Author Topic: NFL draft i prateće manifestacije  (Read 133961 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #455 on: April 15, 2012, 04:06:53 pm »
bas sada gledam sa cime raspolaze GB. sve pikove da daju nece se spustiti ispod Dalasa.

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #456 on: April 15, 2012, 04:16:37 pm »
citao sam juce da bi Rex mogao da se nagodi sa Jax i sa no.7 i podigne Ingrama. sta mislite koliko je to izdvodjlivo i logicno? mogao bi dobro prodrmati pijacu.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #457 on: April 15, 2012, 04:41:50 pm »
Zanimljivo:

Some 1st round Trade-Up Scenarios for Packers GM Ted Thompson
1st round trade #1:
The Packers trade their 1st (28), 3rd (90) and 4th (123) to the Tennessee Titans for their 1st (20). The trade value numbers are 849 on the Packers side and 850 for the Titans, almost a perfect match.

The Titans, holding only seven picks, look to add more depth in exchange for dropping down eight spots. The Packers, eager to add new starting-caliber talent on defense, swoop in to select Fletcher Cox, Whitney Mercilus, Mark Barron, Dre Kirkpatrick or Stephon Gilmore.

This would be a significant move for Ted Thompson, and would mean he sees a GREAT value in the guy that has unexpectedly dropped to 20. That would probably mean someone like Cox or Barron. The best part about this scenario is the packers keep their second round pick.

1st Round trade # 2:
The Packers trade their 1st (28), 4th (123) and 6th(197) to the Denver Broncos for their 1st (25).  The trade value numbers are 721 on the Packers side and 720 for the Broncos.

The Broncos, with only 8 picks in the draft, increase that number to 10, while still getting one of the top 3 on their board when they would have normally picked. The Packers give up surplus picks to jump ahead of the Texans and Patriots, two teams likely looking for linebacker help.

Thus, the Packers are able to get the best linebacker still available on their board, perhaps Dont’a Hightower, who the Packers think could even convert to OLB,  or Courtney Upshaw, who many feel will be dropping into the late first.

With two other 4th round picks and four 7th round picks, the Packers give up little to secure the linebacker help they need.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #458 on: April 15, 2012, 04:47:48 pm »
racunaj da su zadnji trejdovi bili iznad tog zbira za recimo min.10%
prakticno znaci udri broj bodova sa table koje si spreman pa podeli na 1.1 pa ces videti gde bi mogao doci.
naravno ima i onih koji su kraljevi trejdova koji pokupe i preko 20%
mada imas i papane , pa pomnozis broj bodova sa 1,1 pa dodjes do nekog finog mesta.
« Last Edit: April 15, 2012, 04:52:18 pm by dr.dule »

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #459 on: April 15, 2012, 06:15:21 pm »
mada imas i papane , pa pomnozis broj bodova sa 1,1 pa dodjes do nekog finog mesta.

zato mi i Zona deluje kao solidna opcija, swap prve runde, plus 2 pika 2. runde i to je to. Jeste da bodovi daju nekakvu sliku vrednosti picka, ali takođe treba imati na umu da svaki pick ima i specifičnu vrednost za tim koji bira na toj poziciji. Cardsi teško da će naći ono što im najviše treba na 13 picku, dok će na 28 sigurno biti neki OL ili OLB igrač koga vredi pokupiti, plus nemamo pika druge runde ove godine a imamo nekoliko pozicija koje bi trebalo zakrpiti, pre svega mislim na OLB/OL (šta god ne uzmemo u prvoj) kao i WR.
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #460 on: April 15, 2012, 06:21:53 pm »
pik prve runde, plus 2 pika 2. runde mu ovom slucaju ako bi GB uzeo SB bilo tih 10% preko bodova koje ima Zona.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #461 on: April 15, 2012, 07:11:20 pm »
Koliko sam ja pratio, retko kad vrednost datih pikova predje razliku odova.  Jedino u slucajevima kada se daju pickovi iz neke naredne godine. Onda se uzima ko da je tim bio 32 u toj rundi. Ako bas bude jagma onda se mozda i podigne cena, ali ne zaboravi da sve to traje oko 10-15 minuta tako da nema tu nesto preterano vremena za cenjkanje.

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #462 on: April 15, 2012, 07:18:39 pm »
pre samog drafta klubovi postignu dogovore i nema objave kako drugi ne bi mozda nesto napravili .
tih 10 % preko zbira na tabli je sasvim realno u tom ludilu drafta koje zahvati klubove kada se zapale za pojedince.
zato sam i pitao sta je spreman Rex da da Jax da bi sa no.16 dosao do no.7. prva runda plus druga plus treca a nema cetvrtu. to mu dodje mnogo za jedan draft.
evo recimo mislim da ce New England trgovati sa pikom prve runde sa Atlantom za pik druge runde i pik prve runde 2013 jer Atlanta recimo gubi 250tak bodova sto mu dodje kamata na godinu dana. usput nije iskljuceno da i drugi pik druge prodaju NO za pik prve 2013 jer to svima odgovara.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #463 on: April 15, 2012, 07:19:24 pm »
Kada bi TT uradio jedan trade up i obradovao nas sa dobrim OLB-om...
Ingram bi tesko dosao u obzir (ne i nemoguce), ali Courtney Upshaw izgleda kao realnija opcija.
Mislim da je za razliku od onoga sto ce se desiti na nasem mocku pao dosta nisko. Dosta se prica i da ga Cowgirlsi sigurno nece preskociti ako bude dostupan na No 14.
Zanima me i sa kojim timom bi Packersi mogli da urade trade up.  :hm:
Imaju 12 pikova (7 regularnih, 1 za Galeba, 4 kompenzacija). Dobrim trejdom smo 2009. uzeli CM III i Rajia u prvoj rundi, sto se brzo isplatilo. Na kraju krajeva obojica su postala Pro Bowl.
Od ta 4 compensatory picka dva su fourth-round i dva seventh-round i ja nisam siguran da li oni mogu da se koriste za trade, mada mislim da ne mogu.
Zanimljivo je da je Scott Wells dosao kao compensatory iz sedme runde.
Uglavnom, TT ima na raspolaganju 8 pikova za trade.

Packers-i kasnije mogu da pokupe McClellin-a i bez trade-a. Takav igrac im sigurno odgovara. Ako je rano u 1. za njega (a jeste) mogu cak i trade-down da urade i da ga uzmu.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #464 on: April 15, 2012, 07:20:07 pm »
LOL. Kakva bula ovo za Broncose. Imaju SAMO 8 pickova!  :rofl: :rofl: :rofl:

Broncosi mogu da urade samo trade up...

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #465 on: April 15, 2012, 07:34:35 pm »
Quote
Jaguars To Sign Lee Evans, According To Report
Sanse da pokupimo WR na draftu su sve manje.


Evo neke analize sta bi mi mogli da dobijemo za 7.pika

@jets
 Jets give 1st 47 (2nd), 154 (5th)

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #466 on: April 15, 2012, 07:45:57 pm »
Sanse da pokupimo WR na draftu su sve manje.


Evo neke analize sta bi mi mogli da dobijemo za 7.pika

@jets
 Jets give 1st 47 (2nd), 154 (5th)

Znaci nastavljate starom, oprobanom metodom. Ajd da skupimo sto vise prosecnih WR i da opet budemo losi na toj poziciji. Dali ste ogromne pare za coveka koji je bio ocaj u celoj svojoj karijeri i odigrao jednu jako dobru sezonu, ali kao treca/cetvrta opcija u napadu, sad ce pokupiti nekog ko ne igra dobro vec duze vreme. Nikad necu razumeti tu taktiku. Nije ovo samo za Jaguare i WR, gomila kipa to radi na razlicitim pozicijama.

Ovaj trejd bi bio odlican za vas, 7. pozicija ce biti vredna samo ako Tenehil ode pre vas, a neko pokupi i Ricardsona, u tom slucaju vi mozete da pokupite ili Blekmona ili Klejborna, zavisi koji ostane. Ako se tako desi, ispali bi glupi da odrade trejd, jer oba igraca bi bili bas veliki apgrejd. Ako nijedan od najtalentovanijih 6 ne ostane, onda bi trejd bio odlican, razlika u kvalitetu bi bila mala, a imali bi jos jedan pik u drugoj rundi.

E da, te vrednosti pikova su cisto tu radi orijenacije, nema to ni blizu znacaj koji im pojedini clanovi ovde pridaju...

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #467 on: April 15, 2012, 07:59:48 pm »
Jel neko stvarno ocekuje da ekipa koja je od WR na draftu u 1.rundi uzimala Redzija Vilijamsa, Meta Dzeksona, R.Jay Sowarda...uzme nekog da valja?
Salim se, kao sto si rekao najbolje sanse su im da se neko ubaci pre njih zbog Tenehila/Ricardsona, ili da Blekmon - Klejborn padnu do no.7.
Ako odu pomenuti, mozda je najbolja opcija pokupiti DT ili OT, ili trejd down.
Ja nisam za WR @ no.7.

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #468 on: April 15, 2012, 08:12:19 pm »
tabla je orijentri ko je nekada neko sastavio a kako nemam pojma.  kako ti menadzeri procenjuju to mi iz ovog ugla mozemo samo naslucivati.  D-lord je skoro dobro spomenuo ,, kada neka ekipa se zapali za nekog briga ih za sve detalje''.

usput zna li ko je sastavio tu tablu.
« Last Edit: April 15, 2012, 08:23:10 pm by dr.dule »

Offline matteus

  • Starter
  • **
  • Posts: 383
  • Andre Woodson's Right Arm
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #469 on: April 15, 2012, 08:13:35 pm »
Jel neko stvarno ocekuje da ekipa koja je od WR na draftu u 1.rundi uzimala Redzija Vilijamsa, Meta Dzeksona, R.Jay Sowarda...uzme nekog da valja?

Matt Jones, ne Jackson. I to mi je i dalje jedan od luđih pickova ikada, daješ 1st round picka za QBa koji će da igra WR.

And now for something completely different :

Receiver Lee Evans, a former No. 1 wideout in Buffalo who is at least for now best known for failing to make what would have been an AFC title-winning touchdown reception in January, will continue his career in Jacksonville. In Jacksonville, Evans joins a depth chart that includes Laurent Robinson, Mike Thomas, Brian Robiskie, and Taylor Price.

 :mr.green:
Nenad Čanak štapom bije Kristijana Karembea.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #470 on: April 15, 2012, 08:15:57 pm »
Xaxa... jbg Dzons - Dzekson  svi ameri su mi isti  :1:

Quote
In Jacksonville, Evans joins a depth chart that includes Laurent Robinson, Mike Thomas, Brian Robiskie, and Taylor Price.
:rock: :rock: :rock:
Mamojebacka skupina WR

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #471 on: April 15, 2012, 08:30:32 pm »
Taylor Price moze li ostati zdrav posle treninga? utakmica je misaona imenica.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #472 on: April 15, 2012, 08:59:09 pm »
tabla je orijentri ko je nekada neko sastavio a kako nemam pojma.  kako ti menadzeri procenjuju to mi iz ovog ugla mozemo samo naslucivati.  D-lord je skoro dobro spomenuo ,, kada neka ekipa se zapali za nekog briga ih za sve detalje''.

usput zna li ko je sastavio tu tablu.

Dzimi Dzonson, tako sam ja negde procitao, ali da li je istina, ne znam. Secam se, pre jedno 2-3 drafta neko je radio analizu trejdova po vrednostima iz te tabele, i nijedan trejd se nije uklapao, mimoilazenja su bila 10-30%. Ok je to nama da otprilke vidimo sta se moze uraditi, ali reci da niko nece odraditi trejd jer se ne poklapa sa vrednostima iz tabele nema veze sa zivotom.

@Mardok, ne kritikujem ja tebe i tvoja ocekivanja od Dzeksonvila, vec njihova razmisljanja :D

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #473 on: April 15, 2012, 09:04:21 pm »
Promenili smo vlasnika i skoro sve trenere ukljucujuci HC, valjda ce da ide na bolje.
Mogu da se nadam  :(

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #474 on: April 15, 2012, 10:26:59 pm »
evo bas uvezi tih trejdova.
stavimo se u kozu Remsa.
nude im Klivlend pika prve 2012, 2013 i pika druge.
Vasington pika sve to i prvog pika 2014.

pogledas rostere , trenera, raspored. zar mozda nisu mogli proci bolje sa ta dva pika Klivlenda prve runde??

Offline sashadpb

  • Starter
  • **
  • Posts: 281
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #475 on: April 15, 2012, 11:44:59 pm »
evo bas uvezi tih trejdova.
stavimo se u kozu Remsa.
nude im Klivlend pika prve 2012, 2013 i pika druge.
Vasington pika sve to i prvog pika 2014.

pogledas rostere , trenera, raspored. zar mozda nisu mogli proci bolje sa ta dva pika Klivlenda prve runde??

Ne znam zasto se podigla tolika prasina oko toga? Ponude su bile prakticno iste, sem sto su Brownsi nudili 2 pika prve runde ove i sledece godine, a Redskinsi 2 pika prve runde sledece i one tamo godine. Ove godine smo dobili novog trenera, tako da ce imati godinu dana da se bolje upozna sa timom i vidi na koje igrace moze da racuna, tako da je po meni skroz logicnije da naredne 2 godine imamo po 2 pika prve runde.

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #476 on: April 15, 2012, 11:49:18 pm »
Pa da la da smo trejdovali sa Brownsima dobili bi Blackmona, mozda ga i ovako dobijemo, ali sto je bitnije taj pik Brownsa ce verovatno biti opet u top10 dok se sa Washingtonom nikad ne zna
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #477 on: April 16, 2012, 12:15:46 am »
to i pitam. sta ih je opredelilo da izaberu Vasington a ne ponudu Klivlenda . jos gore ako su im ovi nudili dva pika ove i jednog sledece godine. jer mogli su komotno jos jednom se spustiti ove godine i uzeti ono sto bi im odgovaralo plus da nekom da uzmu po nesto. osim onog nesrecnog poraza od Pitsburga pre deset godina ne mogu se setiti da je Klivlend igrao plej of dok Vasington to zna sveremena na vreme. usput ona divizija afc sever mi se ne cini da ce Klivlend pomeriti sa poslednjeg mesta i sa RGIII i bez njega dok za Vasington nisam siguran da se nece mozda umesati u borbu za plej of.
« Last Edit: April 16, 2012, 12:18:49 am by dr.dule »

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #478 on: April 16, 2012, 03:50:47 pm »
Gotova prva runda  :rock: :rock: :rock: Bravo svima i cestitke  :thumbsup: :worthy:
Nismo imali previse problema i zavrsili smo pre roka  :mr.green: Cekam samo Kremenka da sredi svoje probleme sa internetom pa da nam nesto sire objasni svoj pick za Chargers-e.

Sad sledi druga runda i mnogo manje posla :)

Moracete samo da:

1. Napisete ime igraca, poziciju i sa kog koledza dolazi
2. Ubacite njegovu fotografiju
3. Ukoliko zelite u jednoj recenici objasnite zasto ste bas njega izabrali.

Kada Polux bude odradio prvi pick videcete kako treba da izgleda vas tekst (mozete koristiti i sablon iz prve runde, samo izbacite ono sto je nepotrebno).

Trebalo bi da se odradi po 8 pick-ova za dva dana! Pise vam sve do kada imate vremena da birate.

BTW, nas mock ima par iznenadjujucih pick-ova  :D
« Last Edit: April 16, 2012, 03:53:04 pm by Foldingo »
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #479 on: April 16, 2012, 06:21:06 pm »
kako su poceli prvi igraci , zavrsice se druga runda do kraja veceri.

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #480 on: April 16, 2012, 08:43:13 pm »
Mock draft sa trejdovima, 7.rundi...... dokoni ljudi
http://assets.sbnation.com/assets/1060948/Mock_Draft_2012.pdf

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21052
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #481 on: April 16, 2012, 09:09:00 pm »
Mock draft sa trejdovima, 7.rundi...... dokoni ljudi
http://assets.sbnation.com/assets/1060948/Mock_Draft_2012.pdf

Sviđa mi se pick 197 :thumbsup:

Offline mardok

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 4452
  • Keep walking
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #482 on: April 16, 2012, 10:32:48 pm »
http://www.jaguars.com/news/article-Editorial/Still-open-to-a-trade/a3f4fece-b244-4aa5-aed7-d6c02a555358

Quote
Smith several weeks ago mentioned that the Jaguars would be open to the idea of a trade, and cited potential interest in Texas A&M quarterback Ryan Tannehill as a reason other teams could want to move up into the Top 10.

GM Gene Smith said today that trading down is a "good option" and that he'd "like to have additional picks" in the upcoming Draft.

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #483 on: April 16, 2012, 11:00:55 pm »
Bojkin i Braun su kao saliveni za ekipe gde odose kod nas u draft. Bojkin se tako uklapa u Minesotin DB, ko predje 5-9" celava mu keva. Slican princip je i kod Brauna i TB, ko zna da tekluje ide na klupu  :P

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #484 on: April 16, 2012, 11:14:37 pm »
Mock draft sa trejdovima, 7.rundi...... dokoni ljudi
http://assets.sbnation.com/assets/1060948/Mock_Draft_2012.pdf
Neznam, ne svidja mi se. Da pokupimo nekog WR Ryan Broyles-a u cetvrtoj rundi dok je tu TE Orson Charles  :pablo: :pablo: :pablo:
 :mr.green: :mr.green: :mr.green: :mr.green:
Solidno odradjeno. Mozda bi pre  uzeli Mercilus-a  ili Brockersa umesto Upshaw-a  ali 15. pozicija je dosta nezahvalna. Ali osim Broylsa ispracene su sve potrebe.

Offline dr.dule

  • Starter
  • **
  • Posts: 194
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #485 on: April 16, 2012, 11:27:52 pm »
ja se ne bi bunio kada bi Patriote u trecoj rundi pokupili WR Ryan Broyles-a. ipak je on bio jedan od boljih hvatackih prospekata pre povrede. svi se cude kako je brzo sanirao povredu  i uspeo da bude sasvim dobar na proveri u Oklahomi.

Offline Foldingo

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2138
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #486 on: April 16, 2012, 11:37:19 pm »
Broyles je sjajan igrac i prava steta kakvu je povredu doziveo. Pitam se ko ce ga i kada pokupiti. Ako mu se u potpunosti oporavi noga mogao bi da bude zverina od igraca.
“Winning is not a sometime thing, it is an all the time thing.” - Vince Lombardi

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #487 on: April 16, 2012, 11:54:44 pm »
I ja se nadam Broyles-u u nekoj nizoj rundi, ako se ne pokupi WR u prve dve. Da nije imao povredu, bio bi u prve dve runde, sigurno.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #488 on: April 17, 2012, 12:10:10 am »
Mid rounder WR - AJ Jenkins, Illini = bReast  :facts:

Offline Duh

  • Starter
  • **
  • Posts: 401
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #489 on: April 17, 2012, 12:21:09 am »
Neznam, ne svidja mi se. Da pokupimo nekog WR Ryan Broyles-a u cetvrtoj rundi dok je tu TE Orson Charles  :pablo: :pablo: :pablo:
 :mr.green: :mr.green: :mr.green: :mr.green:
Solidno odradjeno. Mozda bi pre  uzeli Mercilus-a  ili Brockersa umesto Upshaw-a  ali 15. pozicija je dosta nezahvalna. Ali osim Broylsa ispracene su sve potrebe.

Brojls>>>>>>>>>>>Carls

Ovo nema veze sa zivotom. Fila koja je dala ogromne pare Pitersu, dobre ugovore Heremansu i Belu, i odlican ugovor za rezervu Danlapu, dace i pik trece runde da pokupi igraca koji ce verovatno biti RT. Sjajna logika...

Broyles je sjajan igrac i prava steta kakvu je povredu doziveo. Pitam se ko ce ga i kada pokupiti. Ako mu se u potpunosti oporavi noga mogao bi da bude zverina od igraca.

Tesko da bi on bio zverina i da se nije povredio. Decko je igrao u sistemu sa fenomenalnim QB, odlicnom OL i uopste odlicnom ofanzivnom sistemu, ali nikad on nije bio prospekt za startera, vec za nekog slot WR, ali jako dobrog slot WR...