Author Topic: Kvalifikacije za Euro 2016  (Read 70367 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #280 on: October 17, 2014, 03:19:54 pm »
potpis na sve ovo što lord kaže

a te vaše priče o valjanju, antifudbalu, čekanju drona i ta sranja...ljudi, dal ste vi pod vinklu?  :blink:
albanski savez indirektno priznao šta? ono što je naš premijer priznao direktno?
napušili ste se blica, kurira i informera i sad bulaznite i po forumu.  :huh:

utakmica je prekinuta kad su krenuli da tuku albance. tačka.
sve pre toga je mogao sudija da ishendluje crvenim kartonom ili da posle utakmice savezu stigne čestitka od uefa sa 6-7 cifara.
čak da je i utrčao samo 1 ili 2 naša mandrila na teren, pa i ajde nekako...ali uletelo ih 20 i tukli su ove. daj bre, to se više ne dešava ni kad igraju riđica i gakovo, a na nekoj ozbiljnoj međunarodnoj utakmici se poslednji put desilo pre šta znam 30-40 godina. koji vama kurac jbt?
to je 0-3 za goste i kraj priče o utakmici.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21052
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #281 on: October 17, 2014, 03:25:02 pm »
Je li se i delegat napušio Blica i Kurira kada je odredio da utakmica može da se nastavi pa je i on bulaznio?

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #282 on: October 17, 2014, 03:30:28 pm »
pravnik albanskog saveza će tog delegata da istranžira lagano.
koji crni nastavak utakmice jbt, dal ste vi normalni?



Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21052
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #283 on: October 17, 2014, 03:58:02 pm »
Istranžiraće i celu UEFU, jer je delegat bio u kontaktu sa nadređenima koji su insistirali da se nastavi.

Prekidanje svake utakmice nakon ulaska publike bi možda bilo i dobra ideja ali bilo je i ozbiljnijih incidenata pa se opet nastavljalo.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #284 on: October 17, 2014, 04:06:25 pm »
kakvim nadređenim?  nekim mrkelom koji je sedeo u švajcarskoj i gledao rts prenos, na kojem se ništa nije videlo. taj je odlučio da se nastavi utakmica? istranžiraće i njega.

šta vi mislite šta će uefa da odluči po pitanju odbijanja nastavka utakmice kad oni izvade snimke i fotke gde se vidi da čak i jebeni redari tuku njihove fudbalere?
jebote, ja ne verujem koja se ovde diskusija vodi.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #285 on: October 17, 2014, 04:20:33 pm »
Brate, omiljeni, sto umes da budes tezak.

Da su neke druge okolnosti, tj da su ovi poceli da istrcavaju na teren zeljni batinanja siptara, sve sto kazes bi bilo apsolutno na mestu. Ali, posto su oni sve to inicirali svojim idiotijama skroz novog nivoa, svako normalan ce na to drugacije malo da gleda. Daleko od toga da nece rebnuti nas, i to debelo, sto i treba, ali nece oni proci nekaznjeno i ispasti zrtve. I stvarno jeste cudno da se vodi diskusija oko toga da li smo mi jedini idioti ovde, ili je mozda, bar malo, kriva i ta druga strana. Skroz je za nepoverovati da moze jos neko pored nas biti kriv. Nasi nisu utrcali ni posle drona, krenulo je sranje kada su ovi nasrnuli na Mitrovica...ti kazes, regulisalo bi se to sa par crvenih, sto je cisto nagadjanje, jer ne znamo dokle bi otislo da ovi majmuni sa tribina nisu utrcali, pa su se ovi malo i uplasili za svoju glavu. Ima ona jedna lepa slika u novinama gde Dzaka drzi stisnutu pesnicu i izbacuje zube i preti nekom nasem koji ga mirno gleda...kanda mozes zakljuciti da nisu oni tu bili ovcice koje su dosle na klanje.

Razumem ja samokritiku, i zelju da se iskoreni divljastvo iz sporta i sve ostalo sto uz to ide, ali 'ajde da ne preterujemo sa tim. Ti tvoji naivci i nevinasca odozdo slave prekid meca kao da su osvojili svetsko prvenstvo. Njihove izjave pred utakmicu su bile takodje vaoma zabrinjavajuce...ali 'ajde, sve je to Blic, pa makar pisalo i na engleskom. A one izmisljotine sto serviraju siptari sa izjavama Klopa, Kristine i Zlatana su tebi verovatno istinite, samo sto se kod nas sve to izvrce, poput Severne Koreje.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #286 on: October 17, 2014, 04:36:31 pm »
ček, a šta ti to hoćeš da kažeš?
da sam ja to malo povukao na autošovinizamTM?
ajde bre odjebi sa tim

napisao sam još juče da bih samu utakmicu registrovao 0-3, a obe ekipe bih izbacio iz takmičenja.
i tačno me zabole kurac šta se izjavile kristina i zlatana i ko se radovao na jarinju i tirani.

ako tebi nije jasno da ne treba publika uletati na teren da tuče goste svaki put kad se igrači malo pokoškaju...onda ne znam šta da ti kažem.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4323
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #287 on: October 17, 2014, 04:54:29 pm »
Ljudi, Arbanasi su dizali tenziju nekoliko dana pred utakmicu. Najpre je FSS hteo da se igra bez publike, ovi su pokušali to da izvrdaju do poslednjeg trenutka, onda su kao pristali, ali su njihove budaletina ceo dan kačile slike iz Beograda, slike nalepnica koje su lepili po automobilima sa BG registracijama, itd, td...

Ja sam tada lepo prokomentarisao da su ti "navijači" došli sa ciljem da isprovociraju ili insceniaju incident, nakon kojeg će sebe predstaviti kao žrtve i koji će naduvati i maksimalno spinovati preko svih raspoloživih kanala.

Naravno, to se i desilo.

Ko je od vas bio na utakmici? Ja jesam (i to sa dva deteta uzrasta 11 i 7 godina)! Jeste publika zviždala i pravila buku dok se svirala njihova himna (ali to se radilo i kad se igralo protiv Hrvata i Bosanaca), jesu vikali "Ubij, zakolji, da Šiptar ne postoji" (ali to je opet varijacija na temu jer se umesto reči "Šiptar" može umetnuti bilo koja nacija sa ovih prostora), jesu gađali svim i svačim onog Šiptara prilikom izvođenja kornera, to je bilo svega desetak metara od mene. Da se razumemo, ne opravdavam ništa od gorenavedenog, i voleo bih da se to iskoreni, ali kažem da ništa od toga nije već viđeno i nije neuobičajeno.

Kad je utakmica počela, videlo se da namerno otežu, već u prvom poluvremenu, i to otezanje je bilo preveliko da bi ličillo na običnu "krađu vremena", onaj baja je čak u trideset i nekom minutu dobio žuti. Kada se pojavio dron, i kada su nakon 10-15 sekundi shvatili kakvu zastavu nosi, ceo stadion je počeo da zviždi (u tom trenutku je bio prekid zbog nečeg drugog, sudija je gledao na drugu stranu), uletela je baklja sa juga, i tek onda su naši igrači sudiji pokazali na dron. Dron je lebdeo dobrih nekoliko minuta, onda se najpre spustio blizu Stojkovića (kad kažem "spustio" mislim da se spustio dovoljno nisko da može da se dohvati ona krpa koju je nosio), Stojke nije odreagovao. Onda se spustio blizu malog Mitrovića, i tačno se videlo kako ona dva Šošona hvataju zalet još pre nego što je Mitrović skočio. To spuštanje drona na "dohvatljivu" visinu je meni najveći dokaz da je cilj bio da neko od naših skine zastavu i da izbije tuča. Naravno, trebalo je da je skine neko od redara, i verovatno bi im u tom slučaju propao plan, ali sada je lako biti pametan... I da, dronom je definitivno upravljano sa stadiona!

Ostatak svi znate, uletele su ove naše budale, sa sve Icom u teren, i napravile nam sranje neviđenih razmera (zbog kojeg definitvno treba da budemo kažnjeni), ali niko, ama baš niko, ne može da me ubedi da celu priču Šošoni nisu organizovali unapred i to na svim nivoima (igrači, funkcioneri, "navijači"), tj. da nisu došli u BG sa ciljem da izazovu prekid i predstave kao da smo mi isključivi krivci za to.

Ne znam kakav će epilog biti, evo sad ide na B92 vest da bi i Cana mogao da popuši ozbiljnu zabranu igranja, ali time ne želim ni da se zamaram.

Kao što rekoh, poveo sam klince na utakmicu, što će reći da sam išao tamo da gledam fudbal. A poveo sam ih isključivo zato što je igrala reprezentacija (jer sam im nakon Kimijeve konferencije za štampu na stadionu JNA samo dan nakon situacije sa skidanjem kapitenske trake rekao da na klupske utakmice više nikad neće ići). Sada sam im rekao da ih više neću voditi ni na jednu utakmicu (uključujući i reprezentativne) dok ne napune 18 godina pa budu mogli da idu sami. Razlog? Upravo onaj Ica Bogdanov koga sam spomenuo i njemu slični, jer čak ni reprezentativni fudbal u ovoj državi jeste talac "navijačkih grupa" koje mogu da rade šta žele na bilo kom nivou takmičenja...
« Last Edit: October 17, 2014, 04:57:29 pm by zujo23 »
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #288 on: October 17, 2014, 05:05:35 pm »
ček, a šta ti to hoćeš da kažeš?
da sam ja to malo povukao na autošovinizamTM?
ajde bre odjebi sa tim

napisao sam još juče da bih samu utakmicu registrovao 0-3, a obe ekipe bih izbacio iz takmičenja.
i tačno me zabole kurac šta se izjavile kristina i zlatana i ko se radovao na jarinju i tirani.

ako tebi nije jasno da ne treba publika uletati na teren da tuče goste svaki put kad se igrači malo pokoškaju...onda ne znam šta da ti kažem.
To je tvoj zakljucak za autosovinizam, tako da nema potrebe ti mene da odjebavas, i ne znam cemu to, ali dobro.


Ja ne znam sta tebi nije jasno u tome sto ja kazem da nas treba kazniti zajedno sa njima, ali da mi nismo jedina stoka u celoj prici. Konstantno obrces pricu kako smo govna jer nasi utrcavaju na teren, sto niko ne spori, a napadas nas ostale ovde jer kazemo da oni nisu cvecke i da snose dobar deo odgovornosti za sranje koje je nastalo, tj oni su ga i zapoceli. Ali, ne ti si se uhvatio samo utrcavanja i mi sad svi treba sve ostalo da batalimo, jer je tebi to nebitno i jedini bitni detalj sa utakmice je to sto su provokatori na kraju dobili po tamburi.

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #289 on: October 17, 2014, 05:09:21 pm »
Iskulirajte, aman...

Ovde će kazne biti više političke, a manje zasnovane na nekakvim pravilnicima i zato mislim da argumentacija da će neki pravnik nekog drugog pravnika istranžirati ne pije vodu. Prekida utakmica je bilo i biće ih dok je fudbala, ali iz ovakvog razloga i na ovaj način nije nikada i siguran sam da će UEFA kazne izricati upravo vodeći sa idejom da se nikada nigde ovako nešto ne ponovi, a jedina logična kazna u toj varjanti bi bila da se i jedni i drugi kazne identično!
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #290 on: October 17, 2014, 05:36:32 pm »
To je tvoj zakljucak za autosovinizam, tako da nema potrebe ti mene da odjebavas, i ne znam cemu to, ali dobro.

Pa kad nekom kažeš da ne treba da preteruje u samokritici, pogotovo kad se priča o ovakvim stvarima, onda mu nisi poručio da ne treba da se samobičuje dok ne okaje grijehe svog fudbalskog saveza. Poručio si mu baš to što sam ja zaključio.

Ako pričamo ko je prekinuo utakmicu i ko treba da je dobije 3-0 onda pričamo o tome. A ne pričamo o tome ko se radovao posle utakmice, ko je provocirao, ko je odugovlačio, ko je došao sa planom da prekine utakmicu...to su sve druge teme.
Zbog koškanja igrača se ne prekida utakmica.
Zbog leteće igračke na daljinac se ne prekida utakmica.
Zbog političkih parola se ne prekida utakmica.
Ni zbog skandiranja. Ni zbog par baklji i upaljača. Ni zbog provociranja. Ni zbog odugovlačenja, pokazivanja zuba itd itd

Za te stvari služe kartoni od strane sudije, novčane kazne, suspenzije i ostale zajebancije od strane uefa.
Kad publika uleti na teren i krene da tuče igrače onda se prekida utakmica. Ako to rade i redari onda je stvar višestruko delikatnija.

Evo, ja uprošćenije ne mogu da ti kažem o čemu se ovde radi.
I ja cenim da ćemo mi biti krivi za sam prekid utakmice i da ćemo izgubiti 3-0, ali da će zbog svih drugih sranja izbaciti i nas i njih.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #291 on: October 17, 2014, 06:02:55 pm »
Pa kad nekom kažeš da ne treba da preteruje u samokritici, pogotovo kad se priča o ovakvim stvarima, onda mu nisi poručio da ne treba da se samobičuje dok ne okaje grijehe svog fudbalskog saveza. Poručio si mu baš to što sam ja zaključio.

Ako pričamo ko je prekinuo utakmicu i ko treba da je dobije 3-0 onda pričamo o tome. A ne pričamo o tome ko se radovao posle utakmice, ko je provocirao, ko je odugovlačio, ko je došao sa planom da prekine utakmicu...to su sve druge teme.
Zbog koškanja igrača se ne prekida utakmica.
Zbog leteće igračke na daljinac se ne prekida utakmica.
Zbog političkih parola se ne prekida utakmica.
Ni zbog skandiranja. Ni zbog par baklji i upaljača. Ni zbog provociranja. Ni zbog odugovlačenja, pokazivanja zuba itd itd

Za te stvari služe kartoni od strane sudije, novčane kazne, suspenzije i ostale zajebancije od strane uefa.
Kad publika uleti na teren i krene da tuče igrače onda se prekida utakmica. Ako to rade i redari onda je stvar višestruko delikatnija.

Evo, ja uprošćenije ne mogu da ti kažem o čemu se ovde radi.
I ja cenim da ćemo mi biti krivi za sam prekid utakmice i da ćemo izgubiti 3-0, ali da će zbog svih drugih sranja izbaciti i nas i njih.
Tebi sve ovde ili crno ili belo. Nisu svi prekida meca isti, niti uzroci istih. Ali, nebitno, nit me ovo pogadja, nit me toliko briga sta ce biti da bih se ovde i dalje preganjao.

Neka bude da si ti u pravu, ja sam pogresio.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21052
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #292 on: October 17, 2014, 06:21:55 pm »
Ljudi, Arbanasi su dizali tenziju nekoliko dana pred utakmicu. Najpre je FSS hteo da se igra bez publike, ovi su pokušali to da izvrdaju do poslednjeg trenutka, onda su kao pristali, ali su njihove budaletina ceo dan kačile slike iz Beograda, slike nalepnica koje su lepili po automobilima sa BG registracijama, itd, td...

Ja sam tada lepo prokomentarisao da su ti "navijači" došli sa ciljem da isprovociraju ili insceniaju incident, nakon kojeg će sebe predstaviti kao žrtve i koji će naduvati i maksimalno spinovati preko svih raspoloživih kanala.

Naravno, to se i desilo.

Ko je od vas bio na utakmici? Ja jesam (i to sa dva deteta uzrasta 11 i 7 godina)! Jeste publika zviždala i pravila buku dok se svirala njihova himna (ali to se radilo i kad se igralo protiv Hrvata i Bosanaca), jesu vikali "Ubij, zakolji, da Šiptar ne postoji" (ali to je opet varijacija na temu jer se umesto reči "Šiptar" može umetnuti bilo koja nacija sa ovih prostora), jesu gađali svim i svačim onog Šiptara prilikom izvođenja kornera, to je bilo svega desetak metara od mene. Da se razumemo, ne opravdavam ništa od gorenavedenog, i voleo bih da se to iskoreni, ali kažem da ništa od toga nije već viđeno i nije neuobičajeno.

Kad je utakmica počela, videlo se da namerno otežu, već u prvom poluvremenu, i to otezanje je bilo preveliko da bi ličillo na običnu "krađu vremena", onaj baja je čak u trideset i nekom minutu dobio žuti. Kada se pojavio dron, i kada su nakon 10-15 sekundi shvatili kakvu zastavu nosi, ceo stadion je počeo da zviždi (u tom trenutku je bio prekid zbog nečeg drugog, sudija je gledao na drugu stranu), uletela je baklja sa juga, i tek onda su naši igrači sudiji pokazali na dron. Dron je lebdeo dobrih nekoliko minuta, onda se najpre spustio blizu Stojkovića (kad kažem "spustio" mislim da se spustio dovoljno nisko da može da se dohvati ona krpa koju je nosio), Stojke nije odreagovao. Onda se spustio blizu malog Mitrovića, i tačno se videlo kako ona dva Šošona hvataju zalet još pre nego što je Mitrović skočio. To spuštanje drona na "dohvatljivu" visinu je meni najveći dokaz da je cilj bio da neko od naših skine zastavu i da izbije tuča. Naravno, trebalo je da je skine neko od redara, i verovatno bi im u tom slučaju propao plan, ali sada je lako biti pametan... I da, dronom je definitivno upravljano sa stadiona!

Ostatak svi znate, uletele su ove naše budale, sa sve Icom u teren, i napravile nam sranje neviđenih razmera (zbog kojeg definitvno treba da budemo kažnjeni), ali niko, ama baš niko, ne može da me ubedi da celu priču Šošoni nisu organizovali unapred i to na svim nivoima (igrači, funkcioneri, "navijači"), tj. da nisu došli u BG sa ciljem da izazovu prekid i predstave kao da smo mi isključivi krivci za to.

Ne znam kakav će epilog biti, evo sad ide na B92 vest da bi i Cana mogao da popuši ozbiljnu zabranu igranja, ali time ne želim ni da se zamaram.

Kao što rekoh, poveo sam klince na utakmicu, što će reći da sam išao tamo da gledam fudbal. A poveo sam ih isključivo zato što je igrala reprezentacija (jer sam im nakon Kimijeve konferencije za štampu na stadionu JNA samo dan nakon situacije sa skidanjem kapitenske trake rekao da na klupske utakmice više nikad neće ići). Sada sam im rekao da ih više neću voditi ni na jednu utakmicu (uključujući i reprezentativne) dok ne napune 18 godina pa budu mogli da idu sami. Razlog? Upravo onaj Ica Bogdanov koga sam spomenuo i njemu slični, jer čak ni reprezentativni fudbal u ovoj državi jeste talac "navijačkih grupa" koje mogu da rade šta žele na bilo kom nivou takmičenja...

Pravnik albanskog saveza će te lagano istranžirati...
Kad publika uleti na teren i krene da tuče igrače onda se prekida utakmica. Ako to rade i redari onda je stvar višestruko delikatnija.

Utakmica se ne prekida kada publika uleti na teren i/ili počne da se obračunava sa igračima. Prekida se kada nadležni odluče da utakmica ne može da se nastavi. Ovo nije ni prva ni poslednja utakmica gde je publika uletila u teren, neke su nastavljene a neke su prekinute. Koliko smo mogli da saznamo iz medija, svi su mislili da utakmica može da se nastavi osim albanske strane.



Asošijeted Pres javlja: sudija Omiljeni je oslobodio krivice zapaljenu šibicu koja je krišom ušla u barutanu. Doneo je odluku da je barut kriv za eksploziju.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #293 on: October 17, 2014, 06:27:57 pm »

Batice, ti si bio 100% siguran da će organizacija meča biti tip-top.
Da će biti takve bezbednosne mere da nema ama baš nikakve šanse da se dogodi neko sranje.
Da nisi bio siguran u to niti bi poveo klince, a niti bi išao i sam.

Jel tako? Tako je.

Zašto si ti to očekivao? Pa ono, najrizičniji meč ikad, predsednik države na stadionu, ministri, kurac palac...mora biti kao u Fort Knoxu.

Ako ti stvarno misliš da 2 albanska hipika mogu da naprave takav haos bez da naša strana to svesno ne dozvoli...onda, da prostiš, nisi ništa pametniji od Betule i Diggera :D


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10715
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #294 on: October 17, 2014, 06:28:26 pm »
kakvi pravnici, kakvo tranziranje?? pa nije to postupak ko na filmovima  :rofl:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21052
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #295 on: October 17, 2014, 06:41:14 pm »
kakvi pravnici, kakvo tranziranje?? pa nije to postupak ko na filmovima  :rofl:

Omiljeni je u zoni, ne ometaj ga.

Offline seek boy

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4013
  • Московский завод малолитражных автомобилей — MЗМА
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #296 on: October 17, 2014, 06:41:58 pm »

Ako ti stvarno misliš da 2 albanska hipika mogu da naprave takav haos bez da naša strana to svesno ne dozvoli
Kao što se videlo, mogu...

Bananizam je u državi od vrha ka dole, nesposobni su na pozicijama na kojim ne bi smeli biti, keramičari i plagijatori po ministarstvima a dileri droge u policiji i u takvoj situaciji je normalno da ti košava parališe autoput, da ti ceo grad potone jer nemaš odbranu od poplava, da klizište odnese selo, i, kao što smo videli, da ekipa entuzijasta napravi haos pred 20 iljada duša...
Боже спаси Боже храни
Српског Краља српски род

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #297 on: October 17, 2014, 08:49:20 pm »
Ne znam ljudi šta da vam kažem.
Iz kosmosa se vidi da su događaji na stadionu posledica sukoba 2 žgadije. A ni jedna od te dve žgadije nije albanske nacionalnosti.
Albanjerosi su tu u celu priču verovatno uleteli slučajno sa svojim dronom, ali jednoj od naše 2 žgadije su legli ko poručeni pa ne mogu isključujem i da je bilo nekih bilateralnih kooperacija. 

Naši među sobom mere čiji je veći. A fudbal bio kolateralna šteta. Milion je stvari koje jasno upućuju na to.
Pipkave su to stvari, ali ja nemam nikakav problem da o tome pišem. Ali neću i na ovom forumu da se smaram sa politikom.

Uglavnom, ono što je meni čudno je to što vi možete da zažmurite na činjenicu da su naša publika i naši redari tukli njihove igrače.
Kao bili su isprovocirani, pa mi treba da osuđujemo uzrok a ne posledicu? Daj bre nemojte me zajebavati.
Šta da su na Maksimiru 1999e uleteli purgeri i prebili naše i posle opušteno kažu "isprovociro nas Batica Mirković"? Uefa bi njima dala 3 boda?
Ajde bre uozbiljite se.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21052
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #298 on: October 17, 2014, 09:01:01 pm »
Ja nisam primetio da iko ovde ima išta lepo da kaže o našoj publici. Opet si čitao između redova?

Offline tonyk

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7335
  • Endzone is back
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #299 on: October 17, 2014, 09:05:51 pm »
čak ni o zuji nema ništa lepo napisano, a bio u publici ;)

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21052
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #300 on: October 17, 2014, 09:08:55 pm »
čak ni o zuji nema ništa lepo napisano, a bio u publici ;)

O njemu ćemo kad se vidimo uživo, ne smemo na forumu. :D

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #301 on: October 17, 2014, 09:09:30 pm »
nije niko napisao ništa lepo, ali dosta ljudi je ovde potenciralo taj "bili su isprovocirani" momenat.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline stevancar

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 5384
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #302 on: October 17, 2014, 09:17:46 pm »
o albancima imam da kažem samo ovo :A








http://zurnal.rs/fudbal/reprezentacija/7622/rama-optuzio-srpsku-stranu-za-prekid-utakmice
jel ovaj čovek mene sprda? :(
koji nivo bezobrazluka i laganja
« Last Edit: October 17, 2014, 09:21:09 pm by stevancar »

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21052
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #303 on: October 17, 2014, 10:04:04 pm »
nije niko napisao ništa lepo, ali dosta ljudi je ovde potenciralo taj "bili su isprovocirani" momenat.


Ja sam shvatio da većina, gde i sebe stavljam, smatra da su obe strane krive.

Naša strana je kriva za manje-više standardne stvari. Problem sa krivicom albanske strane je što je bez presedana, što su stvari odvele na sasvim drugi nivo i što umesto da pomažu smanjivanju problema oni koriste sve da povećaju problem da bi iz svega izvukli korist.

Neka moja pretpostavka je da će se igrati novi meč, verovatno bez publike. Neće me iznenaditi da reprezentacija odigra još 2-3 meča bez publike, praktično cele kvalifikacije. Ali zaista ću se iznenaditi ako albanska strana ne dobije znatno oštriju kaznu. Kakvu? E to već ne znam jer, kao što rekoh, situacija bez presedana.

Offline zujo23

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4323
  • Jašta, brate!
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #304 on: October 17, 2014, 10:24:28 pm »
Ja o postupcima uglavnom sudim prema namerama (ako uspem da ih proniknem).

U ovom slučaju, postojala je jasna NAMERA sa šošonske strane da isprovociraju neku vrstu incidenta (verovatno se nadajući da će naša maloumnost doći do izražaja, i, nažalost, ispostavilo se da su u pravu), i to je ono što ne mogu da im oprostim. I to, kao što rekoh, namera je postojala na svim nivoima.

Niti su njihovi fudbaleri došli da igraju fudbal, niti je njihov savez tj. funkcioneri došli sa željom da sve prođe kako treba... Ko to ne želi da uvidi, cenim da mu treba jedan ozbiljan reality check.
Grakću gavrani -
još dublje u jaknu
uvlačim glavu.

Majčina senka
preko cele sobe -
loži peć u mraku.

"Život nam uglavnom vraća ono što dajemo drugima" - Ivo Andrić

"We make living based on what we get, and we make a life based on what we give" - Winston Churchill

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21052
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #305 on: October 17, 2014, 10:29:49 pm »
A tu je i ona priča da su u poslednji tren promenili mesto boravka i dodatno otežali posao obezbeđenju.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #306 on: October 17, 2014, 10:38:29 pm »
meščinilo da su oni igrali utakmicu tako da bi je umrtvili, da padne ritam igre, da se utiša publika itd
mrknuli su portugal u gostima, iks sa dancima i imaju super situaciju na tabeli. išli su na iks i u beogradu i odradili bi 90% posla
to sa helikopterom i "zastavom" je bilo ono klasično navijačko kurčenje.

valjda će se na yt pojaviti i snimak "cele" utakmice, pa ću baš da pogledam još jednom. 


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Online Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15035
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #307 on: October 17, 2014, 10:42:59 pm »
Meni nije jasno još uvek kako je mogao alanski komandos da se popne sa sve dronom sa spoljašnje strane crkve na krov, a da ga niko ne vidi? Kako je mogao Rama da upravlja dronom, a da ga slina ne vidi, a sedeo pored njega? Kažu da je dron upravljan ajfonom. Verovatno su svi mislili da se Rama igra na telefonu u sred utakmice, dok se dešavaju sranja na terenu. Kako su novine odmah saznale ko je vozio dron? Ima mnogo nejasnoća u celom slučaju. Sačekajmo da nezavisna istraga iznese rezultate.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #308 on: October 17, 2014, 10:44:38 pm »
Quote
Predstavnike EU sam tri sata pre meča upozorio da se sprema provokacija

 :rock:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10715
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #309 on: October 17, 2014, 10:46:10 pm »
Rece vodja da ce nezavisna istraga dati neke odgovore koji se pojedincima(citaj:omiljenom)  nece svideti 

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #310 on: October 17, 2014, 10:54:26 pm »
zašto niko ne prijavljuje da je helihopterčića našlo u pančevu?  :lol:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10715
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #311 on: October 17, 2014, 11:11:05 pm »
Krunski svedok (saradnik)  :facts:

Offline lordnex

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 7382
    • View Profile
    • www.sql-kefalo.net
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #312 on: October 17, 2014, 11:49:41 pm »
zašto niko ne prijavljuje da je helihopterčića našlo u pančevu?  :lol:

stavili su ga na limundo bili, pa je skinuto i onda je "policija nasla" :)

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21052
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #313 on: October 18, 2014, 02:01:11 am »
:rock:

Jes da me je sramota što branim Vučića ali ovo si (ti ili neko drugi) izvukao iz konteksta. To je govorio jer su ga nagovarali da ih puste na stadion a oni došli sa UCK šalovima i sličnom opremom.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za Euro 2016
« Reply #314 on: October 18, 2014, 07:33:15 am »
Jebem ti kakva rasprava!
:grabspopcorn:

Samo jedno da kazem pa nastavite.
Onaj kurcic nije "dron" no "kvadrokopter".
Ne znam da li postoji iPhone app za kontrolu a ova letelica je bila poprilicno krupna da je neko tek tako unese na stadion.