Author Topic: NFL draft i prateće manifestacije  (Read 133934 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #315 on: April 03, 2012, 02:06:32 am »
http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d82809e4b/Draft-debate-Weeden-or-Osweiler


govore o late first/early second pickovima, pa ja ću se ranit.
ovo su mid/late round pickovi.


Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #316 on: April 03, 2012, 09:05:12 am »
Dildo, kad vec pomenu mogucnost da bi Tampa isla na trade down, koga vidis da bi mogao da uleti? Sta znam, sad kad se ne puca tolika kinta na rookie igrace, uraditi trade up znaci ojaditi sebe solidno u narednom periodu sto se pick-ova tice. Pogotovo za top 5-10 igrace. Ne znam ko bi dao toliko za CB-a.

I kad ste vec pokrenuli pricu u RB-ovima, zanima me je l' gledao neko Turbin-a? Ja nisam, ali sam citao o njemu i cuo za njega pre combine-a, pa sam se malo informisao. Posle combine-a gde je trcao mnogo brze nego sto sam ocekivao (a i drugi koliko vidim) deluje mi interesantno. Ogroman je, sa onom brzinom, mogao bi ispasti dobar, ali ne znam kakav mu je pregled, cut, da li "igra" cesto iza linije i sl.

Pa Cowboysi mogu da budu jedan od trade partnera. Sa Carrom bi im Claiborne bio odlican duo, ako se uzme i da su revampovali LB corps onda bi to mogla da bude perspektivno dobra odbrana u NFL-u. Problem je sto igra gomila debila na S poziciji, ali nema safetija koji zavredjuje 1st round grade ionako.

Drugi partner bi mogli da budu Bengalsi, kojima je CB takodje velika potreba a imaju 2 picka u 1. rundi takodje. Treci su Titansi

Treca zanimljiva opcija moze da bude neki tim koji bi hteo da capi Tannehila ispred nosa Miamiju. To mogu da budu Brownsi koji imaju 2, 1st roundera.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #317 on: April 03, 2012, 09:29:49 am »
Neverujem za Brownse, nema logike. Verovatnije bi bilo da ono sto oce da uzmu, uzmu na pocetku, a potom rade tradeup sa drugim pickom da uzmu drugog najboljeg. A to nebi trebalo da bude pre 12-15 mesta. Tako da mi je logicnije da ako vec oce, uzmu Tannehila na 4 pa onda oko 15-og sledeceg RB. Mada verujem da ce pre da se kockaju da niko nece da uzme Tannehila pre 22.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #318 on: April 03, 2012, 09:38:30 am »
Neverujem za Brownse, nema logike. Verovatnije bi bilo da ono sto oce da uzmu, uzmu na pocetku, a potom rade tradeup sa drugim pickom da uzmu drugog najboljeg. A to nebi trebalo da bude pre 12-15 mesta. Tako da mi je logicnije da ako vec oce, uzmu Tannehila na 4 pa onda oko 15-og sledeceg RB. Mada verujem da ce pre da se kockaju da niko nece da uzme Tannehila pre 22.

Ti se vodis logikom naseg mocka. Ja mislim da vec nas mock puca kod picka Brownsa jer ce uzeti Blackmona.

Zato i kazem, zasto ne trade up da se capi Tannehill ili cak i Richardson. Tako bi se reloadovali na skill pozicijama.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #319 on: April 03, 2012, 09:42:34 am »
Koji value imaju Brownsi mid round za njihove pressing potrebe?

Mnogo je veliki reach za WR-a osim Blackmona, Mnogo je visoko za bilo kog RB-a osim Richardsona, previsoko za bilo kog QB-a osim RGIII ili Lucka ali postoji ogromna mogucnost da Tannehil nece biti tu kada dodje vreme.

Tako da i nemaju neki value sa tim pickom. Vise logike ima trade up ili trade down...

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3443
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #320 on: April 03, 2012, 10:42:34 am »
Ja mislim da vec nas mock puca kod picka Brownsa jer ce uzeti Blackmona.


Nema sanse da Morz draftuje WR-a kao 1.picka.
Uzece RB sa 4. i ostaje im pick na 22. Sa te pozicije mogu da biraju nekog sasvim solidnog WR-a, ne verujem da ce i Floyd i Hill i Wright da odu do tada.
Ako uzme Blekmona sa 4.-ostaje im rupa velicine Sibira na RB koju mogu da popune jedino nekim trejdom. Mozda mi da im uvalimo Fortea? :hm: :zvizdanje:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #321 on: April 03, 2012, 11:11:52 am »
Koji value imaju Brownsi mid round za njihove pressing potrebe?

Mnogo je veliki reach za WR-a osim Blackmona, Mnogo je visoko za bilo kog RB-a osim Richardsona, previsoko za bilo kog QB-a osim RGIII ili Lucka ali postoji ogromna mogucnost da Tannehil nece biti tu kada dodje vreme.

Tako da i nemaju neki value sa tim pickom. Vise logike ima trade up ili trade down...

Ovo te i nisam bas najbolje shvatio.  :hm:
Ono sto sam reko je, da ce matori Morz prvog talenta na listi sa 4-im i drugog sa 22-im pickom, i da ima izbor kako to da uradi. Ako oce Tannehilla onda moze odma da ga bira, ali meni deluje da ce pre okusati srecu da ga niko do 22-og nece uzeti. Ako bi ga uzeo, onda ce verovatno ostati na 22 u nadi da uzme drugog WR-a ili RB-a na tom mestu. Samo ako bi Richardson pao ispod 12-13 ja mislim da bi pokusao trade, ali ne pre toga. Eventualno ako bi DeCastro pao do 11-12 pa da prvo uzme Richardsona na 4-om pa onda DeCastra da pokusa da uradi ono sto je imao u Seattlu sa Jones-Hutch levom stranom.
Ali ja mislim da je i dalje najverovatnije da bira Blackmona. Samo zato sto su Ramsi dali pick Wasingtonu  :mr.green:

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #322 on: April 03, 2012, 11:18:05 am »
Nema sanse da Morz draftuje WR-a kao 1.picka.
Uzece RB sa 4. i ostaje im pick na 22. Sa te pozicije mogu da biraju nekog sasvim solidnog WR-a, ne verujem da ce i Floyd i Hill i Wright da odu do tada.
Ako uzme Blekmona sa 4.-ostaje im rupa velicine Sibira na RB koju mogu da popune jedino nekim trejdom. Mozda mi da im uvalimo Fortea? :hm: :zvizdanje:

Ocigledno ne kapiras poentu value-a u draftu. Vrednost top 5 picka je jako dobra kada je u pitanju draftovanje QB,LT,DE/OLB,CB prospekta. Iza toga ide DT/WR/S kombo, pa tek onda sve ostale pozicije. Primer imas 2 ekipe jedna ima 5 pick a jedna 20. Obe ekipe imaju potrebu na poziciji RB. Da li mislis da postoji toliki talent gap na toj poziciji da ce tim koji uzme Rb-a sa 20. pickom da bude debelo uskracen? Daleko od toga.

Pogledaj samo draft recimo 2008. Kao za Richardsona, tada se pricalo za McFaddena da je once in a generation bla bla. Bio je 4. pick overall. Panthersi su uzeli sa 13. pickom Stewarta, Dallas sa 22. Felix Jonesa, Pitt sa 23. Rashard Mendenhalla, Ten sa 24. Chris Johnsona. Vrednost tih pickova u drugoj polovini runde je bila daleko daleko veca od picka McFaddena. Iako je McFadden kad je zdrav verovatno bolji od svih njih (osim Chris Johnsona) vrednost tog picka nije bila tu. 

Retko ces naci vrhunski value za WR kasnije u prvoj rundi. Vrhunski talenti kao recimo A.J. Green su uvek tu u top 5-6 picka. Neko se izdvaja svojim talentom i to je uvek ocigledno. Tako da ta prica da Morz nece nikada da draftuje WR-a je bullshit. Ako misle da je Blackmon once in a decade player, uzece ga.

Sto za RB-a nije tacno. Value sa RB-ma se nalazi lagano u drugoj polovini runde.

Offline sabotage

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2312
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #323 on: April 03, 2012, 11:33:10 am »
Morz ima dobre okolnosti. Sa tri pika do 37. moguce su brojne kombinacije. Ovako nesto ja imam na umu:
a)Richardson/Wrighti-Hill/Weeden
b)Blackmon/Miller/Weeden
c)Tannehlil/Miller-Martin/Randle-Jeffrey

Naravno, ako do 22. padne dobar OL tipa DeCastra ili Martina vrlo lako bi i njega mogao pokupiti.
"Give us a blade of grass, we'll defend it, or attack. We got a blade there. Good to have a little fortune sometimes."

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #324 on: April 03, 2012, 11:36:18 am »
Ovo te i nisam bas najbolje shvatio.  :hm:
Ono sto sam reko je, da ce matori Morz prvog talenta na listi sa 4-im i drugog sa 22-im pickom, i da ima izbor kako to da uradi. Ako oce Tannehilla onda moze odma da ga bira, ali meni deluje da ce pre okusati srecu da ga niko do 22-og nece uzeti. Ako bi ga uzeo, onda ce verovatno ostati na 22 u nadi da uzme drugog WR-a ili RB-a na tom mestu. Samo ako bi Richardson pao ispod 12-13 ja mislim da bi pokusao trade, ali ne pre toga. Eventualno ako bi DeCastro pao do 11-12 pa da prvo uzme Richardsona na 4-om pa onda DeCastra da pokusa da uradi ono sto je imao u Seattlu sa Jones-Hutch levom stranom.
Ali ja mislim da je i dalje najverovatnije da bira Blackmona. Samo zato sto su Ramsi dali pick Wasingtonu  :mr.green:

Ovako mnogo prosto. Imaju 2 picka. 4th i 22nd.

Potrebe tima su ocigledne na skill strani QB/WR/RB. Nije vazan prioritet jer su sve 3 pozicije u prilicnom kurcu, pa sta god zakaze sa 2 picka od ove 3 rade svoj posao e sada ovako.

WR - Realno sa ta dva picka jedini WR koji zavrednjuje pick je Blackmon po meni, iako Floyd ce da ode u prvoj rundi i da zajebe nekog. Problem sa Blackmonom sto on nikako nece pasti istop 6. picka (eventualno sedmog, jer ne verujem i da bi Jax propustio playmakera takvog).
RB - Richardson nece biti tu za njihov drugi pick ali ima gomila talentovanih igraca koji mogu da budu ogromno poboljsanje za tim i sa 22. picka a mozda cak i u kasnijim rundama.
QB - Tannehill nece biti tu za 22. pick, a sa 4 pickom je vec mega reach. Problem je sto verovatno nece biti tu iza Miamija. Ujedno daleko od toga da je Tannehill sure bet ovde.

Iz svega ovoga dolazimo do zakljucka da sa 4. pickom najveci value koji mogu da dobiju je draftovanjem WR-a, tj. Blackmona. Sve osim toga, dobijaju manje za tako visoki pick.

E sada, ukoliko ekipa ne zeli da odabere Blackmona onda moze da ima nekoliko opcija.

- Trade down, pokusati da daju priliku nekim timovima da otmu Blackmona Ramsima ispred nosa. Tu su glavni trade partneri Carolina sa 9. pickom, Buffalo sa 10. pickom i cak i Jax sa 7. pickom. To je odlicna prilika za te ekipe da se dokopaju potrebe a da Brownsima ostane veoma visok pick opet kojim bi mogli da skupe Richardsona (ukoliko ga ne uzmu oni toliko visoko, jedini rizik je da ce ga skupiti Tampa, inace pasce im i na 7, 9 ili 10 pick). Time dobijaju skill igraca koji im treba za BOLJU vrednost plus bi dobili extra pickove (1st roundera naredne godine.

- Trade down da daju nekome priliku da otme Tannehila Miamiju. Tu su glavni trade partneri, Kansas City sa 11. pickom i Arizona sa 13. pickom. Ista situacija kao gore, ovakvim tradeom bi nakokali pickove sa dobrom vrednoscu i plus i na tim pickovima bi imali odlicnu vrednost i veliku verovatnocu da skupe Trenta.

- Trade up, dati 22nd ove godine plus 2nd roundera ove godine, plus 1st roundera sledece godine da naprave move up sa Jaxom na 7. poziciju i uzmu Tannehila ispred nosa Miamiju, a sa 4. pickom uzmu Blackmona. Time resavaju dva ogromna skill position problema a mogu da kaze u kasnijim rundama value za RB-a.

Ima tu jos kombinacija ali to je nacin razmisljanja. Trazis max vrednost sa time sta biras. Nekim pozicijama je vrednost uvek na vrhu nabijena, neke su drugacije. Najbolji primer je pozicija ILB-a ili bilo kog LB-a za 4-3 shemu. Ne znam kakav igrac treba da se rodi ali on meni ne bi video Top 10 ikada. Cak je diskutabilno i da li mogu da opstanu kao dobra vrednost u 1. rundi. S druge strane kad se priblizi kraj prve runde njihova vrednost skace naglo, a recimo WR pada drasticno (jer pocinju nedovrseni talenti na toj poziciji, koje ladno neko moze da gradeuje kao recimo 3rd roundere i slicno.).

To sam mislio kada sam govorio o konceptu vrednosti pickova.

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #325 on: April 03, 2012, 11:53:27 am »
Fascinira me borba za Tannehilla koji ce imat sezonu ko Gabbert, ako ne i goru.
Ali jebiga, ide mu na ruku sto ga hoce brownsi i phinsi ciji vodeci ljudi bi trebali prodavati hot dogove a ne vodit nfl ekipe.


Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3443
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #326 on: April 03, 2012, 11:55:49 am »
Sve ovo sto je D. deluje super. Na papiru. U stvarnom zivotu- to su Brownsi.
Da znaju da "osete" pravog WR-a-prosle godine su mogli pokupiti Jonesa i resiti pitanje WR-a za nekoliko godina, a svi znamo sta su uradili...
Tannehill je QB do mojega i tu se moze jedino Majami prevariti da ga pokupi, nema teorije da je bolji od McCoya kakav god da je ovaj...
 
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #327 on: April 03, 2012, 12:16:38 pm »

@DLord

Kapiram ja sve ovo sto ti pricas al mi nekako nema nikakve logike da oni daju 4 pika za kombinaciju Blackmon+Tannehill kad mogu sa 4im pikom da uzmu Tannehilla i kasnije da uzmu Floyd/Hilla sa 22og i jos jednog WR pocetkom druge runde. Shvatam da je Blackmon bolji ali ovako em dobijes dva prospekta + ne dajes pik prve runde sledece godine.
A i sto mislis da Ramsi nece da pokupe Richardsona ako odu i Blackmon i Claiborne, jeste da ce u tom slucaju da rade trade down ali ce opet tu doci neko ko ce pokupiti Richardsona Brownsima
« Last Edit: April 03, 2012, 12:19:30 pm by lordnex »
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #328 on: April 03, 2012, 12:31:33 pm »
Sve ovo sto je D. deluje super. Na papiru. U stvarnom zivotu- to su Brownsi.
Da znaju da "osete" pravog WR-a-prosle godine su mogli pokupiti Jonesa i resiti pitanje WR-a za nekoliko godina, a svi znamo sta su uradili...
Tannehill je QB do mojega i tu se moze jedino Majami prevariti da ga pokupi, nema teorije da je bolji od McCoya kakav god da je ovaj...
Miami će ga vjerovatno i uzet, što mi nikako nije jasno jer je Moore trenutno 5x bolji.


Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #329 on: April 03, 2012, 12:56:11 pm »
Fascinira me borba za Tannehilla koji ce imat sezonu ko Gabbert, ako ne i goru.
Ali jebiga, ide mu na ruku sto ga hoce brownsi i phinsi ciji vodeci ljudi bi trebali prodavati hot dogove a ne vodit nfl ekipe.

Ne znam sta te cudi. Decko je prvo duplo bolji QB od Gabberta. Zameraju mu dve stvari

- Sidearm izbacaj (Philip Rivers kopija) - Iako lopta izlazi sa strane, release je TURBO! Rivers, Kurt Warner su ti QB-i koji sa takvim releaseom izuzetno uspesni u karijeru. Da ne pricam da kad je u pitanju snaga ruke od obojice daleko ispred.

- Nedostatak iskustva tj. One Year Wonder - A sta je bio Cam Newton? Joe Flacco? Alex Smith? Aaron Rodgers? Sve su to igraci koji su toliko igrali na collegeu, i sa izuzetkom Cam Newtona od svih njih je Ryan Tannehill bio bolji college QB.

Tacno je da ga previsoko dizu, ali da je talentovan izuzetno jeste.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #330 on: April 03, 2012, 12:57:08 pm »
Sve ovo sto je D. deluje super. Na papiru. U stvarnom zivotu- to su Brownsi.
Da znaju da "osete" pravog WR-a-prosle godine su mogli pokupiti Jonesa i resiti pitanje WR-a za nekoliko godina, a svi znamo sta su uradili...
Tannehill je QB do mojega i tu se moze jedino Majami prevariti da ga pokupi, nema teorije da je bolji od McCoya kakav god da je ovaj...

Blackmon je duplo bolji WR od Jonesa lagano.

A Tannehill nije QB do mojega, bez obzira sta ti mislis. Pogledaj malo kako je igrao malac, pa ce sve da ti bude jasno...

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #331 on: April 03, 2012, 01:05:11 pm »
Fala D. Bilo mi je jasno jos kod objasnjenja Otisu.
Ali nesto neverujem u onu kombinaciju trejda nazad ispred Miamia. Jos jedan razlog je taj sto ce verovatno hteti da vidi kako McCoy radi sa iole normalnim napadom (plus sto voli da razvija QB-ove). Ako i to bude lose onda sledece godine ima QB-ove pri vrhu, ako bude dobro onda je ispao pametan  :P Tannehill bi im bio dobra opcija na 22, ali na 6-7 bi znacilo da najkasnije sredinom sezone moraju da startuju QB-a koji je igrao tu poziciju samo jednu sezonu na koledzu. I da su za to potrosili pick prve runde gde bi sledece godine uzeli neke top prospekte koji nisu projekti.
I ako se nevaram, Cam je igrao godinu dana u nekim nizim ligama pa je onda presao u Auburn, tako da je bar konstantno bio QB.

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #332 on: April 03, 2012, 01:23:02 pm »
Ne znam sta te cudi. Decko je prvo duplo bolji QB od Gabberta. Zameraju mu dve stvari

- Sidearm izbacaj (Philip Rivers kopija) - Iako lopta izlazi sa strane, release je TURBO! Rivers, Kurt Warner su ti QB-i koji sa takvim releaseom izuzetno uspesni u karijeru. Da ne pricam da kad je u pitanju snaga ruke od obojice daleko ispred.

- Nedostatak iskustva tj. One Year Wonder - A sta je bio Cam Newton? Joe Flacco? Alex Smith? Aaron Rodgers? Sve su to igraci koji su toliko igrali na collegeu, i sa izuzetkom Cam Newtona od svih njih je Ryan Tannehill bio bolji college QB.

Tacno je da ga previsoko dizu, ali da je talentovan izuzetno jeste.
Izuzetno je talentiran i itekako bi imalo smisla da ga drafta netko kao što je GB draftao Rodgersa pa ga stavio za Favrea.

Ali ga se prikazuje kao nekoga tko će odmah biti starter i voditi momčad, a momak je jako daleko od toga.


Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #333 on: April 03, 2012, 01:33:04 pm »
Blackmon je duplo bolji WR od Jonesa lagano.


Statistika Julio Jones-a

Receptions    54
Receiving Yards    959
Receiving Average    17.8
Receiving TDs    8

U run first timu, sa Roddy White-om i Gonzom na rosteru.
i da propustio je barem 3 cele utakmice zbog hammy-a.

Challenge accepted ?

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3443
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #334 on: April 03, 2012, 01:41:43 pm »
Blackmon je duplo bolji WR od Jonesa lagano.


Minimum 3x bolji.Minimum. :palm:
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #335 on: April 03, 2012, 01:54:17 pm »
@DLord

Kapiram ja sve ovo sto ti pricas al mi nekako nema nikakve logike da oni daju 4 pika za kombinaciju Blackmon+Tannehill kad mogu sa 4im pikom da uzmu Tannehilla i kasnije da uzmu Floyd/Hilla sa 22og i jos jednog WR pocetkom druge runde. Shvatam da je Blackmon bolji ali ovako em dobijes dva prospekta + ne dajes pik prve runde sledece godine.
A i sto mislis da Ramsi nece da pokupe Richardsona ako odu i Blackmon i Claiborne, jeste da ce u tom slucaju da rade trade down ali ce opet tu doci neko ko ce pokupiti Richardsona Brownsima

Nikako ne mozete da shvatite jer se svi hvatate za Tannehilla kao igraca i razne kombinacije. Sustina je kontra, Blackmon.

Zanemarite ostale pickove, zanemarite i trade down opcije i ostalo. Sa 4. pickom kog igraca treba da uzmu Brownsi? To je definitivno Blackmon, jer je najbolji igrac i vrednost na toj poziciji. Tannehill nije sigurica a RB na 4. picku je preterano.

Ako Brownsi misle da Tannehill nije sure thing i da ce McCoy da vuce i ovu sezonu, onda ga definitivno ne uzimas sa 4. pickom vec uzimas Blackmona i dajes starteru oruzje da odmah budu dobri. Razvojnog prospekta trazis kasnije u draftu.

RB je najmanji value uvek i to je pick za koji se settlujesh ako ti sve ostalo propadne, a ne juris ga agresivno...




Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #336 on: April 03, 2012, 02:11:39 pm »


Statistika Julio Jones-a

Receptions    54
Receiving Yards    959
Receiving Average    17.8
Receiving TDs    8

U run first timu, sa Roddy White-om i Gonzom na rosteru.
i da propustio je barem 3 cele utakmice zbog hammy-a.

Challenge accepted ?

http://www.nfl.com/player/torreysmith/2495459/profile

A gde je ovaj duderino pickovan?

Julio Jones bitch nigga...

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #337 on: April 03, 2012, 02:34:07 pm »
Ako cemo tako
http://www.nfl.com/player/dougbaldwin/2530747/profile
UDFA
Sa timom orijentisanim na trcanje i povredjenim Travaricom za QB-a.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #338 on: April 03, 2012, 02:43:59 pm »
Dildo, Monday morning qb  :thumbdown:

BTW, Torrey je intenzivno skautovan od strane Falconsa i uopste ne mislim da je igrac kesa ali...
Julio>Smith

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #339 on: April 03, 2012, 02:46:10 pm »
Ako cemo tako
http://www.nfl.com/player/dougbaldwin/2530747/profile
UDFA
Sa timom orijentisanim na trcanje i povredjenim Travaricom za QB-a.

Ma pusti Reign-a, covek pokusava da opravda pola drafta bachenog za No. 2 WR-a. Morali su da igraju sa Coltsima da bi covek upisao svoj prvi TD.

2 Indiju, 2 Carolini, 2 Tampi, jedan NO i jedan JAX. Pa da li je taj uhvatio TD nekoj ljudskoj ekipi?

Zna se kako je igrao protiv dobrih defanzivnih ekipa...


Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #340 on: April 03, 2012, 02:52:31 pm »
Dildo, Monday morning qb  :thumbdown:

BTW, Torrey je intenzivno skautovan od strane Falconsa i uopste ne mislim da je igrac kesa ali...
Julio>Smith

Intenzivno ste se onda ocigledno zajebali, jer bi ste dobili isti production a mnogo veci value.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #341 on: April 03, 2012, 02:57:46 pm »
 :bigfunny:
Dildo mani se wikipedije, nisi gledao malca kako igra  :facts:
Da cujem kako je igrao protiv 'dobrih'!? defanzivnih ekipa?

Cim je zalecio hammy (drugi deo sezone) poceo je da jebe sve redom i donese mi pobedu u fantasy-u :)

Nikako ne mislim da Falconsi nisu prodali farmu da ga draftuju, jesu ali za extra talenat moras i extra da platis.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #342 on: April 03, 2012, 03:27:03 pm »
:bigfunny:
Dildo mani se wikipedije, nisi gledao malca kako igra  :facts:
Da cujem kako je igrao protiv 'dobrih'!? defanzivnih ekipa?

Cim je zalecio hammy (drugi deo sezone) poceo je da jebe sve redom i donese mi pobedu u fantasy-u :)

Nikako ne mislim da Falconsi nisu prodali farmu da ga draftuju, jesu ali za extra talenat moras i extra da platis.

LoL wikipedia...

Prvo sto vam nije bio pressing need, a drugo sto je covek kad je dobio physical CB-a nije mogao da mrdne. Kao sto rekoh namlatio je statistiku na Indiju, Car, NO, TB...


Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #343 on: April 03, 2012, 04:04:31 pm »
Physical CB...? koji physical CB?

Julio je najtanji bio VS Eagles-a kada je isao 1 na 1 sa Nnamdijem. Rookie u svojoj drugoj utakmici protiv top 3 CBa u ligi. Bravo Dildo na ovom zapazanju. Kako god njegov ucinak na toj tekmi je bio abitan, jer je Ryan silovao sredinu terena gadjajuci Gonza a i Turner je imao solidan dan.

'Na cemu' je Torrey namlatio statistiku?
Na Ramsima  :rock: i Bengalsima koji da citiram Niksu, 'imaju pola CB-a'.

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #344 on: April 03, 2012, 04:06:16 pm »
Physical CB...? koji physical CB?

Julio je najtanji bio VS Eagles-a kada je isao 1 na 1 sa Nnamdijem. Rookie u svojoj drugoj utakmici protiv top 3 CBa u ligi. Bravo Dildo na ovom zapazanju. Kako god njegov ucinak na toj tekmi je bio abitan, jer je Ryan silovao sredinu terena gadjajuci Gonza a i Turner je imao solidan dan.

'Na cemu' je Torrey namlatio statistiku?
Na Ramsima  :rock: i Bengalsima koji da citiram Niksu, 'imaju pola CB-a'.

LOL.

Poredis D Bengalsa, sa Indijem, CAR, TB i slicnom pacavrom...

Offline Dreamlord

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1294
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #345 on: April 03, 2012, 04:09:00 pm »
Sto je najgore nateraces me da me skinem sve tekme Falconsa i da ponovo pregledam i da ga ovde razapnem na krst kao JC-a...

Decko nije losh, ali nije No. 1 WR, niti je zasluzio da bude tu pikovan.


Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #346 on: April 03, 2012, 04:17:47 pm »
Decko nije losh, ali nije No. 1 WR
Jones apsolutno je No 1 WR, samo što bi tebe ubilo da se ikad složiš s nekim  :)


Smith je strašan deep threat, ali zasad je samo to.


Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #347 on: April 03, 2012, 04:39:42 pm »
Niksa reci mu koliko CB-ova imate? :D

Nemoj da trosis vreme na gledanje tekmi Falconsa.
Mularkey napad:
1st down run Turner up the middle
2nd down, run Turner up the middle
3rd down pass to Gonzo or White
...na to on 'nije los' kako ti kazes za skoro 1000y, 8 TD na 13 utakmica. Znaci cele tri tekme plus utakmice protiv Packersa i Saintsa nije zavrsio zbog hammy-a.

Offline nestorZ

  • Starter
  • **
  • Posts: 265
  • Who Dat?
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #348 on: April 03, 2012, 04:52:11 pm »
Claiborne skupio 4 boda na wonderlicu  :lol: :worthy:
al dobro, cb moze bit glup tako da taj rezultat ne utjece na draft.
peterson je lani imao 9, sto je isto ravno inteligenciji kamena  :lol:


Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10715
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: NFL draft i prateće manifestacije
« Reply #349 on: April 03, 2012, 05:38:45 pm »
kako li je taj sinovac  prolazio semestre?