Ostalo > Razno

IT pitanja i odgovori

<< < (3/308) > >>

Sundjer Bob Kockalone:

--- Quote from: djandja on December 17, 2011, 03:50:15 pm ---vredi li uzimati laptop od 18.4 inca? koliko mu baterija moze drzati? generalno kakvi su asus laptopovi?
(koristio bih na naravno i kao desktop)

--- End quote ---
Za koje potrebe ti treba toliki laptop? Asusova k53 serija sa aluminijumskim kućištem se pokazala odlično, ne znam kako je sa drugim serijama.

brm:
ja sam curi uzeo viewsonic 20 cola, ono...radi, kolko para toliko muzike nista sektakularno, lepo izgleda, plastika je kvalitetnija, nikakvih problema do sada nije bilo



--- Quote from: Jason on November 11, 2011, 05:27:41 pm ---Evo da zapocnem:

imam nekoliko mreznih kartica i svaka izlazi na net, kako da proverim preko koje tacno idem tj. koja mi je primarana za izlaz ?

--- End quote ---

pa nemas primarno nista, sve zavisi koja ti je "enejblovana" e sada koju za net da koristis, sve zavisi koju plocu imas i kakvu lan karticu, ako predpostavimo da ti je racunar noviji ona furaj sa ploce, kako izkonfigurises kartice tako ti je

Ako hoces da vidis preko koje ides na net, network connections ce ti pokazati :)

Sundjer Bob Kockalone:

--- Quote from: mr.green on December 17, 2011, 07:13:44 pm ---ok. ocigledno da treba svesti pretragu na Viewsonic-ove monitore.
pogledacu sta ima do 200 evrica.

--- End quote ---
Ja imam asusa 242h i zadovoljan sam. Kada sam kupovao monitor, hteo sam da uzmem upravo viewsonic 2433wm. Moj asus je bio 18000, viewsonic 22000. Mnogo velika razlika u ceni. Da je bila manja uzeo bih vs. Najbitnije je da imaš dvi, ne samo zbog digitalnog izlaza, koji je dosta bolji, već i zbog završne obrade komponenti, koje imaju modeli sa dvi-em. Naravno, ovo pravilo ne važi uvek, ali eto. Mada, za tu cenu sigurno uzimaš nešto sa dvi-em, al eto, da kažem i ja nešto.                 

starr:

--- Quote from: Sundjer Bob Kockalone on December 17, 2011, 08:29:27 pm ---Za koje potrebe ti treba toliki laptop? Asusova k53 serija sa aluminijumskim kućištem se pokazala odlično, ne znam kako je sa drugim serijama.

--- End quote ---

Pa treba mu kao zamena za desktop. ::) Biće mu veselo sve dok ga prvi put negde ne ponese. :D

Iceman:
S tom velicinom mi zvuci kao los desktop i los laptop. :(

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version