Ostalo > Igre

Red Zone Action

<< < (8/9) > >>

ulero:
ja tek sad video ovaj tvoj post. ma nemam nista u ST nisam ga ni podesio :) mada mislim da mozes bez vecih penala da gruvas bilo sta tu.
ni playbook posteno jos nisam namestio. krenuo, poceo si da me dobijas i onda vratio na stari :D

ulero:

--- Quote from: ulero on October 15, 2015, 11:00:36 pm ---Inace, ljudi, u slucaju da neko hoce da proba da se igra sa nama, sad bi bio pravi trenutak. Zavrsava se sezona, uskoro ce draft i prava prilika da se gratis dobiju dobri igraci, ili pare za njih.

--- End quote ---
Pocinje nova sezona, draft je sutra, idealno za pocetak. omiljeni konacno upao u Top diviziju (Elite ne racunamo), ja uspeo solidno da opstanem.

ulero:
Uskoro ce da se zavrsi sezona , krece nova, te ako ima zainteresovanih sad bi bio idealan trenutak da se prijavite :)

ulero:

--- Quote from: ulero on March 09, 2017, 10:23:31 am ---Uskoro ce da se zavrsi sezona , krece nova, te ako ima zainteresovanih sad bi bio idealan trenutak da se prijavite :)

--- End quote ---

--- Quote from: ulero on May 18, 2015, 12:12:06 am ---Ukoliko ima zainteresovanih, mozete se prijaviti ili preko linka ili preko mog referala da imam i ja neke male koristi ;)

--- End quote ---
Cisto da bampujem malo :)

Pablo:
Jel igrate i dalje ovo sranje? Ima li tu neke ozbiljnije akcije na dnevnom nivou ili treba po decenije da se stvori jekipa?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version