Author Topic: Dynasty Free Agents Market '12  (Read 27069 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #70 on: June 24, 2012, 10:06:05 am »
ne znam na koje pitanje misliš?

ali udri, ne vidim po čemu se to kosi sa pravilima, ili da bi nekom smetala ta akcija.
osim tom što mu biduješ igrača ;) mada stvarno ima svašta na FA

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #71 on: June 24, 2012, 10:09:36 am »
nisam ni video pitanje do sad, dobro da si proverio.

u pravu si. za promenu.
ja ću sad da ti pišem 0$, i u novembru kad se završi trade period, prebacim mu koliko god želiš od preostalih para.
tj. sve, očigledno.

@ pablo
bilo mi žao da ti oko pola 6 odgovorim na "provokaciju" ne bi verovao svojim očima.

Offline maxim209

  • Starter
  • **
  • Posts: 433
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #72 on: June 24, 2012, 02:41:05 pm »
Evo ja ću da se bunim. Tag po svojoj prirodi služi za zadržavanje svojih igrača kojima istekne ugovor, a nikako za tek potpisane FA igrače.


- Možete tagovati samo igrača koji je u vašem rosteru, a nije pod važećim ugovorom.

FA igrač ne može biti deo rostera dokle god ne potpiše važeći ugovor. Najvećom ponudom za FA igrača se samo stiče pravo za potpis na jednu ili više godina, i tek nakon potpisa igrač ulazi u roster, čime se isključuje mogućnost taga.

2. Jasno je naglašeno u pravilima da Franchise tag spada u period Potpisa, dakle pre FA perioda.

3. Ako postoji većina za promenu pravila, opet se ne može menjati ad hoc, već bi trebalo uvesti da važi od naredne sezone.

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #73 on: June 24, 2012, 03:37:43 pm »
Naravno da kada bi se citala nasa pravila ne bi smelo ovo da se radi. To je jasno od pocetka. Pitanje je postoji li smisleni i objektivan razlog zbog cega ovo ne bi trebalo da dozvolimo (osim sto ti je sada Zujo bio u mogucnosti da prebiduje Stevie Johnsona  :lol: a kad smo vec kod toga i meni Browna, tako da iskreno nemam nekog razloga da ga branim). Medjutim ja stvarno ne vidim ni jedan valjan razlog zbog cega ovo ne bismo trebali da dozvolimo. Uostalom ova novina moze biti vrlo dobro resenje u taktickom smislu jer ako se vidi da ima dosta dobrih igraca u FA periodu (kao sto je ove godine) onda je mozda i opravdano tagovati igraca sa FA kako bi se sto vise igraca kupilo. To je po meni povecanje fleksibilnosti vodjenja rostera a ja sam uvek za to.

Sa druge strane u ovakvim prilikama javlja se jos jedna nedoumica: kada je deadline za dodeljivanje franchise taga? Da bi se ovo novo pravilo moglo koristiti mora se definisati da je dodeljivanje FT najkasnije po zavrsetku FA perioda.

Na kraju, slazem se sa tobom sto se tice uvodjenja pravila preko noci, ali glavni problem je sto iako je vecina ljudi videla prepisku, kao i obicno niko osim nas par nije reklo ni da li su za ni da li su protiv, sto znaci da im je svejedno, tako da...


Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #74 on: June 24, 2012, 07:02:11 pm »
Evo ja ću da se bunim.
drago mi je zbog toga, dosadno je samo nidžgeta i pabla slušati...

Quote
FA igrač ne može biti deo rostera dokle god ne potpiše važeći ugovor. Najvećom ponudom za FA igrača se samo stiče pravo za potpis na jednu ili više godina, i tek nakon potpisa igrač ulazi u roster, čime se isključuje mogućnost taga.
2. Jasno je naglašeno u pravilima da Franchise tag spada u period Potpisa, dakle pre FA perioda.
u pravu si, ali ovde imamo situaciju proisteklu iz novog pravila, a koja nije bila razmotrena na vreme.
i trebalo bi omogućiti promenu, ako nije baš grubo kršenje ionako labave definicije.

Quote
3. Ako postoji većina za promenu pravila, opet se ne može menjati ad hoc, već bi trebalo uvesti da važi od naredne sezone.
kao što se zna ja sam uvek podržavao to, ali nekako mi stvarno deluje kao rupa koju ćemo zakrpiti sledeće sezone.
a sad da vidimo kako ide.

Quote
Pitanje je postoji li smisleni i objektivan razlog zbog cega ovo ne bi trebalo da dozvolimo (osim sto ti je sada Zujo bio u mogucnosti da prebiduje Stevie Johnsona  :lol: a kad smo vec kod toga i meni Browna, tako da iskreno nemam nekog razloga da ga branim).
ja ne vidim objektivan razlog za to, jer bi pre svega bilo 0-2 slučaja godišnje, jer timovi već imaju tagove, a drugo pitanje je da li se ikome isplati da taguje preplaćenog igrača.
eventualno ako je neko bio povređen, pa mu pala cena, ali i to je rizik velik, plus što bi takvog sigurno ganjali mnogi.

Quote
Sa druge strane u ovakvim prilikama javlja se jos jedna nedoumica: kada je deadline za dodeljivanje franchise taga? Da bi se ovo novo pravilo moglo koristiti mora se definisati da je dodeljivanje FT najkasnije po zavrsetku FA perioda.
tako zvuči, ali ja bih ipak glupavo ili ne, definisao kao sad npr, da ga pišemo po dešavanjima.
tj. igrač se mora tagovati prilikom potpisa, posle čega se gubi to pravo. ali može FA igrača tagovati.
naravno lepše napisano. o tome na zimu i proleće...

Quote
Na kraju, slazem se sa tobom sto se tice uvodjenja pravila preko noci, ali glavni problem je sto iako je vecina ljudi videla prepisku, kao i obicno niko osim nas par nije reklo ni da li su za ni da li su protiv, sto znaci da im je svejedno, tako da...
ja mogu i da iščupam log da dokažem da su svi videli, i ništa nisu rekli, ni za ni protiv.
jedino za csxpa nisam siguran...






Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #75 on: June 24, 2012, 07:15:37 pm »
Kad ćemo znati kakav je konačan stav lige? Da mogu da navijam cenu Steve Johnsonu? :D
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Old School

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2335
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #76 on: June 24, 2012, 07:32:44 pm »
Slazem se za Maximom da pravila ne mogu da se predlazu, usvajaju i primenjuju preko noci.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #77 on: June 24, 2012, 07:38:41 pm »
Na kraju, slazem se sa tobom sto se tice uvodjenja pravila preko noci, ali glavni problem je sto iako je vecina ljudi videla prepisku, kao i obicno niko osim nas par nije reklo ni da li su za ni da li su protiv, sto znaci da im je svejedno, tako da...

ja mogu da potvrdim da mi je svejedno :)

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #78 on: June 24, 2012, 07:42:44 pm »
Slazem se za Maximom da pravila ne mogu da se predlazu, usvajaju i primenjuju preko noci.
slažem se i ja. ali naveo sam već o čemu se radi ovde.
jednostavno "stara" pravila nisu u potpunosti usklađena sa novim, i samo je neki slučaj mogao da ukaže na to.

a i to što ovo relano nit je velika promena niti nešto menja, može da prođe.
da nije zujo, svakako bi neko dizao cenu, očigledno.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #79 on: June 24, 2012, 08:23:17 pm »
Ako ima bilo ko da se ne slaze sa promenom onda ne treba usvajati pravilo.Ali opet nisam proucio detaljno moj fokus je sta da odgovorim Pablu na poruku...
 

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #80 on: June 24, 2012, 08:27:12 pm »
Auh, al kasnim. :(

I propustih Gorea :hitler:

Sreca pa me Pablo podsetio trejd ponudom.

uzgred, odbija se. :D

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #81 on: June 24, 2012, 11:41:04 pm »
Ljudi, hajde da ne komplikujemo stvari dalje, neću onda stavljati tag na Fredija, a možemo u separatnom topicu da diskutujemo da li ovo pravilo treba izmeniti / preciznije definisati od naredne sezone (tj. sezone 2013).

Mislim da bi trebalo onda pobrisati bidove koje sam u međuvremenu napravio (kod Antonio Brown-a i Steve Johnsona).

Izvinjavam se svima na pometnji.

Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #82 on: June 25, 2012, 01:47:58 am »
Ja mislim da bi to samo zakomplikovalo stvari.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #83 on: June 25, 2012, 07:50:43 am »
naravno da bi duplo zakomplikovalo.

ovaj zujo sad video da se zajebao, pa bi da menja...

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #84 on: June 25, 2012, 09:33:08 am »

ovaj zujo sad video da se zajebao, pa bi da menja...

Ne znam na šta tačno ovde misliš.

Ako misliš da sam se zajebao što sam hteo da tagujem Fredija, nisam. Dakle, ja bih ga i dalje tagovao i nastavio da bidujem za igrače koji me interesuju. Ali, pošto nisu svi za to, da se ne bi stvarao dalji razdor u ligi, neću to učiniti.
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #85 on: June 25, 2012, 02:08:53 pm »
već si napravio kuršlus, pa slobodno nastavi.
uzmi neke druge koji nisu toliko traženi, ako će ti biti lakše.

što se te dvojice tiče, postojeće cene bi nabili i bez tebe, tako da ne treba dirati ništa.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #86 on: June 25, 2012, 02:36:10 pm »
Čekajte, od koga mogu da dobijem definitivan i zvaničan odgovor na pitanje da li mogu da tagujem Fredija.

Ako mogu da ga tagujem, bidovaću za one igrače koji su mi potrebni, uključujući (but not limited to) i Stevicu Džonsona.

Ako ne mogu da ga tagujem, neću bidovati ni za koga više, jer nemam prostora u capu.


Budući da ima učesnika koji smatraju da mi ne treba dozvoliti tagovanje tek potpisanog igrača jer nije u skladu sa pravilima, smatrao sam da je onda bolje da ga ne tagujem (iako bih želeo).


Dakle, kratko i jasno, mogu li da tagujem Fredija ili ne?


Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #87 on: June 25, 2012, 03:11:44 pm »
Kakva je tonyk carina, daje mogucnost Zuji da taguje Freda, ali mu preporucuje da onda ne biduje ove trazene igrace kako ne bi uznemiravao druge, nego da biduje neke levake, kako bi ovo tonykovo pravilo proslo a ne bi nikog pogodilo  :bigfunny:

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #88 on: June 25, 2012, 03:24:28 pm »
Ja sam rekao svoje. Ako se ja pitam ja bih dozvolio. Svi su videli pravilo i naravno da su znali da bi se odmah primenilo jer je slucaj takav kakav jeste (sigurno Zujo nije pitao moze li sledece godine da taguje Jacksona). S tim u vezi trazio se odgovor i resenje odmah. Nas par je reagovalo i slozilo se sa predlogom, ostali su videli i nisu nista napisali i pored urgentne prirode predloga. Da je bilo ko bio protiv sigurno ne bi bilo dozvoljeno. Ovako je Zujo poceo da biduje i tek onda kada je nekome konkrento zasmetalo onda su poceli da se javljaju ljudi da nisu za taj predlog, sto nas je dovelo do pat pozicije. Ipak ne radi se u nuklearnoj fizici pa da treba da se proucava predlog sto godina i da treba vreme za tako nesto. Ako ste procitali, sto niste reagovali?

Naravno, ovakve situacije treba maksimalno izbegavati i nove predloge kao i do sada postepeno usvajati, ali situacija je bila kakva je bila i trazila je brzo resenje. Je l' vam sada jasno zasto je uvek dobro razmisljati o situacijama sta bi bilo kad bi bilo  :mr.green:

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #89 on: June 25, 2012, 03:30:45 pm »
Kakva je tonyk carina, daje mogucnost Zuji da taguje Freda, ali mu preporucuje da onda ne biduje ove trazene igrace kako ne bi uznemiravao druge, nego da biduje neke levake, kako bi ovo tonykovo pravilo proslo a ne bi nikog pogodilo  :bigfunny:

ti naravno opet nisi pročitao kako treba.
ne radi se o uznemiravanju drugih, nego o samom zuji...

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #90 on: June 25, 2012, 03:38:04 pm »
Da je bilo ko bio protiv sigurno ne bi bilo dozvoljeno.

Jel su tebi maxim i old na ignore  :stevan:

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #91 on: June 25, 2012, 03:40:07 pm »
opet je nidžge u potpunosti objasnio sve, da ga ne citiram sad.

dakle, zujin TAG postoji i može bidovati koga hoće, a predložio sam mu i neke nove, jer svakako je u frci sa parama, pa ni ne može dugo tu dvojicu.

i kao što rekoh, biće za sledeću sezonu usklađivanje pravila detaljnije, kad budemo imali i više iskustva.

P.S.
već duže razmišljam o tome da ni ne pravim opšta "glasanja" već da učestvuju samo ljudi koji žele.
već sam imamo 3-4 člana koji javno kažu da im je svejedno, što bi ih uznemiravao saPMovima samo da to ponove?
ionako će se sve svoditi na nidžgeta, pabla i mene u svako doba, a maxim nije toliko aktivan, ali uglavnom ima pametnih i korisnih replika.  ostali uglavnom nisu raspoloženi za te stvari, pa ih neću ni terati.
naravno, neću ni braniti učešće u diskusiji oko pravila, samo neću insistirati na istom.

ionako se nadam da smo dosad dovoljno pravila ispeglali, da ubuduće neće biti ništa spektakularno na repertoaru

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #92 on: June 25, 2012, 03:41:27 pm »
@ pablo

a jel' tebi proširena slika pa ne vidiš ceo tekst odjednom ;) ?

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #93 on: June 25, 2012, 03:46:45 pm »
Ti i Nidzge zamenjujete teze. Niko nije ni rekao da pravilo nije na mestu, vec da nije u redu da se usvaja tek tako u sred FA perioda.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #94 on: June 25, 2012, 03:50:21 pm »
Mislim da ne treba dozvoliti Batici da taguje Jacksona.
Rec je o promeni pravila (veoma bitnog) i to usred free agencya.
Maxim je vec rekao da se ne slaze s tim. Istog tog Maxima moze i najskuplje stajati taj tag Zujin tag na Jacksona.
Jedno je planirati svoje FA bidovanje kada vidis da je Zujo potrosio skoro 25M, a onda mu se tek tako od jednom dopusti da velik deo od tih 25M (ili mozda i svih 25M) prebaci u sezonu 2013 ili 2014

Takodje, mislim da bi tom promenom pravila bili osteceni i svi koji su ove sezone stavili tag na nekog igraca (Pablo, cs2p, maxim i Velja).
Oni su potrosili tag opciju , a mogli su da sacekaju da kupe nekog FA pa bi onda imali ipak nesto vise opcija za tag.

Nemam nista protiv toga da deadline za stavljanje taga bude npr poslednji dan free agencyja (to bi nam donelo vise opcija nego sto smo imali do sada), ali ipak bi za aktiviranje te opcije trebalo sacekati godinu dana.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #95 on: June 25, 2012, 03:56:16 pm »
i ti kasniš, ali si bar napisao konkretno...
a najgore što si sve vreme visio ove i blenuo po dynasty temama.


pošto je očigledno da zujo ne želi više da se bakće sa ovim.
vratiću sve na staro. i gotovo. pričajte sad o meni šta 'oćete, ali bar sam vas malo naterao na reakciju.
problem je što su ovde svi bili u pravu. pa je malo nezgodno kad nešto tako iskrsne.

što se tiče bidova, neću ništa menjati, osim što ću maximu računati prethodnu zujinu cenu.


Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #96 on: June 25, 2012, 04:02:05 pm »
Ti i Nidzge zamenjujete teze. Niko nije ni rekao da pravilo nije na mestu, vec da nije u redu da se usvaja tek tako u sred FA perioda.

A ti standardno nista ne citas vec samo piskaras sta ti se cefne. Ja sam prvi rekao da nije u redu usvjanje pravila na ura, i da je vecina ucesnika lige videla predlog pravila i nije uopste reagovala iako se znalo da je moralo odmah da se kaze DA ili NE. I sada zbog takve interntosti ljudi imamo problem -- ali dobro, to je vec standradna prica za ovu ligu. Ovde tek kad dodje do problema ljudi se eventualno jave da cujemo i njihovo misljenje, a onda kada treba se oglase - cute.

Svoje misljenje sam rekao, ako hocete da vracate pravilo (sto bi sada moralo jer ima ljudi koji nisu za) onda vratite sve na situaciju od pre 2 dana ili kada je vec Zujo prvi put bidovao posle kupovine Fred Jacksona, ponistite sve bidove i kupovine igraca od tada do danas i povecajte jos FA period da traje 2 dana duze.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #97 on: June 25, 2012, 04:07:35 pm »
nema potrebe za tim, gledao sam sve, (bukvalno, i tajming ovih postova u odnosu na bidove) ništa se ne bi promenilo u bidovima.
osim pomenutog stivija, kojeg ću sad ažurirati.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #98 on: June 25, 2012, 04:24:25 pm »
Batica Zujo jos uvek nije ni svestan koliku uslugu smo mu ucinili ovim vetom na tag.   :rock:

Sigurno bi spiskao sada na bidovanje svih Fredovih 24M za ovu sezonu, pa bi mu u 2013 i 2014 morao isplatiti svih 73M, a gosn Fred ce tada verovatno uveliko vec biti u penziji jer vec sada ima 31 godinu.   :rofl:
Steta sto cemo propustiti priliku da posmatramo debakl tako epskih razmera za jednu, inace veoma respektabilnu franshizu.    :D






Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline maxim209

  • Starter
  • **
  • Posts: 433
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #99 on: June 25, 2012, 04:43:04 pm »
Ovaj Nidžge jel znaš da se sve dešavalo (predlog,rasprava, usvajanje) između 23:45 i 10 ujutru. Odakle ti ideja da su svi videli predlog u tih 10 sati? Ja sam uložio protest oko 14h čim sam video o čemu se radi.

Problem je što ovo nije tumačenje postojećih pravila već menjanje istih, a to je neozbiljno raditi u sred FA perioda....Franchise tag i FA su dva suprotstavljena pojma po svojoj prirodi i ne mogu ići zajedno. Franchise tag služi kako bi se sprečio FA.


Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #100 on: June 25, 2012, 05:05:04 pm »
Da, znam da se sve desavalo u tom periodu, a znam i da je to bilo tokom FA perioda, odnosno vremena kada ovaj forum ima ubedljivo najvise aktivnosti. Ja sam sam video da je bar 5-6 ljudi bilo tokom raspravke o tom predlogu, i cudio se sto niko ne komentarise, pa sam pretpostavio da ih bole kurac kao sto verovatno i jeste. Tonyk je rekao da ima dokaze da su svi ili skoro svi bili na forumu kada se raspravljalo o predlogu tako da mi je i to bilo dovoljno da zakljucim da je vecina videla predlog. I ne, ti nisi ulozio protest kada si video o cemu se radi vec posto se Zujo ukljucio u trku oko igraca koga si i ti hteo. Da je Zujo bidovao igrace koje niko nije hteo niko se ne bi pobunio i sve bi proslo bez ikakvih problema, sto je po meni krajnji cinizam.

Zakljucak:
- svi ili vecina se slazu da je predlog dobar i da ga treba usvojiti
- svi ili vecina se slazu da nije mozda trebalo odmah prihvatati ove izmene, ali u toj situaciji niko nije rekao da je eksplicitno protiv a trebalo se brzo reagovati i to je ono zbog cega ja branim to Tonykovo menjanje pravila na precac. Svakoga bole kita za pravila dok ne skontaju: pa cekaj ovo meni uopste ne odgovara  :sick:  I generalno svi ili vecina gleda na izmenu pravila kroz svoj tim a ne da li je dobro za ligu
- jos jednom da ponovim da ni meni nije odgovarala ova promena jer sam direktno bio ostecen (Zujo bidovao na Browna koga sam ja hteo da kupim)

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #101 on: June 25, 2012, 05:24:42 pm »
Nidgze bi mogao mesecima da se ubedjuje da je koka starija od jajeta  :lol:

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #102 on: June 25, 2012, 05:39:11 pm »
Sto rece tonyk ovde su donekle svi u pravu i to je glavni uzrok problema  :foldi:

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #103 on: June 25, 2012, 05:54:01 pm »
tako da preuzimam krivicu i odgovorost za peripetije bna sebe, i tišina :)


Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Dynasty Free Agents Market '12
« Reply #104 on: June 25, 2012, 06:01:10 pm »
tako da preuzimam krivicu i odgovorost za peripetije bna sebe, i tišina :)

Kazni se. Mogo sam ja sam sebe, mozes i ti, budi pravi primer.