Ostalo > Razno

Serije

<< < (321/340) > >>

starr:

--- Quote from: trboye on January 04, 2023, 09:17:56 am ---Publiku sve vise i vise mrzi da razmislja... dajte Emily u Parizu... i rokaj

I da je Dark izasao ove sezone, i on bi bio otkazan, sumnjam da bi doziveo ono sto smo uzivali u te tri sezone.

--- End quote ---

Nisam siguran da je publika kriva, Netflix je dobio konkurenciju, sve je više streaming servisa, tako da i oni menjaju svoju politiku. Imaju sve manje starih serija i samo štancuju nove i nove serije. Odlučuju da zadrže samo one koje se masovno bindžuju ali neke serije su jednostavno bolje kada se gledaju natenane.

Tako dolazimo da Netflix uglavnom otkazuje te serije, što dovodi publiku da još manje žele da gledaju serije koje verovatno neće doživeti drugu ili treću sezonu.

Otprilike kao što niko ne želi da koristi nove Googleove servise jer znaju da će i oni vrlo brzo biti zaboravljeni i otkazani.

Mimi:
Gledao neko Last of Us? Ne znam da li je do mene, ali nisam nešto preterano oduševljen. Kvalitetna je serija, ali overhajpovana. Toliko su daleko otišli d je posle jedne epizode postala najbolje ocenjena serija ikada na IMDb.

zujo23:



--- Quote from: Mimi on January 18, 2023, 11:09:18 am ---Ne znam da li je do mene, ali nisam nešto preterano oduševljen.

--- End quote ---

Serija je kao pesma, kao život... Ako ne legne u pravom trenutku, kao da je ni nema!

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

starr:
Ne znam da li da gledam seriju ili da sačekam da igra izađe na PC :hm:

Sundjer Bob Kockalone:
Kupi PS5 i odigraj ko čovek.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version