Američki Fudbal > AF u Srbiji

15 godina...

<< < (3/17) > >>

Pablo:
Ova slika jeste lepa, ali bi bila još lepša da na njoj ima tata Gorana, Nišavića Gorana  :yes:

Tedimed:

--- Quote from: sabotage on October 04, 2018, 02:04:35 pm ---Ima li jos forumasa medju ocima osnivacima?

--- End quote ---

Ok, mene nema na slici i nisam tada bio angazovan na osnivanju, ali moram da se pohvalim da sam bio 7. registrovani clan ovog foruma....davno, davno. Ako se to racuna :D
Bog te mazo, proslo 16-17 godina od tad. :thumbsup:

mladenko:



--- Quote from: Tedimed on October 19, 2018, 07:57:37 pm --- ali moram da se pohvalim da sam bio 7. registrovani clan ovog foruma...

--- End quote ---

Kog tačno foruma? Jel čuveni nfl-yu.info i još čuveniji prvi moderator Raddar?  Ovo je 3. Verzija u nas , ako se ne varam.

starr:

--- Quote from: mladenko on October 19, 2018, 11:01:14 pm ---
Kog tačno foruma? Jel čuveni nfl-yu.info i još čuveniji prvi moderator Raddar?  Ovo je 3. Verzija u nas , ako se ne varam.

--- End quote ---

Prvo je bio neki nfl-yu.tk koji je bio na nekom free serveru i imao (opet) neko ograničenje, otprilike 1000 posetilaca dnevno. Vrlo brzo se moglo pristupiti samo par sati posle ponoći. Kasnije je valjda bio .info. Posle je bio safs forum dok Lapčevići nisu poslali policiju Venomu na vrata. :cackalica: Zatim je Mixxer pokrenuo svoj forum dok ga nije zabolelo jajce za sve. Ako se nisam preračunao onda je ovo peta verzija?!?

Grandilof:
Tako nekako, to u pocetku, pa onda holandjani, pa kada je Mixxera bolelo uvo i pao nam prosli i sada ovaj. Ja se secam kao juce da je bilo i Mixxerovog agitovanja da predjemo na njegov deo, a tamo SAFS da batalimo i te podele.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version