Author Topic: Dynasty Draft 2014  (Read 37637 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #105 on: August 11, 2014, 09:59:41 pm »

Letenka je keva. samo ću to da kažem.
ALi nema net i ako je to diskvalifikuje, onda možemo kod onog ogromnog partizanskog spomenika. 500 metara od Venca. Hanuma i ja bili tamo prošli vikend i imali smo net na njenom telefonu. Ja se ulogovao na yahoo, ušao u ligu...

I ajde da napravilo neki preliminarni spisak da vidimo da li neko slučajno ne dolazi i ako ne dolazi da li može da se iskombinuje, pa da umesto njega draftuje Betula, Nikša, Master, Freak (da, i on je sinoć rekao da će ići  :( ) ili tako neko.
Ako to dolazi u obzir onda je Letenka opet u igri i idemo sa full offline draftom.


Ja cu tradicionalno da izbegnem da vidim Pabla uzivo i sad mi je bliska ova ideja da Freak draftuje umesto mene....Ko da moze nesto da upropasti...
 

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #106 on: August 12, 2014, 12:50:17 am »
1 - Sakupimo se oko 11h u nekoj kafani sa wifi-jem. Uz kaficu i vinjak odradimo draft. Taman negde do 14h. Posle toga priroda, rostilj, touch football... ko hoce da gleda basket, moze da ostane u kafani?
2 - Sakupimo se oko 10h u nekoj kafani sa wifi-jem. Uz kaficu i vinjak odradimo prvih n rundi drafta. Negde do 12.  Posle toga priroda, rostilj, touch football... do 15:30... onda se vratimo u kafanu na drugi deo drafta i utakmicu?
3 - Sakupimo se oko 11h.. pravo u prirodu i uz vinjak odradimo rostilj i touch football. U 15:30 se spakujemo u kafanu, draftujemo i gledamo utakmicu?
No. 3

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #107 on: August 12, 2014, 02:47:19 am »

Ja cu tradicionalno da izbegnem da vidim Pabla uzivo i sad mi je bliska ova ideja da Freak draftuje umesto mene....Ko da moze nesto da upropasti...


Jesi li razmisljao da konacno napustis ligu? Ne dolazis na draft, ne ucestvujes na FA ppijaci, ne uzimas igrace na waivera, jedva da namestas i roster. Nije mi jasno sto uopste igras ovo? Evo mogao bi Betula da uskoci on je tvoj sapatnik po bay liniji. Inace samo da ti kazem da vecina, ako ne i svi, clanova lige misle isto, samo sto to nece niko da ti kaze.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #108 on: August 12, 2014, 07:14:54 am »
Od lordovih predloga jedino je 3 moguće. Osim ako nećemo kupovati meso gore.

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #109 on: August 12, 2014, 09:40:00 am »
Hajde ako se ne javi niko protiv do kraja ove nedelje, da se slozimo za opciju 3, da mozemo da pravimo konkretne planove onda?

Meni i omiljenom onda ostaje da nadjemo kafanu do tada, ako ne uspemo onda cemo kod mene kao rezervnu varijantu. Guracemo se, ali boze moj.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #110 on: August 12, 2014, 11:12:24 am »
ako ne uspemo onda cemo kod mene kao rezervnu varijantu. Guracemo se, ali boze moj.

Nema nista od toga. Mozda mi je svejedno kada je raspored dana u pitanju, ali kada je samo draftovanje u pitanju tu mi nije svejedno. Ugostiteljskih objekata, havla Bogu, ne fali, i moze se naci. Porocni, ako treba prevrni nebo i zemlju da nadjes i rezervises mesta, ne zanima me, ali svako od nas mora imati stolicu i sto i tacka. U pitanju je draft!!! Ne gledanje utakmice uz uspustno draftovanje.

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #111 on: August 12, 2014, 11:24:55 am »


Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #112 on: August 12, 2014, 11:33:39 am »
Fuck yeah, to je to lorde, bravo  :smile3:

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #113 on: August 12, 2014, 11:59:58 am »
ne dajte pablu stolicu nikako.

a i omiljeni je sumnjiv...

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #114 on: August 12, 2014, 12:09:55 pm »
Imate dobru kavanu gore, koja bi trebalo da ima sve sto vam treba. Kad se popnete na Venac iz pravca NS, skrenete gore levo. Ima neki dom ili nesto, cujem da ljudi idu tamo na lovacke paprikase...

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #115 on: August 12, 2014, 12:22:02 pm »
možda je to Lugarnica?
bio tamo na nekom krštenju/rođendanu ranije.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #116 on: August 12, 2014, 12:24:59 pm »
Nije Lugarnica. Lugarnica je kad već kreneš da se spustaš dole.
Nikša misli na Planinarski Dom ili kako se već zove. Tamo imaju i wireless (pitao prošli vikend), a unutra sigurno i teve
Nalazi se 200m od partizanskog spomenika, a 15ak min vožnje do Letenke
Tu neka gleda košarku kome se gleda.
Draft je na Letenci. Offline.




Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #117 on: August 12, 2014, 12:40:59 pm »
Nije Lugarnica, to je dole kad krenes prema Irigu.

Omiljeni, da li mislis na planinarski dom koji se nalazi izmedju Venca i Letenke (posto i tu ima jedan) ili onaj izmedju Venca i Cortanovaca?

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #118 on: August 12, 2014, 12:51:09 pm »
Ma dođeš na Venac, skreneš levo (prema Čortanovcima, u krajnoj liniji) i posle 200-300 metara sa desne strane je taj Dom
Krov onaj planinski sa oštrim uglom, imaju baštu do puta iz koje je baš lep pogled na Srem...
Odatle produžiš jos 200m i sa leve strane puta je partizanski spomenik.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #119 on: August 12, 2014, 01:11:58 pm »
Na taj sam mislio.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #120 on: August 12, 2014, 01:13:09 pm »
Draft je na Letenci. Offline.

NIJE.

ne može oflajn i tu nema diskusije.
možda onaj zujin net radi i tamo pristojno.


tj. da ti ne kvarim organizaciju, može oflajn ali da pripremiš naštampano sve postojeće timove,
kao i ceduljice sa imenima svih potencijalnih igrača.

ako ćemo offline neka bude kako treba.
poslaću ti excel sa imenima i timovima, mogu ti dostaviti i papire u boji, po pozicijama da praviš.

mada onda će pablo zahtevati i štafelaj sa tablom gde bi sve bilo izloženo...

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #121 on: August 12, 2014, 01:17:49 pm »
kako letenka stoji sa "smeštajem", ipak je nedelja, biće gužva verovatno.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #122 on: August 12, 2014, 01:22:21 pm »
mada onda će pablo zahtevati i štafelaj sa tablom gde bi sve bilo izloženo...

Ja nemam nikakvih problema sa offline draftom. Jedino mi je zao tebe, jer znam kakav te posao ceka posle.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #123 on: August 12, 2014, 01:28:44 pm »
nije to problem.
ni 10 minuta posla.

jedino me brine da ne pogrešimo nešto, pa onda ceo draft da se poremeti.

u offline slučaju osim pomenutog zadatka za omiljenog, ovi što neće doći su u obavezi da mi pošalju rankinge.
ili već nekome koga ovlaste...
telefonom je glupo i besmisleno, a drugo neće ni moći da se vidi ko je otišao a ko je slobodan.

takođe i mi koji dolazimo moramo imati papire ili makar liste po telefonima, nema gledanja rankinga na netu.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #124 on: August 12, 2014, 01:35:22 pm »
verovatno niste videli, nisam objavio kad sam okačio.

kompletan draft order za 2014
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Rf-y2SdJZLZJma1kuLaxR07bI5JUWLQlMpVOJIz20pg/pubhtml#

stoji link odavno u odgovarajućoj temi.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #125 on: August 12, 2014, 02:57:43 pm »
- smeštaj:
nema nikakve brige. veliko je to sve. nekoliko košarkaških terena, a okolo baš velika livada, oko nje šuma, ima hlada, ima svega

-offline draft
ako treba štafelaj, onda će poslužiti jedna velika tabla koja ima tamo i ni za šta im ne služi, pa ćemo je mi okupirati za draft.
tu pokačimo papirologiju, prekrižimo svaki pick, a svako će dobiti svoje ištampane ćitape sa spiskovima igrača po pozicijama ili već kako. 10 metara od te table ima i gomila drvenih stolova, pa može i to da se iskoristi, možda.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #126 on: August 12, 2014, 03:01:33 pm »
Glede Letenke i offline/online drafta - ja mogu da obezbedim mobilni net, ali neko mora da obezbedi laptop čija baterija može da izdrži par sati... Cenim da tamo nemamo šteker...

I da, hoće li NS ekipa da kupi mesište? Onomad rekoše da imaju dobre mesare sa roštiljskim mesom. Onda mogu da kupe i lukac i pečurke, da niko više ne kuka za tončijevom uslugom u ZR...
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #127 on: August 12, 2014, 03:16:09 pm »
nećeš valjda ti vući preko sveta?


Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4320
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #128 on: August 12, 2014, 03:28:09 pm »
neću... beše dača ima i roštilj?
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #129 on: August 12, 2014, 03:59:48 pm »
Da, meso ćemo uzeti i svu ostalu klopu (hleb, povrće, pečurke itd itd)
Kad skontamo koliko će nas biti, onda ćemo napraviti spisak (tj ti ćeš napraviti spisak :p :D) šta treba da kupimo i to je to.

dača je nabavio roštilj. ne znam koliki je, ali mi je rekao samo da nije baš velik...kontam da je to nešto poput onog sa Ade od pre neku godinu, ali Stojadinović zna detalje, pa neka on piše o tome.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #130 on: August 12, 2014, 05:46:26 pm »
imam i ja nekih svojih fotkica, al izgleda da ih još nisam prebacio sa aparata na komp, pa prilažem jednu random sa neta:




Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #131 on: August 12, 2014, 08:47:42 pm »
E, ovako, dakle zvanicno:

Rostilj je OFFLINE na Letenci! Ako moze David Duchovny, mozemo i mi. :rock: I bice strava.

Zaduzenja:

Draft: Head master: tonykzr. Logistika: omiljeni.
Hrana: Head master: zujo. Logistia: ja (kuku nama). Rostilj je 45x30. Nije preterano veliki, ali ako nista peci cemo iz dva puta.
Treba nam jos dobrovoljac da sredi sve u vezi pica. Kontam da je za nas dovoljna kolicina koja stane u gepek, pa ne bi trebalo ni da bude problem da se ponese iz Bg.
 
Raspored: Ja planiram da krenem oko 7-7:30: prvo na pijac, pa po meso, pa onda tamo pre svega da zauzmem mesto, dalje da raspakujem stvari i na kraju da zapalim vatru pa da prva tura bude uvaliko u toku dok stignete. Bilo bi korektno da se pojavite do 11, a ako uspete da dodjete do 10 jos bolje. Dalje paralelno jedemo i draftujemo (pazite da ne umastite papire! :D). Nadam se da smo gotovi do 15, da se tada vec pakujemo  i onda opciono do kafane na tekmu. Ko hoce, moze i ostati na trecoj turi. Ja idem u kafanu.

Sto se prevoza iz NS tice, ko hoce moze samnom ujutru (ne moram vas odmah pokupiti, moze i 8-8:30 posle sopinga), ko nece nek se snadje.

Ovo sve naravno pod uslovom da ne padne kisa, ako padne onda ili kafana ili Zrenjanin.
« Last Edit: August 12, 2014, 08:53:21 pm by fins fleet »

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #132 on: August 12, 2014, 08:51:36 pm »
Dolazim.

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #133 on: August 12, 2014, 08:54:26 pm »
ja verovatno mogu sa tobom.
ali to sa istovremenim jelom i draftom možemo da izbegnemo, nismo baš sa lanca pušteni.

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #134 on: August 12, 2014, 08:57:41 pm »
Vidi, ja cu svoje da odradimi dok Zujo ne dodje, posle planiram da leskarim i gledam u nebo do 15. Vi mi samo recite kada sam na redu da biram i ko je iz Dolphinsa slobodan. I dodavajte mi hranu, naravno.

Offline Pablo

  • Moderator
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #135 on: August 12, 2014, 09:02:59 pm »
Dalje paralelno jedemo i draftujemo

NE  !!!


P.S. Jebala te kosarka u dupe

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #136 on: August 12, 2014, 09:05:21 pm »
da, nema jela dok se draftuje
i neće vući piće iz bg. sredićemo i to da stiže iz NS  ;)
već sam reko da tamo na vencu ima prodavnica i imaju hladne sokove i pivo, pa možemo i do tamo da skoknemo po još ako nedajbože pofali ili nam se ugreje naše piće.
i nema potrebe da pečemo bilo šta dok oni ne dođu.

i jebala vas košarka. ostaćemo dok nam se ostaje. da dolaze ljudi iz beograda, niša, kragujevca, užica i odakle sve ne, da bi se spakovali u 3h popodne i poslali ih kući ili opcionalno da gledaju košarku.
kome se bude gledala košarka otiće u kafanu, pogledati to i vratiti se. možemo ostati i do 18-19h komotno, a i duže ako im nije frka da se vraćaju po mraku.
mi, koji možemo preskočiti da pogledamo jednu tekmu, ćemo ostati tamo i zajebavati se.





Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #137 on: August 12, 2014, 09:14:14 pm »
i jebala vas košarka. ostaćemo dok nam se ostaje. da dolaze ljudi iz beograda, niša, kragujevca, užica i odakle sve ne, da bi se spakovali u 3h popodne i poslali ih kući ili opcionalno da gledaju košarku.
kome se bude gledala košarka otiće u kafanu, pogledati to i vratiti se. možemo ostati i do 18-19h komotno, a i duže ako im nije frka da se vraćaju po mraku.
mi, koji možemo preskočiti da pogledamo jednu tekmu, ćemo ostati tamo i zajebavati se.
Zar nisam ovo i ja napisao? S kim se svadjas?

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #138 on: August 12, 2014, 09:20:59 pm »
već sam reko da tamo na vencu ima prodavnica i imaju hladne sokove i pivo, pa možemo i do tamo da skoknemo po još ako nedajbože pofali ili nam se ugreje naše piće.
Do Venca ima 15 minuta po oranju ili 25 okolo. I jos toliko nazad. Hajde da ne idemo tamo da bismo dokupili pice.

Inace, na Letenku se ide preko Beocina. Na ulazu skrenete desno, na obilaznicu, pa tim putem samo pravo oko cementare. iza cementare imate skretanje desno i na tom skretanju put se odmah razdvaja na dva, picite levo. Odatle mislim da vec ima putokaza za Letenku.

Offline fins fleet

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 565
    • View Profile
Re: Dynasty Draft 2014
« Reply #139 on: August 12, 2014, 09:29:11 pm »
I na pocetku sam odmah rekao, nije obavezna utakmica, ali vi se jebite ako vam je stalo da me gledate kako grickam nokte i psujem Zuju sto nije dobavio signal do Letenke.  Gde ce vam dusa?

Nije da samo zbog utakmice dolazim ranije, vec kao sto rekoh mali je rostilj i mozda ce morati da se pali vatra dvaput, a necu da neko ostane gladan.

Dakle ako necete da draftujemo i jedemo u isto vreme, onda prvo jedemo, pa draftujemo (optimalno oko 13), a sredinom drafta ponovo palimo vatru i cim zavrsimo stavljamo ponovo meso na rostilj.
« Last Edit: August 12, 2014, 09:39:40 pm by fins fleet »