Author Topic: Frozen Tundra!!!  (Read 1670272 times)

0 Members and 17 Guests are viewing this topic.

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4445 on: November 10, 2013, 09:57:20 pm »
Ovo je TD, sto god dosudili. :rant:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4446 on: November 10, 2013, 10:00:09 pm »
Jordy je bogotac a smrdljive sudije neka jedu govna koliko hoće.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4447 on: November 10, 2013, 10:00:26 pm »
Naravno da su to dosudili. Debili.

Lopta stranom dodirnula zemlju, ali mu je bila u ruci tad, i imao je kontrolu. To sto je dotakla lopta tom stranom nije uticalo nikako na hvatanje, jednostavno nije mogao jednom rukom celu da je obrgli pa da ne dodirne nijednim delicem zemlju. Totalna je glupost sto se tako gleda, jer je najveci deo lopte bio ususkan u njegovoj saci. Ovaj deo je bezveze, nebitan.

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4448 on: November 10, 2013, 10:05:23 pm »
Serem se u usta ovim fosilima raspalim od sudija. Ne samo da je cisto hvatanje, nego je jedno 3 puta tacnije od Cooperovog hvatanja prakticno na istom mestu. Naravno i Cooper je uhvatio loptu, bar po kriterijumu zdravog razuma. Sto se pravila tice ne znam sta je hvatanje, kao ni pola sudija ocigledno.

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4449 on: November 10, 2013, 10:07:45 pm »
Williams 8,5 mil.
Burnett 3,2 mil.
Shields 2 mil., a htio bi nebesa
Hayward, House...

A sto su odigrali ove sezone? :rant:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4450 on: November 10, 2013, 10:14:45 pm »
Užasna utakmica po svemu i poraz od Eaglesa koji verovatno ni sami ne znaju kako su stigli do pet pobeda.

Da je bila neka ozbiljna ekipa ovo bi bio poraz sa preko 30 razlike. Lagano. Ne znam da li Foles uvek ovako igra ali liči mi da lik nema pojma ali protiv našeg secondaryja se svako naigra.

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4451 on: November 10, 2013, 10:19:05 pm »
Necemo se predati do kraja, ali obrana je ona koja pusi tekme. S Rodgersom bi dobili i ovu i proslu.
Ne znam da li Capers ima snage i znanja da dovede secondary u red. :palm: :(

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4452 on: November 10, 2013, 10:20:44 pm »
Tesko je reci jesu li losiji Skinsi ili Eaglesi, definitivno lagan raspored ove sezone za Packerse. Foles je trebao da popije pick na prvom TD pasu, freak play koji samo nama moze da se desi, pa bi bilo drugacije. Cooper pretrcava DBove. :lol: Sokantna partija cobana iz sekondarija, druga u nizu. Tramon od one tekme sa Atlantom u PO u SB sezoni igra KAO KURAC. Prvo je bilo da je zbog povrede, onda neki drugi izgovori, covek je jako los. Capers ga krije u rushu, kao sto je Woodsona sakrivao.  I evo dok pisem ovo Ravensi uzimaju pehar za freak play. :D

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4453 on: November 10, 2013, 10:22:15 pm »
Osecam neku vrstu nervoze kod vas sektasa  :lol:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4454 on: November 10, 2013, 10:29:09 pm »
Osecam neku vrstu nervoze kod vas sektasa  :lol:

Nema nervoze, bensedini odrađuju posao. :D

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4455 on: November 11, 2013, 11:35:56 am »
McCarthy: "We have a reoccurring issue that I have to get fixed and we’ll get on that tomorrow. I’m not going to get into that right now."
Other cryptic McCarthy quote: "It’s about anything in life, you get what you tolerate or you get what you emphasize." What is he tolerating?

Ne pamtim kad je MM govorio o problemima pred novinarima. Ako, ostane napaljen i nakon prospavane noći netko bi mogao letiti (Capers?) ;)

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4456 on: November 11, 2013, 05:25:31 pm »
Prateci Packerse stekao sam utisak da on nema moc takvih odluka, Ted Thompson vrlo cvrsto drzi konce svih personnel odluka. Ipak, ako bi doslo do toga, taj novi ce ocigledno morati da stavi i TRECEG coveka na zver zvanu Rajli Kuper, i da nadje sematski odgovor na Foles-ove balone, neresivu enigmu koja je dovela do 14 poena.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4457 on: November 11, 2013, 06:35:15 pm »
McCarthy: "We have a reoccurring issue that I have to get fixed and we’ll get on that tomorrow. I’m not going to get into that right now."
Other cryptic McCarthy quote: "It’s about anything in life, you get what you tolerate or you get what you emphasize." What is he tolerating?

Ne pamtim kad je MM govorio o problemima pred novinarima. Ako, ostane napaljen i nakon prospavane noći netko bi mogao letiti (Capers?) ;)
Da to je svima upalo u oci...
Kao to da je prvo novinarima rekao da ce startovati Tolziena, igraci iz svlacionice pojma nisu imali...
Ipak ne mislim da ce menadzment da sece tako.Pre svega zato sto bi to izgledalo kao panika...
A u medjuvremenu...
 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4458 on: November 11, 2013, 07:20:18 pm »
Prateci Packerse stekao sam utisak da on nema moc takvih odluka, Ted Thompson vrlo cvrsto drzi konce svih personnel odluka.

Čisto sumnjam da TT određuje McCarthyju koordinatore i asistente. A trenutno mi na pamet pada samo Washington kada je Snyder prvo potpisao koordinatore pa posle tražio trenera, mislim da je Zorn tada potpisao.

Offline trboye

  • Starter
  • **
  • Posts: 110
  • It's a Philly thing
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4459 on: November 11, 2013, 08:35:09 pm »
Užasna utakmica po svemu i poraz od Eaglesa koji verovatno ni sami ne znaju kako su stigli do pet pobeda.

Da je bila neka ozbiljna ekipa ovo bi bio poraz sa preko 30 razlike. Lagano. Ne znam da li Foles uvek ovako igra ali liči mi da lik nema pojma ali protiv našeg secondaryja se svako naigra.

 :hof:
Isto ovo su i Raidersi pricali prosle nedelje
Road mashine!

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4460 on: November 11, 2013, 09:12:59 pm »
Čisto sumnjam da TT određuje McCarthyju koordinatore i asistente. A trenutno mi na pamet pada samo Washington kada je Snyder prvo potpisao koordinatore pa posle tražio trenera, mislim da je Zorn tada potpisao.
To je jedna od tema još od odlaska znate-već-koga.Uglavnom svi koji prate GBP su na kraju došli do zaključka da je arhitekta ne TT već MM ;-) .A da je ovaj na sebe preuzeo udarac javnosti!
 

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4461 on: November 11, 2013, 11:40:28 pm »
The Packers will work out free agent John Skelton on Monday evening

 :rofl:



Ovo govedo cak ni Ramsi nisu potpisali.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4462 on: November 11, 2013, 11:53:28 pm »
A ti znaš nekog boljeg za backupa? :D

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4463 on: November 12, 2013, 12:07:25 am »
A ti znaš nekog boljeg za backupa? :D


Ono sto brainwashed sektaski mozak jednostavno ne ume da shvati (kako sam divno srocio ovaj pocetak recenice  :lol: ) jeste da uloga backup kvotera nije da udje umesto Arona Rodgersa pri rezultatu 49-0 i odradi par handoffova i kneel downs, vec da bude koliko toliko kvalitetan "starter" ako se za to ukaze potreba.


Zasto ne biste Tebowu pruzili priliku  :thumbsup:

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4464 on: November 12, 2013, 12:31:17 am »
Al' ste jadni. :palm:

"What goes around..." :A :A
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4465 on: November 12, 2013, 12:53:58 am »

Ono sto brainwashed sektaski mozak jednostavno ne ume da shvati (kako sam divno srocio ovaj pocetak recenice  :lol: ) jeste da uloga backup kvotera nije da udje umesto Arona Rodgersa pri rezultatu 49-0 i odradi par handoffova i kneel downs, vec da bude koliko toliko kvalitetan "starter" ako se za to ukaze potreba.


Zasto ne biste Tebowu pruzili priliku  :thumbsup:
Pablo, vidiš šta ti je uradilo preterano praćenje Ramsa. Misliš da ako Ramsi mogu na ulici da nađu boljeg kvotera da to može svako. Pa nama da je na klupi Peyton Manning osetio bi se pad nakon povrede Rodgersa. :D

:hof:
Isto ovo su i Raidersi pricali prosle nedelje
Road mashine!

Trboje "do juče" terao Reeda jer nije bio zadovoljan što odlične igre iz sezone nisu mogli da ponove u plejofu a sada su mu ovi paćenici road machine. :lol:

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4466 on: November 12, 2013, 01:32:43 am »
Packers to sign Matt Flynn


Meni je onaj backup bio solidan i ja bih ga i dalje startovao. Gledao sam Flina nešto malo ove sezone i više je gađao protivničke igrače nego svoje hvatače.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4467 on: November 12, 2013, 02:16:20 am »
Packers to sign Matt Flynn


Meni je onaj backup bio solidan i ja bih ga i dalje startovao. Gledao sam Flina nešto malo ove sezone i više je gađao protivničke igrače nego svoje hvatače.

Ko je "onaj" backup? Seneca Wallace? Problem je ako zbog povrede mora da preskoči makar jednu utakmicu jer bi onda Packersi ušli u meč bez zamene. Tačnije, Tolziena bi menjali Jordy nelson ili John Kuhn.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4468 on: November 12, 2013, 02:35:05 am »
McCarthy: "We have a reoccurring issue that I have to get fixed and we’ll get on that tomorrow. I’m not going to get into that right now."
Other cryptic McCarthy quote: "It’s about anything in life, you get what you tolerate or you get what you emphasize." What is he tolerating?

Ne pamtim kad je MM govorio o problemima pred novinarima. Ako, ostane napaljen i nakon prospavane noći netko bi mogao letiti (Capers?) ;)

-Recurring issue – we didn’t play a game today so I don’t think I could fix it today. What I’m disappointed in and it’s gone on all year is our fourth-quarter performance. I’m frustrated, but it’s something we’ve been emphasizing to see it happen again yesterday is disappointing and frustrating. We’ll continue to look at it and emphasizing it.


Ipak nije nikoga imenovao.

Offline Dome Patrol

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2381
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4469 on: November 12, 2013, 02:46:55 am »
Ko je "onaj" backup? Seneca Wallace? Problem je ako zbog povrede mora da preskoči makar jednu utakmicu jer bi onda Packersi ušli u meč bez zamene. Tačnije, Tolziena bi menjali Jordy nelson ili John Kuhn.

Mislio sam na Tolziena. Prevideo sam tu povredu Valasa. Onda je ovaj potez OK. (sve dok ne uđe u igru)

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4470 on: November 12, 2013, 09:29:03 am »
"What goes around..." :A :A
Sigurno nismo kao neki koji zazivaju ljude iz penzije. Čudi me da niste pitali Warnera da privremeno ode s televizije. :rofl:
Kod nas je sve pod kontrolom. Tolzien je sad starter što uopće ne mora biti loše. Idealna prilika da osiguramo QB No. 2 na duže vrijeme.

Offline Otis

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3443
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4471 on: November 12, 2013, 12:58:19 pm »
A ti znaš nekog boljeg za backupa? :D



 :A
Šampion Endzone III-B lige za 2015.godinu!
Šampion Vince Lombardi Keeper lige za 2019.godinu!
Šampion AllDef lige za 2021.godinu!
Šampion Dynasty NBA za 2022/23!

Offline vladarule

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2394
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4472 on: November 12, 2013, 01:03:17 pm »
Sigurno nismo kao neki koji zazivaju ljude iz penzije. Čudi me da niste pitali Warnera da privremeno ode s televizije. :rofl:
Kod nas je sve pod kontrolom. Tolzien je sad starter što uopće ne mora biti loše. Idealna prilika da osiguramo QB No. 2 na duže vrijeme.

Polako ima vremena  ;) :) :)
Vernon Davis je jedna zena i nije sluzio vojsku

Offline Nikša

  • HOF
  • *****
  • Posts: 10713
  • Reddit je keva.
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4473 on: November 12, 2013, 01:23:29 pm »
okrsaj SB contendera i sektaskih football fanova??

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4474 on: November 12, 2013, 05:38:58 pm »
-Recurring issue – we didn’t play a game today so I don’t think I could fix it today. What I’m disappointed in and it’s gone on all year is our fourth-quarter performance. I’m frustrated, but it’s something we’ve been emphasizing to see it happen again yesterday is disappointing and frustrating. We’ll continue to look at it and emphasizing it.


Ipak nije nikoga imenovao.
Ali kako su ispizdeli svi izvestaci...Bili su vec spremili tvitove samo da upisu ime onoga cija je glava odletela....
 

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4475 on: November 12, 2013, 08:39:43 pm »
Jesu to oni isti izvestaci sto su zalili Ravense i velike gubitke u vidu Raya Lewisa i Ed Reeda? :lol: Ja prosto ne verujem da neko ocekuje ozbiljnije promene, a pogotovo ne u sred sezone.
http://www.nfl.com/news/story/0ap2000000280740/article/ed-reed-to-be-released-by-houston-texans

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4476 on: November 13, 2013, 11:28:51 am »
Pošto je potpisan Flynn, Wallace je stavljen IR. To je gotovo sigurno kraj njegove karijere u GB. Tako to biva, danas jesi sutra nisi. ;)

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4477 on: November 13, 2013, 11:51:34 am »
Ionako je hteo da se penzionise. :)

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4478 on: November 13, 2013, 12:05:00 pm »
Kako igra Tolzien,definitivno kraj karijere u gb.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #4479 on: November 13, 2013, 12:13:12 pm »
Ionako je hteo da se penzionise. :)

Koliko sam shvatio odustao je od penzije zato što ga je zvao Ted Thompson jer ga je on i draftovao.