Endzone.rs ExtraPoint > Obaveštenja, kritike i komentari

Konacno smo "kuci" :)

(1/8) > >>

lordnex:
Kao sto vidite, konacno smo ponovo na endzone.rs/extrapoint i vise ne mrdamo nigde.

Medjutim neposredno pred transfer desio se mali incident. Ja sam danas ovde na prethodnom forumu (na nenadzivkovic.com) napisao sam resio hosting i da ce forum biti mozda malo nedostupan dok se ne prebaci i greskom kliknuo "Announce to all member", sto je znacilo da se svima vama posalje mail.

Ta operacija slanja mass maila, bila je zabranjena na mom free hostingu i istog momenta su mi suspendovali nalog i zakljucali sve zivo. Probao sam im objasnim sta se desilo i bar da mi daju fajlove i backup baze, ali odbili su. Trazili su da platim upgrade na paid verziju da bi dobio svoje fajlove. KRETENI - svi da stavite na svoju hate listu 000webhost.com (i njihove paid partnere hosting24.com).

Bazu sam imao backup od sinoc i to je ovde podignuto. Ali same fajlove na serveru nisam imao, pa sam morao da instaliram novi forum ispocetka. Kao sto vidite poruke, korisnici, struktura foruma je sacuvana kroz bazu, ali su izgubljeni smajliji, avatari i sva podesavanja koja samo tamo napravili.

Nema veze, sredicmo to ponovo. Bitno je da smo sada na stabilnom hostingu, na staroj adresi i nemamo vise prepreke na putu da uzivamo.

nenadzivkovic.com sam takodje, prebacio na ovaj hosting, pa ce u toku dana verovatno i ta adresa pokazivati ovde, za one koji eventualno tamo proveraju pre nego li na endzone.rs/extrapoint.


Tolko od mene, sad moram da palim, pa cu posle 9 biti tu da sredjujem sta treba. Dotle ce mozda Polux i Tonyk biti available da popeglaju smajlije i sta jos stignu.

Digger:
U to ime:



Mada, imace opet solidno stvari da se opegla koliko vidim. Ne mogu da verujem da ti te konjine nisu poslali podatke. Kakvi retardi.

starr:
Kakvi smradovi... Koji đavo su ostavljali opciju ako ne može da se koristi.

tonyk:
meni ostao avatar :)

kad sam uzeo sa strane, mrzelo me da nešto kačim

Polux:
Previse sporo za neki ozbiljan rad i stalno sejvovanje.
Avatari bi sad trebalo da su 120x120


Ja ne mogu iz nepoznatog razloga da upload-ujem avatar koji je obicna JPG slicica.

"The attachments upload directory is not writable. Your attachment or avatar cannot be saved."

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version