Author Topic: Frozen Tundra!!!  (Read 1670860 times)

0 Members and 25 Guests are viewing this topic.

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10115 on: March 10, 2017, 10:51:00 pm »
Peppers se vratio u Carolinu.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10116 on: March 10, 2017, 10:56:38 pm »
Zato i kazem da smo dobro poceli.
Za sada samo odlaze.  :vinjak:

Ni Cook izgleda nece da ostane.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10117 on: March 11, 2017, 12:49:51 am »
Martellus Bennett is 1 of 3 TE with at least 40 catches in each of the last 5 seasons, joining Greg Olsen and Jason Witten.

Highest Reception Percentage Among TE in 2016:
Jack Doyle              79%
Martellus Bennett    78%


Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10118 on: March 11, 2017, 03:51:22 am »
Odustali od Cooka, uzeli Bennetta. ::)
A vidjeti ćemo, definitivno nije tipičan Packer.

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10119 on: March 11, 2017, 03:59:15 am »
Bennett je potpisan na tri godine za 18.45 mil. Navodno su Cooka htjeli platiti više. Izgleda da su dečku nakon Rodgersovog lobiranja porasla krila. :angry:

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10120 on: March 11, 2017, 04:06:47 am »
Cook je osetio da moze da uzme pare. Sada ce i Rodgers paziti koga hvali.  ;)

Nesto sam gledao ugovore za narednu godinu i video da Cobb ima treci ugovor po vrednosti, iza Rodgersa i CMIII.
Ja bih ga trejdivao bez razmisljanja. Ima dobar value, moze dosta da se dobije za njega, a gotovo sam siguran da vise nikada nece igrati na nivou za koji je placen. Ne bi mi bilo zao da ode iz ekipe.
Clay takodje ima razocaravajucu sezonu iza sebe, ali on je previse dragocen igrac da bi ga se odrekli. Za njega recimo verujem da ce naredne sezone ponovo biti produktivan.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Stana

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1847
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10121 on: March 11, 2017, 06:56:42 am »
Odlican je Benet

Poslato pomocu TT


Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10122 on: March 11, 2017, 10:36:41 am »
Martellus Bennett is 1 of 3 TE with at least 40 catches in each of the last 5 seasons, joining Greg Olsen and Jason Witten.

Pojasni mi ovo. Samo tri TE su imali preko 40 hvatanja u proteklih 5 sezona?

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10123 on: March 11, 2017, 10:50:11 am »
Pojasni mi ovo. Samo tri TE su imali preko 40 hvatanja u proteklih 5 sezona?
Minimum 40 hvatanja u svakoj od prethodnih 5 sezona.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10124 on: March 11, 2017, 12:06:31 pm »
Hmm ...Ocigledno da je Cook bio siguran u sebe, u pregovorima...
Hyde je ocigledno imao jaku prodju na trzistu i to je to...Verovatno su doprinele osobine da moze raznovrsno da se koristi.
Peppers ide da zavrsi karijeru...
Lejsara je verovatno dobio odgovor: Idi probaj trziste da vidis koje su cifre pa onda dodji kod nas da pricamo.Mislim ja to pretpostavljam...
 

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10125 on: March 11, 2017, 12:19:00 pm »
 

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10126 on: March 11, 2017, 12:59:18 pm »
Minimum 40 hvatanja u svakoj od prethodnih 5 sezona.
Pazi kad podatak nije tacan posto su i Graham i Gates imali bar 40 hvatanja u zadnjih pet sezona. Koliko vidim, trebalo bi da bude 50 hvatanja.
Mada je zanimljivo da Gates i Witten imaju preko 40 u zadnjih 10 sezona!!!

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10127 on: March 11, 2017, 09:15:46 pm »
Nešto mi čudno da se ćuti za T.J. Lang-a ovoliko...

....shit has hit the fan...
 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10128 on: March 11, 2017, 09:24:53 pm »
Polako, pregovara se...

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10129 on: March 11, 2017, 09:31:05 pm »
Bennett stavio na glasanje koji broj će da uzme... :lol:

https://twitter.com/MartysaurusRex/status/840650445987155970

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10130 on: March 11, 2017, 10:55:05 pm »
The Packers are signing another veteran: tight end Lance Kendricks, according a source. Kendricks, the former Wisconsin Badger, was released by the Rams earlier this week. He caught 50 passes for 499 yards and two touchdowns last season, his sixth in the NFL. That's two tight ends in two days for the Packers, who signed Martellus Bennett on Friday.

Rob Demovsky, ESPN Staff Writer

:hm:

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10131 on: March 11, 2017, 10:58:15 pm »
Izgleda da su odlučili sastaviti atomski napad koji može nadoknaditi sve što secondary zahebe. :D

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10132 on: March 11, 2017, 11:01:31 pm »
Uuu, Kendricks se zesce uklapa u termin atomski napad.  :D
Valjda je brzi od Rodgersa, ako nista drugo.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10133 on: March 11, 2017, 11:32:35 pm »
A vidjeti ćemo. Do sad je igrao s banana QB kao i Cook. Mislim da bi u tandemu s Bennettom mogao raditi probleme protivničkim obranama. Sigurno nije Gronkovski, ali to je ono što su htjeli igrati, a nisu imali s kime. Napad s dva fizički jaka TE. ;)

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10134 on: March 12, 2017, 09:45:34 am »


A pair of reports have tied free agent outside linebacker Connor Barwin to the Green Bay Packers.
Bill Huber of Packer Report first reported contact between the Packers and Barwin, who was released by the Philadelphia Eagles on Thursday. Mark Eckel of NJ.com reported similar contact between the two sides on Saturday.
 

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10135 on: March 12, 2017, 09:48:44 am »
T.J. Lang might have a tough decision to make.
According to Jordan Schultz of the Huffington Post, Lang and his wife met with the Seattle Seahawks on Saturday, and the entire meeting/pitch went "great." Schultz also said that Lang could have a decision for the Seahawks as early as Sunday.

 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10136 on: March 12, 2017, 12:08:33 pm »
Neka ide TJ, ako se vrati previše bi to bilo para uloženo u celu OL. Jeste sjajan igrač ali bojim se da su i njega počele da sustižu povrede.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10137 on: March 12, 2017, 12:31:39 pm »
To i mene plasi  :hm:

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10138 on: March 12, 2017, 02:02:34 pm »
To i mene plasi  :hm:

U svakom slučaju, vama je potrebniji. Nama je lakše da uklopimo jednog novog igrača u OL i da se ne primeti velika razlika.

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10139 on: March 12, 2017, 03:11:11 pm »
Nije tocno. Manje se primecuje jedan dobar igrac u losoj OL nego los u dobroj  :A
Stvar je u tome sto niko nije siguran ni kako ni sta ovi nasi misle da urade.

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10140 on: March 12, 2017, 07:07:39 pm »
Lang otišao u Lionse. ;)
Više manje se znalo da odlazi jer TT teško daje treći ugovor za G poziciju, a uz to počeo je s ozlijedama.
Mislim da je dobra odluka da ga se pusti i da se na draftu uzme novi G.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10141 on: March 12, 2017, 08:47:48 pm »
Just a few days after the Browns nabbed center JC Tretter, the Lions inked guard T.J. Lang to a three-year deal.
 

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10142 on: March 12, 2017, 08:56:21 pm »
Martellus Bennett signed a three year, $21 million contract with the Packers on March 10, 2017. The contract has $6.3 million in guaranteed salary, all paid as a signing bonus. If Bennett is on the roster on the 1st day of the 2018 league year he will earn a $2 million roster bonus. There are yearly per game roster bonuses in the contract.

Nick Perry signed a five year, $60 million contract with the Packers on March 9, 2017. Perry received an $18.5 million signing bonus. If Perry is on the roster on the 4rd day of the 2018 League Year he will earn a $4.3 million roster bonus. If he is on the roster on the 3rd day of the 2019 League Year he will earn a $4.8 million bonus. In each year of the contract there are $600,000 in per game bonuses.
« Last Edit: March 12, 2017, 09:00:39 pm by velja »
 

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10143 on: March 12, 2017, 10:21:46 pm »
Ostaje nam samo da se nadamo da ce oni koji su ostali uspeti da cuvaju Rodgersa kao sto je OL radila prosle sezone.

Nakon svega sto se izdesavalo priznajem da zaista ne znam sta je u TT-ovoj glavi. Pre svega ne mogu da verujem da je pustio da Micah ode, ali ajde, valjda zna sta radi.
Ovo je CB/S heavy draft, ali opet, cak ni Ha Ha nije odmah uspeo da nadje svoje mesto u startnoj postavi, potrebno je odredjeno vreme za tranziciju sa College DB na NFL DB.
Za sada izgleda da je ionako jadan secondary trenutno jos jadiniji.

RB ostaje veliki problem. Lejsi ce ostati ako se vrednost ugovora poklopi sa kriterijumima TT-a, a cak i tada je pitanje koliko dugo ce ostati zdrav i da li ce ikada vise igrati kao u prve dve sezone.
U svakom slucaju, ako Lejsi ode, ide se ponovo na draft, a izbor RB-ova je ove godine i vise nego zadovoljavajuci.
Obzirom da GB forsira shotgun opciju, to znaci da RB mora da ima odlicne receiving skills, da bude solidan bloker i da ume da trci iz shotgun formacije (sto znaci da AP nikada nije ni bio opcija za GBP).
Ili jednostavno da bude buldozer kao sto je Lejsi bio i da gazi sve pred sobom.

I dalje ostajem pri stavu da Cobb treba da ide sada dok ima jako veliki value. Placen je kao elitni WR, a igrao je ispod proseka. I duboko verujem da vise nece ni igrati kao nekada.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10144 on: March 12, 2017, 10:29:12 pm »
Jason Wilde, citing a league source, reports that the Packers never made offers to either DB Micah Hyde or OLB Julius Peppers.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10145 on: March 12, 2017, 10:46:05 pm »
Ostaje nam samo da se nadamo da ce oni koji su ostali uspeti da cuvaju Rodgersa kao sto je OL radila prosle sezone.

Nakon svega sto se izdesavalo priznajem da zaista ne znam sta je u TT-ovoj glavi. Pre svega ne mogu da verujem da je pustio da Micah ode, ali ajde, valjda zna sta radi.
Ovo je CB/S heavy draft, ali opet, cak ni Ha Ha nije odmah uspeo da nadje svoje mesto u startnoj postavi, potrebno je odredjeno vreme za tranziciju sa College DB na NFL DB.
Za sada izgleda da je ionako jadan secondary trenutno jos jadiniji.

RB ostaje veliki problem. Lejsi ce ostati ako se vrednost ugovora poklopi sa kriterijumima TT-a, a cak i tada je pitanje koliko dugo ce ostati zdrav i da li ce ikada vise igrati kao u prve dve sezone.
U svakom slucaju, ako Lejsi ode, ide se ponovo na draft, a izbor RB-ova je ove godine i vise nego zadovoljavajuci.
Obzirom da GB forsira shotgun opciju, to znaci da RB mora da ima odlicne receiving skills, da bude solidan bloker i da ume da trci iz shotgun formacije (sto znaci da AP nikada nije ni bio opcija za GBP).
Ili jednostavno da bude buldozer kao sto je Lejsi bio i da gazi sve pred sobom.

I dalje ostajem pri stavu da Cobb treba da ide sada dok ima jako veliki value. Placen je kao elitni WR, a igrao je ispod proseka. I duboko verujem da vise nece ni igrati kao nekada.
Micah je otišao jer je bio backup a niko normalan neće dati 30 miliona igraču na koga se ne računa da non-stop bude na terenu. Zašto je backup? Zato što je najsporiji član secondaryja. Jbg.

Razlog zašto se HaHa nije odmah našao u startnoj postavi je što MM skoro nikada ne startuje rukije. Samo u slučaju povrede startera neki rookie može da odmah uskoči u igru. Čak ni Clay nije postao starter do 5-6 kola iako je od prvog minuta pokazao da je najbolji LB kog imamo.

Kažu da je Lacy zapratio Vikingse na Twitteru mada to ne mora mnogo da znači, i TJ Lang je zapratio Seahawkse juče pa smo videli šta je bilo danas. ;)

Jesi li siguran da Cobb trenutno ima toliko veliki trade value? Sam kažeš da je skupo plaćen a da igra ispod proseka.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10146 on: March 12, 2017, 11:08:47 pm »
Jesi li siguran da Cobb trenutno ima toliko veliki trade value? Sam kažeš da je skupo plaćen a da igra ispod proseka.
Jesam.
Isto kao i za Lejsija.

Zapravo, i pored svih povreda i diskutabilne radne etike, odnosno discipline sa nacinom ishrane, verujem da Lejsi nece imati nikakav problem da nadje novi tim i da bude odlicno placen. Recimo, mislim da bi ga NYG sutra uzeli. Raiders takodje.
Cobb je zaigrao upravo onako kako zaigra velika vecina igraca nakon prvog velikog ugovora - nikako.
Ali ono sto je bio pre dve godine jos uvek je izuzetno primamljivo za dosta timova i ubedjen sam da bi ga uzeo neko kome treba dobar slot, a pare nisu toliki problem. Titansi, npr.

Videcemo, ja bi obojicu pustio da idu. Bez problema.


Micah je otišao jer je bio backup a niko normalan neće dati 30 miliona igraču na koga se ne računa da non-stop bude na terenu. Zašto je backup? Zato što je najsporiji član secondaryja. Jbg.
Kod njega nije sve bilo u brzini (odnosno sporini :) ).
Mnogi analiticari, skauti, ljudi koji godinama prate NFL, kazu da je Micah trenutno jedan od most versatile DBs u ligi i da su Billsi napravili fenomenalan potez njegovim dovodjenjem.
Da on ima to nesto sto ga izdvaja od ostalih.
Cinjenica da je imao odlican drugi deo sezone, da je skoro sam nosio secondary (bio je cak i slot corner), da je imao 4 INTs u poslednjih 7 utakmica i da je MM bio vrlo zadovoljan sa njim jos vise zbunjuje u vezi njegovog odlaska.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10147 on: March 12, 2017, 11:33:26 pm »
Videćemo koliko će Lacy da dobije... Prošle godine nekoliko RBova je dobilo sjajne ugovore, za sada timovi ne žure i očigledno nemaju nameru da se ponovo toliko otvore za tu poziciju.

Ne sumnjam da će se Hyde dobro snaći kao slot ili safety, jednostavno Packersi sada imaju druge potrebe i nisu u situaciji za takvu ulogu da daju toliko para.

Ne bih se složio da velika većina igrača nakon prvog velikog ugovora zaigraju slabije. Eventualno su sumnjivi one-year-wonder igrači, recimo kao Nick Perry, Cobb je bio standardan i stalno je napredovao tako da je veliko iznenađenje ova slaba forma.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10148 on: March 13, 2017, 02:07:04 pm »
Juče je odjednom sevnulo po netu da je Lacy potpisao za MIN. Ali verovatno je patka.
TT ima taj hladan pristup, ako proceni da neće moći da parira tržištu za nekog igrača, onda neće ni da nudi.
Za Cook-a je izgleda bilo da je on tražio baš veliku lovu, a ovi su bili spremni i veoma brzo odreagovali i to ne sa jednim nego sa dva TE.
Što je recimo čudno sa Cook-ove strane, jer mu je ova sezona pokazala da mu treba vrhunski QB. Ali dobro, on živi od ovoga.
T.J. Lang, hmmm to je to njemu je ovo zadnja prilika da uzme ozbiljne pare, još su cene na poziciji izdivljale.
Ono što mene brine je kakvi ulazimo u  draft i možemo li se pokrpiti. Na žalost, mislim da ne možemo...
Naš prvi pik je skoro i drugom krugu. Nekako sam više voleo da je ova igranka sa TE 1za2 , bila sa CB-ovima ;-)
 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10149 on: March 13, 2017, 04:29:29 pm »
Da se ne lažemo za Langa, on je već odradio lep ugovor od 4y za 20 miliona. Sada je očigledno odlučio da, umesto da juri titulu sa Packersima ili Seahawksima, da odradi tezgu u rodnom kraju.