Author Topic: Domaci basket  (Read 262647 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1365 on: August 20, 2015, 04:17:20 pm »
Veceras se Gabric pece.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1366 on: August 20, 2015, 04:56:27 pm »
al sad ozbiljno, hteo sam da radim ozbiljnu pricu sa dulom, i malo bockao okolo naokolo, medjutim svi su mi rekli - cak i oni najblizi njemu - da je on u stadijumu mozga gde ne moze da radi ozbiljnu pricu, znaci, da pricamo o kosarci, nego da bi to samo bila konspiratorika na njegovu vodenicu. tako da sam odustao. al ako se unormali nekad (a nece), rado bih seo sa njime. ne na pivo doduse, on je vise za neki roze spricer.

Od ljudi oko kluba i nekih kolega sam isto cuo danjegova paranoja prelazi u sizofreniju, ma koliko ga cenio, izgleda da Gospodin Dule vise nije "u vinkli".

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1367 on: August 20, 2015, 05:01:50 pm »
Od ljudi oko kluba i nekih kolega sam isto cuo danjegova paranoja prelazi u sizofreniju, ma koliko ga cenio, izgleda da Gospodin Dule vise nije "u vinkli".

Dula je saranila CSKA epizoda i posle toga on vise nije isti. Coincidentally, tad je i Partizan krenuo u dubok kanal, mada se to nije dalo tada primetiti (pre svega jer Zvezda jos uvek nije bila ozbiljna).


Offline Mimi

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3603
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1368 on: August 20, 2015, 05:07:03 pm »
A iz koje si ti službe Mixxeru prijatelju? Ko tebe šalje da rovariš klub i provociraš Dula, m?  :)

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1369 on: August 20, 2015, 05:08:09 pm »
Grobar sam, ali ne bih ulazio u to ko je odgovoran za propadanje KK Partizan, iako ima  istine u Duletovoj prici, zaobilazi se odgovornost pojedinih ljudi, a tu vrstu selektivne memorije ne volim.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1370 on: August 20, 2015, 05:13:09 pm »
Grobar sam, ali ne bih ulazio u to ko je odgovoran za propadanje KK Partizan, iako ima  istine u Duletovoj prici, zaobilazi se odgovornost pojedinih ljudi, a tu vrstu selektivne memorije ne volim.

A sto ne bi ulazio. Sta je tu nezdrava rasprava? Pogotovo na forumu, je li.

Dulo ima svoje enablere koji su ga pustili da bude iznad kluba. Dulov povratak je samo zakopao Partizan, ne doduse toliko Dulo vec taj koji ga je pustio da radi pod uslovima koje je ovaj izdiktirao. Ako znas ljude iz kluba, znas onda i dobro da je godinama svaki dinar koji udje u klub prvo Dulo carinio tako sto bi prvo davao sebi, pa onda igracima "po zasluzi" tj. citaj gde je imao najveci procenat. Napravljen je prilicno nezdrav radni odnos, a posto je uspeha na terenu bilo jer fala bogu u Zvezdi nije bilo 3 sive celije u to vreme, to se lako zataskavalo i pravdalo. Pravo je cudo sto je uopste ovoliko trebalo da djavo dodje po svoje.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1371 on: August 20, 2015, 05:26:41 pm »
Nisam rekao da je nezdrava rasprava, samo o tome može da se piše,raspravlja, nagađa i to dosta ali isto tako ništa ne možemo da promenimo pa ne vidim razlog za to.

Baš to, ljudi koji su ga pustili da divlja, kao i ljudi koji su imali neki posao/obaveze  u klubu i kako su ih obavljali.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1372 on: August 20, 2015, 05:32:34 pm »
Puno je tu gresnih ali nece se pogresiti ako Dulo (u sirem spektru, ne kao trener) i Salo budu prozvani kao najodgovorniji.

Koliko li ce godina proci dok ne utemeljimo neki sportski kolektiv bez politicke podrske nagradno je pitanje, a kraj uvek bude slican. Mada, to je standardna boljka evrope u tranziciji, sto mi da zaostajemo.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1373 on: August 20, 2015, 05:45:10 pm »
Bez politike nema državnog novca, tj. od državnih firmi. Retko ko ima stranog ili domaćeg jakog sponzora, i dovoljno kvalitetan rad sa mlađim kategorijama, da može da se osloni samo na to da živi od prodaje, i sitnog priliva sa strane. I o ovome može dosta da se naklapa.

Svi se pozivaju na zakon o sportu, i to što nije olakšano da se ulaže u sport, tj. povlastice za sponzore i sl. Koliko to koči razvoj sporta.

A niko da kaže kakve su sve  malverzacije tu pravljene , kakvo je pranje novca tu rađeno ranije i zašto se sad okleva sa tim.
Nevezano direktno za to, ali sećam se samo priče sa Piksijem kad je uvezeo Porše  na babino ime koja je invalid da bi izbegao neki porez, carinu  i sl.
Svi pokušavaju da nađu neku rupu, da nekako prevare sistem, i nadaju se da se izvuku.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1374 on: August 20, 2015, 05:51:48 pm »
Bez politike nema državnog novca, tj. od državnih firmi. Retko ko ima stranog ili domaćeg jakog sponzora, i dovoljno kvalitetan rad sa mlađim kategorijama, da može da se osloni samo na to da živi od prodaje, i sitnog priliva sa strane. I o ovome može dosta da se naklapa.

Zvezda u poslednje vreme ne radi los posao sa decurlijom ali imam svoje rezerve. Svi ovi klinci sto su sad igrali U19 svetsko tj U18 evropsko su u velikoj vecini slucajeva samo fizicki nasevani da mogu da prebiju ostalu decu tog uzrasta. Pravih kosarkasa jos uvek nema previse, otisli smo bukvalno u americki sistem, prvo da naucis da si jaci, a posle cemo da te nadogradjujemo natenane. To je bukvalno preslikana situacija iz FK gde je recimo Slave Perovic davao milion golova po juniorskoj sezoni. Znas ko u onom vicu, "mama mama, danas su sva deca izvadila kurac i svi imaju po 7-8cm a ja 20, jel to zato sto sam napredan?" - "ne, nego zato sto imas 20 godina, retarde".

Uopste srpska kosarka nesto stenje sa tim prelazom iz juniora u seniore u poslednje vreme. Al ima nekih naznaka da se neke tendencije polako ispravljaju...videcemo

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15030
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1375 on: August 20, 2015, 06:12:22 pm »
Koji pametnjaković je doveo hrvata u Valjevo?
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1376 on: August 20, 2015, 06:39:37 pm »
Zvezda u poslednje vreme ne radi los posao sa decurlijom ali imam svoje rezerve. Svi ovi klinci sto su sad igrali U19 svetsko tj U18 evropsko su u velikoj vecini slucajeva samo fizicki nasevani da mogu da prebiju ostalu decu tog uzrasta. Pravih kosarkasa jos uvek nema previse, otisli smo bukvalno u americki sistem, prvo da naucis da si jaci, a posle cemo da te nadogradjujemo natenane. To je bukvalno preslikana situacija iz FK gde je recimo Slave Perovic davao milion golova po juniorskoj sezoni. Znas ko u onom vicu, "mama mama, danas su sva deca izvadila kurac i svi imaju po 7-8cm a ja 20, jel to zato sto sam napredan?" - "ne, nego zato sto imas 20 godina, retarde".

Uopste srpska kosarka nesto stenje sa tim prelazom iz juniora u seniore u poslednje vreme. Al ima nekih naznaka da se neke tendencije polako ispravljaju...videcemo

Mislim da je Duda odradio dobar deo reformi mladjih selekcija, i sistema, zabranio zonu ako se ne varam i sl.
To je dobar osnov za dalje.
Pitanje je koliko će to da se održi kod nas.


Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1378 on: August 21, 2015, 09:10:04 pm »
Jedina opozicija
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15030
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1379 on: August 22, 2015, 11:38:12 pm »
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1380 on: August 22, 2015, 11:45:41 pm »
izgleda da ipak ima još poneki novinar sa profesionalnim integritetom dovoljno hrabar da skupi muda i objavi intervju sa dulom


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1381 on: August 23, 2015, 12:19:04 am »
izgleda da ipak ima još poneki novinar sa profesionalnim integritetom dovoljno hrabar da skupi muda i objavi intervju sa dulom

:bigfunny:

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1382 on: August 23, 2015, 01:19:38 pm »

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1383 on: August 23, 2015, 01:36:37 pm »
izgleda da ipak ima još poneki novinar sa profesionalnim integritetom dovoljno hrabar da skupi muda i objavi intervju sa dulom

Sa naslovom "vlast me smenjuje iz osvete" integritet je iskocila kroz prozor sa osmog sprata. :D Al kazem ja, ko voli da radi takve price, samo napred...mora neko i novine da proda.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1384 on: August 23, 2015, 01:39:49 pm »
Naslove, valjda, ne pišu novinari nego urednici.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1385 on: August 23, 2015, 02:59:43 pm »
Naslove, valjda, ne pišu novinari nego urednici.

Rekao bih da je naslov prilicno indikativan kakav je tekst. "Veliki intervju" u kojem ce Dulo da se jada kako ga je drzava unistila itd.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1386 on: August 23, 2015, 03:12:59 pm »
Moguće ali kod nas je već dugo praksa da se stavljaju bombastični naslovi koji često nemaju mnogo veze sa tekstom. Eventualno da se uhvate za neki deo koji je možda i uzgred spomenut.

Naravno, Vujošević je osoba kojoj nije teško izvući bombastičan naslov iz intervjua. :D

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1387 on: August 23, 2015, 03:54:17 pm »
Jedva cekam predizbornu kampanju i Duloa kako ide da ljubi Vucku ruke, opet.

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15030
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1388 on: August 23, 2015, 04:41:40 pm »
Ako je Dule opozicija, ja sam Mahatma Gandi.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1389 on: August 24, 2015, 03:50:13 pm »
nego ko dolazi umesto danilovića? čujem andrija mladenović :A

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1390 on: August 24, 2015, 03:56:32 pm »
Dolazi zamrzivac.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1391 on: August 24, 2015, 05:13:27 pm »
"Mi smo vladali trinaest godina. Ne plašimo se da sada neko drugi bude prvi. Pa, ovo je sport, a ne rat. A izgleda da je svih ovih godina vođen rat. Kad se pobedi, izgubi - pruži se ruka" -Danilović

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1392 on: August 24, 2015, 06:44:04 pm »



radna skupstina

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1393 on: August 25, 2015, 11:55:17 pm »
koji blam skrivena sa sofom :palm:

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1394 on: August 26, 2015, 01:28:35 am »
Meni bilo bas simpa, a vidim da se i njemu svidelo.

Ryan THompson i Gal Mekel ffffffffffff yeah.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1395 on: August 26, 2015, 02:09:03 am »
I meni je ovo vrhunski, odgledao vec par puta. Pogotovo mi je drago sto su "obicni" navijaci a ne neka divljina, to mi nekako daje smek celoj prici.

Offline djomlao

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1627
  • ;)
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1396 on: August 26, 2015, 06:55:42 am »
Bio moj ortak, sa cerkama, dobra je fora, samo ne mogu da verujem da je progutao pricu o pokvarenim kolima.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1397 on: August 26, 2015, 09:06:50 am »
Meni bilo bas simpa, a vidim da se i njemu svidelo.

Ryan THompson i Gal Mekel ffffffffffff yeah.

Odlicna dva potpisa. Suska se da je treci SF Will Clyburn, koji treba da menja Kalinu. Mega atleta najvise klase, solidan D, slasher a ume i da postuje. Sut spolja je ono kriminal. Realno za nas moze da bude mega steal. Problem glavni s likom je sto je mentos i mindfuck. Promenio 4 koledza za 5 godina (i to ne zato sto nije igrao, naprotiv svuda je startovao), i iz retardiranih razloga se sam sebi posrao u sansu da bude draftovan. Duge ruke bas, standing reach mu je 2.85m sto je bas bas sick za lika koji je 2.03m. Bila bi to lepa postava:

Mekel
Thompson
Clyburn
Mitrovic
Sofo

To znaci 99% da ce Blazic da pali. Time bi imali 6 stranaca na rosteru. Svidja mi se sto i prvi i drugi unit ce da trci ko malouman u back courtu i da napinje u odbrani na 1-3 pozicijama.

Offline Mixxer

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 583
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1398 on: August 26, 2015, 03:39:23 pm »
Blazic je u izlogu celo leto ali niko ni da ga pogleda.

Druga petorka je po ovome Jovic, Lazic, Dangubic, Nastic, Zirbes + Tejara/Guduric 11/12. pri cemu ce Sofo da igra 10tak minuta ABA verovatno, kad ustreba...duboka rotacija i dve kompetentne petorke, sto je i neophodno jer ove godine kao nikad dosad treba iskidati, dogodine ko zna sta ce biti sa EL - ali sta god da bude, moramo imati ciste papire. Zatvaranje takmicenja uopste nije nerealno i ako ostanemo bez predstavnika u eliti katanac na klupsku kosarku u Srbiji, caoooo.

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Domaci basket
« Reply #1399 on: August 26, 2015, 04:04:14 pm »
Ma kakav Clyburn, novinarska patka.