Author Topic: NFL draft i prateće manifestacije  (Read 133859 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #490 on: April 17, 2012, 01:07:47 am »
Pa u tome je i problem, mi imamo slot-a, Baldwin, a i Tete. Jos nam samo treba treci. Ono sto nam fali je TE koji moze da blokira i da hvata lopte, da bi Miller mogao da zaradi one pare koje je dobio. Ovako cele sezone je blokirao.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #491 on: April 17, 2012, 02:33:49 am »
Pa u tome je i problem, mi imamo slot-a, Baldwin, a i Tete. Jos nam samo treba treci. Ono sto nam fali je TE koji moze da blokira i da hvata lopte, da bi Miller mogao da zaradi one pare koje je dobio. Ovako cele sezone je blokirao.

E pa Carls je mozda za nijansu bolji bloker od Brojlsa :D Onaj momak sa Klemsona mi jedini, od tih ranijih opcija na TE, deluje kao sposoban bloker...

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #492 on: April 17, 2012, 07:54:39 am »
Broyles svakako treba gledati kao slot i to je nesto. bar u sistemima koji mogu od njega napraviti zvezdu.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #493 on: April 17, 2012, 09:10:58 am »
Ono sto sam procitao jeste da nije los bloker i da je voljan. I kao ima neki potencijal. Ovako nije nesto brz ali je u stanju da se izbori za loptu.
A za WR-ove imamo tri rukija (dva UDFA) za koje nismo sigurni kakav je potencijal, Tete-a, Ricea, BMW-a i Obomanua. Ako cemo da uzimamo WR-a, ili u prvoj rundi ili UDFA. A neverujem da cemo uzimati u prvoj rundi. A imamo veliku rupu na Week strani odbrane (MLB, WLB, WDE) koju treba popuniti.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #494 on: April 17, 2012, 07:13:01 pm »
Kako je Ta'amu podigao svoj "draft stock" nakon Senior Bowl-a.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3443
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #495 on: April 17, 2012, 07:13:58 pm »
Mid rounder WR - AJ Jenkins, Illini = bReast  :facts:

 :rock:
mamojeb!
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #496 on: April 17, 2012, 07:28:01 pm »
Kako je Ta'amu podigao svoj "draft stock" nakon Senior Bowl-a.

A recimo, kod Skora Rajta (countdown) je bio pik prve runde u toku sezone. Vecina ljudi gleda samo najjace ekipe u koledz AF, pa ne stavlja manje poznate igrace u prvu rundu. A onda dodje SB i Indijanapolis i svi cuju za sve.

Inace, a sta je Lengford igrao u Majamiju, ako ne 2 gap? Posto vidim da je to problem Kriku :) A moze se videti da se Suh uopste nije snasao u prelazu sa 2-gap na 1-gap :P I ti mislis da ce Lengford igrati na 3 tech? Ili si racunao da ce Lousa kao startera?

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #497 on: April 17, 2012, 07:36:44 pm »
:rock:
mamojeb!
kako ne, kako ne, urnisao je N'western :D

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #498 on: April 17, 2012, 07:42:51 pm »
Cek sada na mocku necemo ni jednu recenicu o piku napisati? Kontam da je druga runda, ali i dalje ima igraca koji su imali dobru koledz karijeru i koji zasluzuju par redova makar iz draft profila ako ne iz vlastitog iskustva. :j
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #499 on: April 17, 2012, 07:52:04 pm »
A recimo, kod Skora Rajta (countdown) je bio pik prve runde u toku sezone. Vecina ljudi gleda samo najjace ekipe u koledz AF, pa ne stavlja manje poznate igrace u prvu rundu. A onda dodje SB i Indijanapolis i svi cuju za sve.

Mozda u toku sezone, ali eno ga pred kraj 2. runde i kod njega na mock-u ;) Ja kada sam poceo da pratim Ta'amu-a mislio sam za njega da ce biti pokupljen negde u 4. rundi (u najboljem slucaju 3.) i onda pogledam tekstove o njemu i uglavnom su slicno ljudi razmisljali. Onda je bio odlican na SB, i odmah mu je porasla vrednost. Ali ja i dalje ne vidim da je on toliko dobar igrac kakvim ga pojedinci sada predstavljaju. Vise mi deluje kao "igrac u razvoju". Ali sta ja znam :D

Sto se Broyles-a tice, ima njuh za loptu, sigurne ruke, ume da nadje rupu u odbrani i da se izbori za loptu. Dobar je u YAC i kao returner. Nebitno mi je gde ce da ga stave u timu, delovao je kao da ce da bude zver i u NFL-u ;) Zar ti ne lici na jednog slot WR-a koji ima maltene iste vrline i koji unistava odbrane u ligi? :)

Cek sada na mocku necemo ni jednu recenicu o piku napisati? Kontam da je druga runda, ali i dalje ima igraca koji su imali dobru koledz karijeru i koji zasluzuju par redova makar iz draft profila ako ne iz vlastitog iskustva. :j

Mozes napisati analizu, naravno - samo sto sada u 2. rundi to nije obavezno ;)
« Last Edit: April 17, 2012, 08:03:55 pm by Foldingo »
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3443
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #500 on: April 17, 2012, 08:23:37 pm »
kako ne, kako ne, urnisao je N'western :D

Eh k'o taj "granit" od odbrane nije izbusio :palm:
Inace, kad smo vec kod doticnih-WR Jeremy Ebert moze biti interesantan "prospekt" kao late-round pick...
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #501 on: April 17, 2012, 08:53:46 pm »


Sto se Broyles-a tice, ima njuh za loptu, sigurne ruke, ume da nadje rupu u odbrani i da se izbori za loptu. Dobar je u YAC i kao returner. Nebitno mi je gde ce da ga stave u timu, delovao je kao da ce da bude zver i u NFL-u ;) Zar ti ne lici na jednog slot WR-a koji ima maltene iste vrline i koji unistava odbrane u ligi? :)



imam utisak da mislimo na istog unistivaca i zato sam napomenuo da u pravom sistemu postaje zvezda ovaj malisa sa Oklahome. taman ne prelazi 178cm.

ovo krme Alameda Ta'amu vredi rizika sa no.39 .  sa njim Rams-i mogu samo dobiti.

Offline Polux

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1911
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #502 on: April 17, 2012, 09:29:12 pm »
Inace, a sta je Lengford igrao u Majamiju, ako ne 2 gap? Posto vidim da je to problem Kriku :) A moze se videti da se Suh uopste nije snasao u prelazu sa 2-gap na 1-gap :P I ti mislis da ce Lengford igrati na 3 tech? Ili si racunao da ce Lousa kao startera?

Nisam rekao valjda da mu je to problem  :blink:
 :D

Rekoh i da eksperti isticu da je bio vise nego produktivan igrajuci 2-gap, pa ako bude igrao 1-gap trebalo bi da bude odlican.
I ne ide ti poredjenje sa Suhom, jer je Suhcina jedan u deceniji  :worthy:

Lengford ce igrati NT, a za 3-tech imamo vaseg Laws-a i onog naseg sto je prosle godine bio povredjen cele sezone, zaboravih kako se zove, a okarakterisan je kao odlican DT.
Tako da dolazimo do toga da od Havajca nece da nas boli glava jer nam bas treba jedno krmeTM, da nas ne krljaju vise kroz sredinu.

I nemoj vise da me teras da ti odgovaram kad je to bitka koju sam unapred izgubio  :bb
"Не бојим се од вражјег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега..."

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #503 on: April 17, 2012, 09:34:17 pm »
Mozda u toku sezone, ali eno ga pred kraj 2. runde i kod njega na mock-u ;) Ja kada sam poceo da pratim Ta'amu-a mislio sam za njega da ce biti pokupljen negde u 4. rundi (u najboljem slucaju 3.) i onda pogledam tekstove o njemu i uglavnom su slicno ljudi razmisljali. Onda je bio odlican na SB, i odmah mu je porasla vrednost. Ali ja i dalje ne vidim da je on toliko dobar igrac kakvim ga pojedinci sada predstavljaju. Vise mi deluje kao "igrac u razvoju". Ali sta ja znam :D

Sto se Broyles-a tice, ima njuh za loptu, sigurne ruke, ume da nadje rupu u odbrani i da se izbori za loptu. Dobar je u YAC i kao returner. Nebitno mi je gde ce da ga stave u timu, delovao je kao da ce da bude zver i u NFL-u ;) Zar ti ne lici na jednog slot WR-a koji ima maltene iste vrline i koji unistava odbrane u ligi? :)

Prvo oko Tamu. Znam da mu je sad u drugoj rundi, gde ce 99% i u realnom draftu otici, jer tu idu NT, a on je jedini NT gradjom i igrom. Poe je tu gradjom, ali on ne igra NT, pogledajte samo snimke, covek igra  1-gap, dok je Cepman sa Alabame igrom NT, ali ne i gradjom. Samo sam hteo da kazem da kod nekih i nije napradovao posle SB (mada jeste stvorena pozitivna slika o njemu), vec cak i nesto pao (kao kod pomenutog). Inace, ja mnogo vise gotivim igrace koji se pokazu na SB, nego one koji se pokazu i Indijanapolisu.

Brojls. Mislis na Velkera? Svake godine na draftu ima nekoliko "Velkera" i gle cuda ni jedan mu nije blizu u NFL. Jednostavno, decko je bio fenomenalan koledz igrac (verovatno najbolji posle Blekmona), ali ja ne vidim to zverstvo u njemu :) Moze biti da je to do izraza, ali kad kazem zver, ja mislim top 10 WR, a ja to od njega ne ocekujem, pa cak ni da bude blizu da dostigne top 10. Recimo sa Brisom, Brejdijem, Ilajom i Pejtonom, on ce imati fenomenalne brojke, ali opet kazem, ne mislim da ce ikada biti u rangu Velkera (a on je precenjen zbog sistema u kom igra), da ne pricam o nekim drugim igracima koji su za mene zveri.

Kultinze, odlican pik, nekako sam se nadao da ce pasti do File. Ono sto mi je Lamar Miler u napadu, to je Dejvid u odbrani, omiljeni prospekti. Gledao sam ga dosta puta, i uvek je bio fenomenalan, pravi "old school" igrac, milina za gledati. Nadam se da ce Fila nekako doci do njega.

Nadam se da Bilsi imaju nekog ko ce birati pametnije od ovog. I 4.57 i 32.5 odraz nisu znak da se oporavio od povrede, jer su to poprilicno slabi rezultati. Mada, on je uvek bio fudbaler, ne atleta...

Nisam rekao valjda da mu je to problem  :blink:
 :D

Rekoh i da eksperti isticu da je bio vise nego produktivan igrajuci 2-gap, pa ako bude igrao 1-gap trebalo bi da bude odlican.
I ne ide ti poredjenje sa Suhom, jer je Suhcina jedan u deceniji  :worthy:

Lengford ce igrati NT, a za 3-tech imamo vaseg Laws-a i onog naseg sto je prosle godine bio povredjen cele sezone, zaboravih kako se zove, a okarakterisan je kao odlican DT.
Tako da dolazimo do toga da od Havajca nece da nas boli glava jer nam bas treba jedno krmeTM, da nas ne krljaju vise kroz sredinu.

I nemoj vise da me teras da ti odgovaram kad je to bitka koju sam unapred izgubio  :bb

Ma samo mi nije jasno ako ste dali tolike pare na NT (mada nisu neke preterane) zasto bi u drugoj rundi isi na istu poziciju. Logicnije je da ste pokupili Dejvida ili Milera, a rezervu na NT ste mogli i u 3/4. rundi, to je sve...

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #504 on: April 17, 2012, 09:40:14 pm »
ovo krme ce biti starter vec oko sestog kola. kada si video da neko ostane citav u Rams-ima duze od pet sest kola.
« Last Edit: April 17, 2012, 09:46:41 pm by dr.dule »

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10715
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #505 on: April 17, 2012, 09:41:54 pm »
ovo krme ce biti starter vec oko sesto kolo. kada si video da neko ostane citav u Rams-ima duze od pet sest kola.

dule odakle si?

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #506 on: April 17, 2012, 09:47:12 pm »
dosao iz majcinog stomaka.

Offline sashadpb

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #507 on: April 17, 2012, 10:59:06 pm »
Sunce ti zarko, koja pomama za WR u 2. rundi mock-a  :football:

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #508 on: April 17, 2012, 11:26:05 pm »
Sunce ti zarko, koja pomama za WR u 2. rundi mock-a  :football:
:teg:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #509 on: April 17, 2012, 11:26:39 pm »
Pa kad je dubok draft na toj poziciji, taman za taj deo, nisu "zverine", ali po potencijalu ih ima dobrih za kraj prve, drugu rundu, bas dobrih.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #510 on: April 17, 2012, 11:37:28 pm »
Ima ali kurac. Ima gomila njih za 4. rundu...

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #511 on: April 17, 2012, 11:41:35 pm »
Cekaj, Jeffery, Randle, Sanu...itd., to je sve za neki kraj prve i pocetak druge, pa ih ima jos dalje za drugu i trecu eventualno. To je realno talenat za te runde. Sanu je imao jednu odlcinu sezonu, Jeffery je znak pitanja trenutno, ali ima potencijala, a Randle je igrao u napadu koji mu nije mnogo pomogao, ali je imao protiv sebe na treninzima PP7 i Claiborn-a...a i igrao je u jakoj diviziji.

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #512 on: April 18, 2012, 12:28:42 am »
mozda berba nije bog zna kako bogata super talentima ali svakako ostavlja mogucnost da dobrim radom ova deca uspeju. ako ne budu dobro radili zavrsice u nekom raspalom autu sa bracom u getu.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #513 on: April 18, 2012, 07:38:55 pm »
Onaj cudan osecaj kada se pitas zasto je zastao mock, a onda shvatis da je na tebe red da biras  :A
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #514 on: April 18, 2012, 07:52:37 pm »
Jared Crick, DL, Nebraska
savrseni izbor za odbranu Kanzas Sitija. verovatno nasi drugari koji prate vise koledz fudbal znaju da je ovaj savrseni 34 DE u ponudi. naravno ostaje da se vidi sta bi KC u ovom slucaju uradio sa dobro placenim ranijijm izborima DE/DT sa LSU ali moguce da bi mozda mogli da ih uvale nekom.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #515 on: April 18, 2012, 08:22:45 pm »
Realno ove godine ima dosta talentovanih DL kojima treba jos malo "doterivanja".

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #516 on: April 18, 2012, 08:37:48 pm »
Jared Crick, DL, Nebraska
savrseni izbor za odbranu Kanzas Sitija. verovatno nasi drugari koji prate vise koledz fudbal znaju da je ovaj savrseni 34 DE u ponudi. naravno ostaje da se vidi sta bi KC u ovom slucaju uradio sa dobro placenim ranijijm izborima DE/DT sa LSU ali moguce da bi mozda mogli da ih uvale nekom.

Odlican igrac kojeg je sputala povreda ove sezone. Mozda im bas i ne treba, ali mi je delovao kao BPA u odbrani. Kuechly u 1. - Crick u 2. i eventualno Chapman u 3. rundi? Pa u KC bi nastala opsta ludnica ukoliko se to zaista i dogodi :)
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #517 on: April 18, 2012, 09:45:55 pm »
Jared Crick, DL, Nebraska
savrseni izbor za odbranu Kanzas Sitija. verovatno nasi drugari koji prate vise koledz fudbal znaju da je ovaj savrseni 34 DE u ponudi. naravno ostaje da se vidi sta bi KC u ovom slucaju uradio sa dobro placenim ranijijm izborima DE/DT sa LSU ali moguce da bi mozda mogli da ih uvale nekom.

Naprotiv, mislim da je on savrsen za 3 tech, ne za 5 tech, i da ce najbolji biti ako ga pokupi neki 4-3 1-gap tim...

Onaj cudan osecaj kada se pitas zasto je zastao mock, a onda shvatis da je na tebe red da biras  :A

Znao sam da je to u pitanju  :D Trebao sam iskoristi pravo sto ti je istekao sat i da pokupim Krika Fili  :P

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #518 on: April 18, 2012, 09:48:27 pm »
mozete da uradite trejd.

mada sam ja uveren da je pravi 34DE ali to cemo saznati vrlo brzo. negde u oktobru.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #519 on: April 18, 2012, 10:31:15 pm »
Crick je nazalost prilicno inferioran za jednu poziciju.

Moze on da igra i 3-4 Enda, cak i 4-3 Enda na strong strani, pa je igrao cak i 3-Tech DT-a.

Igra sa odlicnim pad levelom kada je igrao DT-a 3Tech, dobro sheduje blokove, i dobar je bio run stopper. Sto se tice pass rusha nije mnogo generisao iz te pozicije. Potpuno je bio raznesen kad god je pao neki double team, tako da ne moze da anchoruje u 4-3 odbrani, to ce da mu obori dosta draft grade i da ga sroza.

E sada da bi igrao 3-4 DE morace da bude sposoban da se bori sa konstantnim double teamovima, pa cak i da two gapuje ponekada zavisno od sheme koju ce igrati. Ima solidnu tehniku ali sto se tice fizikalija tu je tanak.

Ako se realno sagleda college karijera, tehnika i sve sto poseduje on je bio najbolji fit za 4-3 DE na strong strani gde je TE. E sada retko ko ce ga draftovati tu visoko, jer su mu fizikalije ispod ocekivanih, a u NFL-u tek ga cekaju atleta na poziciji OT gde ce prakticno da nestane momak.

Sve to ga svrstava u kategoriju PROSPECT-a, dakle malac moze da krene u bilo koji od ova 3 pravca ali ej mnogo, mnogo daleko da bilo sta od toga moze da igra sada i da bude starter.

Decko je 3rd-4th rounder, tu ce da ode. Pretpostavljam da ce 3-4 ekipe vise da ga gledaju da bi mogao da krene u neku rotaciju i odmara im front 3.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #520 on: April 18, 2012, 11:01:41 pm »
Zanimljiva analiza Crick-a. Na klipu se i vidi da je igrao na raznim pozicijama, a citam svugde da ga smatraju 3-4 endom.

Decko je 3rd-4th rounder, tu ce da ode. Pretpostavljam da ce 3-4 ekipe vise da ga gledaju da bi mogao da krene u neku rotaciju i odmara im front 3.

E ovo cu bas da pratim, jer sam najcesce citao da ga neko kupi u 2. rundi. Najkasnije u 3.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #521 on: April 19, 2012, 01:04:14 am »
@Dildo
Ne znam bas da li ima sanse da padne u cetvrtu rundu, ja ocekujem da ode krajem druge/u prvoj polovini trece. Bas zato sto mislim da jos nije spreman, mislim da je dobra opcija za Filu, sedece dve godine iza Kulena i dotle bi trebalo da ojaca, i da ulazi na pas situacijama .Slazem se da nema sanse protiv "double" tima, bas zato i mislim da treba da igra 3-tech. Videcemo, meni je bio on mnogo gotivan igrac, kao i vecina igraca iz Kornhaskersa, osebno njihove odbrane...


Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #522 on: April 19, 2012, 02:53:01 pm »
Taylor Price moze li ostati zdrav posle treninga? utakmica je misaona imenica.
Wide Receiver Taylor Price Suffers Stress Fracture In Foot

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #523 on: April 19, 2012, 08:15:14 pm »
Bobby Wagner  :rock: Gledao sam Senior Bowl treninge, pa i mec i bio je stvarno odlican. E sad, scout-i moraju da provale da li ce se taj trend nastaviti ili je to samo bilo tada.

McClellin mi je jako gotivan igrac, i vidim ga kao dobro pojacanje za timove poput Jets-a, Pats-a ili Packers-a.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #524 on: April 19, 2012, 09:29:17 pm »
Wide Receiver Taylor Price Suffers Stress Fracture In Foot

nazalost , tuzna sudbina tog momka se nastavlja.