Ostalo > Igre

FIFA

<< < (2/5) > >>

Reignman:

--- Quote from: masterplan on January 20, 2022, 01:39:20 pm ---Tako svi kreću, imaš one daily izazove i one jače za koje moraš malo da se pomučiš ali kao nagradu dobijaš i igrače sa extra karticama. Za početak juri offline izazove dok malo ne pojačaš tim. Brzo se ulazi u štos, ja sam za dva meseca nakrcao igrača za 4 jake postave. Naravno, svi oni ti trebaju kasnije jer ima izazova kad tim treba da čine samo npr. englezi, kad mora biti minimum 8 španaca, od kojih nekoliko iz la lige, da sredinu čine igrači iz bundes lige...

--- End quote ---
Mastere, malko sam se usemio...narpavio neki startni lineup sa francuzima (jeftini su) i dogurao do division 5 u rivals. Sad je pakao, jer svi imaju ikone dok ja rokam Renato Sancheza 80 OVR u vezi :D

lordnex:
Daj sliku ekipe ako hoces neki predlog

masterplan:

--- Quote from: Reignman on February 18, 2022, 03:06:27 pm ---Mastere, malko sam se usemio...narpavio neki startni lineup sa francuzima (jeftini su) i dogurao do division 5 u rivals. Sad je pakao, jer svi imaju ikone dok ja rokam Renato Sancheza 80 OVR u vezi :D

--- End quote ---

To je vrh ako si sa takvim timom u div 5. Mada, ja nisam skorije igrao 21 iako mi je bolji od 22 ali ovde pomažem klincu dok ne nakrca neki tim. Verovatno je dosta njih sada na 22 pa ti je lakše da napreduješ na 21, nemam pojma ali mi zvuči primamljivo. I jeb'o ikone, imam ih 10-ak i nijedan mi nije u top timu bio. Najviše volim kad mi je Krepin Diatta na desnom krilu, Mane na levom, Kane i Benzema u sredini. Lautaro je isto vrh.

lordnex:
21?!?

masterplan:
Pa ja skapirao da on igra 21, ne?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version