Author Topic: Playstation 5 i Xbox Series X  (Read 32397 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline ulero

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 3565
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #105 on: December 04, 2023, 09:45:17 am »
Nego, gde uzimate top up kartice, na cdkeys vidim trenutno za US samo ove od 10$, bude li nekad tu snizenja na iznos, da cekam Bozic?
Ja sam pre jedno mesec i po pokupovao po 50$ ili tako nekako nekoliko tih, bilo je 5-7$ popusta u toj varijanti. Nema nekih vecih popusta da bi cekao toliko...

I jos jedno pitanjce, vidim da skoro nijedna igrica ne moze online bez neke verzije PS plus nebitno da li ja imao disk ili digitalno je kupio?
Moze se reci da je onlajn igranje iskljucivo preko PS Plus, mali je broj igara (tipa Fortnite) koje ne zahtevaju. Pise to kod opisa svake igre,da li trazi PS Plus ili ne za onlajn.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15209
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #106 on: August 31, 2024, 03:46:45 pm »
Drugari, imam jedan problem. Pojavio se drift na dualsense. Poslat na reklamaciju. Sin mi dosađuje da mu podesum dualshock da može da igra PS5 igre. Podesio sam stream kroz Remote Play i to radi odlično. Jedini problem je što na PC dualshock kroz aplikaciju radi samo preko kabla. Ako ga povežem preko bluetootha, aplikacija ga ne prepoznaje, iako sve ostalo sa njim mogu da radim na PC. Da li ima neko ideju kako da rešim ovaj problem?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21235
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #107 on: September 01, 2024, 12:55:37 am »
Ja sam na mom xbox kontroleru menjao potenciometar.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15209
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Playstation 5 i Xbox Series X
« Reply #108 on: September 01, 2024, 09:35:16 am »
Dok je u garanciji, ne otvaram. Ne smeta ni ovako kako sam podesio, samo laptop mora pored klinca da bude dok igra, zbog kratkog kabla. A on naviko da bude blizu tva u fotelji, pa je malo nezgodno.

Poslato sa STK-LX1 pomoću Tapatoka

Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.