Ostalo > Dynasty NBA

Dynasty NBA - sezona 4

<< < (33/33)

Pablo:
Nisam stigao da sumiram utiske pa zato ću to sada  :)

1) Na dan finala sam otišao na kratak put totalno smoren jer Omiljeni imao solidan petak i subotu i preokrenuo na 4:5, reko ovo je gotovo. Mrtav umoran ležem oko 2 i reko ajd bacim pogled šta rade ovi moji (hvala yahoo na sjajnoj aplikaciji koja je u tim trenucima došla do punog izražaja) kad ono moji krenuše da ređaju stats kao blesavi, tako da se meni više nije spavalo niti sam osećao umor  :mr.green: pa sam ostao da pratim do nekih blizu 6 ujutru dok Omiljenom nije ostao samo centar još u igri koji nije mogao da preokrene. Moji su razvalili nedelju u najbitnijim kategorijama za preokret (FG 521:467 i asistencije 50:23) ovo mi je jedna od "najomiljenijih" pobeda u fantasy karijeri i verovatno najdraža titula, došla u pravom trenutku  :yes:

2) 3 sezone i početak 4. se borim protivu likova koji ne nameštaju rostere, predam komesarijat i yahoo uvede automatske izmene  :thumbsup: da ne bude zabune, nije mi krivo, tonyk je uvek bio najbolji komesar, a meni je isti samo nepotreban teret.

3) Kad smo kod automatike, ovo je svakako korisno rešenje ali ne i najbolje realizovano, po mom mišljenju...
- yahoo namešta i namešten roster, tj ja namestim u toku dana, on mi posle izmeni, pa ja moram da vraćam, wtf yahoo  :dumrem:
- u regularnom delu sezone je sam radio izmene za GTD OUT igrače, dok je u PO od te strategije odustao pa sam morao biti na oprezu sve vreme, da nisam ne bi ni bilo titule verovatno
- nema nikakvog zvaničnog obaveštenja u vezi cele akcije automatizma... a siguran sam da su i menjali satnicu kada se ceo proces obavlja
- bilo bi dobro da cela stvar bude opciona tj da mi sami možemo da podešavamo kada i kako će se automatizovati roster.

4) Klay Thompson odigrao celu nedelju bolje nego li Steph Curry baš u nedelji kada sam ja igrao sa Tonykovim blizancem. Tako nešto se desilo čini mi se samo 2 ili 3 puta u toke cele sezone, a ovde je to bilo presudno.  :cool:

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version