Ostalo > Dynasty NBA

Dynasty NBA - sezona 2

<< < (2/35) > >>

tonyk:

--- Quote from: bracad #13 on September 02, 2013, 03:10:51 pm ---Moze i neka rekaputulacija? Ko ima koje igrace i tako to....

--- End quote ---

pa imaš na Y! sve.
npr. http://basketball.fantasysports.yahoo.com/archive/nba/2012/20106/8

a čim i zvanično otvore novu sezonu, moći ćete i da birate keepere na licu mesta

bracad #13:

--- Quote from: Pablo on September 02, 2013, 03:14:32 pm ---Sta se sa tobom desilo? Bio si u vrhu i odjedared nestade, nisi namestao roster. Posle videh da ti je u isto vreme i klub u HT botovan zbog nelogovanja pa se zamislih jel ziv covek taj.

--- End quote ---
Ziv sam, ali dvoje dece i tako to. Gledam da svratim sa vremena na vreme a sto se tice HT-a.... pa dosta je bilo posle 10 godina. Smorio se :)

Digger:
Nije da me mrzi, prosla godina mi je bila haos, sad je vec lakse posto je dete poraslo malo. Mada, nisam fan ovog pristupa, vise volim weekly.

Trazi ti Pablo zamenu, a ako bas niko ne bude hteo da igra, ja cu, da vas ne ostane neparan broj.

Pablo:

--- Quote from: omiljeni on September 02, 2013, 11:51:04 am ---svi smo draftovali ekipu dok je pravilo bilo ovako:

- max. 10 se može sačuvati

--- End quote ---


Niko te ne tera da cuvas vise, ideja je da ako se odlucis da sacuvas manje imas prioritet na draftu u odnosu na one koji imaju vise keepera, koji onda moraju da sacekaju dok se ne izjednaci broj igraca na rosteru. Znaci ako sam ja sacuvao 16 igraca a ti 12, ja nemam prava da biram dok ti ne dodjes do broja 16, ne samo ti nego svi ostali.

To je bila ideja, mada poucen iskustvom iz dynasty nfl, ako se krene sa unapredjenjem pravila to je ondak neverending story, tako da u ovom trenutku mi se mnogo vise svidja da bude 10 keepera, ne samo sada vec i ubuduce. 10 keepera svi, live draft i cepaj, nema mnogo mudrovanja.

tonyk:
a što ne 12? ili čak i više.
ovako je više keeper nego dynasty

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version