Ostalo > Igre

PES 2013

(1/9) > >>

Reignman:
Posto je demo izasao ima dve nedelje, dajte da vidimo inicijalne utiske :)
Naravno prvo tekme od 5 minuta su kanal i samo sam pizdeo zbog toga ali nije se dugo cekalo na prvi patch  :thumbsup:

http://www.gamefront.com/files/22033400/PES2013_DemoTweak_Unlocker_1.0.rar

Features:

change Camera Position ( Height, near Side and far Side )
change Camera Angle
change Camera Angle Modulator
enable or disable Replays
import PES 2010 Camera Types
import PES 2011 Camera Types
disable Replays
disable Blur
unlock general Settings

How to use:

open PES 2013 EXE File
change your settinngs
push "accept" Button
save PES 2013 EXE File

Ja sam za sada prezadovoljan. C vise nije supermen, iako ima 99 ORV  :cry: ne prolazi kroz odbranu (kao ni slicni igraci) kao vruc noz kroz puter.
Primanje lopte je nevidjeno  :worthy: i otvara totalno nove mogucnosti u igri
Igra deluje 'sporije' nego ranije sto je + jer pojacava utisak simulacije fudbala a ne arkadne akcije.
Nisam jos dao gol iz kornera ili posle centar suta :D

Pablo:
PES je uvek bio game of speed. U moje vreme kacam igrao sa Brazilom, Roberto Carlos levo krilo, Ronaldo napad, bukvalno sam bio nepobediv, al sam igrao dan i noc.

Nisam igrao godinama i iznajmimo moj buraz i ja sony i on naravno uzme Real a ja Manchu, i drao me skoro stalno, CR mi isao na qrac, ali ne lezi vraze setih se ja u cemu je kvaka, moras imati jednog brzog u timu ako hoces nesto da uradis. I tu sam ja malo trazio i resio da se vratim korenima, Brazilu jer jedan malac Pato ima 99 speed  :) Unistio sam brata, i rado se secam tog 36-casovnog PES maratona, otiso je plakajuci kuci  :lol:

Reignman:
ccc koji si homo, stavljao si R.Carlosa na levo krilo :D
to su samo noobovi radili na sony1  :pablo:

Ovo sto pricas o brzini nema veze sada. Reprezentacija Italije i Spanije razbijaju a mislim da nemaju ni jednog igraca sa nabudzenom brzinom...

Mislim da ako PES 13 zazivi malo, organizujemo 1 EZ PES turnir!  :svi:

stevancar:
winning eleven 4

Reignman:
da,da stevice, na zalos' ne zivi se u proslosti :(((

khm, khm...
http://pesedit.com/forums/showthread.php?13186-PESEdit-com-2013-Demo-Patch-1-1-Released!-30-07-12

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version