Ostalo > Ostali Sportovi

MotoGP (Rossi i ostala boranija...)

<< < (101/101)

Sundjer Bob Kockalone:
Ja pratim Beštiju ove sezone. Zanima me koliko dobro može da odveze sezonu u šampionskom timu. Peko, Fabio, MM93, Martinator i Akosta. To su ljudi koji imaju šampionski gen u trenutnom Moto GP. Beštija može da se dokaže ove sezone. Ostali mislim da neće nikada uzeti titulu. Žali bože sezone kad je Mir postao šampion. Doduše, cela 2020. je bila naopačka. Kovid, Liverpul uzeo PL..

Poslato sa STK-LX1 pomoću Tapatoka

mardok:
Takticki Mir odradio svoje, vozio lagano, bez opasnosti skupljao poene.
Neki bi rekli ziheraski.

Sundjer Bob Kockalone:
Niko ne komentariše vikend u SAD? Jedna od najboljih trka u proteklih nekoliko sezona. Maverik izdominirao. Od početka godine je u odličnoj formi. Ako ga posluži mašina, možda može i da se umeša u borbu za titulu. Postao je prvi čovek koji je pobedio za 3 različite fabrike. Rispekt :worthy: Akosta i Beštija i dalje odlični. Sakupljaju podijume i bodove, pametno voze za šampionat. To ne znači da im nedostaje agresije. Naprotiv, milina ih je gledati u borbama. Martinator ponovo pogrešio sa izborom guma. To mu je često ozbiljna mana. Bez obzira na to, mislim da je trenutno u najboljoj formi. Peko je klasičan Peko. Ne tako dobar na početku sezone, ali će sigurno biti bolji i bolji kako vreme odmiče. Sudar sa Markezom mu je još uvek u glavi. Što se tiče MM93, dižem ruke od njega. Imao je Kotu, ali ili još uvek ne može da ukroti Dukati ili je definitivno ostario. Ovu trku je trebalo da pobedi, bez izgovora. Marini najbolja Honda, bio je poslednji. Fabio uzeo kintu Jamahi. Još 2 godine pare pare pare, bez nekog stresa.

Sundjer Bob Kockalone:
Ja digoh ruke od MM93, ali je on konačno proradio. Podijum po suvom posle skoro 2 godine, vođstvo u sprintu i ponovo pad kao i u Koti. Još uvek ispituje krajnje granice Dukatija, Današnja borba sa Pekom je bila za udžbenike. Peko ponovo bolji. Da li je to zbog novijeg motora ili na kvalitet, možemo da nagađamo. Martinator napravio prvu veliku grešku u sezoni i ostao bez bodova na glavnoj trci. Peko je to iskoristio na najbolji način i pobedom se u potpunosti vratio u trku za titulu. Moćiće bez stresa da vozi sledeću trku. Akosta danas dosta slab, Beštoja prosečan, pa je Peko uspeo da skoči na mesto broj 2 u pampionatu. Činimi se da će MM93 da bude sve bolji i bolji (da ga ne ureknem) i da će biti u konkurenciji za titulu i u drugom delu sezone. Ko nije gledao trku, preporuka za reprizu.

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version