: April 22, 2016, 07:28:14 am »
Jbt koje ludilo, Hawksi nikad ne omanu sa nekim spektaklom u PO, prvo ispuste 3-1, pa onda Kane u double OT  :worthy:, mada malo mi zao i Bluesa, ali dobro je sto ce se ovo jos igrati.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #204 on: April 23, 2016, 06:05:06 am »
11 suteva na gol i dobili, kraljevski.  :lol:

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #205 on: April 26, 2016, 08:59:23 am »
Ali kakav double post na 3 minuta do kraja... Nista, ja cu navijati za nekoga sa Zapada sada, Blues, Ducks/Preds ko god prodje tu.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #206 on: April 26, 2016, 01:44:45 pm »
Ispali Wingsi, Ragsi, Hawksi i Kingsi. Sjajno. :thumbsup:
Mike McCarthy je idiot.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21043
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #207 on: April 28, 2016, 03:38:03 pm »

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #208 on: May 27, 2016, 05:57:27 am »
Mrtva Tampa, 'ajde sad kad su Sharksi izbacili i Blues mogli bi do SC, u svakom slucaju svim srcem za njih.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: NHL
« Reply #209 on: May 27, 2016, 01:34:44 pm »
Finale iz snova.  :D
Mike McCarthy je idiot.