Ostalo > Razno

Knjige

<< < (2/73) > >>

sabotage:

--- Quote from: Sundjer Bob Kockalone on October 25, 2011, 08:37:25 am ---Preporučujem i Stakove knjige "brodovi rima" i "kapetan rima", po istoj ceni.

--- End quote ---
Procitao sam ovo skoro na neke odusevljene preporuke. Nisam bas nesto odusevljen. Istina prilicno je pitko, za promjenu govori o mornarici i nije pretenciozno u objasnjavanju rimske politike. Laganica za vikend na selu. :D

Moja preporuka.

Dreamlord:
 :rofl:

Realno ti si prvi covek od koga sam cuo da je Brave New World, lagano shtivo za vikend na selu  :rofl:

I da to nema nikakve veze sa stilom i jezikom u knjizi...

sabotage:
Ma to se odnosi na Starka.  :hof:

BNW je daleko od laganog.

Sundjer Bob Kockalone:
Ko voli tematiku rima, neće da pogreši sa Stakom, pogotovo za tu cenu. Na tržištu inače ima dosta knjiga na tematiku rima, ali je većina njih čisto đubre, koje prestaneš da čitaš posle 3 glave. Ovaj serijal se ipak izdvaja.

vladarule:

--- Quote from: Sundjer Bob Kockalone on October 25, 2011, 08:37:25 am ---Ako neko želi da upotpuni svoju kolekciju Iguldenovim knjigama, u Alnariju je trenutno sajamski popust za "Imperatora", sve 4 knjige po 199 rsd. Preporučujem i Stakove knjige "brodovi rima" i "kapetan rima", po istoj ceni.

--- End quote ---
Jel je ovo samo na sajmu ili i oni imaju popust u svim knjizarama van Bg-a kao Laguna

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version