Ostalo > Dynasty NBA

Dynasty NBA - Injured Reserve 2014/15

<< < (2/28) > >>

Pablo:

--- Quote from: fins fleet on October 27, 2014, 10:50:00 pm ---kojom logikom?

--- End quote ---

Sta kojom logikom? IR/return je lista za igrace koji ce se vratiti u toku sezone a ne besplatno utociste za invalide.


Imas gore pravila u vezi IR, postupaj po njima i to je to.

Pablo:
Znao sam da ces ti porocni, vodeci se iskustvom iz dynasty nfl, verovatno traziti nacina kako da izvrdas pravila i od necega sto treba da bude mala pomoc zbog povreda napravis sistem za tankovanje igraca, ali mislim da sam ovoga puta pravilima pokrio da do toga ne dodje.

fins fleet:
Kakvo crno tankovanje invalida, pa pricamo o trecem picku overall, na pravom i na nasem draftu. Mogao sam x igraca draftovati pre njega. A mogli su i Sixersi.

Sranje od pravila. Znaci izbor mi je da cekam da proglase da je zvanicno IR (sto ce biti negde u februaru), ili da potrosim IR\ return mesto na njega. A znaju i vrapci na grani da nece odigrati ni minut ove sezone.

Nista, Embiid na IR\return.

fins fleet:
Ne znam koji si kurac uopste uvodio internu IR? Realno, ukini je pa da igramo kako smo do sada. Ovo ce da iskomplikuje stvari a nece nikome pomoci. Ionako imamo puno BN slotova, na FA se tesko sta nalazi. Ako yahoo! podrzava, uvedi 2 dodatna BN slota, ako ne podrzava onda nikom nista.

Pablo:
Videcemo kako ce ovo da funkcionise, ako ne bude valjalo ukinucemo internu IR, povecacemo roster na 25.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version