Američki Fudbal > NFL

Blitzburgh Steelers

<< < (3/154) > >>

sabotage:
Ne brini! Vratice se on da pocese picu Daltonu. 8)

Do tada se trljate uz ovo!

sabotage:
Konacno jedna dobra vijest. Vracen LT Max Starks.
http://espn.go.com/nfl/story/_/id/7061801/pittsburgh-steelers-re-sign-max-starks-help-battered-o-line

Harrison out 4/6 weeks, Smith 2/3 weeks.

Ma kako ovo cudno zvucalo mislim da je ovo prekretnica za tim i to prekretnica nabolje.
Sa Starksom na LT i vracanjem povrijedjenih Scotta i Legurskyog linija bi trebala da uspostavi makar minimalne funkcije i pri trcanju i na pasu.

Sto se tice odbrane ispadanje Deeboa forsira Timmonsa na OLB sto mu je i originalna pozicija i gdje je zvijer. Nadam se da ce vise prostora dobiti i Worilds i Sylvester mladi LB koji obecavaju.

Osnovni problem slabije igre u odbrani su bile lose partije Smita i Hamptona, obzirom da je Smit out Ziggy Hood ce da dobije prostor. A i McLandon bi mogao da pokusa na NT, decko je zvijer. Sa povratkom Brade Kiesela to bi trebalo da omoguci konstantniji pritisak na QB i da ublazi ovo masakriranje trcanjem koje su priredjivali HOU i  BAL.

pacPo:
Hello steeler nation! Evo i mene...

Sabotage sto se tice tvog prethodnog posta, Worilds je takodje povredjen pa ce pored Sylvestera i Carter biti u kombinaciji da uleti.

Odlicna je stvar sto se OL malo pokrpila jer cini mi se da 0.5 sekundi, koliko je Big Ben imao u HOU da baci loptu, nije dovoljno...

sabotage:

--- Quote from: pacPo on October 07, 2011, 02:10:01 pm ---
Sabotage sto se tice tvog prethodnog posta, Worilds je takodje povredjen pa ce pored Sylvestera i Carter biti u kombinaciji da uleti.


--- End quote ---

Znam da je Worilds povrijedjen, ovo je vise bilo kao neko dugorocnije ocekivanje. Mislim da nema smisla cekati sledecu sezonu i ocekivati da ce Farrior, Smith, Hampton moci da igraju na nivou prethosnih sezona. Moraju poceti lagano i mladji ulaziti u rotaciju.

pacPo:
Apsolutno...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version