Author Topic: Dynasty 2014 - Week 3  (Read 5501 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Dynasty 2014 - Week 3
« on: September 18, 2014, 04:21:54 pm »
Olde davaj medjusobne pobede/porazi/nereseno

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #1 on: September 18, 2014, 04:45:05 pm »
Uf ne znam dal cu stici, ako ne uspem, kacim tek u ponedeljak.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #2 on: September 18, 2014, 04:52:08 pm »
Zajedno sa prognozom ishoda  :mr.green:
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #3 on: September 19, 2014, 12:28:18 pm »
soproštenjem, zaćera ga hulio do balčaka


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #4 on: September 21, 2014, 07:20:48 pm »
BGD Gravediggers vs Uzice Broncos 6-4
Tonyk 77ers vs Shelpas UTD 7-2
Boyler Brigade vs Archesten United 3-6
Karavukovo Poletarci vs Sexy Biznismens 5-5
Alcatraz Jackals vs Fins fleet 3-5
N Belgrade Straydogs vs FrozenTundraWarriors 4-4

Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #5 on: September 22, 2014, 09:32:19 am »
Julio > AJ Green :D

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #6 on: September 22, 2014, 10:11:40 am »
Ne pamtim kad su mi napadaci ovako koletkivno lose odigrali: njih sedmorica ukupno 35 poena, 2 TD-a. A niko se nije povredio tokom tekme ili nesto slicno. Yahoo! im je projektovao oko 80 poena.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #7 on: September 22, 2014, 11:21:40 am »
Verovatno je i nidžge isti slučaj. Vi ste uvek bili efikasni, čak je i ovo kolo mnogo bolje od prošlog ukupno, i baš vaši zskazali.

Ipak nidžge se provukao sa tim

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #8 on: September 22, 2014, 06:27:12 pm »
Verovatno je i nidžge isti slučaj. Vi ste uvek bili efikasni, čak je i ovo kolo mnogo bolje od prošlog ukupno, i baš vaši zskazali.

Ipak nidžge se provukao sa tim
Provukao se i prošle nedelje... Grrrrr
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #9 on: September 22, 2014, 07:44:52 pm »
i Safet se provuče

istini za volju, Karavukovo nije poraženo. Samo su Brown i Benjamin ostali bez vremena.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #10 on: September 22, 2014, 09:05:09 pm »
Inače, jedan od stupova moje obrane, Stephen Tulloch, je potrgao ACL proslavljajući sek... Čitam da je hteo da izimitira Discount double-check kad mu se to desilo... Karma is a bitch!
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #11 on: September 22, 2014, 10:18:50 pm »
Provukao se i prošle nedelje... Grrrrr

Pobedio sam te 5 poena razlika, ostavio na klupi 43.5 poena, a ti si ostavio 28 poena. Definitivno sam se provukao  ;) Uostalom to je standardno za moj tim godinama u dynasty ligi, ostavaljam krdo poena na klupi, tako da ni ne cudi sto ne mogu titulu da osvojim. Ovo kolo, takodje ostavljam oko 50 poena na klupi, sa druge strane Old "samo" 13 poena. Doduse ove nedelje ce biti dvocifrena razlika.

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #12 on: September 22, 2014, 10:26:01 pm »
Inače, jedan od stupova moje obrane, Stephen Tulloch, je potrgao ACL proslavljajući sek... Čitam da je hteo da izimitira Discount double-check kad mu se to desilo... Karma is a bitch!

Idiot:

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #13 on: September 23, 2014, 09:14:46 am »
šokantan način da izgubim, 17 poena martelusa beneta je preokrenulo na maximovu stranu

videh još noćas, ali sam ipak sad proverio da nisam sanjao nešto :)

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2333
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #14 on: September 23, 2014, 10:03:46 am »
Uostalom to je standardno za moj tim godinama u dynasty ligi, ostavaljam krdo poena na klupi, tako da ni ne cudi sto ne mogu titulu da osvojim.

To samo dokazuje da si velika fantasy neznalica.  :P

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #15 on: September 23, 2014, 04:35:20 pm »
To samo dokazuje da si velika fantasy neznalica.  :P

Potpisujem, bar kada je u pitanju namestanje postave.

BTW Safetu kazna za ostavljanje Masona Fostera u timu, zar ne?

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #16 on: September 24, 2014, 12:13:30 pm »
koliko vidim, mogao je reagovati. makar da napiše da mu je OK tako.
to je 1$ za '15

nego, pristojni bid warovi danas, u oba pablo vs. zujo
zujo uzeo Taliaferra za 50$, pablo stao na 42, ostali statirali
a pablo mu se revanširao sa jelani jenkinsom za 22$, samo 2 više od zuje. opet ista ekipa statirala (nidžge i omiljeni pre svega)

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #17 on: September 24, 2014, 01:38:56 pm »
Ja se ne secam za ovih 8 sezona koliko igramo da sam imao ovoliko defova u ekipi a sve zbog povreda, imam ih trenutno 15, tacno pola rostera. Usao sam u sezonu sa jednim povredjenim a onda se svako kolo povrede jos po 2 a da se prethodno povredjeni nisu oporavili, u 4. kolo sam usao sa 6 povredjenih i 3 na bye week  :blink:

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #18 on: September 24, 2014, 02:11:26 pm »
nego, pristojni bid warovi danas, u oba pablo vs. zujo
zujo uzeo Taliaferra za 50$, pablo stao na 42, ostali statirali
a pablo mu se revanširao sa jelani jenkinsom za 22$, samo 2 više od zuje. opet ista ekipa statirala (nidžge i omiljeni pre svega)

Ovi bid wars su otkrili jednu stvar - Pablito ima fetiš prema brojevima koji se završavaju cifrom 2, tako da će se ubuduće svi moji bidovi završavati cifrom 3.

Da sam to znao ranije, mogao sam Tali... da uzmem za 43, nisam morao da se ispružim za svih 50...

Ja se ne secam za ovih 8 sezona koliko igramo da sam imao ovoliko defova u ekipi a sve zbog povreda, imam ih trenutno 15, tacno pola rostera. Usao sam u sezonu sa jednim povredjenim a onda se svako kolo povrede jos po 2 a da se prethodno povredjeni nisu oporavili, u 4. kolo sam usao sa 6 povredjenih i 3 na bye week  :blink:

Mene za narednu nedelju urnisale povrede (malo manje) i bye (malo više) da sam morao sa FA da kupim takve otpatke da to nije normalno...
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #19 on: September 24, 2014, 02:49:31 pm »
Pa mogao sam reagovati da visim stalno na Y!.. Utakmica se igrala u cetvrtak, lik je normalno odigrao prva dva kola. NIje bio out kad sam podesio postavu.

Uostalom odrao sam Omiljenog i bez njega i imao najveci broj bodova u ovom kolu, stoga ne razumem poentu kazne. I ne prihvatam je!!!

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #20 on: September 24, 2014, 03:29:14 pm »
Koliko sam ja video povredio se tokom drugog kola..
Kazne ionako nema dok pablo ne zacepi.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #21 on: September 24, 2014, 04:40:32 pm »
Nije bitno kada se povredio, bitno je kada je proglasen ruled out, odnosno ako se to desilo na game day, ne podleze kazni, mora da bude bar jedan dan ranije. Maxim je imao Roddy Whitea a Safet Masona na TNF, obojica su deaktivirani pred mec, sto znaci nista od kazne.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #22 on: September 24, 2014, 04:51:16 pm »
Rešeno.
A sad da pokušam ez lige da odgovaram

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #23 on: September 27, 2014, 01:20:54 pm »
dakle, dokle god ne sklanjate igrače da bi namerno izgubili, ili zaboravljate u timu BYE i Out igrače (ovde se naravno ne broje oni koji se povrede u poslednji čas, tj vikend) sve je OK.
naravno da ne bi bilo nedoumica, najbolje kao omiljeni prosto prijavite da je to vaša odluka.

Nije bitno kada se povredio, bitno je kada je proglasen ruled out, odnosno ako se to desilo na game day, ne podleze kazni, mora da bude bar jedan dan ranije. Maxim je imao Roddy Whitea a Safet Masona na TNF, obojica su deaktivirani pred mec, sto znaci nista od kazne.

Vest sa rotoworld-a od 15. septembra
Bucs MLB Mason Foster dislocated his shoulder in the Week 2 loss to the Rams.
Foster exited early in the first half. Across 97 snaps, Foster has registered just six tackles and is struggling against both the run and pass. Former Patriots LB Dane Fletcher will man the middle for however long Foster is out. Sep 15 - 6:22 PM


Dakle u ponedeljak se znalo da covek ima dislocated sholder sto je povreda od 6+ nedelja, tako da se naravno znalo vec tada da nece igrati. Proglasen je inactive za week 3 neposredno pred utakmicu, kada se proglasavaju i svi ostali inactive za tu utakmicu, ali kao sto rekoh naravno da se znalo da nece igrati. Mozda je yahoo dodelio 'O' tag tek pred samu utakmicu pa je to dodatno zbunilo ali vec smo zakljucili da yahoo ne updatuje na vreme IDP igrace. I ne samo to vec cesto totalno pogresno stavlja te tagove, jer npr. meni je Bobby Wagner imao 'O' tag u prvom kolu u IDP ligi, a covek igrao najnormalnije.

Dakle, apsolutno me ne zanima da li ce Safet dobiti kaznu ili ne, ali ono sto hocu da se uradi jeste da se precizno definisu pravila i da vaze jednako za sve, jer ovo sto je napisao tonyk (boldovano) je upravo ono sto se dogodilo kod Safeta. Takodje, zamolio bih da definisemo source, tj. gde gledamo kada je igrac ruled out, jer je u najvecem broju slucajeva i kada se zna da ce igrac sigurno propustiti utakmicu on je ruled out neposredno pred tekmu, pa da ne bi bilo nedoumica, kao u ovom slucaju. Naravno, sve ovo napisati u pravila, koja su, bar u ovom slucaju, potpuno nedorecena.

Offline Disco Jamal

  • Starter
  • **
  • Posts: 332
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #24 on: September 27, 2014, 01:56:48 pm »

Dakle u ponedeljak se znalo da covek ima dislocated sholder sto je povreda od 6+ nedelja, tako da se naravno znalo vec tada da nece igrati.


Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #25 on: September 27, 2014, 02:10:19 pm »
Nidzge, ne mozemo mi sa foruma biti doktori i odredjivati duzinu povrede. I Jamal Charles ima high ankle sprain, svi znamo da je to povreda od 4 do 6 nedelja, a on vec prve nedelje trenirao bio proglasen za GTD a sada vec druge nedelje regularno trenira i predvidjen je za startera u nedelju.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #26 on: September 27, 2014, 03:12:56 pm »
Pobedio sam te 5 poena razlika, ostavio na klupi 43.5 poena, a ti si ostavio 28 poena. Definitivno sam se provukao  ;) Uostalom to je standardno za moj tim godinama u dynasty ligi, ostavaljam krdo poena na klupi, tako da ni ne cudi sto ne mogu titulu da osvojim. Ovo kolo, takodje ostavljam oko 50 poena na klupi, sa druge strane Old "samo" 13 poena. Doduse ove nedelje ce biti dvocifrena razlika.
Pa ja samo da nisam zamenio redovnog startera Riversa Tanehillom, uništio bih te k'o Ercov komplet lepinju...
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dynasty 2014 - Week 3
« Reply #27 on: September 27, 2014, 03:22:10 pm »
Nidzge, ne mozemo mi sa foruma biti doktori i odredjivati duzinu povrede. I Jamal Charles ima high ankle sprain, svi znamo da je to povreda od 4 do 6 nedelja, a on vec prve nedelje trenirao bio proglasen za GTD a sada vec druge nedelje regularno trenira i predvidjen je za startera u nedelju.

Ne kazem da treba da budemo doktori vec da se tacno definise u pravilima kako se kaznjava nenamestanje postave i da ne bude nedoumica, a ne svaki put radimo po ad hoc principu.