Ostalo > Fantasy

Survival League V

<< < (3/6) > >>

kb8:
Pa šta nije rečeno da džokeri se ukidaju kad nas ostane 4  :hm:

masterplan:

--- Quote from: tonyk on September 14, 2021, 09:58:03 pm ---PRAVILA:
- klasična points liga bez H2H, tanka klupa, uz decimalno računanje jardi.
- Svake nedelje tim sa najmanje poena ispada, svi igraci mu se smeštaju na klupu i menadžer privilegije zamrzavaju.
- S druge strane, tim koji je dobio najviše poena ima džokera sledece nedelje, u smislu da ne može da ispadne čak iako bude sa najmanje poena.
- Džokeri važe dok ne ostanu samo 4 tima. Posle toga se ispada sa najmanjim brojem poena bez obzira na prošlu nedelju.
- u zavisnosti od broja igrača prvo kolo može da služi samo da se zaradi prvi džoker, pa da ispadanja krenu od sledećeg kola.

nismo se ništa dogovarali, tako da ostaje kao i prošle godine.
prvo kolo samo za džokera, posle ispadanje

--- End quote ---

Evo, da ne misliš da te zezam tu nešto.  :D

I bez brige, verovatno ja ispadam, šlepam se već neko vreme i krpim tim jer uglavnom biram bogalje. CMC me ubija drugu godinu zaredom svojim neigranjem.

Sundjer Bob Kockalone:
Srećno svima u završnici lige.

kb8:

--- Quote from: masterplan on December 08, 2021, 03:59:05 pm ---Evo, da ne misliš da te zezam tu nešto.  :D

I bez brige, verovatno ja ispadam, šlepam se već neko vreme i krpim tim jer uglavnom biram bogalje. CMC me ubija drugu godinu zaredom svojim neigranjem.

--- End quote ---

Ma ne mislim da me zezaš, nego šta nas nije 5 trenutno pa ovo vrijedi od sljedećeg kola?



Il sam se ja prebrojo jebemliga...

masterplan:

--- Quote from: masterplan on December 08, 2021, 03:59:05 pm ---verovatno ja ispadam

--- End quote ---

Ipak ne  :D


--- Quote from: kb8 on December 09, 2021, 09:40:35 am ---Ma ne mislim da me zezaš, nego šta nas nije 5 trenutno pa ovo vrijedi od sljedećeg kola?



Il sam se ja prebrojo jebemliga...

--- End quote ---


Sunđer je ispao (državniposo) ali ga Tonyk nije stavio pod ključ.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version