Author Topic: Frozen Tundra!!!  (Read 1671416 times)

0 Members and 13 Guests are viewing this topic.

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3570 on: March 16, 2013, 03:19:00 pm »
Pa ne, Dzeki je uvek bio smeker i najzanimljiviji za intervju u timu. To sto je kenjao oko ugovora, kako dodje tako prodje, cak i ta kenjaza je bila vedra za razliku od npr Revisa, koji je definicija kancera.
Ono sto smeta s druge strane je sto je uvek bio veliki igrac malih utakmica. Pamtim par vrhunskih poteza sa najvece scene, ali uglavnom je nestajao kad je tesko, cesto i ispustao dugacke lopte koje su mogle da spasu ekipu. Nikad, bas nikad, nije povukao tim kad je tesko, a to je za mene prava definicija plejmejkera. Prema tome ne moze da bude placen kao plejmejker, pogotovo sad kad postoji doza neizvesnosti u vezi njegove buducnosti. Nije slucajno 4 dana bio nepotpisan, nije slucajno ispusio za mesto u GB, SEA i MIA, tri mesta u kojima ga dobro poznaju. Kod nas je uz sve navedeno postao prilicno los fit. Cobb je novi, agilniji, pouzdaniji Jennings u slotu, Nelson i Jones su visi i snazniji spolja i uz to se pridodaje Finley koji je po svoj prilici dobrim zavrsetkom godine kupio sebi novu sansu.
Daleko od toga da je Dzeki los, ali je za nas veoma nepodoban. 

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3571 on: March 16, 2013, 03:33:03 pm »
Mozda su Vikings-i jednostavno ponudili vise godina, sto je on i hteo.

Ma dali su mu vise para u prve 3 sezone ugovora i lik je uzeo njihovu ponudu.
Mogli su Packersi da mu ponude i 15 ili 20M prosecno po sezoni, ali tako da je taj prosek nabudzen tamo nedje u sezoni 2017 sa npr 30M za tu sezonu, pa da mu je ipak daleko isplativije uzeti "samo" 9.5M po sezoni od Vikingsa.
Prosta logika...imas 29-30 godina i uzimas front loaded ponude i ne zanima te uopste prosecna plata, ako ce biti budzena u sezoni kada imas 35 godina i vec odavno si cutovan.

SUS, Jenningsov ugovor je prakticno 27M za 3 sezone, a Iceman ocigledno ima problem da shvati to i prica neke nebuloze o visini franchize taga, sto je totalno irelevantno za ovu pricu.
Klasican sektas fan.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3572 on: March 16, 2013, 03:40:21 pm »
Miljeni, kontraprotivan si, tj posto znas jel vece 10>9 ocigledno ne kapiras kako ugovor funkcionise. Franchise tag je prva i najbitnija stvar za ovu pricu, sve ostalo je sekundarno. Dalje, ocigledno ne kapiras da to sto pricas ne postoji cak ni u teoriji. Ako je ista ocigledno to je da Packersi nisu hteli Jenningsa, a da su Vikingsi jedini tim koji ga je hteo. Ako pricamo o iole vecim parama na koje on puca, naravno.

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3573 on: March 17, 2013, 08:57:25 am »
Kod nas se ne¸dešava ništa spektakularno, ali ovaj put se u potpunosti slažem s politikom TT.
Prioritet je potpisati dva ključna igrača na duže vrijeme (Rodgers, CMIII), ako uz to uspije naći novac za Rajija posao će biti obavljen 100%.
FA su slobodni da idu iz GB ako nađu klub koji im nudi više od minimalca jer jednostavno ne može se za sve imati lova. Iznimke su bili starteri Shields kojeg se želi zadržati te mu je ponuđeno više od minimalca i u jednu ruku Jennings, ali do određene granice (spominje se čak 8 mil  :ohmy:). Jennings je dobio bolju ponudu i očekivno otišao. Nema tu nekog čuda.
Kad završi FA, TT će podvući crtu i vidjeti koje su rupe nastale te ih pokušati popuniti kroz draft, poslije drafta uzimanjem UDFA te eventalno kojeg jeftinog FA (1g za 1 milera :D).
Znači glavni upgrade očekuje kroz draft gdje bi ove godine mogli uzeti WR i RB u prve dvije runde. ::)
A, dalje popunjavati ostale potrebe - S, OLB, ILB, TE, OL.
Na kraju, kao i svake godine uzeti će se nekoliko UDFA koji kod nas obično završe na rosteru. :D
Toliko o našem FA  :A.

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile

Offline Sundjer Bob Kockalone

  • HOF
  • *****
  • Posts: 15030
  • Jedni čovek kome ljudi veruju!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3575 on: March 17, 2013, 04:38:39 pm »
Mislim da patriote i nisu preterano želele Grega. Nije dovoljno "mator" da bi odigrao jednu sezonu veteran WR-a u Beličikovoj šemi. Pod mator ne podrazumevam godine.
Do kada ćemo morati da peremo ruke, zna li se šta?
Amerika, za razliku od Srbije, nema dovojan broj testova na korona virus.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3576 on: March 17, 2013, 06:59:41 pm »

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3577 on: March 17, 2013, 10:23:23 pm »
Ne, ja sam dao potcenjivacku ponudu, za koliko mi kao dziemu ali bas packersa ne bi bilo zao da dodje. Drago mi je da se moj ortak Bil slaze. Ne slusa me bas u poslednje vreme, od neke 2005.  :hm:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3578 on: March 21, 2013, 11:57:32 pm »
League source said #Packers have re-signed LB Brad Jones. No numbers yet.

— tom silverstein (@TomSilverstein)

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3579 on: March 22, 2013, 03:00:36 pm »
A evo i para... :ninja:

Packers re-signed LB Brad Jones to 3-year deal worth $11.75 million, including $3 million to sign with possible Pro Bowl escalators.

— Sean Jensen (@seankjensen)

Ovo znači da imamo tri ILB koji primaju platu za startera. Pošto je Hawk već redukovao svoju zaradu da li to znači da se na Bishopa ne računa najozbiljnije? Možda je povreda ozbiljnija nego što mislimo. :hm:

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3580 on: March 22, 2013, 05:30:38 pm »
Znači sapunica se nastavlja...

Quote
Favre Helped Persuade Jennings
Brett Favre’s soured relationship with the Green Bay Packers has taken another turn. Former Packers receiver Greg Jennings signed with the Vikings, in part because of their phone conversation upon Jennings' arrival in Minnesota.

New Minnesota Vikings Greg Jennings is in the process of making the move across the Mississippi River from Wisconsin to Minnesota. After not getting the kind of offer he was seeking from Green Bay, Jennings becomes the latest star Packers player to make the trip west to Minnesota – following in the footsteps of Darren Sharper, Ryan Longwell and Brett Favre.
Monday morning in an interview with Vikings play-by-play man Paul Allen on KFAN radio, Jennings said he got clarity on the atmosphere with the Vikings from Favre. Jennings played two seasons with Favre in Green Bay before the quarterback was traded to the New York Jets in 2008. In 2009, the Jets released Favre and the Vikings signed him to a two-year deal and he helped lead the Vikings to the NFC Championship game in his first season in purple.

As usual, the Old Gunslinger didn’t hold back on his assessment of Minnesota. He and Jennings were actually speaking to one another when the meetings with the Vikings brass began.

“Literally, as I got off the plane and (offensive coordinator Bill) Musgrave walked up to me, I’m on the phone with Brett,” Jennings said. “I spoke with Brett two or three times throughout this process. He shot me straight. I knew if there was one person that would shoot straight and tell me exactly what I wanted to hear and things I possibly didn’t want to hear, it would be Brett. He did that for me.”


 

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3581 on: March 23, 2013, 02:18:57 am »
A evo i para... :ninja:

Packers re-signed LB Brad Jones to 3-year deal worth $11.75 million, including $3 million to sign with possible Pro Bowl escalators.

— Sean Jensen (@seankjensen)

Ovo znači da imamo tri ILB koji primaju platu za startera. Pošto je Hawk već redukovao svoju zaradu da li to znači da se na Bishopa ne računa najozbiljnije? Možda je povreda ozbiljnija nego što mislimo. :hm:
Ovo je vec dramaticno. Bishop je trebao u 2012. da napravi poslednji korak i ustolici se medju najboljim ILB lige, ali se povredio. Osim House-a i Perry-ja mi nemamo nov potencijal za plejmejkera u timu, Bishop u najboljem izdanju je neophodan. Jedino pozitivno ovde je sto je Jones-ov ugovor veoma cap-friendly, moze da dobije nogu bez vecih posledica.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3582 on: March 25, 2013, 09:53:40 pm »


Jermichael Finley announced on his Twitter account Monday that he will return to the Packers in 2013.
Finley thanked his agents in the tweet, indicating some negotiating took place with Packers GM Ted Thompson. Per the Milwaukee Journal-Sentinel's Ty Dunne, Finley's camp came out on top as there will be no restructuring of his contract nor pay cut. Finley will be paid a $3 million roster bonus on Wednesday, in addition to a $4.45 million salary, $300,000 workout bonus, and $500,000 in per-game roster bonuses. The total stands at $8.25 million.

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3583 on: March 25, 2013, 10:50:11 pm »
 :thumbsup:


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3584 on: March 25, 2013, 11:02:45 pm »
Čekao se današnji dan da se reši i njegova situacija. Očekivao sam da će ostati ali sam se nadao redukovanju ugovora... :hm:

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3585 on: March 28, 2013, 03:33:11 pm »
Schefter: Aaron Rodgers nearing extension http://es.pn/YhzNx8
 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3586 on: April 04, 2013, 07:58:19 pm »
Half man/half zombie will no longer we be appearing on the Green Bay Packers injury report. Frank Zombo signed with Kansas City, leaving the Packers thin at outside linebacker.



:rock:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3587 on: April 05, 2013, 10:09:13 am »
The NFL announced the preseason opponents today, with the Packers scheduled to play four games.

    Arizona Cardinals August 8-12
    at St. Louis Rams, August 15-19
    Seattle Seahawks, August 23, 7 pm
    at Kansas City Chiefs, August 29-30


Kakvo đubre su nam uvalili u trećem kolu :palm:




 :mr.green:

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3588 on: April 05, 2013, 11:08:37 am »
Pa za sve koji su propustili proslu godinu, da imaju reprizu.  :mr.green:

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3589 on: April 06, 2013, 09:52:25 pm »
The NFL announced the preseason opponents today, with the Packers scheduled to play four games.

    Arizona Cardinals August 8-12
    at St. Louis Rams, August 15-19
    Seattle Seahawks, August 23, 7 pm
    at Kansas City Chiefs, August 29-30


Kakvo đubre su nam uvalili u trećem kolu :palm:




 :mr.green:
Kakva ce cirkusijada od toga da se digne...
 

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3590 on: April 08, 2013, 07:21:51 am »
Potpisan TE Matthew Mulligan za minimalac (mora da je dobar kad je od Ramsa :palm: :D).
Uzet je prvenstveno kao bloker, potencijalna zamjena za Crabtreea, ali se tek treba izboriti za roster.
Na mock draftu visoko kotira TE Tyler Eifert za prvu rundu. ???
Teško. ;)

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3591 on: April 13, 2013, 05:54:30 pm »
Potpisan C Evan Dietrich-Smith na godinu dana za 1,3 mil. $.
Tek mora dokazati da je dovoljno dobar da bi se na njega računalo na duže. ;)

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3592 on: April 13, 2013, 06:02:25 pm »
Da, ali ce tada i da kosta mnogo vise. Mislim da smo propustili sansu da ga vezemo na duze za (relativno) male pare.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3593 on: April 18, 2013, 01:10:45 am »

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3594 on: April 18, 2013, 10:22:06 am »
Samo 66 mil. $ za 5 sezona. :cackalica:
13,2 mil.$ po godini ... najplaćeniji LB u NFL...
Neka ga, zaslužio je. :1:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3595 on: April 18, 2013, 01:18:51 pm »
Samo 66 mil. $ za 5 sezona. :cackalica:
13,2 mil.$ po godini ... najplaćeniji LB u NFL...
Neka ga, zaslužio je. :1:

Ako računamo i ovu godinu gde će da zaradi oko 3,5 miliona onda prosek na šest godina pada na oko (digitron on) 11,6 miliona (digitron off).

Nije loše... :)

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3596 on: April 18, 2013, 08:13:28 pm »
Jermichael Finley ‏@JermichaelF88 3h

I'll b donating $500 4 every dropped pass this season 2 One Fund Boston. Now fans can cheer & boo me @ the same time! Also giving $500/TD!



Kakav ludak :rofl:

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3597 on: April 19, 2013, 12:43:33 pm »
http://www.nfl.com/schedules/2013/REG/PACKERS

Kakav ozbiljan raspored. Ni jedan slab tim osim Brownsa. Bice zanimljiva sezona. :D

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3598 on: April 19, 2013, 02:10:09 pm »
http://www.nfl.com/schedules/2013/REG/PACKERS

Kakav ozbiljan raspored. Ni jedan slab tim osim Brownsa. Bice zanimljiva sezona. :D

Prevideo si Bearse :A

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3599 on: April 25, 2013, 01:47:58 am »
DJ Smith dobio nogu.   :blink: :blink:
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/Packers-release-RB-Saine-LB-Smith/1237ed29-4e14-4783-9289-225b12897624

Mora da je povreda ozbiljnija, ne bi ga pustili tek tako!

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3600 on: April 25, 2013, 07:20:38 am »
Vjerojatno je ozlijeda glavni razlog mada ne bi čudilo da traže više i snažnije LB. Njemu je visina ipak minus. ;)

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3601 on: April 25, 2013, 10:18:56 am »
Samo sam se pitao koji će od 29 ILB koje imamo prvi da leti. :D

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3602 on: April 26, 2013, 05:02:55 am »
Datone Jones. Ja zadovoljan. :y

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3603 on: April 26, 2013, 07:37:48 am »
Ja takođe!Mislim da će on moći odmah da uđe u vatru!Da se malo rastereti CMIII ;-)
 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3604 on: April 26, 2013, 02:39:43 pm »
Nije loše. U prvoj sezoni će biti rotacioni igrač dok bi u drugoj trebalo da bude zver. :)