Author Topic: Frozen Tundra!!!  (Read 1670992 times)

0 Members and 13 Guests are viewing this topic.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10045 on: January 23, 2017, 12:24:28 am »
Guion je guard...Eto gde smo jbmti
 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10046 on: January 23, 2017, 12:25:53 am »
Guion je guard...Eto gde smo jbmti

Season in a nutshell...

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10047 on: January 23, 2017, 12:26:43 am »
To je to za ovu sezonu. Nismo imali sreće s ozlijedama i pravo je čudo da smo do ovdje dogurali.
Mislim da će biti pospremanja u obrani. Nažalost, izabrani su nedovoljno dobro CB na draftu, a pass rusha nema. Plavokosa ljepotica je bila nevidljiva, zajedno uz Perryja i Peppersa. Tu mora doći do ozbiljnijih promjena jer bez obrane ne možeš ništa.

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10048 on: January 23, 2017, 12:28:37 am »
Bolji proso dalje. McCarthy uveo Hundleya, mada kako nam ide sa povredama i bolje tako valjda.
Mike McCarthy je idiot.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10049 on: January 23, 2017, 12:29:01 am »
Ponavljam se, polako sa ocenom Randalla i Rollinsa, celu sezonu guraju pod povredama. Tako su svi terali Adamsa prošle godine a sada je budućnost tima.

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10050 on: January 23, 2017, 12:34:05 am »
Moje misljenje je da nas je danas ubila jednodimenzionalna igra. Atlanta se maltene nije ni postavljala da brani run. Svi su znali da Rodzers baca pass.
A bez trcanja nema dobre pass igre.
Povreda Lejsija nam je u neku ruku zapecatila sezonu.

Nismo imali sreće s ozlijedama i pravo je čudo da smo do ovdje dogurali.
Ovo je najrealniji opis ove sezone.
Povrede, povrede i povrede.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10051 on: January 23, 2017, 12:37:09 am »
Ovo je najrealniji opis ove sezone.
Povrede, povrede i povrede.

Misliš - ovih 8-9 sezona? Ako postoji jedna konstanta u Rodgers eri to je da je tim konstantno u vrhu "povređenosti" igrača.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10052 on: January 23, 2017, 12:37:38 am »
Jbga.To je to.Izvlacili smo zivu glavu cele sezone, mozda i dogurali dalje nego sto je bilo logicno...
Bice posla za upravu u sledecim mesecima...
 

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10053 on: January 23, 2017, 12:40:30 am »
Nažalost, izabrani su nedovoljno dobro CB na draftu, a pass rusha nema.

Ne bih se slozio sa tobom oko CB-ova.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10054 on: January 23, 2017, 12:57:40 am »
Živi bili pa vidjeli. :D
Po meni ni jedan od njih nije tipičan Br. 1. CB. ;)
Ne velim da ne mogu napredovati, ali ovo sto su igrali ove sezone je izvan svake kritike. Na stranu povrede, ali ti dečki igraju na pet metara od igrača, a ne da ga striktno pokrivaju. :thumbdown:

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10055 on: January 23, 2017, 03:30:39 am »
Nije opravdanje, jer nas je Atlanta nadigrala u svim segmentima. Ali, suci su pederčine koji su svaku dvojbenu situaciju sudili u korist Atlante. :thumbdown:
Npr. udarac u glavu Rodgersa na početku tekme nisu htjeli vidjeti...
Ja mislim da su sudije u pravu sto navlace na stranu domacina. Ipak je to playoff. Timovi se cele sezone bore da bi imali prednost home fielda u postseason jer znaju da ce sudije vecim delom utakmice biti na njihovoj strani. Odnosno, kao sto si ti rekao, svaka sumnjiva situacija ce ici u njihovu korist.
Niko Packersima nije kriv sto su bili neozbiljni jedan deo sezone, pa sada ceo playoff igraju u gostima.
Da se kojim slucajem igralo na Lambeau siguran sam da bi bilo isto tako. Packersi bi bili favorizovani preko svake mere. Kao i svaki domacin uostalom.

Mislim da ne treba kukati na sudije i sudjenje u gostima.
Treba se pogledati u ogledalo, napraviti ozbiljnu analizu i videti kako moze da se unapredi igra u regular season.

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10056 on: January 23, 2017, 05:28:48 am »
Dakle, to bi bilo to sto se tice Packersa za ovu sezonu.  :)

Moj utisak je - da je sezona bila uspesna.
Sigurno da sa Rodgersom na mestu QB treba uvek ciljati na SuperBowl, ali posle onoliko povreda i pehova koji su pratili tim tokom cele sezone, pa i preseasona, ucesce u Conference Championship game je ravno podvigu. Pitanje je i da li je sa ovakvom bolnicom trebalo ici na megdan Patriotsima koji bi nas verovatno secirali na sitne delove i demolirali za istoriju.

SUS, neki najvazniji zakljucci za ovu sezonu, sto se mene tice, bi bili:
  • DT & Pass rush
    Ne moze se reci da su igrali lose, ali ipak je to bilo daleko od onoga sto smo ocekivali.
    Pojedinci su briljirali, a pojedinci su bili nevidljivi.
    Velika ocekivanja su bila u vezi povratka Claya na OLB i na kraju nista.
    Imali smo i dobar depth na svim pozicijama za pass rush, ali rezultata nije bilo u onoj meri koliko smo se nadali.
    Free agents postaju Peppers, Perry i Datone Jones. Videcemo sta ce TT odluciti u vezi ove trojice i kakvi ce biti planovi za ovaj deo ekipe. Peppers je verovatno zavrsio pricu sa GBP.
  • OL
    Najbolji deo ekipe. Definitivno.
    Prosto je neverovanto koliko je sve dobro funkcionisalo i koliko su dobro i uigrano igrali.
    PFF kaze da su bili najbolji u pass blocku, pa da im verujemo.
    Free agents: TJ Lang, JC Tretter i Don Barclay.
    Tretter je bio top run-blocker.
  • Secondary
    Plac majke bozije.  :( :( :(
    Toliki pehovi, tolike povrede, to nije normalno. Pronaci ko je bajao pre sezone i baciti ga lavovima.  :kafa:
    Bez obzira na sve sto se desavalo, moje misljenje je da su ovi momci igrali iznad svojih proseka, pa i ocekivanja.
    Sam Shields ce verovatno biti otpusten iz ekipe nakon svih onih potresa mozgova, a i pare koje bi uzeo naredne sezone su prilicno velike. Ne verujem da ce ostati.
    MM je jos pre par godina rekao da je jedan od ciljeva Packersa da na svakom draftu uzimaju CB-ove i da ce to biti tako sve dok pass game bude prioritetan u NFL.
    Znaci za ocekivati je da bude draftovana nova sveza krv, ali isto tako za ocekivati je i da igraci sa trenutnog rostera naredne godine preuzmu startne role.
    Micah je free agent. Moje misljenje: zadrzati ga u ekipi po svaku cenu.
  • RB
    Kao sto sam vec rekao ranije, povreda Lejsija je potpuno preokrenula ovu sezonu. To je bio tezak udarac za ekipu koja se od toga nije oporavila. U smislu run game-a.
    Kao izraziti north-south runner RB Lacy je bio pravi buldozer dok mu se igralo i dok je bio fit. Power back kakav nam je trebao, definitivno veliki talenat koji je samo jednu sezonu igrao na Pro levelu. Sve ostalo je bilo neko natezanje.
    Naredne sezone je FA i verujem da ce TT da mu se zahvali na saradnji i da potrazi novog RB-a na draftu. Christian McCaffrey? Sto da ne!  :rock:
  • Ty Montgomery
    :worthy: :worthy: :worthy:
    Najprijatnije iznenadjenje sezone.
    Kakav car.  :rock:
    Igrao je kao da je pravi speed back, uzasno tezak matchup za protivnicke DC, igrac sa ociglednim playmaking sposobnostima.
    Ne bih se iznenadio da ga MM prebaci sledece sezone da igra punokrvnog RB-a.
    Ty ima urodjeni talenat, ima brzinu, okretnost, spretnost i ima dovoljnu masu da blokira blitz od LB-a ili sejftija.
    Mozda ce u NFL ubuduce biti vise igraca sa multi-position skills. Sve je moguce.
  • WR & TE
    Pre svega, dugujem veliko izvinjenje Cook-u koga sam bio spreman da najurim u sredini sezone.  ::)
    Ipak je na kraju igrao i bolje nego sto sam smo ocekivali, a definitvno bolje od TE Rodgersa.
    WR su bili dobri od run-the-table, pa na ovamo, ali pre toga blagi uzas.
    Da li je to posledica njihove nesposobnosti da naprave separation, ili je playbook bio ocigledan i providan, ne znam, ali taj prvi deo sezone je stvarno bio tragedija za gledati.
    Kako se sve promenilo, opet nemam pojma, ali je ispalo dobro.
    Starr je danas lepo primetio da je Davante Adams od igraca koji nas je nervirao svojim dropovima postao buducnost ekipe i igra sve bolje.
    Jordy je definitivno prevazisao sva ocekivanja i odigrao je i vise nego odlicnu sezonu. Koleno je u redu i naredne godine mozemo ocekivati mozda jos jedno Pro izdanje od njega.
    Po meni, veoma prijatno iznenadjenje je bio Pablov brat Geronimo.  :D
    Cobb solidan i daleko bolji na slotu nego prosle godine kada se, silom prilika, mucio pored aut linije.
    Free agent: Jared Cook.
  • Aaron Rodgers
    Verovatno se mnogima nece svideti moje misljenje, ali ja mislim da Rodgers ima ozbiljnih problema sa motivacijom. Onaj uzas od njegove igre sredinom sezone ne treba ni komentarisati.
    Ono sto je problem jeste cinjenica da je igrao u stilu "boli me dupe", potpuno nezainteresovano i bez ikakvog zara. Vrlo je moguce da ga pokrecu i motivisu izjave tipa R.E.L.A.X. i run-the-table gde celendzuje samog sebe, pa se vec pitam sta ce reci naredne sezone.
    Rodgers je bolestan talenat. Ono sto on izvodi na terenu je stvarno za svaki respect. Jacina i brzina izbacaja, preciznost, skeniranje terena... sve je to extra, ali ipak nesto nedostaje.
    Da li sam pristrasan, ne znam. Cinjenica je da nikada nema kompletnu ekipu oko sebe, ali nema ni Brady.
    Rodgers jednostavno nema to nesto sto je potrebno za zavrsni korak, za SB. Jednom je uspeo, a da li ce ponoviti, veliko je pitanje.
    Mozda se i zadovoljio sa tim osvajanjem SB-a, ko zna.
  • GM, HC i treneri
    Puno je bilo pljuvanja sa moje strane u vezi ovih ljudi.
    I dalje ne znam sta da mislim. MM je pokrenuo i preokrenuo ekipu i sa ocajnom odbranom uspeo da dodje do NFC CCG.
    To je zaista veliki uspeh i svi zasluzuju veliki respect za ucinjeno.
    Ipak, neka pitanja ostaju:
    • debakl u najvaznijoj utakmici sezone
    • medjusobni odnosi igraca u svlacionici, Rodgersa sa ostalim igracima i Rodgersa sa McCarthyjem
    • precesto povredjivanje igraca (preopterecenost na treninzima?)
    • nedisciplina Lejsija u vezi odrzavanja tezine
    • upitan autoritet McCarthyja
    To su prve stvari koje mi padaju na pamet.
    Tesko da cemo ikada saznati sta je sve tacno od toga, ali cinjenica je da je puno toga je bilo na tapetu, a da je sve gurnuto pod tepih kada su krenule pobede.
    Da li ce se nesto menjati, videcemo. Pobede su uglavnom bile splet neverovatnih okolnosti, kao i prethodnih sezona. Cuda koja je izvodio Rodgers odrzavala su Packerse iznad vode, ali realno, ekipa uopste nije bila dominantna kako bi mogla da bude.
    MM nece biti smenjen, verovatno, mozda i ne treba, ali ipak verujem da ce nekim trenerima ovo biti poslednja sezona u timu.
    Dom Capers - nakon 8 godina u GBP, mozda je vreme za promenu.
    Ne kazem da je bio tragicno los, ali daleko od toga da je bio uspesan u poslednjih nekoliko sezona.
    Moze se reci da ostali timovi pokazuju da su provalili njegove seme ili nacin njegovog razmisljanja, tacnije da su u stanju da predvide sta ce biti sema odbrane.
    Mozda bi neki novi DC uspeo da razmrda CMIII i ponovo izvuce iz njega jos jednu Pro sezonu pre nego sto zavrsi karijeru.

Sve u svemu, uspesna sezona koja ne bi trebala da sakrije pitanja koja traze odgovore.
Treba uraditi detaljnu analizu i videti sta i kako dalje.
Ekipa je pred prekretnicom jer su neki igraci vec ostarili i pitanje je koliko ima jos goriva u njihovim rezervoarima.
Mozda jos jedna godina za big shot i to je to.
Prvo treba videti koga ostaviti od FA, zatim proceniti da li opet treba uzeti nekoga sa FA, napraviti plan za draft i naci nacin da se Rodgers motivise za jos jednu sezonu.

Na kraju, ja sam zadovoljan. Da mi je neko pre run-the-table rekao da cu gledati Packerse u NFC finalu rekao bih mu da je lud.  :)
Ispalo je mnogo bolje nego sto sam ocekivao.
Bonus je sto sam ih dva puta ove sezone gledao uzivo.
Izabrao sam pravi grad u kojem treba da zivim.  :D

Sada, odmor, pa naredne sezone novi pohod na Lombardy.
Go Pack, go!  :cheer:



Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10057 on: January 23, 2017, 09:40:48 am »
Uhhh bravo za trud.
Ja sam još uvek sjeban i nemam živaca za pisanje... Biće nešto za dan-dva kad se oladim...

....shit has hit the fan...
 

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10058 on: January 23, 2017, 12:24:19 pm »
Julius Peppers      OLB    37                                 $8,666,667
T.J. Lang                 G    29                                 $5,200,000
Nick Perry             OLB   26                                 $5,050,000
Jared Cook              TE   29                                 $2,750,000
Datone Jones        OLB    26                                $1,929,147
Brett Goode          LS      32                                $885,000
Eddie Lacy              RB    26                                $848,103
Christine Michael     RB    26                                $725,000
Don Barclay            RT    27                                $700,000
J.C. Tretter              C     25                                $643,977
Micah Hide             SS     26                                $584,527

Službeno je počela offseason. Ovo su ovogodišnji FA. ::)

OBRANA
Obrana je bez obzira na silne ozlijede lošiji dio momčadi i tu će sigurno biti promjena. Iako CB uglavnom nisu mogli nikoga zaustaviti, glavni problem je nepostojeći pass rash.
Tu ima dosta FA pa je i to prilika da se nekima zahvali i proba nešto novo. Peppers  i Jones su vjerojatno  odigrali zadnju utakmicu za Packerse. Perry bi se mogao vratiti ako ne potpiše za neku veću lovu. Prvi dio sezone, dok se nije ozlijedio, odigrao je dobro.
Micah Hide bi se mogao vratiti jer bez obzira na univerzalnost ne vjerujem da može dobiti preveliku ponudu. On je vjerujem cijenjen u GB više nego drugdje.
Uz to Shields gotovo sigurno otpada.
Znači, očekujem , ponovo def. orijentirani draft  s prioritetima na OLB i CB poziciji. Nadam se s više uspjeha ovaj put.
Mada Capers nije mogao puno s ovim rosterom desetkovanim ozlijedama, ipak mislim da je vrijeme za promjene i nekog mlađeg koordinatora s novim idejama. Teško je pomiriti se da ti obrana iz godine u godinu dozvoljava 400y po utakmici I da se prvenstveno oslanja na turnovere.

NAPAD
Napad nije bio bajan prvi dio sezone, ali su na kraju ipak pronašli način kako prevladati probleme.
Ozljeda Lacyija ih je sigurno vratila tri koraka unazad i trebalo je vremena da se ponovo sve posloži.
OL je odigrala odlično i bilo bi šteta da T.J Lang ne ostane. Mada ispada da je G pozicija najlakše zamjenjiva. To se vidjelo s odlaskom Sittona čiji se odlazak na kraju nije osjetio. Možda, na kraju ode Lang, a ostane Tretter koji je dosta često ozlijeđen pa bi to moglo odbiti potencijalne kupce?
Lacy bi se mogao vratiti za neki manji ugovor. I on ima svojih problema (težina, ozlijede…) pa ne vjerujem u neku ekstra ponudu.
Jared Cook će vjerojatno potpisati novi ugovor.
Ovdje ne vjerujem u neke top pickove na draftu. Obično uzmemo nekog OL u četvrtoj rundi. :D
Znači, ponovo polažemo nade da će TT na draftu pojačati obranu što do sada nije uspijevao. To što iz godine u godinu bira među zadnjima ne olakšava mu posao, ali ipak je trebao bolje. ;)

Na kraju, ja sam zadovoljan sezonom.
Teško je biti uspješan u NFL-u iz godine u godinu. Nekome je uspjeh ući u PO, a Packersima je jedino uspjeh osvojiti SB. Bez obzira na osam uzastopnih ulazaka u PO ostaje gorak okus zbog samo jednog osvojenog SB. Neznam koliko su utemeljene kalkulacije tipa da je bolje oscilirati iz godine u godinu pa ubosti neki SB nego imati konstantu kao GB, a stalno ispadati u PO? Kad bi bila čarobna formula za ovakav instant uspjeh svo 32 managera bi ju potpisali, ali nije to baš tako.
Ispada da nam ponovo ne nedostaje puno, ali treba pogoditi što točno fali. Prošle godine to je bio TE, ove OLB, slijedeće???? :mr.green:

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10059 on: January 23, 2017, 01:20:55 pm »
Nikako ne zelim da utrljavam so na ranu ili bilo sta slicno ali me zanima misljenje siraskog inventara ovog threada u kojim je to tacno situacijama sudija ostetio njihov tim. Razumem da je i vasa strana ostrascena (kao i nasa) ali mi se cini da su sudije sudile odlicno tokom celog meca. Jedina situacija gde mogu reci da je bilo klimavo je udarac Pool-a nad Rodzikom. Mozda je bio late ali ipak je ovo PO i to ce se pustiti u 90% slucajeva. S druge strane i Ryan je fasovao "late" udarce koji nisu bili toliko snazni gde su sudije takodje pustile pricu da tece svojim tokom.

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10060 on: January 23, 2017, 01:32:30 pm »
Nakon ovakvog demoliranja glupo je pričati o suđenju. Potpuno zasluženo ste u SB.
Domaćinsko suđenje ste imali, ali nije nimalo utjecalo na krajnji rezultat. Previdi su bili: late hit na Rodgersu u prvoj četvrtini, facemask na Rodgersu u drugom poluvremenu, DPI Burnetta...
Još jednom ponavljam, u tijesnoj utakmici mogli bi govoriti o pogurancu, ali kad vodiš 30 razlike... :palm:

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10061 on: January 23, 2017, 01:33:30 pm »
Bio je sejfti.  :)
Mike McCarthy je idiot.

Offline waukesha

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 3924
  • Fire Capers.... Fire....
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10062 on: January 23, 2017, 01:37:02 pm »

 :)

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10063 on: January 23, 2017, 01:47:27 pm »
Možda je samo DPI Burnetta odluka koja nema veze sa mozgom.

Generalno nemam zamerke na suđenje. Bilo je previda na obe strane.

Od gore nabrojanih situacija... Facemask Rodgersa i na Rodgersu - razumem odluke. Ako nam je potreban slowmotion iz nekoliko uglova da nam potvrdi šta se zaista desilo onda ne mogu da se ljutim na sudije. Late hit? Meh, možda i jeste ali bilo je blizu a i Ryan je dobio svoju porciju batina. Safety? Bem li ga, da su dosudili u toj situaciji to bi bilo prvi put da sam tako nešto video.

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10064 on: January 23, 2017, 02:14:28 pm »
Nisam video ovo povlacenje Jacksona ali sa ove slike, ja vidim da ga vuce sa shoulder pad a ne za fm. Sto se tice DPIa Burnett-a, redovno vidjam da se iste situacija sviraju u korist hvataca. Nije igrao na loptu a to sto se kasnije okrenuo da zamaskira moze da okaci macki o rep. Ono sto sam video je Alforda koji se zadrzao za Dzordiku u prvom poluvremenu - to sudije nisu svirale.

Situacija sa pokupljenim fumbleon je realno jedina koja mirise na neku kontraverzu. Ono sto je po meni donelo prednost Atlanti tu jeste da je Collins iskusno osigurao loptu, tek kada se otkotrljao u endzone-u.

Veliki rispekt za Rodziku majstora. Fantastican igrac je uvelicao poslednji mec u Georgia Domeu. Jos fantasticniji tim je odneo pobedu.

Offline djomlao

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1627
  • ;)
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10065 on: January 23, 2017, 02:39:09 pm »
Ne znam pravila NFL-a, ali po NCAA/IFAF pravilima, ono nije safety jer je potpunu kontrolu nad loptom igrac ATL imao tek u endzoni. Pretpostavljam da se NFL i NCAA pravila ovde "slazu", pa otud i dosudjen touchback.
Da je kojim slucajem igrac ATL uhvatio loptu izmedju endzone i linije od 5 yds, a da ga je momentum "uneo" u endzonu, opet ne bi bio safety, vec bi lopta bila postavljena na liniju na kojoj je uspostavio  kontrolu nad loptom, izmedju endzone i linije od 5 yds.

Ne znam da li znate, ali sudije imaju jos kamera na rasploaganju, u odnosu na ono sta mi vidimo u prenosu.

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10066 on: January 23, 2017, 06:13:37 pm »
Nemam nekih zamerki na suđenje...
Nema potrebe da se neko vređa na izraz "domaćinsko" , bar u ovom slučaju nije tu bilo nekih skandalozno loših sudijskih odluka.
Veći problem što je suđenje  generalno onako "pogubljeno" u celoj ligi, cele sezone.
U ovoj utakmici, toliko brzo je sve bilo gotovo da suđenje nije ni stiglo da bude bitno! ☹
 

Offline Reignman

  • Probowl
  • ****
  • Posts: 7477
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10067 on: January 23, 2017, 06:30:56 pm »
Ma ne vredjam se, sve mi je bilo jasno gledajuci utakmicu - Packersi nisu bili ni blizu nivoa za neizvestan duel

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10068 on: January 26, 2017, 06:11:08 pm »
MM odrzao zavrsnu konferenciju za medije
Glavna vest , realno:
Green Bay Packers assistant head coach Tom Clements is moving on from the team to focus on other interests, head coach Mike McCarthy announced Thursday.
Sorry but you are not allowed to view spoilers content.
 

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10069 on: January 27, 2017, 05:54:47 am »

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline velja

  • HOF
  • *****
  • Posts: 11710
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10070 on: January 27, 2017, 10:11:27 am »
Kako sada izgleda ideja " plati Bakhtiari-ja - otpusti Sitton-a"
Iskreno ja sam mislio da će on da uđe u kurcobolju kad uzme kintu...

....shit has hit the fan...
 

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10071 on: January 27, 2017, 12:39:15 pm »
Zeleni, moramo da se dogovorimo koga da kritikuješ ove godine. Hejtovanje Bakha i Cooka nam se isplatilo. :A

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10072 on: January 27, 2017, 02:26:54 pm »
Nekog RB, pretpostavljam.  :staja:

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline Marvin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 1438
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10073 on: January 27, 2017, 04:20:45 pm »
Kritikuj Capersa bolje.
Mike McCarthy je idiot.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10074 on: January 27, 2017, 06:43:20 pm »
Kritikuj Capersa bolje.

Totototo... :D

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10075 on: January 27, 2017, 07:14:16 pm »
Samo sa Grantom nisam uspeo.
Kako sam se ja sve vise i vise nervirao, tako je on bivao sve gori i gori.  :D

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10076 on: January 27, 2017, 07:45:22 pm »
Možda ne pali za tu poziciju? :D

Offline mr.green

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 6417
  • Scott Sterling: The Man, The Myth, The Legend!
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10077 on: January 28, 2017, 03:12:10 am »

Sampion IIIb lige za 2016. godinu

Offline marasin

  • Veteran
  • ***
  • Posts: 2079
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10078 on: January 28, 2017, 04:51:36 am »
Cek, pa uspeli su nekako da se izbore sa napadom Giantsa, a i Dallasa. I to bez CB-a. Znaci da i nije bio los.

Offline starr

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 21050
    • View Profile
Re: Frozen Tundra!!!
« Reply #10079 on: January 28, 2017, 10:59:28 am »
Ma ljudi vole promene, koordinatori su uvek bili laka meta. :)