Author Topic: Trejdovi (i draft order)  (Read 146137 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #385 on: September 07, 2015, 11:08:50 pm »
Nisam ignorisao nego sam ti greškom poslao pm, ti si pun već

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #386 on: September 07, 2015, 11:12:59 pm »
Aaaa :D

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #387 on: September 07, 2015, 11:30:06 pm »
nisam razmišljao, adresirao sam na sve što su bili odsutni.

ps. nemam pojma kako ti nisam uzeo 2QB, to je bar bilo jasno napisano

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #388 on: September 08, 2015, 09:47:18 pm »
Opusteno, razbice Manziel i Ryan, nema potrebe za trecim.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #389 on: November 04, 2015, 02:18:06 pm »
samo da vas obavestim da sam uskladio deadline sa pravilnikom.

novi datum je 20. ovog meseca.


Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #390 on: November 04, 2015, 03:57:35 pm »
izdvajam iz ponude:

Kelvin Benjamin
Donte Moncrief
Davante Adams
Allen Robinson

u principuTM o svakom igraču bi mogli da diskutujemo, ali bzvz mi da nudim Browna ili Greena koji su untradeable imho (pogotovo u situaciji kad sam jak contender) ili da nudim nekog za kog vas zabole uvo (Hunter, rookie RBs itd)...

preferiram pickove, ali pošto su uglavnom svi nategnuti sa cap space onda bih, ako treba, preuzeo i igrača pod ugovorom da se napravi cap balans.
poenta mog trejdovanja je da napravim cap space/roster spots za sledeću sezonu, tako da bih uglavnom gledao da preuzimam igrače koji su u contract year.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #391 on: November 04, 2015, 06:13:16 pm »
Šta tražiš od pikova za Bendžamina? (zamolio bih konkretan odgovor bez protivodgovora šta nudiš  :palm: )

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #392 on: November 04, 2015, 07:07:41 pm »
ti nemaš 1st round 2016?


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #393 on: November 04, 2015, 07:13:34 pm »
Nemam, a također nemam ni 2. ni 3. rundu  :zvizdanje:


Ali zato počev od 2017 sve imam  :mr.green:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #394 on: November 04, 2015, 08:56:40 pm »
ja od tebe treba da uzmem ugovore u vrednosti cca 13M, a ne znam šta tu može da se iskombinuje.
možda ako ubacimo npr lyncha i veerena u priču, pa ako se tu uklapaju brojke...   :hm:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #395 on: November 04, 2015, 09:42:26 pm »
Nije mi jasno jbt, postavim jednostavno pitanje sa još naznakom ako može konkretan odgovor, umesto toga dobijem prvo kontra pitanje pa onda već palamuđenje oko cap spejsa.

Zamisli da stojiš pred 11 članova lige koje zanima okvirna cena izražena u pikova za igrače koje nudiš. Prosto.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #396 on: November 04, 2015, 11:04:06 pm »
momčino, omiljeni za takve stvari koristi pm  :yawn:

elem, da vidimo...

Zujo je tanak na WR, još ode Allen na IR a šteta da propadne ovako lep start sezone.
Za lorda smo već konstatovali da osim matorog Fitza nema legitimne WR opcije
Nikša ima cap space, ima pickova, ima želje, htenja i snažnog voljnog momenta, a nema mladih WRs
Tonyk bi imao odličan WR corps da se nalazimo u 2011, ali kako smo od tad podosta odmakli onda tu Ginn Jr izgleda realna opcija za startera što će reći da očekujem i Tonykov pm
Maxim i Velja će isto sigurno biti jaki kandidati za trade, iako trenutno nisu contenderi, jer je reč o mladim igračima na kojima može da se gradi budućnost
Nidžge, Safet, Stojadinović i Old ne verujem da će se mnogo cimati oko ovoga, ali ko zna...
Pablo se je zainteresovan, videćemo dal će tu nešto da se konkretizujeTM


uzgred, čisto da imate orjentir o ugovrima igrača:

Kelvin Benjamin će moći da se potpiše za, ako se ne varam, 5.11$ što je lagani 5y potpis i da staviš prst u uvo i pjevaš
Adams je potpisan na 3y po 5.90$ što je fin bargain
A-Rob će tražiti veći ugovor jer ove sezone top10 WR, ali ne verujem da će cena biti veća od 15$ jer je prošle sezone propustio neke utakmice i nije nabio cenu
Moncrief bi trebao da traži 10-12$


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #397 on: November 04, 2015, 11:15:29 pm »
imam ja volju, ali ne i para.
a deluje mi da će moj pik vredeti daleko više nego pre dva meseca :)


Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #398 on: November 05, 2015, 09:59:53 pm »
Šalji PM za Kelvina...
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Nidzge

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1122
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #399 on: November 05, 2015, 10:53:04 pm »
Omiljeni, ne siri dezinformacije. Kelvin Benjamin ce moci da se potpise za max 3 godine jer ce iza sebe imati 2 odigrane sezone.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #400 on: November 20, 2015, 02:23:51 pm »
pošto nisam siguran kad će Y! tačno deaktivirati trade opciju,
ja ću postaviti deadline danas na ponoć, da ne bude komplikacija posle.

pretpostavljam da će moći do sutra ujutro u 9, ali ako se ne dogovorite do tad, nećete ni noću.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #401 on: November 20, 2015, 09:08:06 pm »











još 3 sata


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #402 on: November 21, 2015, 12:29:26 am »
bumpovaću sve ovo tamo negde u maju-junu kad budete svi imali cap space  :yawn:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #403 on: November 21, 2015, 12:32:30 am »
Imao si ponudu, ali si odlucio da se ciganas. Nadam se da ostali nece nasesti na tvoje trikove i da cemo ove protagoniste videti na FA.


Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #404 on: November 21, 2015, 01:52:28 am »
Ma beži bre ukurac
Ja sam se ciganio i kad sam trejdovao Edelmana, pa je on sad bio top10 pre povrede
Pa sam se ciganio i kad sam tražio pickove za Browna jer on tobože nije top5, a on ne da je top5 nego je top1 i ove i prošle sezone.

Prelistaj malo ovaj topić pa ćeš videti  da ima još mali zilion primera gde se lepo vidi ko je ovde ubedljivo, da se tako izrazim, najpoštejniji kad su trejdovi u pitanju.

A inače,  zajebo si se momački IMHO
Em što si potcenio moju pregovaračku poziciju jer iz nekog razloga misliš da će moji igrači na FA...ali to se neće dogoditi.
Istovremeno si precenio svoju, a sad imaš 16$ neiskorišćenog cap space što je bogami veliko traćenje resursa.
A kapiram i da će se ispostaviti posle par sezona, kad se podvuku crte i saberu bodovi, da si napravio zajeb jer si propustio sad da trejduješ.

Dopada ti se igrač? odvojiš nešto pickova i obaviš trejd. Ja sam Kaepernicka platio 1st & 2nd round. Imao sam negativan ROI, ali Bože moj...šta da se radi.
Ali vi bi top10 igrača i to tako da se ovaj s kojim trgujete mora posramiti ako vam traži 1st round. zajebite to. onda nema ništa od trade jer je proveren i dokazan top10 igrač u svakom slučaju vredniji od 1st round picka.
Evo npr šta misliš da li bi Pablo vratio vreme i trejdovao za ARoba (nudio sam vam ga i prošle godine kad je bio neuporedivo jeftiniji) ili bi ipak sačuvao svoj pick da može opet uzeti neke Agonlahore, Perimene isl?
Verovatno ni Abdullah sa svojih 200 yds i 3.5 ypc više nije onako sexy pick kao što ti je delovao da jeste onog kobnog dana na suncem okupanoj Fruškoj Gori?  :yawn:
Ali ok, niste trejdovali i sačuvali ste svoje pickove. Zato što se omiljeni ciganio. Super.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #405 on: November 21, 2015, 09:26:44 am »
Sve se svodi na to da si se usrao da cu mozda uci u PO. Ove ostale price mozes prosipati Velji kad mu budes uvaljivao nekog novog Edelmana.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #406 on: November 21, 2015, 01:10:29 pm »
Prelistaj malo ovaj topić pa ćeš videti  da ima još mali zilion primera gde se lepo vidi ko je ovde ubedljivo, da se tako izrazim, najpoštejniji kad su trejdovi u pitanju.

Fakat ti je pregovaranje sa Velimirom udarilo u glavu što se odražava na spoznaju realnosti. Dakle nudio si mi Benjamina i Vereena za Lyncha, i stidljivo pitao da li možda tražio i još koji pik pride. Tu se bez ikakve dalje rasprave postavlja pitanje za koj moj će bilo kome Vereen koji ima platu od 9,5M i to još i za narednu sezonu. Samo njega da uzmem bih tražio pik prve runde. Dalje, treba uzeti IR igrača i dati jednog od najbolji ranera, koji doduše ne briljira ove sezone. Gleda se i trenutak kada se trejduje, ne gleda se ista ponuda na isti način 3 kola pred plej of i negde u maju recimo.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #407 on: November 21, 2015, 01:14:20 pm »
Sve se svodi na to da si se usrao da cu mozda uci u PO. Ove ostale price mozes prosipati Velji kad mu budes uvaljivao nekog novog Edelmana.

Problem je nastao onog momenta kad si počeo da mi držiš propoved o tome kako neko ima Browna, Greena, Coopera, Robinsona a još ga nije sramota da traži nešto zauzvrat u trejdu za Benjamina. Pa onda tirada o franchizama trećeg sveta u podređenom položaju, neravnomernoj raspodeli bogatstva, neokolonijalizmu...kao da čitam kolumnu Večernjih Novosti, a ne pm sa trade pregovorima.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #408 on: November 21, 2015, 01:22:34 pm »
Bezobrazan si jako. Jos sam ti nudio 2 pika u skladu sa stanjem Benjamina...

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #409 on: November 21, 2015, 01:28:41 pm »
Fakat ti je pregovaranje sa Velimirom udarilo u glavu što se odražava na spoznaju realnosti. Dakle nudio si mi Benjamina i Vereena za Lyncha, i stidljivo pitao da li možda tražio i još koji pik pride. Tu se bez ikakve dalje rasprave postavlja pitanje za koj moj će bilo kome Vereen koji ima platu od 9,5M i to još i za narednu sezonu. Samo njega da uzmem bih tražio pik prve runde. Dalje, treba uzeti IR igrača i dati jednog od najbolji ranera, koji doduše ne briljira ove sezone. Gleda se i trenutak kada se trejduje, ne gleda se ista ponuda na isti način 3 kola pred plej of i negde u maju recimo.

Šta ti pričaš jebote Rim?  :rofl:
Najbolji raner? Pa taj najbolji raner je već jednom nogom u penziji i igra iza jedne od najgorih OL u ligi. Decembar samo što nije a on ima 400 yarda i 3.8 ypc. Super ti je taj najbolji raner.
Veeren je bolji RL nego fantasy igrač, ali ću ipak startovati njega pre nego Lyncha u svako doba dana i noći. I to ove sezone. O sledećoj sezoni i da ne pričam.
Njih dvojica su tu bili samo kusur da se poklopimo u cap
Ali ako tebi ne treba top10 WR koji će sledeće 3 sezone da košta po 5$ onda i  ne zaslužuješ ništa bolje od tvojih Agbonlahora i Persimena.





Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #410 on: November 21, 2015, 01:30:09 pm »
Ja mu nudio Quicka, on nije hteo.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #411 on: November 21, 2015, 01:44:04 pm »
Bezobrazan si jako. Jos sam ti nudio 2 pika u skladu sa stanjem Benjamina...

I odbijen si lagano.
Zato što je ono što sam ja tražio bio minimum minimuma. I čak nešto ispod toga. A ti nisi hteo ni to da platiš, a to znači kraj pregovora.

Videćeš u aprilu-maju pošto će on da ode, pa ću da te pitam...
A ne znam šta je to toliko loše sa Benjaminovim stanjem. Rekoh ti već, ACL je trgao i Randall Cobb pa sledeće sezone imao 1300 yd i 12 TD. I Gronkowski i Gurley i još mali milion njih. Ako je igrač mlad to sad nije strašna povreda.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #412 on: November 21, 2015, 01:49:41 pm »
Nije bio ACL kod Cobba ali jeste kod Petersona.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #413 on: November 21, 2015, 01:52:12 pm »
Ako ti neko da 2 pika u 3 runde, onda ok.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #414 on: November 21, 2015, 02:17:10 pm »
Šta ti pričaš jebote Rim?  :rofl:
Najbolji raner? Pa taj najbolji raner je već jednom nogom u penziji i igra iza jedne od najgorih OL u ligi. Decembar samo što nije a on ima 400 yarda i 3.8 ypc. Super ti je taj najbolji raner.

Ja sam uvek imao utisak da kada pričam sa tobom pričam sa osobom ženskom pola, što je blago rečeno užas za tebe. Lepo sam napisao jedan od najboljih a ne najbolji, Lynch je bio no3 bek u 2014 i no4 bek u 2013, ove sezone ga muče sitne povrede.

Veeren je bolji RL nego fantasy igrač, ali ću ipak startovati njega pre nego Lyncha u svako doba dana i noći. I to ove sezone. O sledećoj sezoni i da ne pričam.

 ::)

Njih dvojica su tu bili samo kusur da se poklopimo u cap

O čemu ti pričaš jbt? Ja sam te jednostavno pitao šta od pikova tražiš za Benjamina? Ti se nisi pokazao sposobnim da odgovoriš na prosto pitanje, umesto toga si krenuo da vagaš capove, dodaješ igrače, rečju sve samo ne ono što sam te pitao.


Ali ako tebi ne treba top10 WR koji će sledeće 3 sezone da košta po 5$ onda i  ne zaslužuješ ništa bolje od tvojih Agbonlahora i Persimena.

Mene prevashodno zanima borba za titulu, i dokle god imam 1% šanse ja ću se boriti za to, u međuvremenu neću ništa raditi da sebi umanjujem šanse. O budućnosti sam spreman da razmišljam samo ako ne ugrožava sadašnjost. A tek kada bude završena ova sezona biću spreman da razmišljam šta ću dalje.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #415 on: November 21, 2015, 03:03:45 pm »
Ma koga boli kurac dal si ti napisao da je jedan od najboljih ili samo najbolji, kad on nije ni u 40 RBs ove sezone.
I ima sitnu povredu? Baš čudno za RB koji ima 30y i 2200 carries i već je uveliko u planovima za penziju.
Ne mogu ga startovati ove sezone, a posle ove možda neće više ni igrati...koji je njegov trade value? Daj bre nemoj me zajebavati.

Što bih ja tebi govorio šta tražim za Benjamina ako mi ne možemo trejdovati?

Tvoja filozofija o budućnosti i ugrožavanju sadašnjosti me ne zanima previše, a ne znam ni šta si hteo da kažeš. Koju sadašnjost ti ugrožavaš ako trejduješ svog rezervnog RB da bi dobio odličnog mladog WR?

Lynch u primeu nije vredeo više od osrednjeg WR ako se dobro sećam, a sad odjednom kad je pred penzijom i benchovan u svakoj ligi onda ne treba da ga se trejduje za mladog top 10 WR jer je to ugrožavanje sadašnjosti. Daj bre beži Pablo da te ne gledam.
Mene bi, da sam na tvom mestu, bio blam da se javno oglašavam i ocenjujem bilo koji trade, a posebno kad je reč o trade gde se spominje Lynch.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #416 on: November 21, 2015, 03:16:05 pm »
Deder mi objasni zašto toliko žarko želiš da trejdujes top10 WRa koji će vredeti samo 5M? I šta će ti Lynch uopšte kada ga tako malo ceniš da bi radije startovao Vereena? Ovde ispada kao da sam ja tebi ponudio trade a ti govoriš zašto si odbio  :palm:

Da plaćam Vereena 9,5jbt? Za te pare ću uzeti top 15 veteran WRa sa FA ili LB1 i LB2 isto sa FA. Zajebo si se što si ga potpisivao za tolike novce, i sada na sve načine pokušavaš da ga se rešiš i to hoćeš da uklopiš u neko filozofsko proseravanje epskih razmera. Vereen čoveče eeeej  :lol:

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #417 on: November 21, 2015, 04:22:48 pm »
Žarko sam želeo?  :blink: Da sam žarko želeo da ga trejdujem, ja bih ga i trejdovao. Žarko sam želeo da trejdujem Welkera prošle godine i dao ga za 5-6 rundu ili tako neki kikiriki, ali ovde sam znao šta je minimum ispod kog ne prodajem igrače.
Piše par postova iznad al ponoviću: hteo sam da oslobodim roster i cap space. Benjamin će da bude izrazito cap friendly, ali oslobodio bih roster slot.
Šta ti misliš da je razlog?
Nema tu nikakve pozadinske priče. On je 1 od najzajebanijih WR u ligi jer ne može niko da ga čuva, iako mu je tehnika dosta lošija. A to se da naučiti i ako napreduje samo 20% on će biti najproduktivniji WR lige. I igra u napadu koji će biti sve bolji i bolji iz godine u godinu.

Uostalom, nudio sam ja i Robinsona koji je zdrav i jebe keve. I imao sam više pregovora za njega nego za Benjamina.
Ti ćeš verovatno i njemu naći neku falinku.
 

Lynch mi ne treba. On je tu bio samo kusur da se uklopimo.
Imam dvojicu u top 5 RB i plus imam Langforda, a pre Lyncha bih startovao i Jonesa, a i tog Veerena.
Rekoh već da je Veeren kvalitetan igrač, ali nikad nije dobio priliku da postane fantasy asset, bar ne u standardnim ne-PPR ligama.
Ali ja nisam odustao od njega. Neće on nikad imati konstantnih 20-25 carries i uvek će biti krš inside, ali to važi i za Woodheada, Gia Bernarda ili Devontu Freemana, pa oni ipak donose bodove dok potonji to radi najbolje od sviju ove sezone.
2y ugovor je bila greška verovatno, ali zapravo sam ja njega bio potpisao na 1y i poslao Tonyku to, pa me on nešto cimao da imam previše ne znam ni ja čega i onda sam nabrzaka (možda smo čak i bili probili deadline za potpise) dodao njemu još jednu godinu.

Ali čuj pokušavam da ga se rešim na sve načine  :palm:
Da mislim da on meni ne treba cutovao bih ga odavno. To je prilično delotvoran metod ako hoćeš da se rešiš nekog igrača.
Ako sve bude po planu sa Langfordom i Jonesom, možda ću ga i cutovati sledeće sezone, ali otom potom. Za sad je tu gde jeste.

Nismo trejdovali i ti nećeš plaćati Veerena 9.5$
Ali si zato plaćao Lyncha 25$. Zašto, pobogu, Pablo? On nije ni u top40, a sa tim novcem si mogao kupiti sve top 15 veterane ovog sveta.
Lynch, eeeej bre čoveče Lynch...

Jbt Pablo koji svake godine ima minimalno 20-30$ dead money našao mene da zeza što ću MOŽDA da cutujem Veerena.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #418 on: November 21, 2015, 04:24:41 pm »
Popularni Viren...

Samo da se zna, i ja sam bio u trci za Benjamina, ali nisam imao prostora u cap-u :-). Tj morao bih da pošaljem fejvoritu jednog igrača slične vrednosti (novčane) koji njemu nije potreban, a uz to je potpisan na dve godine... Zove se Bernard, Gio Bernard!

Ništa, neka ga on potpiše za 5 milki, pa ćemo trejdovati onda, ko zna kakva će biti nova pravila za PO i kakva će biti vrednost pikova...
« Last Edit: November 21, 2015, 04:27:34 pm by zujo23 »
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Trejdovi (i draft order)
« Reply #419 on: November 21, 2015, 04:58:20 pm »
Lynch mi ne treba. On je tu bio samo kusur da se uklopimo.

Čekaj ako ti Lynch ne treba, a meni ne treba Vereen ispada da si ti meni hteo pokloniti Benjamina a da su ova dvojica se tu našla samo da bi se cap skockao?

Što bih ja tebi govorio šta tražim za Benjamina ako mi ne možemo trejdovati?

Zato što nemam pik 1. runde 2016 i nemam mesta u capu za Benjamina? A jel to što ja nemam tvoj jebeni problem ili moj? Od kada igramo ovu ligu nema sezone da nisam trejdovao svoj pik 1. runde ili istrejdovao za pik 1. runde, ne vidim zašto to ne bih uradio opet? Takođe sam X puta davao igrače sa jakom platom da oslobodim cap, ne vidim zašto to ne bih uradio opet? Kako do dan danas nisam saznao šta tražiš od pikova za Benjamina ja se nikad nisam ni upuštao u dalje razgovore i samim tim izgubio interesovanje za taj trade, pogotovo što se radi o IR igraču, tj igraču budućnosti samo pikovi dolaze u obzir za trade tokom sezone.