Author Topic: Dynasty NBA - sezona 3  (Read 60461 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #280 on: March 17, 2015, 10:13:22 am »
kme,kme...
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #281 on: March 17, 2015, 11:39:15 am »
kme,kme...
"Ne navijajte iz fotelje, dodjite do PO-a"

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #282 on: March 19, 2015, 08:33:09 am »
6 igraca u timu su povredjeni + nekoliko na IR

Cestitke Grandiju

Cuti, ovi moji su kadar da useru sve zivo, mogu da dobiju koga 'oces, ali isto moze i suprotno  :D. Da imas Ibaku bilo bi bas krvavo, desavalo se 2 dana sa punim ekipama da imam 0 blks. Subota ce biti kljucan dan.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #283 on: March 20, 2015, 09:39:56 am »
Evo ga i Lowry sada, bole ga ledja. Pa koliko ima godina, 75??

Brada je malo zacinio ovaj matchup  :D

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #284 on: March 20, 2015, 10:21:52 am »
Malo ? 25 bacanja i 50p.  :D

Monroe celu sezonu tu i onda 4 utakmice ove nedelje, nista mu ne fali, ali ce da odmore ljudi kad su se kreteni oprostili od Play-Offa. Moji ce se raspasti do nedelje, kako je krenulo. Ne u smislu povreda nego igracki.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #285 on: March 20, 2015, 12:24:34 pm »
Cekaj, jel me zajebavas da u subotu imas celu postavu, a ja 3 igraca?

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #286 on: March 20, 2015, 02:38:56 pm »
Kao sto rekoh pre par postova  :D. Konacno da se isplati nagomilavanje igraca iz nekih ekipa, obicno tako me sa'rane cetvrtkom vec 2 sezone. Mada kako je krenulo Harden ce sam da me dobije.  :P

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #287 on: March 20, 2015, 02:41:21 pm »
Cekaj, jel me zajebavas da u subotu imas celu postavu, a ja 3 igraca?

mukica... :cry:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #288 on: March 22, 2015, 03:24:05 pm »
Ne svidja mi se ovo nimalo. Imam 4 kategorije obezbedjene i 3 koje lagano mogu da izgubim. Sinoc mi iznese Batum-a, Aldridge-a i precrtase Lee-ja pred utakmicu. Trebalo mi je tih par asistencija ili trojki da se obezbedim.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #289 on: March 24, 2015, 12:53:24 pm »
Ah par mojih invalida, ovako je bilo i prosli put kad smo igrali, ja u ponedeljak solidan i onda konstantan pad. Portland 4 utakmice ove nedelje, a pitanje da li ce ova dvojica ista odigrati  :cry:, a ne mozes ni na IR. A nije mi samo zbog fantasy-ja, igraju sa GSW kuci veceras, to bi bilo bas za gledanje.  :(

I sta ja mislim kad ne pokupim Splitera boga pitaj, nego ode za 0$, a ja pogledao svaki minut Spurs-a ko zna koliko unazad.  :palm:
Takodje i Pablo ko zna sta radi sa Klay-om, sinoc je zaigrao posle 5 dana, ali nije da se nesto bunim, ni tamo ni ovamo. Ima i veceras utakmicu, sinoc je bio pod minutes restriction.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #290 on: March 24, 2015, 10:02:26 pm »
Takodje i Pablo ko zna sta radi sa Klay-om, sinoc je zaigrao posle 5 dana

Tacnije posle 7 dana, sto i nije bitno, bitno je da sam do pred spavanje cekao neki update i kada nije bilo prelomio sam. U nedelju sam imao 8 povredjenih sa 2 na IR mu dodje ukupno 10. Situacija se poprilino stabilizovala ali opet sto je mnogo mnogo je.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #291 on: March 30, 2015, 09:13:07 am »
Srećan rođendan, Omiljeni   

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #292 on: March 30, 2015, 05:22:43 pm »
Malo sam se ponadao negde u subotu, ali ipak nista od toga. Bacanja gde sam najbolji tokom sezone, katastrofa ove. Najvise sam popizdeo sa Bargnani-jem tamo negde u sredu kad sam razmisljao da li njega ili Vasqueza (nije igrao Lowry) ili CJ Miles (covek sutriao 3/16 prethodnu, pa sam oklevao). Naravno sam izmenio bukvalno u 5 do 12 i promasio. Posle on odigra brutalno na klupi i tako u krug. Gallinari-ja poceli da odmaraju, ali na to nemam prituzbi, i bolje. Pablo ipak na kraju zasluzeno, u ovoj borbi kome ce manje igraca ili manje bitnijih da se povredi. Srecno obojici u finalu.

Mala rekapitulacija ovih sto planiram da zadrzim i potencijalnih keepera. Generalno sad svi na oporavak onako fino ili u slucaju ovih iz Portlanda nekako da vide jos nesto da zakace, pu, pu, pu. Sve suprotno se desavalo od onoga sto sam ocekivao, tih par sto su ili stari ili Lopez (mislim jedini injury prone, dok nisam pokupio Gallinari-ja i Miles-a) odigrase manje vise bas dobro, a ovi mladi jedan za drugim padali i to slucajevi gde nisu propustali utakmice ko zna koliko unazad.

LaMarcus Aldridge - Ovaj ludak i dalje igra uprkos svemu, te ligamenti jedne ruke, pa povreda palca druge ruke, te mali prst, imao je i grip i ne staje covek. Sad me je kostao u ovoj nedelji, ali sta ces, sve u svemu kapa dole. U jednom periodu je sutirao bacanja tipa 63/67, dodao je i poneku trojku, sve u svemu najbolji igrac moje ekipe lagano. :worthy:
Nicolas Batum - Poceo lose sezonu, problem sa zglobom bas dugo, ali kao sto sam i pretpostavio poceo da igra posle All-Stara, ali i njega sitne povrede urnisase sada kada mi je trebao.
Joe Johnson - Za veterana sasvim dobar, imao je tu i tamo losih utakmica, ali dobio sam sto sam ocekivao, jos je odigrao celu sezonu.
Brook Lopez - Trebalo mu je vremena da se ustali, ne znam sta je Hollins mislio tu, ali konacno je uvideo da je ovaj zver sto se sada i vidi, izdrzao sezonu bez ozbiljnih povreda (zasad  :pop:) i sad samo nek nastavi tako.
Avery Bradly - Poceo locikavo, ali posle svih pomeranja igraca poceo da trpa bas fino, malo popustio sad na kraju, ali generalno radi ono sto se ocekivalo od njega.
Greg Monroe - Procvetao kad je otisao Josh Smith, 20/10 igrac lagano. Sad na kraju odlucise da ne rizikuju sa njim bas pred nas PO. Iako mi ne odgovara, sasvim logicna odluka, sta je tu je.
Danny Green - Steal na draftu samo takav, popunjava sve kategorije (covek ima vise od blokade po mecu :rock:), prezadovoljan.
Monta Ellis - Odlican, malo ga je poremetio dolazak Ronda, malo ga je zezao kuk, ali eto covek je propustio sinoc prvu utakmicu posle 237 uzastopnih odigranih ! U NBA to se ne vidja svaki dan.
Kemba Walker - Covek je unistio tamo negde u januaru, takodje nije propustio ihaj utakmicu i onda ta operacija kolena te nije igrao do pre neki dan. Generalno ok.
Brandon Jennings - Taman kad je konacno preuzeo ekipu i kad je Detroit bila najludja ekipa za gledanje, pokidao Ahilovu. Jedna od najgorih povreda, jos uvek je relativno mlad, valjda ce se oporaviti.
Nikola Vucevic - Ovde nema sta da se prica, covek je imao fantasticnu sezonu. Ovako iz glave mislim da je tu negde top 5 fantasy C, mozda samo da popravi blokade.
Zach Randolph - Ne popusta uprkos godinama, imao je neverovatne nizove utakmica.
Eric Bledsoe - Nemam nekih preteranih zamerki, tesko kad ima fine brojke, ali mi nekad deluje kakao da kazem nezainteresovano na terenu, iako je pokazao da moze da dobije bilo koga u duelu.

Ovu trojicu sam dodao uprkos povredama i isplatili su se, prva dvojica pogotovu.
Danilo Gallinari - Sve vise lici na sebe, imao je par odlicnih utakmica. Razumljivo poceli da ga odmaraju, jedino sto ostaje sada pratiti ta kolena.
CJ Miles - Hvala Pablu, propusta dosta utakmica, ali eto ja sam definitivno izvukao bolji kraj od Pabla kad sam ga pokupio.
Andrea Bargnani - Nemam komentara  :D, kod njega je sve poznato sta moze i ne moze.

Pomenuo bih jos par imena :
Courtney Lee - Za pika tamo negde pretposlednje runde igrao je kao lud jedno pola sezone, i sada je solidan, ali ipak je to Memphis i jos su doveli Green-a.
Tony Snell - Od ovoga ocekujem da bi mogao uraditi nesto od NBA i mislim da moze da uspe, ali sta vredi kad je Thibodeau ludak, umrese mu neki igraci na parketu. Slicno sam i za Mirotu mislio samo sto nisam istrpeo dovoljno dugo, a imao sam ga fin period i to bas pre nego sto je eksplodirao i eto ti sad.

Sve sam blizi tome da zadrzim jedno 15+ igraca i da gledam posle popunjavati tih par kako tako. Kad je vecina zdrava pokazali su da mogu bas zestoko da izdivljaju, cist primer januar ove godine gde je bila ludnica dok nisu poceli da padaju jedan po jedan (Ovde cak i ne racunam Gallinari-ja i Miles-a, njih tada nisam ni imao, tako da je to samo bonus). Sto se tice najvecih propusta onog sto se secam iz glave : Hassan, gledao sam coveka pre nego sto je pokupljen i prespavam tada oko Nove godine i on ode za 5$ i Gordon, to samo moze Dacha, umesto na IR on na FA.  :D

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #293 on: March 30, 2015, 06:04:30 pm »
Gordona trpim otkako sam preuzeo tim. Cesto povredjen, a i kad nije opet cist suterski ucinak, sa nesto asista i slabim FG procentima. U jednom momentu sam jednostavno odlucio da ga necu drzati sledece sezone i to je to.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #294 on: March 30, 2015, 06:27:30 pm »
Ne kazem, ali pogotovu ove godine gde mozes krs igraca na IR, nista te ne kosta.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #295 on: April 04, 2015, 11:24:04 am »
Koji sam umetnik kad da ubacim Bargnani-ja pa to je,  i to umesto Greena, reko ovi se rotiraju dosta u poslednje vreme, a ovaj 6/6 trojke.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #296 on: April 05, 2015, 08:25:50 pm »
Kakvo finale, od 6-3 za mene do 6-3 za tonyka se menja iz minuta u minut od cetvrtka. Trenutno 4-5 FG% 458-459  :cool:

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #297 on: April 05, 2015, 08:49:06 pm »
računa da je za 2:2 već gotovo

ostalih 5 su dostižne, obostrano, puni rosteri nastupaju, besmisleno je pogađati pre jutra.


Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #298 on: April 06, 2015, 11:59:11 am »
opet se otis pravi pametan sa IR, pokupio mi Thaddeusa...

ali pošto sam u slavljeničkom raspoloženju neću tražiti kaznu ;)
samo ću vratiti igrača (tj. pablo će)

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #299 on: April 06, 2015, 12:05:49 pm »
Bravo Tonci, deri Pablita !

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3438
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #300 on: April 06, 2015, 12:20:33 pm »
opet se otis pravi pametan sa IR, pokupio mi Thaddeusa...

ali pošto sam u slavljeničkom raspoloženju neću tražiti kaznu ;)
samo ću vratiti igrača (tj. pablo će)

kad si ga stavio na IR?
Ne vidim na odgovarajucem topicu...
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #301 on: April 06, 2015, 12:45:46 pm »
IR:
Paul George [30.10] - Tonyk (1)
Alexey Shved [26.03] - Tonyk (2)
Thaddeus Young [30.03] - Tonyk (3)

Ja tek sad vidim da je bilo, da moze i na IR ako ima 2 utakmice pauze, mislim da malo preterujemo tu.

Cestitke Tonyku. Bid sam i za CJ McCollum-a (steta kad cekam poslednji voz), ali sam pretpostavio da ce Duh da ga uzme i bio je kod njega ranije. Bas je fino odigrao ovaj period, mada nesto ce tu morati da se menja da bi on dobio vise minuta. I jos, ua Omiljeni i tankovanje !  :P

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #302 on: April 06, 2015, 01:01:38 pm »
kad si ga stavio na IR?
Ne vidim na odgovarajucem topicu...
Pa imaš uvek spisak u ir temi.
Lepo piše sve

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #303 on: April 06, 2015, 01:43:22 pm »
Javite famptiju na PM oko preuzimanja mog tima. Sporcki pozdrav

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #304 on: April 06, 2015, 01:52:16 pm »
I jos, ua Omiljeni i tankovanje !  :P

mene su povrede totalno deprimirale, a konačni udarac sam fasovao u ponedeljak ujutro za početak polufinala
u 8h ujutro nisam mogao da bidujem za free agente i ostalo mi je 5-6 povredjenih u timu, pa nisam ništa mogao ni probati protiv tonyka
mislim da je prethodnu noć pomeran sat kod nas, pa je možda i zbog toga bio problem. posle toga sam samo otaljavao kad se setim da namestim postavu.
a sinoć sam zakasnio da ubacim ove što su igrali ranije uveče, jer sam imao neke goste. sad vidim da me to koštalo 3. mesta. ne znam kakve su propozicije za draft order kod našeg blentavog komesara, al kontam da consolation mečevi ne utiču na to.

čestitke tonyku, jebi pabla


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #305 on: April 06, 2015, 04:52:11 pm »
Cestitam na pobedi i tituli  !!!

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #306 on: June 27, 2015, 09:47:02 am »
Moji od tandema, ima da prave blokove igraca u jednom timu kako je krenulo. Batum kod Kembe, sad recimo LaMarcus zavrsi u Spursima, cekam da vidim sta je sledece...

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #307 on: July 02, 2015, 03:20:16 pm »
Juce totalno obelezio prvi dan FA, omiljeni i njegov miljenik, mrzelo me da trol NBA temu... Kakvu zvezdu smo mi propustili kod nas u ligi.  :D
Ej, 60 milki na pet godina, sad sam sve video.

http://espn.go.com/nba/story/_/id/13185250/omer-asik-returning-new-orleans-pelicans-play-alongside-anthony-davis

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty NBA - sezona 3
« Reply #308 on: July 06, 2015, 12:13:57 pm »
kada u igračevom CV piše da je bio u Benettonu onda im život postaje dosta lakši, a šlajpek dosta teži.
 
Sources: Reggie Jackson re-signs with Pistons on 5-year, $80M contract


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!