Author Topic: Frozen Tundra!!!  (Read 1671323 times)

0 Members and 12 Guests are viewing this topic.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3535 on: March 15, 2013, 02:08:53 am »
<tri

Sečem ruku šaku prst nokat ako mu je ponuđeno više od dva miliona i topli obrok. :D

Offline omiljeni

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7010
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3536 on: March 15, 2013, 12:59:55 pm »
Nemojte biti ludi
Momak je ogroman back, zivotinja i valjao bi ama bas svakoj ekipi. A Falconsima pogotovo. Cutovali su Turnera i napravili veliki upgrade u odnosu na njega, a ostatak backfielda im igra za neke mizerne novce. Mali Rodgers i on bi mogli odlican tandem i verovatno ce i biti.
Odbrane u toj diviziji su raspad i ako OL bude dobra Falconsi ce se prosetati do play-offa. Ako naprave i odbranu onda mogu nesto i u januaru da urade.
Nisu mu dali male pare, ali nisu vala ni velike. Nek im posluzi samo ove sezone kako treba i sve preko toga im je ekstra bonus. 
U svakom slucaju boljeg RB u ovom offseasonu nisu mogli naci. Bush i Greene su dobili manje-vise slicne ugovore njegovom, iako su slabiji igraci od Jacksona.


Šampion Endzone III-B lige za 2007.godinu!

Šampion Endzone III-B lige za 2021.godinu!

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3537 on: March 15, 2013, 11:05:16 pm »
AJ Hawk pristao na smanjenje plate u naredne tri godine. Ne spominje se cifra ali ne verujem da će biti neka velika razlika.

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3538 on: March 16, 2013, 12:33:14 am »
http://www.nfl.com/news/story/0ap1000000151204/article/greg-jennings-minnesota-vikings-agree-to-contract
Prebrinusmo i ovu brigu.
Odlicna vest za Hawka, sinoc za Jacksona, mada je to ocito bio laznjak kao i verovatno lozenje oko Jenningsa.
Sad mogu polako i vesti o potpisanim igracima, pre svega EDS i Shields.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3539 on: March 16, 2013, 12:58:43 am »
Nadam se da je uspeo dobro da ih iscedi.  :cackalica:

Ali džaba im sve, mogu da uzimaju naše igrače koliko god hoće, luzeri ostaju luzeri. :cool:

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3540 on: March 16, 2013, 01:02:50 am »
Oni su ko omiljeni, kasne 5 godina. :lol:

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3541 on: March 16, 2013, 01:49:48 am »
9 milih po sezoni, droooogaaaaaaaa   :rofl: :sick

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3542 on: March 16, 2013, 01:51:54 am »
Pa bila vest ranije da su mu Packers-i nudili oko 10 po sezoni. Ocigledno nije tako, ali je verovatno tu negde, tako da ne znam sta ti je smesno. Nije da su dali vise od ocekivanog.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3543 on: March 16, 2013, 03:37:59 am »
Pa bila vest ranije da su mu Packers-i nudili oko 10 po sezoni. Ocigledno nije tako, ali je verovatno tu negde, tako da ne znam sta ti je smesno. Nije da su dali vise od ocekivanog.

Tih deset mu je nuđeno prošle godine, sada je, očigledno imao manju ponudu.

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3544 on: March 16, 2013, 07:06:11 am »
Do sad smo izgubili trojicu - Waldena, Jenningsa i Crabtreea, vjerojatno i B. Jonesa. :( Očekivano, ipak je to prvenstveno biznis.
Nadam se da će zadržati EDS i Shieldsa. ;)
Očito ćemo visoko na draftu tražiti WR, TE i ILB.

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3545 on: March 16, 2013, 11:29:53 am »
Pa bila vest ranije da su mu Packers-i nudili oko 10 po sezoni. Ocigledno nije tako, ali je verovatno tu negde, tako da ne znam sta ti je smesno. Nije da su dali vise od ocekivanog.
E ako je bila vest, onda u redu.
:rofl:

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3546 on: March 16, 2013, 11:53:20 am »
Tih deset mu je nuđeno prošle godine, sada je, očigledno imao manju ponudu.
Pa zar nije pre neki dan bila vest gde se procenjuje da mu Paclers-i sad nude ugovor blizu te vrednosti?

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3547 on: March 16, 2013, 11:54:13 am »
E ako je bila vest, onda u redu.
:rofl:
Ma da, sigurno je tvoje misljenje jedino sto je validno.  :rofl:  :palm:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3548 on: March 16, 2013, 11:59:52 am »
Pa zar nije pre neki dan bila vest gde se procenjuje da mu Paclers-i sad nude ugovor blizu te vrednosti?

Pisalo se svašta, realno, niko to ne može da proveri. Možemo samo da se razbacujemo milionima. :mr.green:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3549 on: March 16, 2013, 12:09:07 pm »
Tom Crabtree potpisao za Milvoki. :(

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3550 on: March 16, 2013, 12:11:03 pm »
Ma da, sigurno je tvoje misljenje jedino sto je validno.  :rofl:  :palm:
Svakako validnije od fantomskih VESTI u koje zombiji slepo veruju. :lol: Da mu je GB nudio 10, Minesota 9, al da je izabrao ove druge? :D Jel znas ti druze da sabiras do 130? Jel znas koliko kosta franchise tag za wide receivera? Pa da licno izadje Ted Thompson i kaze jeste, nudili smo mu 15 ali je izdajnik otisao kod neprijatelja-to ne znaci nista. Navukli smo Queense kao majmune i napumpali cenu igraca koji nije bio u planu da bude zadrzan, ende.
Znaci ne pali se, Jennings je igrac kome je prosao prime i koji je imao jedan clutch momenat naspram 20 chokiranja, moze da dobije realnih 5 miliona na staru slavu i da peva. Nema sanse da ce odigrati ovaj ugovor kod ljubicastih, teorije nema.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3551 on: March 16, 2013, 12:31:45 pm »
Pisalo se svašta, realno, niko to ne može da proveri. Možemo samo da se razbacujemo milionima. :mr.green:
Ma znam to, nego gledam da nisam ja istripovao da je bilo uopste price o tome u moru nagadjanja. :D


Svakako validnije od fantomskih VESTI u koje zombiji slepo veruju. :lol: Da mu je GB nudio 10, Minesota 9, al da je izabrao ove druge? :D Jel znas ti druze da sabiras do 130? Jel znas koliko kosta franchise tag za wide receivera? Pa da licno izadje Ted Thompson i kaze jeste, nudili smo mu 15 ali je izdajnik otisao kod neprijatelja-to ne znaci nista. Navukli smo Queense kao majmune i napumpali cenu igraca koji nije bio u planu da bude zadrzan, ende.
Znaci ne pali se, Jennings je igrac kome je prosao prime i koji je imao jedan clutch momenat naspram 20 chokiranja, moze da dobije realnih 5 miliona na staru slavu i da peva. Nema sanse da ce odigrati ovaj ugovor kod ljubicastih, teorije nema.
A ti si chosen one neki? :lol: Pa ne verujes sta pisu mediji uopste, nego imas svoje insiderske informacije. :D Ma, idi begaj bre...jedno je ne verovati u glasine, u sta sumnjam da iko veruje 100%, ali da su javljali potpisivanja pre nego sto su se desila, jesu, da su govorili koliki su ugovori pre nego sto su potpisani, jesu. Sa druge strane, imamo tebe, samoproklamovanog GM-a koji je upuceniji u sve to daleko vise od ljudi koji su debelo placeni za ta "nagadjanja". U te sve zato sto si poceo da se bacis matematikom u skorije vreme.  :rofl:

To sto pise 10 miliona, ne znaci da je sve zagarantovano, znas? Kad vec hoces da se pravis pametan. :) Ovih 9 moze da bude u vecem delu garantovano, nego tih 10 GB-a, sto me ne bi cudilo.

A ti sad mozes da se ne slazes sa parama koje je dobio, sto je skroz ok, ali da se pravis pametan kako su svi idioti sto su pomislili da mu daju te pare, i kako budale veruju da su te pare u pitanju, a slican ugovor je dobio...to mozes sebi da objasnis samo i da ti ima logike.  :thumbsup: Znaci moze da dobije 5, kod tebe, ali 9 realnih koje dobija, to ne?  :bigfunny:
I zato sto ti mislis tako, mora da mu je toliko i GB ponudio, sigurno ne blizu pomenutih 10?  :rofl: Jbt, koliko ti volis sebe.  :thumbsup:
« Last Edit: March 16, 2013, 12:35:40 pm by Digger »

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3552 on: March 16, 2013, 12:37:05 pm »
Bice sve u redu Digeru, roze pilule su ti sa leve strane, a Greg Rozental je nocas oplodio 9 devica.  :)

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3553 on: March 16, 2013, 12:43:03 pm »
Bitch please. Nema potrebe za potezanjem "fora" iz osnovne. Roze pilule. :lol:

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3554 on: March 16, 2013, 12:51:49 pm »
Digeru, smiri se. Sve je ok, malo su ti poljuljana verovanja i grcevito se boris da objasnis sebi da nisu ali uglavnom je sve u redu. Videces vec za tacno 2 godine(mozda ranije, nikako kasnije) o cemu te skolujem ovde.
Kao sto si video pre nekoliko dana o cemu smo te svi skolovali kad je u pitanju Alexis Texas Smith.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3555 on: March 16, 2013, 01:00:54 pm »
E, ako mi tako objasnis, onda do jaja. :lol: Tebi bas bitno da budes u pravu? Je l' zato dolazis ovde? Ne dobijas, susa, pa si nervozan? :D

Gledaj, 'vako, ja ti lepo kazem da je verovatnije da su ponudili ugovor blizu onoga koji je dobio, a ne duplo manji, na sonovu pricanja u medijima, a ti mene ubedjujes u suprotno, na osnovu iskljucivo tvog misljenja. Je l' tebi uopste jasno sta je tu problem? Tvoje misljenje nije cinjenica nikakva, ma koliko ti zeleo to.

A Alex je otisao iz SF-a posle 6-2 skora, treceg QB rating-a i zaradio tom timu moguce i dva pick-a druge runde. Uz sve reci hvale. Ali, vazno je da ti ovde nekom nesto objasnio. :lol: Jedino u sta ces me ubediti ako nastavis je to da imas ozbiljnih problema.

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3556 on: March 16, 2013, 01:13:51 pm »
Auuu, pa ovde se vuku repovi. Ne mozemo o drugom ako nismo resili prvo. Sto pre prihvatis istinu pre ces moci da nastavis dalje, ma koliko to znacilo da si ovde ispadao.  ;)

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3557 on: March 16, 2013, 01:22:33 pm »
A drugo sam ja pomenuo? :lol:

Ja nemam nista protiv da ti imas drugacije misljenje od mene, ali tebi ocigledno smeta sto neko moze da pomisli da bi Packers-i dali vise od 5 miliona igracu koji je dobio 9. I opet, ne bih imao nista protiv da ti meni objasnis na sonovu necega opipljivog zasto je to tako, ali ti to ne mozes, jer to ne postoji. Moguce da Jennings vredi 5, pa i 2, ali to nisu cifre kojima su se razbacivali, i na kraju, za koju je potpisao. To je nesto sasvim drugo. Potencijalno, koliko ce on zasluziti taj ugovor...ali trenutno, timovi su procenili njegovu vrednost blizu tog broja.

Ja ne znam kako jednostavnije i lepse mogu da ti objasnim, zaista. A to namigivanje su jos odavno mnogi procenili bednim, jer ne doprinosi nicemu, sem opet, podizanju svog ega. I bez patetike molim. Delujes sa tom poslednjom recenicom kao da raskidas sa ribom, jbt. :D

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3558 on: March 16, 2013, 01:40:32 pm »
Digeru, i dalje se hvatas za slamke. Glupo mi je da diskutujem s tobom na neku ozbilljnu temu, ali ova druga crta je krajnje zanimljiva. Da li si ukapirao da u istom postu dajes kritiku sopstvenog pisanja dok mislis da upucujes kritiku meni ? :D Da li provaljujes da koristis moje recenice i izjave? :D Bar sam te necemu odskolovao, kad za ovo drugo nema leka. ;)

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3559 on: March 16, 2013, 01:47:01 pm »
Da, objasnio si mi da ti u svemu vidis samo sebe i iskljucivo sebe. :D Sad se nalazis i u mojim recenicima. Get a life. :D Budi siguran da moje i tvoje recenice nikako ne mogu da lice. ;) (eto ti na kraju deo koji moze) :D

Naravno da ne mozemo ozbiljno da diskutujemo, kada ti ne doprinosis  nicime diskusiji, vec pominjes samo sebe svuda. Nista nisi argumentovao, a na kraju bezis staroj svojoj taktici, da pomenes Alex-a, kako bi se jos neko ukljucio u razgovor i bio na tvojoj strani.

Elem, eno ti PM, sa opkladom, pa tamo nastavljamo, da ne trolujemo temu. Mada, ovo je Frozen Tundra...:P

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3560 on: March 16, 2013, 01:52:47 pm »
Ja ne bezim na PM kao cava od svojih izjava, vrlo sam komforan po pitanju toga sto pisem pa makar i pogresio jer sam do toga i dosao svojom glavom, nije mi usadio misljenje neki poluglupson sa cbs zute stampe, zaposlen da distribuira gluposti i nabija hitove radi bolje prodaje reklamnog prostora. Razmisli o tome.   ;)

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3561 on: March 16, 2013, 02:02:30 pm »
To sto si ti dosao do tog zakljucka ne znaci da si u pravu. A to je ono u sta ti mene pokusavas da ubedis. Ja ne verujem tom iz zute stampe nista vise nego tebi. Ali mi je on nekako pouzdaniji.

Ne bezim ja, nego ne zelim da trolujem, a ti ubacujes Smith-a, vec rekoh iz kojih razloga, a znam da je drugima mrsko da slusaju o tome vise. Daleko od toga da se tripujem da ces ti svojim misljenjem da dokazes nesto. Sve vreme kruzis, nista konkretno nisi rekao. Tako da, da, bezis. Ja sam sve svoje obrazlozio.

Offline Pablo

  • HOF
  • *****
  • Posts: 12768
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3562 on: March 16, 2013, 02:21:17 pm »
Kako digger uvek ima vremena za ovakve stvari  :lol:

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3563 on: March 16, 2013, 02:22:27 pm »
Bice da to i jeste bit problema, trazi se slamka za hvatanje, verovanje ovom ili onom. Zato nikad i ne mozes da razumes problematiku. Koja glasi ovako:ako je franchise tag za hvataca 10 miliona i ako tim sa pravom da tog igraca zadrzi tim tagom i natera ga da jos jednom igra za ugovor, u obzir uzimajuci i skoriju sklonost povredama, losu produkciju i ocajnu igru pod pritiskom i protiv jacih protivnika, onda najosnovnija logika nalaze da taj tim nije, definitivno nije, ponudio dugogodisnji ugovor na 10 miliona u proseku, koji sa sobom nosi sledece probleme:
1) signing bonus=dead money ako bi se igrac pokazao losim
2) kontemplaciju-garantovan novac 30godisnjaka s velikom kilometrazom lako moze poslati u penziju, nema razloga da se rizikuje povreda ili izgara u trening kampu i slicno
3) posvecenost-dugacak ugovor podrazumeva dugorocnu strategiju u kojoj je tim posvecen igracu, sto znaci 1 mesto na rosteru manje, nemogucnost placanja drugih kojima uskoro istice ugovor i ostale probleme

Dalje, istorija tima i konkretnog GMa nam govori da je jedini igrac koji je dobio ista slicno u celom njegovom GM mandatu ultra pouzdani, ultra prosecni AJ Hawk, poznat kao ljubimac tog GMa i investicija iz prve runde drafta na poziciji velike neizvesnosti. Veteranima se obicno pokazuju vrata, a neki od njih su vec popusili svoj FA ugovor, neki samo sto nisu.

Prema svemu tome, jasno je da i Ted Thompson i Mike McCarthy uz ispruzene ruke-da pokazu da nisu prekrstili prste-izadju pred binu i kazu da je Jenningsu ponudjeno 100 miliona i dva privatna harema, a ne da neki IZVORI javljaju kako je to SIGURNO istina, to ne vredi pisljiva boba.

Ili-da se veruje izvorima. Kako hoces. :D

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3564 on: March 16, 2013, 02:23:52 pm »
Kako digger uvek ima vremena za ovakve stvari  :lol:
Spava beba, pa nemam gde da mrdnem. :D

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3565 on: March 16, 2013, 02:30:19 pm »
Bice da to i jeste bit problema, trazi se slamka za hvatanje, verovanje ovom ili onom. Zato nikad i ne mozes da razumes problematiku. Koja glasi ovako:ako je franchise tag za hvataca 10 miliona i ako tim sa pravom da tog igraca zadrzi tim tagom i natera ga da jos jednom igra za ugovor, u obzir uzimajuci i skoriju sklonost povredama, losu produkciju i ocajnu igru pod pritiskom i protiv jacih protivnika, onda najosnovnija logika nalaze da taj tim nije, definitivno nije, ponudio dugogodisnji ugovor na 10 miliona u proseku, koji sa sobom nosi sledece probleme:
1) signing bonus=dead money ako bi se igrac pokazao losim
2) kontemplaciju-garantovan novac 30godisnjaka s velikom kilometrazom lako moze poslati u penziju, nema razloga da se rizikuje povreda ili izgara u trening kampu i slicno
3) posvecenost-dugacak ugovor podrazumeva dugorocnu strategiju u kojoj je tim posvecen igracu, sto znaci 1 mesto na rosteru manje, nemogucnost placanja drugih kojima uskoro istice ugovor i ostale probleme

Dalje, istorija tima i konkretnog GMa nam govori da je jedini igrac koji je dobio ista slicno u celom njegovom GM mandatu ultra pouzdani, ultra prosecni AJ Hawk, poznat kao ljubimac tog GMa i investicija iz prve runde drafta na poziciji velike neizvesnosti. Veteranima se obicno pokazuju vrata, a neki od njih su vec popusili svoj FA ugovor, neki samo sto nisu.

Prema svemu tome, jasno je da i Ted Thompson i Mike McCarthy uz ispruzene ruke-da pokazu da nisu prekrstili prste-izadju pred binu i kazu da je Jenningsu ponudjeno 100 miliona i dva privatna harema, a ne da neki IZVORI javljaju kako je to SIGURNO istina, to ne vredi pisljiva boba.

Ili-da se veruje izvorima. Kako hoces. :D
Je l' ti to bio toliki jebeni problem da napises? :D Zato sam te lepo i pitao da obrazlozis, jer meni boli bas da toliko duboko ulazim u mozak Gm-a Packers-a.


Sad, franchise tag je jedno,a produzetak ugovora je drugo. Mogao se drugacije raspodeliti taj novac, da bude tezi deo novca kasnije, ako bude igrao dobro i ako bude zdrav, Plus incentives, itd. Tako da ih ispadne sada manje nego tih 10 miliona, sto i jeste kljuc svega.

I jos jedna stvar, zar nije Jennings imao neka 24 hvatanja za blizu 300 jardi i 4TD u poslednje 4 utakmice, nakom te povrede? Meni to ne deluje kao losija produktivnost.

Vidis kako moze lepo da se prica i potpuno je nevezano za stampu? Ja saznam nesto o politici kluba, predocim neke opcije kako je moglo da se resi, zasto se ne slazem da je igras slabije produktivan itd, i to se zove diskusija, cemu i treba da sluzi ovo.

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3566 on: March 16, 2013, 02:43:23 pm »
Ja sam pitao gore jel znas da brojis do 130, sto bi bio hint ka salary capu i Jenningsu kao uzasno velikom komadu salary capa sa svojih 10 miliona, a onda pitao jel znas koja je plata tagovanog wr-a kao hint ka tih 10 miliona, navodno ponudjenih uz sve long term contract beneficije. Kao podsticanje na diskusiju i razmisljanje. Uvidjam svoju gresku, sledeci put cu biti nezniji i finiji.  :wub:
Samo mi se kenja od "eskperata" i njihovih ekspertskih misljenja, i njihovih fabrikovanih debata. Osim Marsala Folka i Dzon Caki Grudena, njih dvojica su smekeri i carevi.

Ako ikad imam municije za pljuvanje po njima, to je sad. Faks i Broncosi? Steva koji sam nisti svoj ugovor na 10 miliona i uzima 4 od Atlante? Dzenings kome je GB nudio 10, a sad za 9 on ide kod Pondera, (i efektivno privodi karijeru kraju)?

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3567 on: March 16, 2013, 02:54:26 pm »
Pa kad je cap 123 miliona. :P A zato i kazem da nije morao biti tagovan, nego da su radili na novom ugovoru.  Uhvatis se jedne opcija, kao da ne moze drugacije da se sredi.

Isto kao i tih 9 ili 10 miliona. Mozemo samo da nagadjamo koliko je gde bilo garantovano, koliko su incentives, na koliko godina i sl. Mozda su Vikings-i jednostavno ponudili vise godina, sto je on i hteo. Ako je tacno sto pise. Ali nebitno, sve je to materijal za neku diskusiju, daleko od toga da to ako nije tacno, mora da bude ispravna opcija koju si ti naveo. Kao sto vidis, ima vise nacine da se to resi.

A sto se tice fax idiotije, valjda bi Broncos-i izjavili negde da nije tako, radije, nego da im se sprdaju ljudi sa fransizom.

Offline Iceman

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2393
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3568 on: March 16, 2013, 03:02:40 pm »
Kritika nije na njihov racun(Denvera, iako su ispali glupi), vec na medije koji nece da napisu istinu. A ona je prosta-agent i Dumervile, pre ce biti agent, su ih iskoristili i zajebali do jaja da bi otisli na trziste i zgrnuli lovu.
Malo sam pogledao detalje, ono sto je izaslo, ugovora Minny i GJ, i prilicno je izbalansiran, 20 miliona u poslednje dve godine, nesto manje u prve tri, pristojna garancija...i dalje tvrdim da ne prelazi trecu godinu, a pretpostavljam da ne prelazi drugu.

Nasi navijaci npr su prokukali za Jenkinsa i Wellsa, kako se pokazalo obojica su top 10 losih fa akvizicija u poslednje vreme. Jennings-napravio bih korak dalje, ova sezona je ucinila da mi je za njega drago sto vise nije u timu.

Offline Digger

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 2677
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #3569 on: March 16, 2013, 03:10:52 pm »
Ma kapiram, samo kazem da ovi bi bili manji debili da su bar izasli sa nekim saopstenjem povodom toga.

Sad, detalje ne znam, ali sam pretpostavio da ce biti poslednjih par godina vise natovarenih. Moguce je da ne bude tu kroz 3 godine, ipak stizu ga godine, a i napad Vikings-a nije nesto sto odusevljava, pa sad zavisi koliko ce on jos da se cima. Ipak on imaju solidan tim, mimo pas igre. Ako bude motivisan, moze da povuce i ostale. Jennings i Simpson kao WR1 i WR2, a Wirght u slotu...ostalo zavisi od toga koliko Ponder napreduje, jer znamo da ce mu Peterson dati prostora da baca loptu.

A jbg, znas i sam da navijaci cesto nisu objektivni. Moguce je i da je tebe iznervirao Jennings i da mu sad zelis losije nego sto bi inace, zar ne?