Author Topic: EndZone Celebrities  (Read 33673 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #70 on: September 20, 2015, 11:56:41 am »
Ma bre...masite poentu.

Blitva jeste super kosarkaska zemlja itd., ali reputacija koja imaju tj. koja se formirala oko njih je nerealna. Kazem, ko nije pogledao, nek pogleda "the other dream team", naruceni CIA dokumentarac o zlim sovjetima i dobrim litvancima. Oni su VELIKI mitomani. Ja sam ozlojedjen kao covek i kao komunista da se u zapadnom svetu formirala slika o toj naciji kao da su oni izmislili jevropsku kosarku. A i dalje tvrdim da smo mi doktori za njih. Istorijski.

Zalgiris je imao back to back evropske trofeje 98-99 i mislim da Rytas ima jedno dva eurokupa. Tu su fakat bolji, ali oni su jos '99 imali para za po dva-tri amera i Jiry Zideka dok smo se mi krpili sa Prekovicima i Pekovicima. Jbg.

I ono su bre simpatizeri vojvode seselja koji u zivotu nisu videli dalje od kuhinjskog noza za lebac. Ja pricam o fakat veteranima koji imaju zvanicna okupljanja. To ni mi nismo imali. Barem donedavno :D

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #71 on: September 20, 2015, 12:20:17 pm »
I zato i ovaj film, na kraju krajeva. Hteo sam da i mi imamo neki dokument za medjunarodno trziste. Makar i od 20 minuta...da se cuje glas o tome. Onaj dokumentarac "zemlja kosarke" je po meni ofrlje uradjen, mnogo arhive a malo real talka. I gadja iskljucivo lokalni zivalj. Srpska kosarka je dozivela veliki reputacijski udarac u post-Milicic eri (Chad Ford i njegova guslanja), voleo bih da se vratimo na neke mape...ima naznaka da ce toga biti, pregovaram i sa Grantlandom da neko od njih dodje u Beograd da se pravi neki feature. I to ne izgleda lose trenutno, al ne leti se ni njima bzv preko okeana. Moram da spremim neki jebacki koncept bas :D

Jedva cekam titlovanu verziju. :D

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #72 on: September 20, 2015, 12:47:34 pm »
Добри су Литванци, али ми смо бољи, како год окренеш. Да ништа друго нисмо имали, довољно је навести ову поставу из 1995-е и да завршимо причу, репрезентациија Европе а не Литваније нас не би добила. То доказује и доминација касније:
ЕП 1995 злато
ОИ 1996 сребро
ЕП 1997 злато
СП 1998 злато
ЕП 1999 бронза
ЕП 2001 злато
СП 2002 злато

Они су за то време имали то сребро и једну бронзу на ОИ. Говорити да је том нашем тиму требала помоћ судија је богохуљење, они су то доказивали док су трајали, а шта су значили за нас говоре сушне године након њих. Ова генерација има шансу да направи нови континуитет, и у том контексту је врло битно да победимо Французе. Али ова генерација никад неће бити ова из 1995. из простог разлога јер то није тај квалитет, али чак и као таква мислим да ће освојити више него ова Литванска. Ова из 1995. је освојила за 7 год. 5 злата и по једно сребро и бронзу. Свако ко на било који начин омаловажава ту генерацију је сероња и незналица, а што лепо рече Мића Берић у филму: "Ко губи има право да се љути.", и што би рекао наш народ: "Ко се љути улети му крути.".

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #73 on: September 20, 2015, 12:58:40 pm »
Mislim da smo svi ovde slozni da smo kosarkaski pojam za Litvaniju.  Razlicito misljenje ima samo jedan clan, ali njemu tradicionalno lepse mirise strano govno nego nas kolac. Uz njega, Dildo tu i tamo nasedne na provokaciju i upeca se i to je to.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #74 on: September 20, 2015, 01:02:36 pm »
ЕП 1995 злато
ОИ 1996 сребро
ЕП 1997 злато
СП 1998 злато
ЕП 1999 бронза
ЕП 2001 злато
СП 2002 злато

gledam ovo i jos uvek dobro pamtim svaki sekund ovih takmicenja ali nekako mi je ovo '98 draze nego sve ostalo zajedno. da ga jebem, 3 dana nisam znao za sebe od alkohola, sve vreme sa nekom gotivnom ekipom makedonaca na letovanju.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #75 on: September 20, 2015, 01:46:49 pm »
htedoh napisati da 1/2 finale na OI vredi makar kao 2 zlata na EP, a onda shvatim da bi to bio understatement

 

jebiga braćo, potučeni smo do nogu  :(

...ima naznaka da ce toga biti, pregovaram i sa Grantlandom da neko od njih dodje u Beograd da se pravi neki feature. I to ne izgleda lose trenutno, al ne leti se ni njima bzv preko okeana. Moram da spremim neki jebacki koncept bas :D

mogu ti ja pomoći ako ćeš da pravimo emisiju o košarci u Nišu





Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #76 on: September 20, 2015, 01:50:58 pm »
gledam ovo i jos uvek dobro pamtim svaki sekund ovih takmicenja ali nekako mi je ovo '98 draze nego sve ostalo zajedno. da ga jebem, 3 dana nisam znao za sebe od alkohola, sve vreme sa nekom gotivnom ekipom makedonaca na letovanju.

To zlato iz '98 mi je UBEDLJIVO najdraza uspomena uz '95.

I jos kad mi je beric rekao da su ih na aerodromu ispratila petorica novinara otprilike jer su svi mislili da ce bude kanal.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #77 on: September 20, 2015, 01:57:15 pm »
Onih posl. dva minuta sa Rebracom. Prvo onaj skok sa tri medjeda na ledjima i poeni, onda vracanje Mihajlova sa kucanja.

Taj Mihajlov bas, dva puta ispadne bizon u tesnoj zavrsnici finala velikih turnira. Nema ih puno takvih malera.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #78 on: September 20, 2015, 02:18:21 pm »
kako nas je tad hercegovački lobi u FIBA pokrao za MVP titulu... 



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #79 on: September 20, 2015, 03:11:49 pm »
htedoh napisati da 1/2 finale na OI vredi makar kao 2 zlata na EP, a onda shvatim da bi to bio understatement

 

jebiga braćo, potučeni smo do nogu  :(


Колико се ја сећам, кад се праве оне табеле на ОИ онај што има једно злато или једно сребро је увек испред оних који имају бронзе??? Или си можда усвојио ону паролу "важно је учествовати", у том случају српски спортисти су хиљаду светлосних година напреднији него што смо мислили, а Драгутин Топић би испао један од најбољих спортиста свих времена...

1992. година Барселона:девето место.
1996. година Атланта: четврто место
2000. година Сиднеј: није ушао у финале,.
2004. година Атина : десето место.
2008. година Пекинг : није ушао у финале (17. место).
2012. година Лондон : није ушао у финале (31. место).

...а онда неко дође једном и освоји медаљу. Питам се ко би се боље котирао на листи?

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #80 on: September 20, 2015, 03:27:58 pm »
pa ako već pitaš, to 4. mesto u Atlanti je antologijski uspeh srpskog sporta
vredniji od svake zlatne sa EP u basketu, pojedinačno


Колико се ја сећам, кад се праве оне табеле на ОИ онај што има једно злато или једно сребро је увек испред оних који имају бронзе???

 :lol:

a Egipat je važio za veću silu evropske košarke od Francuza sve do prošlog prvenstva... 


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #81 on: September 20, 2015, 03:31:55 pm »
Слушај, ако су четврта места вреднија од медаља онда је можда ипак Литванија боља од нас. Извини, моја грешка, погрешно сам научен.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #82 on: September 20, 2015, 03:48:30 pm »
pa naravno da si pogrešno naučen. jebiga, ipak si ti iz države koja sportistima daje jednake premije, odlikovanja, penzije i pičke materine i za EP i za olimpijske medalje


kao što rekoh:

htedoh napisati da 1/2 finale na OI vredi makar kao 2 zlata na EP, a onda shvatim da bi to bio understatement


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #83 on: September 20, 2015, 03:53:21 pm »
Прво, премије нису подједнаке а друго, из које си ти то државе?

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #84 on: September 20, 2015, 04:02:23 pm »
moguće da postoje kozmetičke razlike u visini, ali poenta je da do kraja života primaš veoooma lepu penziju i za medalju sa takmičenja koja su 18 kopalja ispod OI
i onda imaš situacije da Higlovu, Bekrića i slične tako zabole više kurac da se cimaju i treniraju za OI

a njihove mlađe kolege su videle od njih kako se to radi i sad je san 99% naših sportista da se nagruvaju i napadnu medalju na nekom EP ili tako nekom sranju i da se posle toga sportom bave iz zajebancije...

i onda imaš državu đe je javnost odgovorno tvrdi da je njihov najbolji sportista svih vremena lik koji ima 1 bronzu na OI  :palm:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #85 on: September 20, 2015, 04:06:08 pm »
Ma omiljeni ne hrani trolla. Olimpijada je alfa i omega, sve ostalo je kurac. Bilo koja medalja sa OI je uvek 3x bilo sta sa EP, a SP je 3 puta manje vaznije od EP. Mi sa bolesnom repkom SFRJ 88. u Seulu nismo uzeli zlato protiv USSR koji je btw od 5 startera imao 4 litvanca.

Sabonis, Marciulionis, Kurtinaitis, Chomicius (znaci cela postava koja je igrala i 1995. + Karnisovas). Repka sa Kukocem, Radjom, Drazenom, Divcem etc. Pocisceni smo u finalu, pocisceni. Kroz istoriju smo takodje pusili kurac po Olimpijadi u basketu, gde su svi dolazili maksimalno napaljeni a mi smo bili turisti. Ja bi dao sve nase medalje od 1995. na ovamo za jedno Olimpijsko zlato. Ovo ostalo je minorno sve.

I ta nasa zlatna generacija 1995-2002, je TESNO TESNO 1996. dobila Litvu (gde smo im se usrali malo u zivot u zadnjih par minuta tekme, koja je sve vreme bila na poen, cak je i Litva vodila u prvom i imala dobar run). 2000 smo pocisceni, ali bukvalno. Oduceni od basketa na OI. Da ne pricam sto su oni tada igrali sa smenom generacija i gomilom neiskusnih i opet nam se usrali u zivot.

Nas olimpijski skor je toliko neubedljiv i ocajan, da pokazuje pravo stanje naseg sporta i kosarke uopste. Ako prodajemo sportistima tu pricu da je svetinja i najvaznije igrati za svoj grb, kruna karijere bla bla. Onda je svakako normalno da je Olimpijada najvece takmicenje kada su u pitanju repke i tu treba da se pokaze najvise.


Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #86 on: September 20, 2015, 04:15:26 pm »
BTW odgledao ovaj dokumentarac Mixxeru i samo sto nisam zaspao iskreno. Nedinamican i 20 minuta je i taman, da je bio full duzi uspavao bih se sigurno. Mora to mnogo dinamicnije, a i previse je statican u smislu lokacija, backstory za ljude koji ucestvuju u njemu ne postoji. OK ako je poenta da ga gledaju nasi koji sve znaju o tim momcima, onda je to OK ali opet jako average.

Titlovati ovo za nekog sa strane ko hoce ovo da pogleda, on realno nema predstavu ni o nasoj repki, istoriji, ljudima koji su bili njeni nosioci itd. Koja je konekcija s likovima, na koji nacin on treba da prodje ovu pricu s njima. Opet reko si da budzet nije dao duze i sl. ali u ovom konceptu bi to bilo tolko traljavo i nikakvo.

Sto se tice the Other Dream Team dokumentarca Litve, slazem se da je on prilican politicki pamflet i gomila kukumavcenja vs USSR (iako ima puno istine u onome o cemu pricaju), opet je to zanatski uradjeno veoma, veoma dobro i gleda se u cugu bez problema. Priblizi lepo aktere istog, isprica lepo pricu koju je hteo (ne kazem da se slazem s njom). Nasi dokumentarci su uglavnom mrtvi uvek i imaju sranje od pricanja price, uzmi recimo naprimer Once Brothers koji je imao budzet i opet ga uporedi s ostatkom 30 fo 30 i videces da je pri dnu.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #87 on: September 20, 2015, 04:21:07 pm »
BTW odgledao ovaj dokumentarac Mixxeru i samo sto nisam zaspao iskreno. Nedinamican i 20 minuta je i taman, da je bio full duzi uspavao bih se sigurno. Mora to mnogo dinamicnije, a i previse je statican u smislu lokacija, backstory za ljude koji ucestvuju u njemu ne postoji. OK ako je poenta da ga gledaju nasi koji sve znaju o tim momcima, onda je to OK ali opet jako average.

Titlovati ovo za nekog sa strane ko hoce ovo da pogleda, on realno nema predstavu ni o nasoj repki, istoriji, ljudima koji su bili njeni nosioci itd. Koja je konekcija s likovima, na koji nacin on treba da prodje ovu pricu s njima. Opet reko si da budzet nije dao duze i sl. ali u ovom konceptu bi to bilo tolko traljavo i nikakvo.

Sto se tice the Other Dream Team dokumentarca Litve, slazem se da je on prilican politicki pamflet i gomila kukumavcenja vs USSR (iako ima puno istine u onome o cemu pricaju), opet je to zanatski uradjeno veoma, veoma dobro i gleda se u cugu bez problema. Priblizi lepo aktere istog, isprica lepo pricu koju je hteo (ne kazem da se slazem s njom). Nasi dokumentarci su uglavnom mrtvi uvek i imaju sranje od pricanja price, uzmi recimo naprimer Once Brothers koji je imao budzet i opet ga uporedi s ostatkom 30 fo 30 i videces da je pri dnu.

Normalno, sto bi rekao neko pametan - dokumentarce o rukometu ne snimaj severno od nis, o fudbalu juzno od nis, a o basketu samo u nis. Sad mi je lakse kad si se ti posro. :D

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #88 on: September 20, 2015, 04:27:06 pm »
Normalno, sto bi rekao neko pametan - dokumentarce o rukometu ne snimaj severno od nis, o fudbalu juzno od nis, a o basketu samo u nis. Sad mi je lakse kad si se ti posro. :D

Shvati kako hoces to. Kao sprdnju, trollovanje ili konstruktivnu kritiku. To je tvoje pravo. Ja nisam lik koji podrzava "vazno je ucestvovati" prisput bilo cemu u zivotu, tako da naravno da mi smetaju neke stvari. Tvoje pravo, tvoj rad, samim tim tvoja i sujeta.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #89 on: September 20, 2015, 04:32:11 pm »
Shvati kako hoces to. Kao sprdnju, trollovanje ili konstruktivnu kritiku. To je tvoje pravo. Ja nisam lik koji podrzava "vazno je ucestvovati" prisput bilo cemu u zivotu, tako da naravno da mi smetaju neke stvari. Tvoje pravo, tvoj rad, samim tim tvoja i sujeta.

Nisam sujetan, iskreno, tvoje je pravo da sve kritikujes kako god hoces. Cak sam unapred znao da ces da da imas prigovore, mislim, to je bilo 1/1. Vise ovde ja tebe trolujem, uzevsi u obzir da si ti opste poznat lik na internetu koji je sve radio pre svakoga drugoga :D. Sto se mene tice, pogledao si i meni dosta...:D

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #90 on: September 20, 2015, 04:33:49 pm »
Nisam sujetan, iskreno, tvoje je pravo da sve kritikujes kako god hoces. Cak sam unapred znao da ces da da imas prigovore, mislim, to je bilo 1/1. Vise ovde ja tebe trolujem, uzevsi u obzir da si ti opste poznat lik na internetu koji je sve radio pre svakoga drugoga :D. Sto se mene tice, pogledao si i meni dosta...:D

Uzivaj i teraj dalje ako mislis da je ispravno.

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #91 on: September 20, 2015, 04:37:43 pm »
Quote
Nacionalnu penziju koja će iznositi tri prosečne plate u Srbiji za mesec decembar prethodne godine, dobijaće osvajači zlatnih medalja na Olimpijskim i Paraolimpijskim igrama, kao i na Šahovskoj olimpijadi, a iznos od dve i po plate dobijaće oni koji osvoje srebrne medalje na tim takmičenjima.

Penziju od dve i po prosečne plate dobijaće i sportisti koji dobiju zlatnu medalju na svetskim prvenstvima, ili osvoje Dejvis i Fed kup.

Osvajači bronzane medalje na Olimpijskim igrama, Paraolimpijskim igrama i šahovskim olimpijadama dobijaće penziju u visini dve prosečne plate u Srbiji, a toliko će imati i osvajači srebrnih medalja na svetskim i zlatnih na evropskim prvenstvima, kao i sportisti koji obore svetski rekord.

Za bronzanu na svetskom ili srebrnu medalju na evropskom prvenstvu sportisti će dobijati nacionalnu penziju od jedne i po prosečne plate u Srbiji, a za "evropsku bronzu" penzija će biti u visini jedne plate. Nacionalnu penziju sportisti će moći da primaju kad navrše 40 godina života.

35.000 ZA OLIMPIJSKO ZLATO
VLADINOM Uredbom za pojedinačnu ili ekipnu zlatnu medalju na Olimpijskim i Paraolimpijskim igrama ili Šahovskoj olimpijadi, svaki osvajač i glavni trener ekipe ili sportiste dobiće 35.000 evra u dinarskoj protivvrednosti. Za srebro, iznos je 30.000 evra, a za bronzu 25.000 evra. Za medalju na svetskom prvenstvu i za osvojeni Dejvis ili Fed kup iznos je 30.000 evra za zlatnu, 25.000 za srebrnu i 20.00 evra za bronzanu medalju. Zlatna medalja na evropskom prvenstvu vredeće 20.000 evra, srebrna 15.000 evra, a bronzana 10.000 evra.

Због чега гледате та првенства и коментаришете ако нису битна? Ако је лако "нагрувати се" и освојити медаљу на ЕП или СП па онда вас двојица руку под руку, нагрувајте се у нечему и правац национална пензија.
Ако ништа друго од вас двојице овде сам научио да смо увек имали курац кошаркаше, нису имали појма, и цео свет који им се диви везе нема, јер они нису имали прилике да саслушају ваше аргументе и након тога да мисле попут вас. Хахахаха, сјајно.

Shvati kako hoces to. Kao sprdnju, trollovanje ili konstruktivnu kritiku. To je tvoje pravo. Ja nisam lik koji podrzava "vazno je ucestvovati" prisput bilo cemu u zivotu, tako da naravno da mi smetaju neke stvari. Tvoje pravo, tvoj rad, samim tim tvoja i sujeta.

У реду, ако није важно учествовати(са чиме се слажем) поређај ми онда ОИ медаље Литваније и наше по редоследу како се то чини на ОИ. Да помогнем:



Мало реалности није на одмет.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #92 on: September 20, 2015, 04:41:56 pm »
Olimpijada je alfa i omega, sve ostalo je kurac.

USA odbojkaški i vaterpolo timovi iz 2008. godine
oba tima zaslužuju bar po 5 epizoda 30 for 30 jer su to, , što bi rekli klinci, bila prelaženja igrice na insane

ja ću sutra da gledam to mixxerovo u sklopu psihičkih priprema za MNF
možda i padne 20 minuta dobrog kuntića, ako je Dildo u pravu  :thumbsup:





Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #93 on: September 20, 2015, 04:46:49 pm »
Због чега гледате та првенства и коментаришете ако нису битна? Ако је лако "нагрувати се" и освојити медаљу на ЕП или СП па онда вас двојица руку под руку, нагрувајте се у нечему и правац национална пензија.
Ако ништа друго од вас двојице овде сам научио да смо увек имали курац кошаркаше, нису имали појма, и цео свет који им се диви везе нема, јер они нису имали прилике да саслушају ваше аргументе и након тога да мисле попут вас. Хахахаха, сјајно.

У реду, ако није важно учествовати(са чиме се слажем) поређај ми онда ОИ медаље Литваније и наше по редоследу како се то чини на ОИ. Да помогнем:



Мало реалности није на одмет.

Ti ces nekom da pricas sta ce da gleda i komentarise. Olimpijadu bih jos vise, ali obicno nema tamo sta da se komentarise JER NAS NEMA!

Batali me sa SFRJ i USSR i ostalim konglomeratima koji ne postoje 25 godina. I medalje nekih Urugvaja i kuraca iz vremena kad je basket bio nista. USA je alfa i omega Olimpijade u basketu, iza njih Spanci, Litva, Mi i Hrvati egal. Sve ostalo je daleko iza.

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #94 on: September 20, 2015, 04:50:43 pm »
Јер си ти то тако одлучио? Ја ипак више верујем табели, она нема своје мишљење већ приказује чињенице.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #95 on: September 20, 2015, 04:52:09 pm »

USA odbojkaški i vaterpolo timovi iz 2008. godine
oba tima zaslužuju bar po 5 epizoda 30 for 30 jer su to, , što bi rekli klinci, bila prelaženja igrice na insane

Ameri uvek posalju vrh timove u odbojci i vaterpolu na olimpijade. Svaka im cast, imaju stvarno dobre olimpijske programe. Al imaju i pare jbg. :D

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #96 on: September 20, 2015, 04:59:23 pm »
Јер си ти то тако одлучио? Ја ипак више верујем табели, она нема своје мишљење већ приказује чињенице.

OK zivi u bajkama, i sanjaj o tome kako nase zlato iz Moskve 1980 je srpsko itd itd. Ta zemlja vise ne postoji, a i kad je postojala bila je zajednicki uspeh svih koji su bili u njoj. To sto mi papiroloski volimo da svojatamo svasta je druga stvar. Nas basket na Olimpijadi je jedno srebro ENDE...

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #97 on: September 20, 2015, 05:02:38 pm »
OK zivi u bajkama, i sanjaj o tome kako nase zlato iz Moskve 1980 je srpsko itd itd. Ta zemlja vise ne postoji, a i kad je postojala bila je zajednicki uspeh svih koji su bili u njoj. To sto mi papiroloski volimo da svojatamo svasta je druga stvar. Nas basket na Olimpijadi je jedno srebro ENDE...
И оно је рангирано изнад три бронзе од Литваније.

Offline Grandilof

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4875
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #98 on: September 20, 2015, 05:07:05 pm »
Batali me sa SFRJ i USSR i ostalim konglomeratima koji ne postoje 25 godina. I medalje nekih Urugvaja i kuraca iz vremena kad je basket bio nista. USA je alfa i omega Olimpijade u basketu, iza njih Spanci, Litva, Mi i Hrvati egal. Sve ostalo je daleko iza.

Ako pominjes tih poslednjih 25 godina, Argentinci nista ?  :huh:

Jeste da je samo ta jedna generacija, ali OI zlato i bronza komotno ispred nas, Litvanaca, i Hrvata sto se tice OI, cak mogu i sa Spancima u isti kos.

"Philadelphia is the only city, where you can experience the thrill of victory and the agony of reading about it the next day."

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #99 on: September 20, 2015, 05:07:43 pm »
И оно је рангирано изнад три бронзе од Литваније.

Dobro tom logikom je Reims klub istog ranga kao Partizan na all time listi, Zvezdu shije Nottingham Forrest itd itd. Smanjim unos lepka, otisao si u out.

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #100 on: September 20, 2015, 05:09:40 pm »
Dobro tom logikom je Reims klub istog ranga kao Partizan na all time listi, Zvezdu shije Nottingham Forrest itd itd. Smanjim unos lepka, otisao si u out.
А твоја логика је да листу треба правити по твом виђењу. Па ти види ко је на лепку(или лековима).

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #101 on: September 20, 2015, 05:10:22 pm »
Ako pominjes tih poslednjih 25 godina, Argentinci nista ?  :huh:

Jeste da je samo ta jedna generacija, ali OI zlato i bronza komotno ispred nas, Litvanaca, i Hrvata sto se tice OI, cak mogu i sa Spancima u isti kos.

Progutao ih u kucanju sorry. Oni su ipak iza Spanaca, ali ajde nek i budu ispred Litve. Litva je redovno najbolja verzija sebe na Olimpijadi a to je i poenta kad je grb tu. I plus im se Ameri redovno redjali u turniru. Uz drugaciji zreb tu i tamo, moglo je biti i bolje u vidu medalja. Nas su brukali tamo kosarkasi osim 96. 

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #102 on: September 20, 2015, 05:11:05 pm »
А твоја логика је да листу треба правити по твом виђењу. Па ти види ко је на лепку(или лековима).

Zakaci to na zid pored postera Stoje kad ga tuckash, da ti sluzi za inspiraciju bolidu...

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10712
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #103 on: September 20, 2015, 05:18:07 pm »

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #104 on: September 20, 2015, 05:20:39 pm »
i onda imaš državu đe je javnost odgovorno tvrdi da je njihov najbolji sportista svih vremena lik koji ima 1 bronzu na OI  :palm:

OI nisu alfa i omega za sve sportove. Čak i u olimpijskoj godini taj turnir je tek peti po važnosti za tenis.

Ni Švajcarcima ne smeta da proglašavaju Federera za najboljeg sportistu iako nema zlato na OI.

Da se vratim na moju prvu rečenicu, sportovi kojima OI nisu vrhunac ne bi trebali tamo ni da se nalaze. Pre svega tu mislim na fudbal koji je veći od OI ali i sportovi koji ne funkcionišu po olimpijskim ciklusima. Konkretno za tenis, trebalo bi da rekonstruišu Dejvis i Fed kup takmičenja i organizuju ih tako da zavrni turnir bude organizovan na OI.