Author Topic: Fudbalski transferi  (Read 181432 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #35 on: July 06, 2012, 06:29:18 pm »
Valjalo bi jos jednog francuza da dovedemo  :facts:
I jedno 15-49 talentovanih klinaca  :facts:
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Online Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 14997
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #36 on: July 06, 2012, 10:41:14 pm »
Valjalo bi jos jednog francuza da dovedemo  :facts:
I jedno 15-49 talentovanih klinaca  :facts:
Uh, šta bi ste para mogli da uzmete za njih za koju godinu...
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Staja

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1140
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #37 on: July 06, 2012, 11:16:32 pm »
Gde si samo naslutio da se jedim  :)

Da se vratim na temu, na ТЊИТTЕРУ pise da ce Arsenal ponuditi Lyonu 17 miliona evra za Hugo Lloris-a  :hm:
Čensnitm je imao par losih ispada proslesezone ali definitivno ima 'visok plafon' i koji kurac je branio godinu i po dana a sad da greje klupu.


Zezam se...  :A Pančevac što si tako zajeban u duši kao kratko ćebe.  :D



Pa kaže... "Grešio sam, o mladosti sad plaćam za sve..."  :D


Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #38 on: July 06, 2012, 11:19:06 pm »
ao jao.

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #39 on: July 08, 2012, 04:43:26 pm »
http://www.mondo.rs/s251124/Sport/Fudbal/TOTENHEM-_Stize_Vertongen_Adebajor_kupljen.html

iskreno nisam verovao da će totsi imati pare da otkupe adebajora zbog plate. al neka do jaja
bale je ostao, još samo da zadržimo pacova i to je to, napadamo lš
 :lol:

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #40 on: July 08, 2012, 07:49:12 pm »
http://www.mondo.rs/s251124/Sport/Fudbal/TOTENHEM-_Stize_Vertongen_Adebajor_kupljen.html

iskreno nisam verovao da će totsi imati pare da otkupe adebajora zbog plate. al neka do jaja
bale je ostao, još samo da zadržimo pacova i to je to, napadamo lš
 :lol:
paRcov je prerastao Totenhem, on je sad kalibar Real, Barselona, Junajted, Siti (tako kazu Hrvati)
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #41 on: July 08, 2012, 07:55:02 pm »
Modric ce u Real 99%
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #42 on: July 09, 2012, 11:34:26 am »

Offline masterplan

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3086
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #43 on: July 09, 2012, 05:22:52 pm »
Vest od pre 36 dana, ti si skroz prs'o.
Lepo spavaj druže, dobri dečko naš
i dok gore sveće znaj da ima nas,
vernih istoj priči što stojimo u redu,
vidimo se uskoro u nekom nebeskom bendu

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #44 on: July 09, 2012, 05:39:27 pm »
pa sto se ne hvalis jado?!

ovo je najbolji posao koji je bazen uradio u poslednjih x godina.

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #45 on: July 11, 2012, 04:21:30 pm »
http://www.mondo.rs/s251513/Sport/Fudbal/Gde_ce_Modric_Ibrahimovic_Kerol_i_ostali.html


ibra u sitiju, pravi incidente na terenu, baloteli van terena, odličan tandem, ima sjajno da se pokrivaju i dopunjuju
:A

Offline chkode

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3003
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #46 on: July 12, 2012, 07:18:24 pm »
Ibra ide u grad svetlosti.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #47 on: July 13, 2012, 10:46:39 am »
Nafta pokrece svet a bogami i fudbal.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12732
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #48 on: July 16, 2012, 09:36:17 pm »
Omladinski reprezentativac Holandije Ilan Bokara više nije član Pari Sen Žermena, koji ovih dana svoje redove pojačava već proverenim fudbalskim asovima.


Pantela ga krstio!

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile

Offline Staja

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1140
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #50 on: July 20, 2012, 04:25:38 pm »
Gospode ja proćitao ValjaDILDO...  :krst:


 :palm:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #51 on: July 20, 2012, 04:40:57 pm »


Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #52 on: July 21, 2012, 01:15:44 am »
srsly

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #53 on: July 23, 2012, 03:18:29 pm »
Ser Aleks se dokopao Moure.
Decko je toliki kvalitet da ne moze da ne uspe.

Mi po starom
Quote
Francuski stručnjak je rekao da nema potrebe da skupo plati reprezentativca "galskih petlova" pošto će u novoj sezoni moći da računa na Abua Dijabija i Džeka Vilšera, koji će zajedno sa Aleksom Songom formirati centralni vezni red.

"Nema potrebe da dovodimo M'Vilu. Imamo Songa, Remzija, Kokelana, Artetu, Dijabija i Vilšera. Kada je zdrav, Dijabi je prvi izbor u reprezentaciji Francuske", rekao je Venger.


Sto bi ikog dovodili? Jos da prodamo Van persu i da zavrsavamo prelazni rok.
Eventualno jos koje tuce pionira i petlica iz Francuske i to je to. Za 20 godina ce biti najbolji igraci na svetu, samo treba biti strpljiv.
A onda ce otici negde da osvajaju trofeje ...
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #54 on: July 23, 2012, 04:08:40 pm »
Samo cekam kraj prelaznog roka da kaze se Wilshere i Diaby ipak nisu oporavili, a da nije doveo M'Vilu jer nije ocekivao to. Tako nas je slatko zajebavao u januaru da prosto ne moze da odoli da ne uradi to jos jednom :bigfunny:

Offline Nikola

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 989
  • Stretford Ender
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #55 on: July 23, 2012, 04:10:50 pm »
Ser Aleks se dokopao Moure.
Decko je toliki kvalitet da ne moze da ne uspe.

Nije jos, samo je potvrdio da hoce da ga kupi. Ali lepo zvuci :)
Packers & Bucs fan
 



"Keep supporting us. You've seen a little glimpse of the future. That's what this club is all about. Keep supporting us and the good times will come back soon." Sir Ryan

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #56 on: July 23, 2012, 04:42:53 pm »
Poluxe, jbt doveo je Podolskog i Giroud-a a jos nije ni Avgust!
Podolski klasa, nije neki carobnjak ali je zeca radilica i ima topinu u ljevici.
Giroud najbolji strelac Ligue 1 nuff said. Ne znam koga je trebalo ovde (napad) da dovede da navijaci budu srecni. Decko je late bloomer kao Drogba  :zvizdanje: mislim da moze da doprinese sa 10+ golova u ligi ove sezone.

Sto se tice M'Ville, nisam neki preterani fen. Slabo sam ga gledao ali sredina terena je izuzetno pretrpana.Song, Diaby, (ako je fit) Wilshere, (kad se oporavi), Roziki, Arteta, Remzi, Ox, Frimpong (kad se oporavi) i moj novi ljubimac - Francis Coquelin A.K.A the Coq  :lol:
Jes da imamo problema sa povredama ali samo nam jos M'Villa fali. na njega bi pucao samo ukoliko prodamo Songa, koji ima bolji long ball od KSavija  :A

Sve vise se kao pojacanje pominje bivsi as Zute podmornice, Santi Kazorla  :rock:

Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #57 on: July 23, 2012, 05:53:12 pm »
Podolski i Giroud su super pojacanja, i s njima uz pretrpanu sredinu (pretrpanu samo potencijalom, prave igracine na koju mozemo da se oslonimo nigde) bi mogli vrlo lako da osvojimo Ligue 1. Samo sto ne igramo tamo, nego u PL gde ce Celzi i mancesteri da oru preko nas   :dry:

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #58 on: July 23, 2012, 07:00:39 pm »
Meni Venger sve vise lici na Dudu Ivkovica koji ima potrebu, sto je stariji, da dokazuje da moze do "najvisih dometa"TM i bez velikih zvezda.
Za razliku od Vengera, Duda i uspeva.

Zasto se mi ne ukljucimo u borbu za neko zvucno pojacanje?
Ne mora kao siti, ali sta, nama ovaj Moura ne treba? Kome takav talenat ne treba?
Samo cekam da vidim kako ce da nam pravi decu. I ostalima.
Pogledaj koliko se pojacavaju MU i City. Ne znam kako cemo osvojiti titulu, a to je valjda cilj, ne?!

Sto se mene tice, ne svidja mi se kud ovo vodi. Otice i seka persa, pa sve iz pocetka. Kao PFC u kosarci, samo sto oni stvarno nemaju para. A Arsenal ima a ne trosi. Tacnije trosi, ali na prosecne igrace.
Mozda i pojedem ***** pa taj ziro i uradi nesto, ali tesko. Kad ga izlome PL bekovi i stoperi, nece taj dugo da traje. A ako se on povredi, u spicu ce igrati ko?
A vrhunsku odbranu da ne spominjem. Citam da pratimo onog kapitena Ajaxa 3 godine, on na kraju ode u T-ham.
Ne mogu da opravdavam prelazne rokove Arsenala, cak ih se i ogradjujem.
Sto ne znaci da necu navijati za Arsenal  :wub:
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #59 on: July 23, 2012, 11:45:19 pm »
PL gde ce Celzi
Celzi je zavrsio 6. SESTI!
Jes' usralo ih za sve pare da uzmu CL koja je bila jedna od onih, gde se desavaju nevere ali oni su bili ocaj prosle sezone u PL.
Bas lepo sto se pojacavaju ali Wenger nece da pljune 30 miliona i da plati 200k nedeljno ne Azara, nego ni Messija  :D
Nema takmicenja sa Rusima i Arapima sto se tice kinte, to je i Ferga rekla.

Sto se tice Arsenala, pokopao nas je ocajni avgust/septembar gde smo bili na dnu tabele.
Sve to zato je sto se saga Fabregas-Nasri odugovlacila previse dugo, to je sjebalo chemistry u ekipi. Arteta je doveden u minut do 12!
Period decembar/januar je takodje bio kriminalan, kada smo ostali bez zdravog beka, pa su to igrali stoperi (Kosijelni i Djuru desno a Vermaelen levo). Sva cetiri beka su bila povredjena i cuveni Le Coq koji moze kvalitetno da odigratm na beku je takodje bio out.
Kasnije smo zaredjali ponovo sa dobrim igrama, pomogli baba Fergi, namestili im titulu, pobedili Siti al se Junajted izretardirao do kraja ^^

Poslednjih 5 tekmi Arsenala je bilo tuga za gledanje jer smo ih igrali bez Artete  :worthy: lik je takva klasa, da smo bespomocni ako on ne igra. Samo 2 pobede u ligi ako on nije igrao  :cry:

Poluxe,

Giroud je najbolji strIJelac francuske lige. Koga da dovedemo? Cea? Ono sto je njegova prednost je to sto je physical igrac, nije Mr Glass kao Persi :)

Taj Moura je brazilac. Daj mi jednog brazilca koji je uspeo u PL? ... ne znas, el znas zasto? zato sto su svi fejlovali :D

Evo nas De(b)nilson, kapiten mlade reprezentacije ovo ono - kurac
Lucas Letva iz Poola  :palm: kurcina
Anderson iz MU je placen bogaoca (mislim da je bilo oko 18 miliona funti) KURCINA!!!!11
...ne znam sta da mislim o ovim blizNacima iz MUa, mladi su al nisu neki vanzemaljci.
Jedini koji je bio dobar po meni je Gilberto Silva ali on nije "brazilac" vec pravi radnik na terenu.

Taj iz Ajaxa je izabrao Totenham zato sto bi kod nas pusio klupu 100%. Vermaelen je novi kapiten, sto je logican izbor a ne znam da li si gledao malo kako igra Kosijelni. Da jesi, znao bi da da Verongen moze samo da pusi klupu u Arsenalu. Kos je opusteno medju najboljim stoperima u PL  :facts:
Vrhunsku odbranu ne igra zadnja linija. Vrhunsku odbranu igraju 11 igraca. Sve dok Wenger i njegova ekipa trenera ne maltreria sve igrace na terenu da izginu kad izgube loptu, mi necemo igrati vrhunsku odbranu.


Offline bejo

  • Starter
  • **
  • Posts: 248
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #60 on: July 24, 2012, 01:13:09 am »
Da se ja pitam, meni bi volkot igrao špicoku, ox desno a remzija bih vratio na kaljenje u kardif siti. Sve ostalo mi je oukej.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #61 on: July 24, 2012, 01:33:40 am »
Volkotara ima, sto se u FMu zove kompouzr (ne igram FM, tako su mi rekli) ispod svakog nivoa.
Jako je brzoplet i nesiguran kada treba nesto konkretno da izvede. On je igrac koji ce ili da te odusevi bilo kog dana ili ces da pozelis da ga vise nikada ne vidis u dresu svoje ekipe.
E sad jos da dodam da se slazem s tobom oko toga da on treba da igra CFa :D ali samo kad vodimo, pa da mu Arteta gura lopte iza back 4 protivnika.

Sto se tice Remzare, slicno sagledavam stvari. Onaj prelom noge ga je unazadio 3 godine. Ovo mu je make or brake sezona.


Offline bdj

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1081
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #63 on: July 24, 2012, 02:29:37 pm »
Celzi je zavrsio 6. SESTI!
Jes' usralo ih za sve pare da uzmu CL koja je bila jedna od onih, gde se desavaju nevere ali oni su bili ocaj prosle sezone u PL.
Bas lepo sto se pojacavaju ali Wenger nece da pljune 30 miliona i da plati 200k nedeljno ne Azara, nego ni Messija  :D
Nema takmicenja sa Rusima i Arapima sto se tice kinte, to je i Ferga rekla.

Sto se tice Arsenala, pokopao nas je ocajni avgust/septembar gde smo bili na dnu tabele.
Sve to zato je sto se saga Fabregas-Nasri odugovlacila previse dugo, to je sjebalo chemistry u ekipi. Arteta je doveden u minut do 12!
Period decembar/januar je takodje bio kriminalan, kada smo ostali bez zdravog beka, pa su to igrali stoperi (Kosijelni i Djuru desno a Vermaelen levo). Sva cetiri beka su bila povredjena i cuveni Le Coq koji moze kvalitetno da odigratm na beku je takodje bio out.

E mene brine sto po pitanju tog deptha u odbrani nista nismo uradili, a povreda ce uvek biti, ja ne znam kad ce to Wenger vise shvatiti. Opet ce Verminator, Djourou, Coq biti pomerani na bekove, a na CB cemo se oslanjati na Squilaccia, ili cak spustati Songa :palm: Nama ce se ponoviti ocajan pocetak, jer vec ima povredjenih koji preskacu preseason, tu je i cesc-nasri saga opet u vidu RVPa koji cak ni nije sa timom na pripremama, i Walcotta. Samo je Kos potpisao :wub:  Jako tezak raspored na pocetku, jos ako pojacanja stignu opet 31. avgusta, necemo se razigrati pre oktobra.. :zzz:

Celzi nema vise Boasa da usere celu sezonu, dok su kod nas svi uslovi za los start ispunjeni..

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #64 on: July 26, 2012, 05:29:34 pm »
Ajmo Kazorla!
Odavde ga pamtim:
http://youtu.be/f-Ho48koBHc?t=22s
od ovog gola burazer i ja smo svaki gol na PESU ovak proslavljali :lol:

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #65 on: July 26, 2012, 05:36:19 pm »
grubješić :palm:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #66 on: July 26, 2012, 05:43:30 pm »
grubješić :palm:
:bigfunny: :rofl:
jbt ko je njega pustio da igra...jel on ono bese ima nekog "zajebanog" caleta?

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #67 on: July 26, 2012, 06:00:21 pm »
ima zajebanu frizuru

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #68 on: July 26, 2012, 08:13:44 pm »
to je onaj radikal sto hoce da im baci jednu bombu

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Fudbalski transferi
« Reply #69 on: July 27, 2012, 01:40:43 pm »