Ostalo > Fantasy

Fantasy 2011 - II-B liga

<< < (2/8) > >>

masterplan:
Sad videh da je odobren trade. Ovo znači da bi potencijalne zajebancije tipa Fitzpatrick za Ryana, Garcon za Fitzgeralda ili Tolbert za Mendenhalla bile legitimne u ovoj ligi?

vladarule:
Pa proso onaj dvo day waiting period a sa obzirom da retko ko gleda fantasy sredinom nedelje, i ja sam video tek kasno sinoc, a i ljudi retko glasaju protiv trejda niko se nije pobunio. Mislim dabi bilo fer da se od sad objavljuju trejdovi ovde posto, makar ja, cesce posecujem forum nego stranicu lige

tonyk:
jel vi nekad pogledate i iz ugla "menjača"?
nije da su pali s'marsa, obojica iskusni, obojica na top pozicijama u ligi,
pre sezone bi ovo bila ludost, ali sad je to već slobodna procena spopova da se CJ neće opasuljiti ove sezone

ko je uopšte inivirao trejd.
CJ ima BYE upravo, možda i to ima uticaja

opet, baš me briga, i ovo je samo moje mišljenje.
nek kažu i oni nešto.
a opet i komiš mi je čudan, obično postavi za svaki trejd post na forumu, pre nego što odobri

sabotage:
Mislio sam da sam postavio ovo.  :hm:
A i ne cini mi se diskutabilno. CJ je katastrofa, a i trcace protiv 7,8 in box do kraja sezone bez Brita. Sa druge strane Best postaje sve bolji u eksplozivnoj postavci DET. Prilicno ujednaceno.

Nije bas da pise u pravilima ali postavljamo svaki trejd i na forum od sada.

vladarule:
Ja uvek gledam da se postavim u ulogu menjaca. Mislim da bye week nije dovoljan razlog da bi trejdovao nekog, narociti posto igrac za kog trejdujem jos nije bio na bye. Da meni neko ponudi CJ-a za Besta odmah bih prihvatio dok nema sanse da bi prihvatio da je situacija obrnuta. Best za sada igra odlicno ali za ocekivati je da mu brojke spadnu ida bude obican No2 Rb sto se od njega i ocekivvalo pre pocetka sezone. Sa druge strane CJ je bio u holdout-u i znalo se da ce imati slabiji pocetak sezone, sto verujem da je znao i Dolovo. Poceo je da pokazuje znake zivota tek u poslednja dva kola i bice sve bolji. Jeste da trci protiv 7-8 coveka u boxu al on to radi tokom cele svoje karijere

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version