Author Topic: EndZone Celebrities  (Read 33663 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #35 on: June 10, 2015, 04:51:44 pm »
Mislim da je danas čaša prelivena, premijerova popularnost je definitivno ugrožena... plašim se posledica :-)

Pretpostavljam da mi sada treba da pogadjamo o cemu ti pricas? :klasikatenshoring:  :lol:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #36 on: June 10, 2015, 06:53:35 pm »
Prosla su vremena kad smo i mi pravoslavni mogli osvojiti fantasy ligu. Sada dominiraju ovi sto se hrane iskljucivo krvlju brucoskinja sa FDU. Nadam se da ce gmaza do septembra zatvoriti u Crnu Reku, pa da se IIIb okrene pradjedovskoj vjeri i svetosavlju.



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #37 on: June 10, 2015, 08:03:58 pm »
Kad sam prvi put video podršku odmah mi je bilo jasno da je ovo mala zemlja koliki je on izdajnik, ali da će pored države prodati i veru za večeru to nisam očekivao!
Podrška Mustafa!
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #38 on: June 10, 2015, 09:06:00 pm »
jel to onaj lik sto stalno delje omiljenog u fantasyu?
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #39 on: June 10, 2015, 09:23:00 pm »
baš me zanima šta po satanističkom kanoniku simbolizuje moleban kod moštiju čoveka koji nikad nije jebo


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #40 on: June 10, 2015, 09:34:10 pm »
jel to onaj lik sto stalno delje omiljenog u fantasyu?

taj lično, a sad znamo i kako.
on jedini fali u elitnoj III-b trenutno, izgleda ga omiljeni banovao

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11683
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #41 on: June 10, 2015, 10:57:52 pm »
Zauzet je malo je juzno, dajte mu vremena....
BTW, nije to sve uopste zajebancija, iz ove gluposti moze mnogo loseg da usledi.Nadam se da nece zbog THC i ostalih...
 

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14999
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #42 on: June 11, 2015, 07:28:47 am »
Mislis da ce konacno da zabrane SPC?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #43 on: September 19, 2015, 09:51:24 pm »
Ide Kesic i neke reklame i neka najava za emisiju, i mogu da se zakunem da sam video mixxera  !!! Ide emisija posle Kesića u 22h o basketu.

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #44 on: September 19, 2015, 10:33:36 pm »
Jeste, lepo zbori čo'ek  :)

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4316
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #45 on: September 19, 2015, 10:37:34 pm »
Realno, izdominirao je...  :rock: :rock: :rock:

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12734
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #46 on: September 19, 2015, 10:45:32 pm »
Realno, izdominirao je...  :rock: :rock: :rock:

Jeste, i odlična urađena cela emisija. Jeste bila kratka ali slatka. Fali još samo Divac ali kontam da nije bio dostupan tj u Srbiji.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #47 on: September 19, 2015, 11:08:48 pm »
Yeah mene ste videli. Snimano u mom dvoristu,tj ovaj segment o meni.

Cela je ideja bila moja. Kada sam radio intervju sa paspaljem, rekao sam mu da imam neku ideju kako zelim da napravimo film u stilu americkih dokumentara o Atini, jer ide 20 godina ovog leta. On je odmah rekao - MOZE! HOCU! i rekao je, dogovoricemo sve koji trebaju. Ja sam to plasirao glavnom sa Vajsa, on je rekao ekstra, moze, i tu je to tako pocelo. Oni su napravili mnogo vise nego sto sam ja zamislio, i stvarno je ispao vanserijski dobar filmic. Tako da, ja sam samo nesto malo iskomentarisao, ali cela realizacija je njihova. Iskreno, i zacudio sam se kad su me zvali, ali izrazito su hteli da me snimaju za film. Meni je nadrealna cast da sam u istom filmu sa paspaljem, danilovicem i djordjevicem...

Zao mi je sto je samo 20 minuta ali za toliko je bilo budzeta (FIBA naplacuje 1500 USD na minut arhive!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!). Ja mislim da sa svakime postoji oko sat vremena razgovora. Primetili ste Stevu da je on u kadrovima sa Bericem, ali on nije usao jer se kao nije uklapalo - dobio je malo mesta u voiceoveru. Inace njegova prica je odlicna, polomi nogu na Acropolis Cupu i ispadne iz selekcije, a Duda mu je rekao da bi sigurno isao.

Tegi i RTS su donirali svoje arhive i tu su ispali face.

Divac je bio u Americi sve vreme, Savic je isto van zemlje (on je bio razmatran). Mica je hteo da radi odmah, ja sam sa njime radio vec i preporucio sam ga jer je odlican sagovornik, uopste je pricljiv covek. Danilovica i Djordjevica je Paspalj nahvatao. Bilo je nekih insinuacija da ce moci da se snima u kafani posle re-doceka sada ali Duda nije pustio kamere unutra i jbg. U svakom slucaju svi su se rado odazvali.

Moja velika zelja je da ovo samo otvori buduce radove na ovu temu i da napravimo neki srpski 30 for 30. Da napravimo ovakav film i o bariju, istanbulu, rukometu 80tih, utakmici srbija-hrvatska u barceloni itd itd itd. Mnogo zavisi kako ovo prodje.

Inace ovo je zvanicna Vice Sports produkcija i postoji titlovana (i malo skracena, oko 19 minuta) verzija za americko trziste, tako da, to je veliki uspeh sto smo ovu pricu izgurali u siri auditorijum.

Offline djomlao

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1627
  • ;)
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #48 on: September 19, 2015, 11:23:36 pm »
Ima neki torent ?

 :D

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #49 on: September 19, 2015, 11:27:34 pm »
Meni nikada nije bilo jasno zašto mi ne uspevamo da marketinški ne napravimo nešto od naših sportskih uspeha...
Svaka čast gazdi za ideju! Ako kreneš u realizaciju iste, ne zaboravi i vaterpolo klub Bečej, jer je priča baš, ono, srpska...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: EndZone Celebrities
« Reply #50 on: September 19, 2015, 11:34:43 pm »
Ja sam propustio. Ima li neka repriza?


Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #51 on: September 19, 2015, 11:40:16 pm »
Bice na vice.com ako ne sad odmah onda jaaaaaaaaaaaaaaaaako brzo.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: EndZone Celebrities
« Reply #52 on: September 19, 2015, 11:49:38 pm »
Ima vec, evo na pola filma sam.

edit:
http://www.vice.com/rs/video/uzeo-si-trofej-paspalje

Offline BitterLemon

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1124
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #53 on: September 20, 2015, 12:45:37 am »
Одлична је била емисија. Него апропо овог ЕП, гледам ове наше играче и ту је од 10 најбољих европских играча у то време било барем пола код нас, могли смо две петорке да направимо за финале. Какви су то играчи били, штета што није дужа емисија, и жао ми је што није било изјава и неких страних играча, онда би баш био амерички фазон тих емисија.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #54 on: September 20, 2015, 01:02:29 am »
Одлична је била емисија. Него апропо овог ЕП, гледам ове наше играче и ту је од 10 најбољих европских играча у то време било барем пола код нас, могли смо две петорке да направимо за финале. Какви су то играчи били, штета што није дужа емисија, и жао ми је што није било изјава и неких страних играча, онда би баш био амерички фазон тих емисија.

Beric mi je rekao da je finale '95 tabu tema u litvaniji i da se o tome uopste ne prica, da su svi cvrsto ubedjeni da su pokradeni od strane srpskog FIBA lobija i da je to kosmicka nepravda naneta toj maloj ponosnoj baltickoj zemlji :D Sumnjam da je tu iko bio raspolozen, ali realno bilo bi i tesko navatati nekog od tih likova i snimiti ga...nije se bas bilo para da se ide van 011 koliko sam shvatio.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21031
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #55 on: September 20, 2015, 01:55:13 am »
Sjajna emisija, svaka čast.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #56 on: September 20, 2015, 02:22:08 am »
Beric mi je rekao da je finale '95 tabu tema u litvaniji i da se o tome uopste ne prica, da su svi cvrsto ubedjeni da su pokradeni od strane srpskog FIBA lobija i da je to kosmicka nepravda naneta toj maloj ponosnoj baltickoj zemlji :D Sumnjam da je tu iko bio raspolozen, ali realno bilo bi i tesko navatati nekog od tih likova i snimiti ga...nije se bas bilo para da se ide van 011 koliko sam shvatio.

Imam par drugara ja Litvanaca, i poslali su mi i dokumentarac snimljen o toj generaciji i tom finalu 1995. Oni zovu tu tekmu Ref-Job.

Ali su mi i sami priznali da su gledali posle puno godina finale opet i da jednostavno to im je tada tako izgledalo, emocije, razocaranje i ne misle da smo ih pokrali. Pazi oni su ubedjeni da su bili najbolji tim u svetu posle USA nakon raspada SSSR. Olimpijadi su tukli Hrvate i kriv im bio zreb sto nisu u finalu bili. Dobro ali to je narod i oni nemaju pojma, kao ovi majmuni sto kukaju na sudije za ovu tekmu sada. Realno ako smo negde nekoga pokrali to je Indy 2002 i tu su nas sudije lepo ugurale, bas lepo. Ne kazem da je to namerno, ali smo imali pomoc.

Ova tekma 1995. je imala ocajno sudjenje u smislu kvaliteta a ne pomoci nekoj ekipi. Gubili su sudije kontrolu nad tekmom cesto, i delili takve retardirane faulove na obe strane. Na kraju krajeva Litvanci koji kukaju na sudjenje to uvek zaboravljaju prvo poluvreme gde smo se mi u startu odlepili i pretili da sjebemo ih sa 20+ jer su bili uspavani, pa faul u napadu nepostojeci, Divac tehnicka zbog prigovora, tehnicka za klupu itd itd. Tako da je neko navlacio tada nema govora, samo je sudjenje bilo ispod svakog nivoa za finale EP.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #57 on: September 20, 2015, 02:48:07 am »
Ma litvanci su kerov kurac sa nabiflanom reputacijom neke "zemlje kosarke". Onaj dokumentarac "the other dream team", ko da je produciran u Langleyu neke 1952. bogati. Kosarkaska megasila sa jednim evropskim zlatom od nezavisnosti. Gulanferi balticki, ozbiljna smo marka za njih, i istorijski i kako hoces.

Offline brm

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 2582
  • i tako...
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #58 on: September 20, 2015, 02:51:56 am »
fin dokumentarac, mogao je duze opusteno, jedina zamerka sto mozda nisu morali da ubacuju tomasevicevo skandiranje, ali ok jbg bila takva vremena, sve u svemu meni super legao

Nejde brze...

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #59 on: September 20, 2015, 03:10:00 am »
tomaševićev show na skupštini..... brat moj najveći sa ovim pevanjem, nikad to neću zaboraviti

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #60 on: September 20, 2015, 03:10:15 am »
Ma litvanci su kerov kurac sa nabiflanom reputacijom neke "zemlje kosarke". Onaj dokumentarac "the other dream team", ko da je produciran u Langleyu neke 1952. bogati. Kosarkaska megasila sa jednim evropskim zlatom od nezavisnosti. Gulanferi balticki, ozbiljna smo marka za njih, i istorijski i kako hoces.

polako mićo, uporedi nas i njih na OI pa ćeš pjevati drugu pjesmicu


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #61 on: September 20, 2015, 03:20:35 am »
polako mićo, uporedi nas i njih na OI pa ćeš pjevati drugu pjesmicu

Imaju vise ucesca. Big deal.

Za zemlju koja samouvereno tvrdi da je "zemlja kosarke" ocekujem nesto vise od sepave lige u kojoj dva tima dominiraju gore nego Partizan (pri gore mislim da Partizan nesto i izgubi tu i tamo, u LTU ligi je svaki hcp protiv zalg/ryt -29.5 nadalje) i kamare bronzi po turnirima. Na stranu sto dalje od Zalgirisa, Rytasa i Neptunasa ne postoji krstena hala u zemlji, svi prvoligasi igraju po nekim gimnazijama.

Ne kazem ja da su oni losi, sigurno su top 5 evropskih kosarkaskih nacija. Ali reputacija im je kosmicka. Mislim, grateful dead im dizajnirao majce. Woooooooooooooooow duuuuuuuuuuuude.

Srbija je dala 24 NBA igraca, ovi 10.

A tu je i ovo : http://www.freerepublic.com/focus/f-news/1090762/posts

Naravno, oni kazu da je laz. Ne verujem im, pa u jebenoj Litvaniji se i dan danas okupljaji veterani kolaboracionista i waffenovaca koji caskaju o starim dobrim vremenima.











Jebote, kako smo mogli da izgubimo od njih RRRRRRRRRRRRARRRRRRRRRGH






Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #62 on: September 20, 2015, 03:32:19 am »
Ma litvanci su kerov kurac sa nabiflanom reputacijom neke "zemlje kosarke". Onaj dokumentarac "the other dream team", ko da je produciran u Langleyu neke 1952. bogati. Kosarkaska megasila sa jednim evropskim zlatom od nezavisnosti. Gulanferi balticki, ozbiljna smo marka za njih, i istorijski i kako hoces.

Zajebi ti tu pricu. Ja imam puno postovanja prema njima i nacina na koji se odnose prema svom grbu. Lepo je sto se secamo ja, ti i ovde forumasi (koji su vecinom 30 banke i gore ekipa) tih vremena i sta smo im radili 1995-2002 (osim sto su nas posteno isprasili u Sidneyu 2000, i to bez zlatne trojke njihove i tu je Don Nelson objasnio neke stvari nama). Ali sve mladje generacije gledaju samo kako nas isti ti Litvanci skoluju redovno.

Oni su u svemu manji i podredjeniji od nas, pa opet vade zavidne rezultate. A kurcenje da imaju jedno zlato (mi nula od 2002) je isto prilicno tanko. Opet kazem to je jedna generacija izgurala i to je to, ostalo nemamo cime da se pohvalimo protiv njih. Na kraju krajeva i ovo sto se desilo prekjuce treba da bude nauk.

Ako gledamo po nekoj konsantnosti u basketu, Litva ima redovno dobre i kvalitetne ekipe, koje igraju jako za svoju zemlju. Nemaju oni u svojoj istoriji mnogo bruka (2001 Latvija u 1/8 kad ih tukla, i 2009. kad su bili 12). Oni ne vrednuju svetsko, nikada ni nisu to im je ono zadnja rupa na svirali. Planski cela zemlja im razvija basket od najmladjih kategorija do kraja, i sve u smislu sastavljanja timova se radi u ciklusima Eurobasket - Olimpijada i to je to.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #63 on: September 20, 2015, 03:49:35 am »
Imaju vise ucesca. Big deal.

daj bre koji ti je, oni su samo u polufinalu bili 5 puta i imaju 3 medalje, a mi imamo cela 3 učešća (od kojih je jedno bilo epska blamaža) i teško da se tu možemo porediti sa njima.

ovi stariji se bolje sećaju seula od nas dvojice, ali koliko ja znam i to zlato se komotno može utefteriti njima bar nezvanično.





Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #64 on: September 20, 2015, 04:08:00 am »
gledam koledž fudbal pa sam tek sad pročitao post do kraja....kakav si ti zmaj  :lol:

mi dali 24 igrača u NBA?  :rofl:
varda, cvetković, tarlać, kosta, mile ilić, kuzmić, nedović i tako do 20, a onda imamo još 5-6 njih koji su stvarno igrali u NBA
tih njihovih 10 je vrednije od naših 24, koje imamo do sada, i narednih 500 koje će Miško tamo deportovati u razvojnu

klupska košarka...jebemliga. Žalgiris je bio prvak Evrope pre 10-15 godina tako da ni tu nismo ništa mnogo bolji.

pa u jebenoj Litvaniji se i dan danas okupljaji veterani kolaboracionista i waffenovaca koji caskaju o starim dobrim vremenima.



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #65 on: September 20, 2015, 08:44:56 am »
Sta se nama priznaje od medalja uopste? Koliko videh, nama FIBA ne racuna ni SRJ medalje.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #66 on: September 20, 2015, 09:40:38 am »
gledam koledž fudbal pa sam tek sad pročitao post do kraja....kakav si ti zmaj  :lol:

mi dali 24 igrača u NBA?  :rofl:
varda, cvetković, tarlać, kosta, mile ilić, kuzmić, nedović i tako do 20, a onda imamo još 5-6 njih koji su stvarno igrali u NBA
tih njihovih 10 je vrednije od naših 24, koje imamo do sada, i narednih 500 koje će Miško tamo deportovati u razvojnu

klupska košarka...jebemliga. Žalgiris je bio prvak Evrope pre 10-15 godina tako da ni tu nismo ništa mnogo bolji.



Upravo. Ako cemo realno u NBA-u smo mi realno imali Divca, Stojakovica, Radmanovica i donekle Jarica i Krstica. To je to, sve ostalo su gluposti.

Oni imaju Sabonisa, Marculionisa, Valanciunasa, Kleizu, Motijunas-a, Ilgauskasa, Songailu. Sve je to igralo i NBA i imalo impact. Tako da nas i tu shiju. Ne salju oni u NBA igrace da bi ih tek poslali, nego da igraju i budu level iznad Evrope.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #67 on: September 20, 2015, 09:49:43 am »
Ako cemo da turamo neke Kleize i Songaile kao neki reper, onda mozete da racunate nama Pavlovica i nesrecnog Milicica. Obojica po 10 sezona u ligi, a ovaj ludji (mada ni prvi nije mnogo bolji) ima i prsten.  :cackalica:

Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3601
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #68 on: September 20, 2015, 10:26:21 am »
Ako cemo da turamo neke Kleize i Songaile kao neki reper, onda mozete da racunate nama Pavlovica i nesrecnog Milicica. Obojica po 10 sezona u ligi, a ovaj ludji (mada ni prvi nije mnogo bolji) ima i prsten.  :cackalica:
U prvi mah sam hteo da podržim tvoj stav, ali onda sam video da i Kleiza i Songalia imaju bolju NBA statistiku od Pavlovića. Miličić nije ni došao u obzir da se poredi. Tako da koliko god nam bilo smešno staviti u istu rečenicu Kleizu/Songaliu i igranje u NBA ligi - brojke su neumoljive.

Kleiza, velemajstor igre pod obručima, može jako do samog kraja, može i za tri, nema šta, svaka čast.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: EndZone Celebrities
« Reply #69 on: September 20, 2015, 11:48:24 am »
Kleiza ima 7 sezona 20+ minuta u NBA gde nije bio ocajan, cak stavise igrao je dobro. Songaila isto tako 7 sezona po 20 minuta na parketu i doprinos svom timu. Nisu to all star igraci ali su realno NBA kalibar i nisu grejaci klupe.

Ono sto smo mi poslali u NBA nas je vise osramotilo nego sto nam je doprinelo. A uostalom videcemo sada kad ode Bjelica u TWolvese, koji su loaded in na SF i na PF, pa da vidimo dal ce ubode Kleizinih 25 minuta po tekmi (cisto sumnjam, ako bude 15 uspeo je) i kako ce da ih odigra.